Kanadské bodování základní část 15/16

Poř. Jméno  Tým 
1 Jan Řehák Klemens 36 30 66
2 Vojtěch Juříček Klemens 31 27 58
3 Konštacký Filip Lhota 37 14 51
4 Lizák Martin             Píšť 33 18 51
5 Hudečka Jiří Senior 35 11 46
6 Chamrada Jiří ml. Isotra 33 12 45
7 Korph Jan  Jaktař 29 12 41
8 Matějček Marcel Pema 22 19 41
9 Majling Marcel Lhota 21 20 41
10 Martin Hruška  Peugeot 16 25 41
11 Vaněk Zdeněk  Pema 25 15 40
12 Vavřín Milan Lipina 27 10 37
13 Foldyna Dalibor Bohuslavice 22 14 36
14 Moravec Aleš  Kozmice 21 15 36
15 Pavlík Martin Rebels 25 10 35
16 Klemens Martin  Zábřeh 19 16 35
17 Schneider Jan Jaktař 23 11 34
18 Havlíček Tomáš Lipina 18 16 34
19 Berger Michal Jaktař 18 16 34
20 Petr Langer Peugeot 17 17 34
21 Lubeník Michal Monaco 20 13 33
22 Bitomský Ondřej  Rebels 23 9 32
23 Radim Klepáč  Peugeot 20 12 32
24 Kupčík Jan Hať 22 9 31
25 Lasák Pavel  Hať 18 12 30
26 Hlaváček Karel Rebels 13 16 29
27 Kříž David Derby 19 9 28
28 Šebesta Milan Pema 17 11 28
29 Janoš Tomáš Lipina 18 9 27
30 Krol Petr Hať 14 13 27
31 Jiří Menšík Peugeot 17 9 26
32 Blaga Richard Isotra 17 9 26
33 Novák Ondřej Píšť 13 13 26
34 Chamrada Jiří st.  Isotra 10 16 26
35 Sonek Jan      Branka 14 11 25
36 Bartoš Petr Senior 12 13 25
37 Unruh Miroslav Isotra 12 13 25
38 Veselka Roman  Monaco 17 7 24
39 Mrázek Martin Lhota 17 7 24
40 Jakub Pavlíček Klemens 17 7 24
41 Antonín Bruno Hlučín 15 9 24
42 Schreiber Václav Derby 15 9 24
43 Chřibek Jakub Isotra 14 10 24
44 Otipka Miroslav  Senior 13 11 24
45 Krupa Jan Bohuslavice 17 6 23
46 Wilpert Marek Bohuslavice 17 6 23
47 Jarosch Michal Rebels 14 9 23
48 Roman Fučík  Klemens 14 9 23
49 Merta Jan Derby 14 9 23
50 Plaček Martin Lipina 13 10 23
51 Návrat Lukáš Bolatice 13 10 23
52 Kovalčík Pavel Derby 12 11 23
53 Rostek Libor Lipina 11 12 23
54 Kuchejda Petr  Kozmice 9 14 23
55 Wittek Lukáš  Bolatice 14 8 22
56 Pechnik Petr Viking 13 9 22
57 Netolický Tomáš Rebels 12 10 22
58 Votánek Lukáš Branka 12 10 22
59 Vladimír Janíček Klemens 8 14 22
60 Surovka Petr  Senior 11 10 21
61 Konštacký Jakub Lhota 10 11 21
62 Mikoláš Otisk Klemens 7 14 21
63 Teska Tomáš Hlučín 14 6 20
64 Prokša Ondřej Kozmice 13 7 20
65 Kalužík Marek Bolatice 13 7 20
66 Pavelek Ondřej Senior 12 7 19
67 Jarkulisch Dominik Monaco 11 8 19
68 Šebesta Jiří Pema 9 10 19
69 Bortlík Martin Hať 15 3 18
70 Taška Jan Rebels 9 9 18
71 Harazim David Monaco 9 9 18
72 Raab David  Jaktař 7 11 18
73 Strmeň Josef Hať 6 12 18
74 Filip Gruň Peugeot 14 3 17
75 Šoltys Zdeněk Branka 14 3 17
76 Celta Dušan Kobeřice 11 6 17
77 Neminář Marcel Isotra 11 6 17
78 Hroch Jan Senior 10 7 17
79 Ivo Hájek Peugeot 10 7 17
80 Smeták Matěj Píšť 9 8 17
81 Boček Tomáš Bolatice 9 8 17
82 Pavel Hrňa Peugeot 8 9 17
83 Janoš Jan Bohuslavice 8 9 17
84 Hendrych David Štěpánkovice 13 3 16
85 Kichner René Zábřeh 12 4 16
