Kanadské bodování základní část 17/18

Pořadí Jméno   Tým G A B
1 Merta Jan   Derby 48 35 83
2 Anděl Jakub   Derby 27 27 54
3 Majling Marcel   Lhota 30 23 53
4 Petr Langer   Peugeot 20 31 51
5 KOCUR JAKUB   Bohuslavice 27 23 50
6 VAVŘÍN MILAN   Lipina 34 15 49
7 Konštacký Filip           A   Lhota 25 21 46
8 Votánek Lukáš   Branka 23 23 46
9 Foldyna Dalibor   Bohuslavice 31 14 45
10 Pavlík Martin   Monaco 29 15 44
11 Urbanský Ondřej   Senior 26 15 41
12 KOLIBÍK LUKÁŠ   Lipina 25 13 38
13 Mrázek Martin   Lhota 25 13 38
14 Hendrych David   Štěpánkovice 23 15 38
15 Kalužík Marek   Bolatice 18 18 36
16 Korph Jan / C   Jaktař 19 14 33
17 Veselka Roman - C   Monaco 23 8 31
18 Schneider Jan   Jaktař 20 11 31
19 Mičola Tomáš   Derby 20 11 31
20 NOVÁK Ondřej   Píšť 19 10 29
21 ČEČIVA Adam   Píšť 18 11 29
22 Klemens Martin   Peugeot 16 13 29
23 HAVLÍČEK TOMÁŠ   Lipina 15 13 28
24 Kavan Radek   Štěpánkovice 13 15 28
25 Kupčík Jan   Hať 15 12 27
26 Jiří Menšík   Peugeot 15 11 26
27 Kohut Radim   Cheguevara 14 12 26
28 Wittek Lukáš / "C"   Bolatice 12 14 26
29 Kalužík David /C   Derby 10 16 26
30 Krol Petr   Hať 17 8 25
31 LIZÁK Martin   Píšť 15 10 25
32 Pavelek Ondřej   Senior 15 9 24
33 Lasák Pavel / C   Hať 14 10 24
34 Ivo Hájek   Peugeot 11 13 24
35 Schreiber Václav   Derby 16 7 23
36 Chamrada Jiří ml.   Isotra 14 9 23
37 Vehovský Petr   Mexico 14 8 22
38 Klemens Adam   Branka 14 8 22
39 Moravec Aleš / A   Kozmice 13 9 22
40 Kuchejda Petr / C   Kozmice 11 11 22
41 Dlouhý Jan   Pema 15 6 21
42 Sedlář David   Derby 14 7 21
43 Matějček Marcel   Pema 13 8 21
44 Hendrych Vladan   Štěpánkovice 12 9 21
45 Hula Jan   Bolatice 10 11 21
46 Jeřábek David   Pema 9 12 21
47 Otýpka Tomáš   Kobeřice 14 6 20
48 Mikulinec Štěpán   Jaktař 11 9 20
49 Lubeník Michal   Monaco 8 12 20
50 PEROUTKA Tomáš   Píšť 7 13 20
51 Hutnik David   Cheguevara 14 5 19
52 Antonín Bruno   Hlučín 11 8 19
53 Neminář Marcel   Isotra 9 10 19
54 Pospěch Jan   Cheguevara 8 11 19
55 Chorovský Josef   Hlučín 7 12 19
56 Celta Tomáš   Kobeřice 6 13 19
57 Vaněk Zdeněk            C   Pema 13 5 18
58 Both Martin   Derby 12 6 18
59 WILPERT MAREK   Bohuslavice 11 7 18
60 Sklenařík Petr   Hlučín 10 8 18
61 Unruh Miroslav   Isotra 8 10 18
62 Přikryl Jan   Mexico 8 10 18
63 PLAČEK MARTIN / A   Lipina 7 11 18
64 KOCUR DAVID   Bohuslavice 6 12 18
65 Martin Kačmař   Peugeot 14 3 17
66 Mrowiec Petr   Kozmice 11 6 17
67 Ondřej Ladner   Senior 11 6 17
68 Boček Tomáš   Bolatice 10 7 17
69 Filip Langer   Peugeot 9 8 17
