Kanadské bodování základní část 16/17

Poř. Jméno    Tým 
1 Merta Jan   Derby 40 31 71
2 Vavřín Milan   Lipina 50 20 70
3 Veselka Roman    Monaco 35 25 60
4 Majling Marcel   Lhota 27 32 59
5 Konštacký Filip            Lhota 39 19 58
6 Radim Klepáč   Peugeot 26 26 52
7 Pavlík Martin   Monaco 44 7 51
8 Votánek Lukáš   Branka 30 17 47
9 Lasák Pavel    Hať 19 25 44
10 Mrázek Martin   Lhota 27 16 43
11 Hendrych David   Štěpánkovice 21 19 40
12 Kalužík Marek   Bolatice 21 18 39
13 Kavan Radek   Štěpánkovice 22 15 37
14 Anděl Jakub   Derby 24 13 37
15 Schreiber Václav   Derby 19 18 37
16 Šebesta Milan   Pema 15 20 35
17 Schneider Jan   Jaktař 19 16 35
18 Wittek Lukáš    Bolatice 18 16 34
19 Krol Petr   Hať 20 15 35
20 Kocur Jakub   Bohuslavice 20 13 33
21 Vehovský Petr   Mexico 18 14 32
22 Kupčík Jan   Hať 23 9 32
23 Pavela Michal   Derby 15 17 32
24 Moravec Aleš    Kozmice 20 14 34
25 Kuchejda Petr    Kozmice 20 12 32
26 Petr Langer   Peugeot 17 14 31
27 Foldyna Dalibor   Bohuslavice 21 9 30
28 Havlíček Tomáš   Lipina 14 15 29
29 Lubeník Michal   Monaco 14 14 28
30 Martin Hruška    Peugeot 12 14 26
31 Kalužík David   Derby 10 16 26
32 Korph Jan    Jaktař 17 8 25
33 Klemens Martin     Zábřeh 16 9 25
34 Celta Tomáš   Kobeřice 12 12 24
35 Krupa Jan   Bohuslavice 11 13 24
36 Plaček Martin   Lipina 13 11 24
37 Řičický Jaroslav   Otice 15 9 24
38 Ivo Hájek   Peugeot 12 11 23
39 Neminář Marcel   Isotra 19 4 23
40 Besta Václav st.   Hať 12 11 23
41 Berger Michal   Jaktař 9 14 23
42 Novák Přemysl   Derby 9 14 23
43 Jiří Menšík   Peugeot 13 9 22
44 Vaněk Zdeněk             Pema 10 11 21
45 Přibyla Lukáš   Mexico 14 7 21
46 Čečiva Adam   Píšť 10 11 21
47 Kamrad René   Bolatice 11 10 21
48 Jeřábek David   Pema 10 11 21
49 Filip Gruň   Peugeot 12 8 20
50 Ratajský František   Lipina 10 10 20
51 Benda Pavel   Štěpánkovice 7 13 20
52 Urbanský Ondřej   Senior 9 11 20
53 Novák Ondřej   Píšť 12 8 20
54 Unruh Miroslav   Isotra 14 5 19
55 Marek Biskup   Peugeot 12 7 19
56 Matějček Marcel   Pema 8 11 19
57 Mikulinec Štěpán   Jaktař 12 7 19
58 Motyka Radek   Bolatice 14 4 18
59 Besta Václav ml.   Hať 10 8 18
60 Sedlář David   Derby 15 3 18
61 Bortlík Martin   Hať 12 5 17
62 Šafarčik Petr   Otice 10 7 17
63 Antonín Bruno   Hlučín 10 7 17
64 Barabas Lukáš   Monaco 7 10 17
65 Kubík Ondřej   Bohuslavice 9 8 17
66 Vrchovecký Tomáš / A Kozmice 5 13 18
67 Mainuš Kamil   Branka 10 7 17
68 Sonek Jan                   Branka 10 7 17
69 Kocur David   Bohuslavice 4 12 16
70 Vehovský Jan   Bolatice 8 8 16
71 West Pavel   Bolatice 6 10 16
72 Volný Ondřej   Mexico 9 11 20
73 Kotyrba Tomáš   Píšť 8 7 15
74 Wilpert Marek   Bohuslavice 11 4 15
75 Konštacký Jakub   Lhota 9 6 15
76 Otipka Miroslav   Senior 11 4 15
77 Rostek Libor   Lipina 8 7 15
78 Teska Tomáš   Hlučín 10 5 15