86 Lokaj Tomáš Kozmice 12 4 16
87 Motyka Radek Bolatice 12 4 16
88 Marek Biskup Peugeot 10 6 16
89 Folvarský Roman Hlučín 10 6 16
90 Kalužík David Derby 10 6 16
91 Peroutka Tomáš Píšť 8 8 16
92 Gospoš Jiří Hať 7 9 16
93 Pavlík Jan  Rebels 6 10 16
94 Lank Daniel Branka 11 4 15
95 Rošík Karel Zábřeh 10 5 15
96 Šnajdr Jiří Otice 9 6 15
97 Otýpka Tomáš Kobeřice 9 6 15
98 Ďuriška Daniel Bolatice 9 6 15
99 Urbanský Michal Monaco 8 7 15
100 Petr Mrowiec Klemens 7 8 15
101 Baránek Petr Mexico 5 10 15
102 Vehovský Jan Bolatice 5 10 15
103 Ranoš David Kozmice 4 11 15
104 Konečný Roman Isotra 9 5 14
105 Urbanský Ondřej Senior 8 6 14
106 Přibyla Lukáš Mexico 6 8 14
107 Štibraný Kamil Kobeřice 6 8 14
108 Vícha Roman Senior 10 3 13
109 Taška Václav Rebels 8 5 13
110 Dietrich Jaroslav  Otice 8 5 13
111 Thiemel Martin Mexico 7 6 13
112 Jiří Krupa Klemens 7 6 13
113 Aleš Salomon Klemens 7 6 13
114 Mikulinec Štěpán Jaktař 7 6 13
115 Kotyrba Tomáš Píšť 6 7 13
116 Pavela Michal Derby 6 7 13
117 Vimmer Jan Kozmice 5 8 13
118 Řičicky Jaroslav Otice 9 3 12
119 Kerlin David Kobeřice 9 3 12
120 Šoltys Libor Kozmice 8 4 12
121 Karel Klemens Klemens 7 5 12
122 Bielaček Viktor Otice 6 6 12
123 Schaal Bohdan  Jaktař 6 6 12
124 Pawlik Petr Viking 5 7 12
125 Tsametis Alexandr  Pema 4 8 12
126 Kozák Martin Kozmice 8 3 11
127 Janík Jakub Kobeřice 8 3 11
128 Michal Kulig Klemens 8 3 11
129 Závadský Kamil Pema 7 4 11
130 Chřibek Petr Otice 7 4 11
131 Bartusek Radim Kobeřice 7 4 11
132 Schon Roman Štěpánkovice 6 5 11
133 Trochta Robert Kozmice 6 5 11
134 Šafarčik Petr Otice 5 6 11
135 Navrátil Jiří Hať 5 6 11
136 Gregořica René Isotra 4 7 11
137 Kurka Tomáš Rebels 3 8 11
138 Přibyla Petr Branka 3 8 11
139 Novák Aleš Lhota 2 9 11
140 Lelek David Monaco 7 3 10
141 Mainuš Kamil Branka 7 3 10
142 Kubík Ondřej Bohuslavice 7 3 10
143 Gloga Svatopluk Viking 6 4 10
144 Klemens Adam Rebels 6 4 10
145 Mušálek Lukáš Lipina 6 4 10
146 Besta Václav ml. Hať 6 4 10
147 Šrom Jiří Bolatice 6 4 10
148 Vitásek Michael Bohuslavice 6 4 10
149 Martinec Petr Otice 5 5 10
150 Ratajský František Lipina 5 5 10
151 Vrchovecký Tomáš  Kozmice 5 5 10
152 Halátek Jiří Senior 4 6 10
153 Hrbáč Petr Lhota 4 6 10
154 Žůrek Petr Jaktař 4 6 10
155 Hamerla Petr Senior 3 7 10
156 Staněk Jiří Isotra 3 7 10
157 Prchala Martin Hať 3 7 10
158 Trulej Zbyněk Isotra 2 8 10
159 Michal Kocur Peugeot 8 1 9
160 Lindovský Dušan Senior 6 3 9
161 Besta Václav st. Hať 6 3 9
162 Hos Jiří Senior 5 4 9
163 Vilášek Petr  Mexico 5 4 9
164 Radošovský Tomáš Zábřeh 4 5 9
165 Novák Petr Zábřeh 4 5 9
166 Jaromír Soviar Peugeot 4 5 9
167 Vehovský Petr Mexico 4 5 9
168 Rein Antonín Jaktař 4 5 9
169 Volný Jaromír Mexico 3 6 9
170 Martin Kačmař Peugeot 2 7 9
171 Nevřela Pavel Rebels 1 8 9
172 Šafarčík Jiří Viking 8   8
173 Boček Jakub Zábřeh 6 2 8