70 Ranoš David   Kozmice 8 9 17
71 Radim Klepáč   Peugeot 7 10 17
72 ŠUPIK MARCEL   Otice 11 5 16
73 Nestroj Tomáš   Senior 9 7 16
74 Kučera Jakub   Derby 5 11 16
75 Rošík Karel   Zábřeh 10 5 15
76 Krupa Ondřej   Kozmice 9 6 15
77 Otipka Miroslav   Cheguevara 8 7 15
78 Pačka Petr   Zábřeh 8 7 15
79 Vitásek David   Mexico 12 2 14
80 Chamrada Jiří st. / C   Isotra 9 5 14
81 Surovka Petr   Cheguevara 9 5 14
82 Folvarský Roman   Hlučín 8 6 14
83 MUŠÁLEK LUKÁŠ   Lipina 7 7 14
84 Berger Michal   Jaktař 6 8 14
85 Gospoš Jiří   Hať 6 8 14
86 Sonek Jan                C   Branka 5 9 14
87 ŠEDINA MARTIN   Storm 9 4 13
88 Kamrad René   Bolatice 8 5 13
89 RATAJSKÝ FRANTIŠEK   Lipina 8 5 13
90 Elbl Patrik   Isotra 8 5 13
91 Ondrej Parma   Peugeot 7 6 13
92 ŠAFARČÍK PETR   Otice 7 6 13
93 Konštacký Jakub   Lhota 6 7 13
94 Halátek Jiří   Senior 6 7 13
95 Bortlík Martin   Hať 9 3 12
96 Mainuš Kamil   Branka 8 4 12
97 Šoltys Libor   Kozmice 7 5 12
98 Kirschner Lukáš   Viking 7 5 12
99 Kocur Luboš   Zábřeh 7 5 12
100 Hubáček David   Pema 7 5 12
101 Urbanský Michal   Monaco 7 5 12
102 Janík Jakub   Kobeřice 7 5 12
103 Šoltys Zdeněk   Branka 6 6 12
104 Teska Tomáš   Hlučín 6 6 12
105 HYMLÁR JIŘÍ   Otice 5 7 12
106 Lank Daniel   Branka 5 7 12
107 KLIMEK JAN   Storm 4 8 12
108 Závadský Kamil   Pema 4 8 12
109 Filip Gruň   Peugeot 9 2 11
110 Šebesta Milan   Pema 6 5 11
111 Celta Dušan   Kobeřice 6 5 11
112 BARTA DANIEL   Storm 6 5 11
113 Pechnik Petr   Viking 6 5 11
114 Pribyla Petr   Senior 5 6 11
115 Tsametis Michal   Pema 5 6 11
116 Pytlík Daniel   Kobeřice 4 7 11
117 Prokša Ondřej   Kozmice 4 7 11
118 Beneš Pavel   Hlučín 8 2 10
119 Přibyla Lukáš   Mexico 7 3 10
120 Radošovský Tomáš   Zábřeh 7 3 10
121 JANOŠ TOMÁŠ   Lipina 6 4 10
122 Thiemel Martin   Mexico 6 4 10
123 Myšák Eduard   Viking 5 5 10
124 Besta Václav st.   Hať 5 5 10
125 Bajak Miroslav   Štěpánkovice 5 5 10
126 Bartos Petr   Senior 5 5 10
127 HAVLÍČEK STANISLAV   Lipina 2 8 10
128 Ludwig Kamil C   Kobeřice 1 9 10
129 Kozačka Zdeněk   Mexico 7 2 9
130 MIKEŠ JAN   Lipina 6 3 9
131 DIETRICH JAROSLAV  "C"   Otice 6 3 9
132 Benda Pavel   Štěpánkovice 6 3 9
133 Barabasch Libor   Pema 5 4 9
134 PUDICH TOMÁŠ   Bohuslavice 4 5 9
135 Barabas Lukáš   Monaco 4 5 9
136 Lelek David   Monaco 3 6 9
137 MARTINEC PETR   Otice 2 7 9
138 Novák Přemysl   Derby 2 7 9
139 Aust Roman   Derby 2 7 9
140 KOCUR TOMÁŠ    ,,C,,   Bohuslavice 1 8 9
141 Čermák Zdeněk   Kobeřice 7 1 8
142 ŠNAJDR JIŘÍ  "A"   Otice 7 1 8