79 Dietrich Jaroslav   Otice 7 8 15
80 Bartoš Petr   Senior 7 8 15
81 Rohovský Jan    Viking 7 8 15
82 Kirschner Lukáš    Viking 10 5 15
83 Klemens Adam   Branka 6 9 15
84 Kučera Jakub   Derby 7 8 15
85 Boček Tomáš   Bolatice 7 7 14
86 Ďuriška Daniel   Bolatice 10 4 14
87 Matzner Tomáš   Lhota 10 4 14
88 Pechnik Petr    Viking 10 4 14
89 Bielaček Viktor   Otice 7 7 14
90 Strmeň Josef   Hať 5 9 14
91 Peroutka Tomáš   Píšť 13 1 14
92 Myšák Eduard   Viking 8 6 14
93 Šebesta Jiří   Pema 8 5 13
94 Barta Daniel   Storm 6 9 15
95 Halátek Jiří   Senior 5 8 13
96 Hula Jan   Otice 10 3 13
97 Chorovský Josef   Hlučín 10 3 13
98 Ranoš David   Kozmice 4 10 14
99 Musial Miroslav   Lhota 6 7 13
100 Prokša Ondřej   Kozmice 10 3 13
101 Krupa Ondřej   Kozmice 7 6 13
102 Navrátil Jiří   Hať 8 4 12
103 Staněk Karel   Pema 9 3 12
104 Šupík Marcel   Otice 8 4 12
105 Mičola Tomáš   Derby 4 8 12
106 Pawlik Petr   Viking 3 9 12
107 Hymlar Jiří   Otice 6 6 12
108 Kocur Filip   Bohuslavice 9 3 12
109 Lokaj Tomáš   Kozmice 5 7 12
110 Kichner René   Zábřeh 7 4 11
111 Bartusek Radim   Kobeřice 5 6 11
112 Žůrek Petr   Jaktař 7 4 11
113 Nevřela Pavel   Bolatice 6 5 11
114 Šimek Milan   Isotra 1 10 11
115 Gospoš Jiří   Hať 5 7 12
116 Pavelek Ondřej   Senior 5 6 11
117 Šoltys Libor   Kozmice 9 2 11
118 Dziuba Daniel   Hlučín 5 5 10
119 LasákTomáš   Štěpánkovice 6 4 10
120 Návrat Lukáš   Bolatice 4 6 10
121 Dlouhý Ladislav   Pema 6 4 10
122 Andersch Radim   Branka 4 6 10
123 Celta Dušan   Kobeřice 7 3 10
124 Kozyk Petr   Jaktař 6 4 10
125 Schon Roman   Senior 6 4 10
126 Kunczik Jakub   Monaco 3 7 10
127 Ondrasek Tomáš   Zábřeh 9 1 10
128 Pačka Petr   Zábřeh 7 3 10
129 Dlouhý Jan   Pema 8 2 10
130 Džemla Jiří   Monaco 0 10 10
131 Vilášek Petr   Mexico 5 5 10
132 Hroch Jan   Senior 6 4 10
133 Novák Miroslav   Storm 7 3 10
134 Novák Aleš                 Lhota 5 5 10
135 Lerch Ondřej   Branka 3 7 10
136 Janík Jakub   Kobeřice 6 3 9
137 Čermák Zdeněk   Kobeřice 6 3 9
138 Dušan Sedláček   Storm 3 6 9
139 Prejda Lukáš   Senior 4 5 9
140 Filip Langer   Peugeot 6 3 9
141 Motyka Petr   Bolatice 4 5 9
142 Šedina Martin   Storm 8 1 9
143 Kerlín David   Monaco 5 4 9
144 Tsametis Alexandr   Pema 7 2 9
145 Hrubý Tomáš   Lhota 4 5 9
146 Klimek Jan   Storm 6 4 10
147 Kozák Martin   Kozmice 5 5 10
148 Riedel Tomáš   Bohuslavice 5 3 8
149 Woznica Martin   Storm 7 2 9
150 Toška Radim    Branka 3 5 8
151 Lank Daniel   Branka 6 2 8
152 Lelek David   Monaco 3 5 8
153 Beneš Pavel   Hlučín 4 4 8
154 Jaroš Ondřej   Lipina 3 5 8
155 Folvarský Roman   Hlučín 3 5 8
156 Ondrasek Martin   Zábřeh 2 6 8
157 Kubík Libor   Bohuslavice 6 2 8
158 Šober Kamil   Branka 5 3 8
159 Martin Kačmař   Peugeot 2 6 8
160 Gloga Svatopluk   Viking 4 4 8
161 Michal Kocur   Peugeot 5 3 8