174 Zajíc Miroslav Viking 6 2 8
175 Sedlář David Derby 6 2 8
176 Kocur David Bohuslavice 6 2 8
177 Berescik Adam           Píšť 5 3 8
178 Barabas Lukáš Monaco 5 3 8
179 Kocur Tomáš Bohuslavice 5 3 8
180 Kocur Luboš  Zábřeh 4 4 8
181 Myšák Eduard Viking 4 4 8
182 Kurka Dalibor Rebels 4 4 8
183 Buroň Mojmír Kozmice 4 4 8
184 Šoltys Karel Branka 4 4 8
185 Černín Petr Branka 4 4 8
186 Kocur Jakub Bohuslavice 4 4 8
187 Pšenica Milan Bohuslavice 3 5 8
188 Barabasch Libor Pema 2 6 8
189 Javorek Tomáš Hlučín 2 6 8
190 Múdrik Michal Hlučín 2 6 8
191 Vavříček Michal Viking 5 2 7
192 Harasim Marcel Štěpánkovice 5 2 7
193 Baranek Lukáš        Píšť 5 2 7
194 Michna Miroslav Pema 5 2 7
195 Gvoždík Daniel Mexico 5 2 7
196 Pytlík Pavel Kobeřice 5 2 7
197 Pytlík Daniel Kobeřice 5 2 7
198 Sklenařík Petr Hlučín 5 2 7
199 Kocián Jiří Bohuslavice 5 2 7
200 Pačka Petr Zábřeh 4 3 7
201 Glomica Filip Viking 4 3 7
202 Nestroj Lukáš Monaco 4 3 7
203 Hollesch Denis Mexico 4 3 7
204 Kubík Martin Isotra 4 3 7
205 Lux Jaroslav Derby 4 3 7
206 Havlíček Jan Derby 4 3 7
207 Kožaný Tomáš Monaco 3 4 7
208 Petružala Radek Mexico 3 4 7
209 Musial Miroslav Lhota 3 4 7
210 Lubomír Vaněk Klemens 3 4 7
211 Cios Janis Viking 2 5 7
212 Moravec Radek Rebels 2 5 7
213 Ondrej Parma Peugeot 2 5 7
214 Hymlar Jiří Otice 2 5 7
215 Šupik Marcel Otice 2 5 7
216 Stefan Grabica Klemens 2 5 7
217 Celta Tomáš Kobeřice 1 6 7
218 Ludwig Kamil  Kobeřice 1 6 7
219 Vavrečka Jiří Senior   7 7
220 Pudich Tomáš Bohuslavice 6   6
221 Čermák Zdeněk Rebels 5 1 6
222 Jaroš Ondřej Lipina 5 1 6
223 Ondrasek Martin Zábřeh 4 2 6
224 Matzner Tomáš Lhota 4 2 6
225 Skála Jan Kozmice 4 2 6
226 Kunczik Jakub Monaco 3 3 6
227 Halfar Tomáš Lipina 3 3 6
228 Šebestík Libor Kobeřice 3 3 6
229 Václav Matušek Kobeřice 3 3 6
230 Lasák Tomáš Derby 3 3 6
231 Hutník David Derby 3 3 6
232 Kirschner Lukáš Viking 2 4 6
233 Slaný Gabriel Štěpánkovice 2 4 6
234 Kulas Lukáš Pema 2 4 6
235 Bienhauer Dalibor Otice 2 4 6
236 Pospíšil Daniel Monaco 2 4 6
237 Škrobánek Roman Isotra 2 4 6
238 Konetzný René Hať 2 4 6
239 Hanzlík Daniel Kobeřice 1 5 6
240 Chybík Miroslav Hlučín 1 5 6
241 Vjačka Aleš Lipina   6 6
242 Richta Luděk Branka 5   5
243 Černý Alfred Monaco 4 1 5
244 Gospoš Petr Mexico 4 1 5
245 Schoppik Zdeněk Kobeřice 4 1 5
246 Schikora Svatomír   Hlučín 4 1 5
247 Prudký Rostislav Hlučín 4 1 5
248 Holuša Jakub Štěpánkovice 3 2 5
249 Hrbáč Pavel Senior 3 2 5
250 Nagel František Pema 3 2 5
251 Radim Svačina Klemens 3 2 5
252 Gaura Luboš Isotra 3 2 5
253 Haltof Petr Hať 3 2 5
254 Smejkal Petr Branka 3 2 5
255 Filip Kocur Bohuslavice 3 2 5
256 Pawlik Jiří  Mexico 2 3 5
257 Stareczek Pavel Mexico 2 3 5
258 Jurek Milan Lhota 2 3 5
259 Šrom Martin Jaktař 2 3 5
260 Mušálek Milan   Hlučín 2 3 5
261 Beneš Pavel Hlučín 2 3 5
262 Motyka Petr Bolatice 2 3 5