143 Ondrasek Tomáš   Zábřeh 6 2 8
144 Kubík Martin   Isotra 6 2 8
145 KRUPA JAN   Bohuslavice 6 2 8
146 Vilášek Petr   Mexico 6 2 8
147 Merta Michal   Zábřeh 6 2 8
148 Rončka Jiří   Hlučín 5 3 8
149 Bartusek Radim   Kobeřice 5 3 8
150 KOTYRBA Tomáš   Píšť 5 3 8
151 Chovanec Patrik   Storm 5 3 8
152 Gvoždík Michael   Mexico 5 3 8
153 Babiš Luboš   Zábřeh 5 3 8
154 Gloga Svatopluk   Viking 5 3 8
155 DIETRICH  TOMAŠ   Otice 5 3 8
156 RIEDEL TOMÁŠ   Bohuslavice 5 3 8
157 Černín Petr   Branka 5 3 8
158 Muczka Andreas   Kobeřice 5 3 8
159 Zajíc Miroslav   Viking 5 3 8
160 Javorek Tomáš   Kozmice 4 4 8
161 Pavela Michal   Derby 4 4 8
162 Ostřanský Zdeněk   Hlučín 4 4 8
163 Bajger Jaroslav   Lhota 3 5 8
164 Hollesch Denis   Mexico 3 5 8
165 Tsametis Alexandr   Pema 3 5 8
166 HUDEČEK JAROMÍR   Otice 3 5 8
167 Holuša Jakub   Senior 3 5 8
168 Rohovský Jan   Viking 6 1 7
169 Olbort Lukáš   Hať 6 1 7
170 Novák Miroslav   Cheguevara 6 1 7
171 Motyka Radek   Bolatice 5 2 7
172 Sebrala Martin   Štěpánkovice 4 3 7
173 Hroch Jan   Senior 4 3 7
174 Staněk Antonín   Pema 4 3 7
175 Svozil Richard / C   Senior 4 3 7
176 Petružela Radek   Mexico 3 4 7
177 Vehovský Jan   Bolatice 3 4 7
178 Blaževič Lukáš   Hlučín 3 4 7
179 Toška Radim    Branka 3 4 7
180 West Pavel   Bolatice 3 4 7
181 SERAFÍN PETR   Bohuslavice 3 4 7
182 Motyka Petr   Bolatice 2 5 7
183 Košárek Petr   Cheguevara 2 5 7
184 Musial Miroslav   Lhota 2 5 7
185 Jarkulisch Dalibor - A   Monaco 1 6 7
186 Riemel Karel   Kobeřice 1 6 7
187 Arabasz Arnošt   Zábřeh 0 7 7
188 Staněk Karel   Pema 5 1 6
189 Javorek Libor   Kozmice 5 1 6
190 BIELAČEK VIKTOR   Otice 5 1 6
191 Janko Zdeněk   Jaktař 4 2 6
192 Nevřela Pavel   Bolatice 4 2 6
193 Bála Jiří   Štěpánkovice 4 2 6
194 Slivka Petr   Zábřeh 4 2 6
195 Neminář Denis   Isotra 4 2 6
196 KUBÍK ONDŘEJ   Bohuslavice 3 3 6
197 Sedlák Lukáš   Senior 3 3 6
198 Volný Ondřej   Mexico 3 3 6
199 Steuer Zbyněk   Kobeřice 3 3 6
200 Folvarský Michal   Hlučín 3 3 6
201 Blaga Radek   Isotra 3 3 6
202 Gaura Luboš   Isotra 3 3 6
203 Kerlín David   Monaco 3 3 6
204 JAROŠ ONDŘEJ   Lipina 2 4 6
205 ŘIČICKÝ JAROSLAV   Otice 2 4 6
206 Schon Roman   Senior 2 4 6
207 Slivka Jiří   Zábřeh 2 4 6
208 Šrom Pavel   Jaktař 2 4 6
209 Trochta Robert   Kozmice 1 5 6
210 Mička Jan   Cheguevara 1 5 6
211 Lindovský Dušan   Senior 1 5 6
212 PLAČEK MAREK   Lipina 5 0 5
213 Hos Jiří   Senior 5 0 5
214 Magera Matěj   Bolatice 5 0 5
215 Kozák Martin   Kozmice 4 1 5
216 Luzar Daniel   Jaktař 4 1 5