162 Šnajdr Jiří    Otice 6 2 8
163 Kadula Tomáš   Hlučín 5 3 8
164 Babiš Luboš   Zábřeh 4 4 8
165 Rošík Karel   Zábřeh 3 5 8
166 Prusek Aleš   Storm 4 5 9
167 Raab David    Jaktař 3 5 8
168 Zajíc Miroslav    Viking 4 4 8
169 Černín Petr   Branka 5 3 8
170 Gvoždík Daniel   Mexico 5 3 8
171 Hanzlík Daniel   Kobeřice 5 2 7
172 Ludwig Kamil C   Kobeřice 4 3 7
173 Hrčka Michal   Storm 6 1 7
174 Kožaný Tomáš   Monaco 3 4 7
175 Mušálek Lukáš   Lipina 2 5 7
176 Zavřel Martin   Štěpánkovice 3 4 7
177 Hudeček Jaromír   Otice 3 4 7
178 Bitomský Ondřej   Kobeřice 5 2 7
179 Repper Patrik   Kobeřice 4 3 7
180 Hrbáč Petr     Lhota 2 5 7
181 Chamrada Jiří st.    Isotra 4 3 7
182 Hos Jiří   Senior 5 2 7
183 Klinger Dominik   Isotra 3 4 7
184 Lindovský Dušan   Senior 5 2 7
185 Bála Jiří   Štěpánkovice 4 3 7
186 Pudich Tomáš   Bohuslavice 3 4 7
187 Hubáček David   Pema 3 4 7
188 Volný Jaromír   Mexico 6 4 10
189 Urbanský Michal   Monaco 4 3 7
190 Janoš Tomáš   Lipina 4 3 7
191 Lukáš Blaževič   Hlučín 6 1 7
192 Dietrich Tomáš   Otice 6 1 7
193 Smeták Matěj   Píšť 4 2 6
194 Múdrik Michal   Hlučín 3 3 6
195 Chřibek Petr   Otice 0 6 6
196 Pytlík Daniel   Kobeřice 3 3 6
197 Kulig Michal   Hať 4 3 7
198 Piškula Jiří   Derby 1 5 6
199 Pšenica Milan   Bohuslavice 4 2 6
200 Tsametis Michal   Pema 2 4 6
201 Sebrala Martin   Štěpánkovice 5 1 6
202 Bedrunka Petr   Hlučín 4 2 6
203 Voloch Tomáš   Storm 3 4 7
204 Sněhota Libor   Bolatice 1 5 6
205 Pospíšil Daniel   Monaco 4 2 6
206 Boczek František   Bolatice 3 3 6
207 Ciminga Stanislav    Otice 3 3 6
208 Fichna Petr    Derby 3 3 6
209 Kocur Luboš     Zábřeh 3 3 6
210 Stareczek Pavel   Mexico 5 1 6
211 Svozil Richard   Senior 4 2 6
212 Neminář Denis   Isotra 3 3 6
213 Pomp Martin   Jaktař 0 6 6
214 Theuer Martin   Bohuslavice 2 4 6
215 Holas Aleš   Štěpánkovice 1 5 6
216 Lukáš Olbort   Hať 4 2 6
217 Bolacký René   Štěpánkovice 0 6 6
218 Nestroj Tomáš   Senior 4 2 6
219 Losák Martin   Viking 5 1 6
220 Popelář Petr    Viking 1 4 5
221 Hrubý Lukáš   Štěpánkovice 3 2 5
222 Kotyrba Martin   Píšť 2 3 5
223 Slivka Jiří   Zábřeh 2 3 5
224 Nestroj Lukáš   Monaco 2 3 5
225 Baránek Petr   Mexico 1 4 5
226 Gvoždík Michael   Mexico 4 1 5
227 Vícha Lukáš   Derby 3 2 5
228 Večeřa Ondřej   Štěpánkovice 3 2 5
229 Bršlica Lukáš   Štěpánkovice 4 1 5
230 Havlíček Stanislav   Lipina 1 4 5
231 Kocián Jiří   Bohuslavice 1 4 5
232 Jurečka Marek   Píšť 1 4 5
233 Václavčík Lukáš     Lipina 2 3 5
234 Sklenařík Petr   Hlučín 4 1 5
235 Rončka Jiří   Hlučín 2 3 5
236 Chamrada Jiří ml.   Isotra 3 2 5
237 Böhm Martin   Mexico 1 4 5
238 Petružela Radek   Mexico 2 3 5
239 Filip Kristofory   Jaktař 3 2 5
240 Chudoba René      Štěpánkovice 3 2 5
241 Závadský Kamil   Pema 3 2 5
242 Jarkulisch Dalibor    Monaco 1 4 5