263 Slivka Jiří Zábřeh 1 4 5
264 Ondrášek Jiří Monaco 1 4 5
265 Dominik Tomáš Bohuslavice 1 4 5
266 Fichna Petr Derby   5 5
267 Hochgesandt Petr Branka   5 5
268 Miketa Martin Bohuslavice   5 5
269 West Pavel Mexico 4   4
270 Vitásek David Mexico 4   4
271 Dihel Otík Kozmice 4   4
272 Horák Patrik Štěpánkovice 3 1 4
273 Sebrala Marek Píšť 3 1 4
274 Ciminga Stanislav Otice 3 1 4
275 Hlaušek Rostislav Isotra 3 1 4
276 Bedrunka Petr Hlučín 3 1 4
277 Kalužík Martin Derby 3 1 4
278 Vícha Lukáš Branka 3 1 4
279 Rohovský Jan Viking 2 2 4
280 Karhan Martin Štěpánkovice 2 2 4
281 Pavera Luděk Senior 2 2 4
282 Jarkulisch Dalibor  Monaco 2 2 4
283 Szuscik Libor Mexico 2 2 4
284 Beneš Václav Jaktař 2 2 4
285 Schneider Rostislav Jaktař 2 2 4
286 Koval Lukáš Hlučín 2 2 4
287 Rončka Jiří Hlučín 2 2 4
288 Andersch Radim Branka 2 2 4
289 Sněhota Libor Bolatice 2 2 4
290 Sebrala Martin Štěpánkovice 1 3 4
291 Chudoba René  Štěpánkovice 1 3 4
292 Wittek Petr Monaco 1 3 4
293 Stuchlík Petr Kobeřice 1 3 4
294 Granzer Lukáš Derby 1 3 4
295 Šober Kamil Branka 1 3 4
296 Theuer Martin Bohuslavice 1 3 4
297 Cigán Šimon Bohuslavice 1 3 4
298 Němec Pavel Senior   4 4
299 Staněk Antonín Pema   4 4
300 Havlíček Stanislav Lipina   4 4
301 Guřan Jan Kozmice   4 4
302 Konetzný Jiří Hať   4 4
303 Krupa Petr Bohuslavice   4 4
304 Nádeníček Pavel Viking 3   3
305 Kunz Karel Otice 3   3
306 Michalek Aleš Otice 3   3
307 Gvoždík Michael Mexico 3   3
308 Drahanský Roman Kozmice 3   3
309 Muczka David Kobeřice 3   3
310 Slivka Petr Zábřeh 2 1 3
311 Kaštovský Adam Senior 2 1 3
312 Dlouhý Ladislav Pema 2 1 3
313 Prohazska Martin Otice 2 1 3
314 Pospiech Jiří Monaco 2 1 3
315 Kurka Tomáš Mexico 2 1 3
316 Pavlík Hubert Mexico 2 1 3
317 Václavčík Lukáš  Lipina 2 1 3
318 Riemel Karel Kobeřice 2 1 3
319 Kadula Tomáš Hlučín 2 1 3
320 Kamrad René Bolatice 2 1 3
321 Persich Josef Zábřeh 1 2 3
322 Válek Dušan Viking 1 2 3
323 Zavřel Martin Štěpánkovice 1 2 3
324 Kostka Martin Senior 1 2 3
325 Bárta Dalibor Senior 1 2 3
326 Harasim David Píšť 1 2 3
327 Staněk Karel Pema 1 2 3
328 Dietrich Tomaš Otice 1 2 3
329 Volný Ondřej Mexico 1 2 3
330 Pomp Martin Jaktař 1 2 3
331 Fichna David Isotra 1 2 3
332 Piškula Jiří Derby 1 2 3
333 Hruška Michal Jaktař   3 3
334 Neminář Denis Isotra   3 3
335 Vraník Martin Hať   3 3
336 Lamich Luděk Derby   3 3
337 Bortlík Jiří Bolatice   3 3
338 Dominik Ivo Bohuslavice   3 3
339 Holas Aleš Štěpánkovice 2   2
340 Kašný Jan Štěpánkovice 2   2
341 Kotyrba Martin Píšť 2   2
342 Tsametis Michal Pema 2   2
343 Hubáček David Mexico 2   2
344 Jeřábek David Mexico 2   2
345 Mušálek Jan Lipina 2   2
346 Pospěch Roman Kobeřice 2   2
347 Šoltys Patrik Branka 2   2
348 Babiš Luboš Zábřeh 1 1 2
349 Popelář Petr Viking 1 1 2
350 Smahel Martin Senior 1 1 2
351 Glos Miroslav  Senior 1 1 2