217 Tomíček Michal   A   Štěpánkovice 4 1 5
218 NOVÁK MIROSLAV   Storm 4 1 5
219 Novák Aleš                A   Lhota 4 1 5
220 Prejda Lukáš   Senior 3 2 5
221 Repper Patrik   Kobeřice 3 2 5
222 Staněk Jiří   Isotra 3 2 5
223 JÁNOŠ JAN   Bohuslavice 3 2 5
224 Šebestík Libor   Kozmice 3 2 5
225 Baďura Petr   Monaco 3 2 5
226 MORAVEC TOMÁŠ   Otice 3 2 5
227 Hlaváč Pavel   Cheguevara 3 2 5
228 Samiec Ivo   Cheguevara 3 2 5
229 Kňura Petr   Jaktař 3 2 5
230 Hanzlík Daniel   Kobeřice 3 2 5
231 Dziuba Daniel   Hlučín 2 3 5
232 PSCOLKA RADEK    Lipina 2 3 5
233 KUNZ KAREL    Otice 2 3 5
234 SMETÁK Matěj   Píšť 2 3 5
235 CHŘIBEK PETR   Otice 2 3 5
236 Nádeníček Pavel    Viking 2 3 5
237 Ondrášek Jiří   Monaco 2 3 5
238 Šober Kamil   Branka 2 3 5
239 Gregořica René   Kozmice 1 4 5
240 VJAČKA ALEŠ   Lipina 1 4 5
241 Kulig Michal   Hať 1 4 5
242 Košárek Michal   Cheguevara 1 4 5
243 PŠENICA MILAN   Bohuslavice 1 4 5
244 Bedrunka Petr   Hlučín 1 4 5
245 Šrom Martin   Jaktař 1 4 5
246 Dlouhý Ladislav   Pema 1 4 5
247 Žídek Jan   Pema 1 4 5
248 MICHÁLEK ALEŠ   Otice 1 4 5
249 Pawlik Jiří   Mexico 1 4 5
250 Raab David / A   Jaktař 0 5 5
251 Lelovský Petr   Kobeřice 4 0 4
252 VOLOCH TOMÁŠ   Storm 4 0 4
253 Kardliak Jan   Zábřeh 4 0 4
254 Nestroj Kryštov   Monaco 4 0 4
255 Dohnal Martin   Cheguevara 3 1 4
256 Otahal Pavel   Bolatice 3 1 4
257 Michal Kocur   Peugeot 3 1 4
258 Holas Aleš   Cheguevara 3 1 4
259 Holuša Daniel   Cheguevara 3 1 4
260 Snopek Tomáš   Viking 3 1 4
261 DOMINIK IVO   Bohuslavice 2 2 4
262 Návrat Lukáš   Bolatice 2 2 4
263 Lokaj Tomáš   Kozmice 2 2 4
264 Luzar Hynek   Jaktař 2 2 4
265 Pomp Martin   Jaktař 2 2 4
266 Prchala Martin   Hať 2 2 4
267 KUNC JIŘÍ    Otice 2 2 4
268 Hrubý Tomáš   Lhota 2 2 4
269 Vrchovecký Tomáš / A   Kozmice 2 2 4
270 Schnaider Radek   Cheguevara 2 2 4
271 Šoltys Patrik   Branka 1 3 4
272 Bolacký René   Štěpánkovice 1 3 4
273 Šimon David   Viking 1 3 4
274 Filip Kristofory   Jaktař 1 3 4
275 Benš Jan   Cheguevara 1 3 4
276 VITÁSEK MICHAEL   Bohuslavice 1 3 4
277 Pavlík Jan   Peugeot 1 3 4
278 Křižák Jiří   Viking 1 3 4
279 Jurek Milan   Lhota 1 3 4
280 Kožaný Tomáš   Monaco 0 4 4
281 Ondrasek Martin   Zábřeh 0 4 4
282 Hrbáč Petr                  C   Lhota 0 4 4
283 Hrubý Lukáš   Štěpánkovice 0 4 4
284 Ďuriška Daniel   Bolatice 3 0 3
285 HLUCHNÍK Jan   Píšť 3 0 3
286 Jasník Jan   Cheguevara 3 0 3
287 KUBÍK LIBOR   Bohuslavice 3 0 3
288 Záruba Richard   Kobeřice 3 0 3
289 Šimek Milan   Isotra 3 0 3
290 MYŠÁK VLADIMÍR   Lipina 2 1 3