243 Palcer Vojtěch   Mexico 3 2 5
244 Družkovský Robin    Viking 0 4 4
245 Šimon David    Viking 1 3 4
246 Holuša Jakub   Zábřeh 2 2 4
247 Slivka Petr   Zábřeh 2 2 4
248 Jureček Jiří   Peugeot 3 1 4
249 Martinec Petr   Otice 0 4 4
250 Thiemel Martin   Mexico 0 4 4
251 Figala Petr   Kozmice 4 0 4
252 Steuer Zbyněk   Kobeřice 1 3 4
253 Fichna David   Isotra 2 2 4
254 Myška Radim   Hať 2 2 4
255 Šoltys Patrik   Branka 3 1 4
256 Kocur Tomáš       Bohuslavice 1 3 4
257 Vitásek Michael   Bohuslavice 1 3 4
258 Chovanec Petr   Lhota 2 2 4
259 Hollesch Denis   Mexico 3 1 4
260 Vitásek David   Mexico 3 1 4
261 Hanzlík Václav   Štěpánkovice 4 0 4
262 Szczurek Jaroslav   Hlučín 0 4 4
263 Trulej Zbyněk   Isotra 1 3 4
264 Kunc Jiří   Otice 1 3 4
265 Kubík Martin   Isotra 0 4 4
266 Barabasch Libor   Pema 3 1 4
267 Jurek Milan   Lhota 1 3 4
268 Prchala Martin   Hať 1 3 4
269 Družkovský Petr    Viking 4 0 4
270 Šafarčík Jiří    Viking 0 4 4
271 Konečný Roman   Isotra 4 0 4
272 Hlouček Rostislav    Viking 2 2 4
273 Wittassek David    Viking 3 1 4
274 Dominik Lukáš   Bohuslavice 3 1 4
275 Javorek Tomáš   Kozmice 2 2 4
276 Pawlik Jiří   Mexico 2 4 6
277 Moravec Přemysl   Otice 2 2 4
278 Přikryl Jan   Mexico 2 2 4
279 Přibyla Petr   Branka 2 2 4
280 Vícha Lukáš   Branka 3 1 4
281 Nádeníček Pavel    Viking 3 0 3
282 Klemens Milan   Zábřeh 1 2 3
283 Michálek Aleš   Otice 0 3 3
284 Gospoš Petr   Mexico 3 0 3
285 Matušek Václav   Kobeřice 1 2 3
286 Hutník David   Derby 1 2 3
287 Kovalčík Pavel   Derby 2 1 3
288 Šrom Martin   Jaktař 2 1 3
289 Kulas Lukáš   Pema 3 0 3
290 Guřan Olin   Kozmice 1 2 3
291 Vimmer Jan   Kozmice 1 2 3
292 Neumann Marek   Senior 2 1 3
293 Riemel Karel   Kobeřice 2 1 3
294 Haltof Petr   Hať 1 2 3
295 Vícha Roman   Senior 2 1 3
296 Otahal Pavel   Bolatice 1 2 3
297 Folvarský Michal   Hlučín 1 2 3
298 Vraník Martin   Hať 2 2 4
299 Baranek Lukáš   Píšť 2 1 3
300 Myšák Vladimír   Lipina 1 2 3
301 Vavříček Michal   Viking 2 1 3
302 Trochta Robert   Kozmice 1 2 3
303 Černý Alfred   Monaco 2 1 3
304 Pospiech Jiří   Monaco 2 1 3
305 Boček Jakub   Zábřeh 1 2 3
306 Šrom Pavel   Jaktař 2 1 3
307 Jančura Václav   Viking 2 1 3
308 Pavera Luděk   Senior 0 3 3
309 Vícha René   Senior 2 1 3
310 Schneider Rostislav Jaktař 1 2 3
311 Novák Petr   Zábřeh 2 1 3
312 Vjačka Aleš   Lipina 0 3 3
313 Matuscik Radek   Monaco 1 2 3
314 Lelovský Petr   Derby 0 3 3
315 Schaal Bohdan    Jaktař 0 3 3
316 Aust Roman   Branka 1 2 3
317 Grigarčík Pavel   Štěpánkovice 1 1 2
318 Harasim Marcel   Štěpánkovice 2 0 2
319 Bajak Miroslav   Štěpánkovice 2 0 2
320 Benš Honza   Senior 1 1 2
321 Binar Vojtěch    Senior 1 1 2
322 Chybík Miroslav   Hlučín 1 1 2
323 Rafaelis Marcel   Hlučín 1 1 2
324 Schikora Svatomír    Hlučín 1 1 2
325 Dihel Otík   Kozmice 2 0 2