352 Wolf Michal Rebels 1 1 2
353 Slanina Pavel Rebels 1 1 2
354 Halfar Marek Píšť 1 1 2
355 Schichor Luděk Pema 1 1 2
356 Pěntka Radim  Pema 1 1 2
357 Toth Norbert Pema 1 1 2
358 Hudeček Jaromír Otice 1 1 2
359 Böhm Martin Mexico 1 1 2
360 Plaček David Lipina 1 1 2
361 Fistr Rostislav Lhota 1 1 2
362 Hřivnač Michal Isotra 1 1 2
363 Pelech Michal Hlučín 1 1 2
364 Kubík Libor Bohuslavice 1 1 2
365 Riedel Tomáš Bohuslavice 1 1 2
366 Schneider Jan Viking   2 2
367 Bolacký René Štěpánkovice   2 2
368 Foltys Roman  Senior   2 2
369 Kuzník Pavel Rebels   2 2
370 Kupec Luděk                 Píšť   2 2
371 Myšák Vladimír Lipina   2 2
372 Gai Michal Kozmice   2 2
373 Guřan Olin Kozmice   2 2
374 Vyvial Oldřich  Isotra   2 2
375 Pecuch Vítek Hlučín   2 2
376 Szczurek Jaroslav Hlučín   2 2
377 Folvarský Michal Hlučín   2 2
378 Hadamčík Petr Derby   2 2
379 Miketa Jan Bohuslavice   2 2
380 Kardliak Jan Zábřeh 1   1
381 Wittassek David Viking 1   1
382 Adámek Václav Viking 1   1
383 Cios Nikolas Viking 1   1
384 Bršlica Lukáš Štěpánkovice 1   1
385 Barvík Lubomír Štěpánkovice 1   1
386 Bála Jiří Senior 1   1
387 Repper Patrik Rebels 1   1
388 Marczišovský Petr  Píšť 1   1
389 Karel Pohlutka Peugeot 1   1
390 Michal Kincl Peugeot 1   1
391 Holub Jan Pema 1   1
392 Charitonidis Denis Pema 1   1
393 Řehoř Filip Pema 1   1
394 Moravec Přemysl Otice 1   1
395 Vrobel Jan Mexico 1   1
396 Kotara Dušan Lipina 1   1
397 Grmela Jan Lhota 1   1
398 Hrubý Tomáš Lhota 1   1
399 Fojtík Arnošt Lhota 1   1
400 Volden David Kozmice 1   1
401 Jan Bystrianský Klemens 1   1
402 Bolacký Michal Jaktař 1   1
403 Boháč Martin Isotra 1   1
404 Bombon Michael Hlučín 1   1
405 Otahal Pavel Bolatice 1   1
406 Mertenz Jan Zábřeh   1 1
407 Ondrasek Tomáš Zábřeh   1 1
408 Šimon David Viking   1 1
409 Hrubý Lukáš Štěpánkovice   1 1
410 Weiss Petr  Rebels   1 1
411 Kocur Michal               Píšť   1 1
412 Hluchník Petr Píšť   1 1
413 Kupec Mario Píšť   1 1
414 Sobota Pavel Pema   1 1
415 Cahel Daniel Otice   1 1
416 Marek Václav Otice   1 1
417 Wittek Ondřej Monaco   1 1
418 Poruba Tomáš Lipina   1 1
419 Steuer Zbyněk Kobeřice   1 1
420 Ondřej Krupa Klemens   1 1
421 Luzar Daniel Jaktař   1 1
422 Kozyk Petr Jaktař   1 1
423 Vicker Pavel Isotra   1 1
424 Hříbek Michal Hať   1 1
425 Balarin Tomáš  Bolatice   1 1
426 Boczek František Bolatice   1 1

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---odkaz na všechny novinky---

Aktuality

  • Schůze AHL

    18.5.2017

    Schůze zástupců jednotlivých týmů pro sezónu 2017/2018 se uskuteční v 19.00 hodin 29.5. na obvyklém místě Buly Aréna.

  • Velké finále AHL

    1.3.2017

    Finálové fotografie nafotil Wídeňka Petr z redakce Opavsky Deník

    Finále AHL Kravaře v novinách

    fotografie z finále naleznete ZDE

Starší »

Partneři