326 Pytlík Pavel   Kobeřice 1 1 2
327 Gaura Luboš   Isotra 0 2 2
328 Glacel Petr   Isotra 1 1 2
329 Gregořica René   Isotra 1 1 2
330 Palička Ondřej   Isotra 0 2 2
331 Fojtík Arnošt   Lhota 0 2 2
332 Konetzný René   Hať 1 1 2
333 Šoltys Zdeněk   Branka 0 2 2
334 Dominik Ivo   Bohuslavice 1 1 2
335 Hruška Michal   Jaktař 2 0 2
336 Nagel František   Pema 1 1 2
337 Ondrášek Jiří   Monaco 0 2 2
338 Stuchlík Petr   Kobeřice 2 0 2
339 Záruba Richard   Kobeřice 1 1 2
340 Charitonidis Denis   Pema 0 2 2
341 Basl Aleš   Storm 1 1 2
342 Havlíček Jan   Derby 1 1 2
343 Smejkal Petr   Branka 0 2 2
344 VYORAL LUKÁŠ   Storm 1 1 2
345 Kopečný Zdeněk   Lipina 1 1 2
346 Marczišovský Petr   Píšť 2 0 2
347 Peterek Petr    Monaco 0 2 2
348 Luzar Hynek   Jaktař 2 0 2
349 Rein Antonín   Jaktař 1 1 2
350 Cios Janis   Viking 0 2 2
351 Matušinský Petr   Kozmice 2 1 3
352 Mrowiec Petr   Kozmice 2 0 2
353 Michna Miroslav   Pema 1 1 2
354 Staněk Jiří   Isotra 2 0 2
355 Šoltys Karel   Branka 1 1 2
356 Granzer Lukáš   Štěpánkovice 1 1 2
357 Frič Petr   Storm 0 2 2
358 Drastich Martin   Kozmice 0 2 2
359 Barvík Luboš   Štěpánkovice 1 0 1
360 Horák Patrik   Štěpánkovice 1 0 1
361 Kašný Jan   Štěpánkovice 0 1 1
362 Harasim David   Píšť 0 1 1
363 Kupec Luděk   Píšť 0 1 1
364 Dohnal Martin   Senior 1 0 1
365 Miroslav Žalčík    Senior 1 0 1
366 Pavel Hrňa   Peugeot 1 0 1
367 Drašák Pavel   Otice 1 0 1
368 Kunz Karel   Otice 1 0 1
369 Davídek Michal   Mexico 1 0 1
370 Vrobel Jan   Mexico 0 2 2
371 Poruba Tomáš   Lipina 0 1 1
372 Rozmahel Radek   Lipina 1 0 1
373 Smejkal František   Lipina 0 0 0
374 Guřan Jan   Kozmice 0 1 1
375 Muczka David   Kobeřice 0 1 1
376 Schoppik Zdeněk   Kobeřice 1 0 1
377 Žídek Roman   Kobeřice 0 1 1
378 Škrobánek Roman   Isotra 0 1 1
379 Komár Vítězslav   Lhota 0 1 1
380 Konetzný Jiří   Hať 1 0 1
381 Tomaka David  G   Derby 0 1 1
382 Miketa Jan   Bohuslavice 1 0 1
383 Miketa Martin   Bohuslavice 1 0 1
384 Buroň Mojmír   Storm 1 0 1
385 Drahanský Roman   Storm 0 1 1
386 Kincl Michal   Storm 0 1 1
387 Osyčka Jaromír   Storm 1 0 1
388 Muczka Andreas   Kobeřice 1 0 1
389 Lazecký Roman   G   Lhota 0 1 1
390 Harasim Ronald   Štěpánkovice 1 0 1
391 Kupec Mario   Píšť 0 1 1
392 Karhan Martin   Štěpánkovice 1 0 1
393 Radošovský Tomáš   Zábřeh 1 0 1
394 Morys Pavel   Pema 1 0 1
395 Hluchník Jan   Píšť 1 0 1
396 Chalupa Aleš   Otice 1 0 1
397 Fistr Rostislav   Lhota 0 1 1
398 Hluchník Petr   Píšť 0 1 1

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---odkaz na všechny novinky---

Aktuality

  • Aktualizace a trest

    23.10.2017

    Provedena aktualizace kanadského bodování. První OT obdržel v letošní sezóně Besta Václav.

  • Přeložení zápasu

    18.10.2017

    Zápas HC Bolatice - HC Sharks Zábřeh je přeložen na 16.11.2017

Starší »

Partneři