291 Boczek František   Bolatice 2 1 3
292 Múdrik Michal   Hlučín 2 1 3
293 Volný Jaromír   Mexico 2 1 3
294 Szczurek Jaroslav   Hlučín 2 1 3
295 THEUER MARTIN   Bohuslavice 2 1 3
296 Šoltys Karel   Branka 2 1 3
297 Bršlica Lukáš   Štěpánkovice 2 1 3
298 MORAVEC PŘEMYSL   Otice 2 1 3
299 ROSTEK LIBOR    Lipina 2 1 3
300 Nestroj Lukáš   Monaco 2 1 3
301 Šafarčík Jiří   Viking 1 2 3
302 Bortlík Jiří   Mexico 1 2 3
303 GAVENDA JIŘÍ   Storm 1 2 3
304 Vilášek Michael   Hlučín 1 2 3
305 Boček Robin   Cheguevara 1 2 3
306 Morys Pavel   Pema 1 2 3
307 Granzer Lukáš   Štěpánkovice 1 2 3
308 Džemla Jiří   Monaco 1 2 3
309 Pospíšil Daniel   Monaco 1 2 3
310 FILIP KOCUR   Bohuslavice 1 2 3
311 HARASIM David   Píšť 0 3 3
312 Toth Norbert   Pema 0 3 3
313 Trulej Zbyněk   Isotra 0 3 3
314 Popelář Petr   Viking 0 3 3
315 Adametz Jakub   Isotra 0 3 3
316 Szuscik Libor   Mexico 0 3 3
317 Karhan Martin   Štěpánkovice 0 3 3
318 Neumann Marek   Senior 0 3 3
319 Palička Ondřej   Isotra 0 3 3
320 Schikora Svatomír   C   Hlučín 2 0 2
321 Večeřa Ondřej   Štěpánkovice 2 0 2
322 Navrátil Jiří   Hať 2 0 2
323 Davidek Jan   Viking 2 0 2
324 Vicha René   Cheguevara 2 0 2
325 Vícha Lukáš   Branka 2 0 2
326 Pytlík Pavel   Kobeřice 2 0 2
327 Chybík Miroslav   Hlučín 2 0 2
328 Kichner René   Zábřeh 2 0 2
329 Figala Petr   Kozmice 2 0 2
330 Pospiech Jiří   Monaco 2 0 2
331 MIKETA MARTIN   Bohuslavice 2 0 2
332 Matzner Tomáš   Lhota 2 0 2
333 Sonek Daniel   Branka 1 1 2
334 Škrobánek Roman   Isotra 1 1 2
335 Komár Vítězslav   Lhota 1 1 2
336 RENÉ HLAVOŇ   Storm 1 1 2
337 Jančura Václav   Viking 1 1 2
338 MIKETA JAN   Bohuslavice 1 1 2
339 HRČKA MICHAL   Storm 1 1 2
340 DRAHANSKÝ ROMAN   Storm 1 1 2
341 Černín Marek   Cheguevara 1 1 2
342 Matušek Václav   Kobeřice 1 1 2
343 Jedlička Petr   Viking 1 1 2
344 BEDNÁŘ JIŘÍ   Storm 1 1 2
345 Glos Miroslav   Senior 1 1 2
346 Kunczik Jakub   Monaco 1 1 2
347 Haltof Petr   Hať 1 1 2
348 FISCHER JAN   Storm 1 1 2
349 René Pravda   Viking 1 1 2
350 FRIČ PETR   Storm 1 1 2
351 Tampa Martin   Cheguevara 1 1 2
352 VAŘEKA MARTIN   Lipina 1 1 2
353 Rein Antonín   Jaktař 1 1 2
354 Lasák Tomáš   Štěpánkovice 1 1 2
355 Pavera Luděk   Senior 0 2 2
356 Vrobel Jan   Mexico 0 2 2
357 Fistr Rostislav   Lhota 0 2 2
358 Guřan Olin   Kozmice 0 2 2
359 Barvík Luboš   Štěpánkovice 0 2 2
360 Strmeň Josef   Hať 0 2 2
361 Novák Petr   Zábřeh 0 2 2
362 Hanzlík Václav   Štěpánkovice 0 2 2
363 Stareczek Pavel   Mexico 0 2 2
364 PORUBA TOMÁŠ   Lipina 0 2 2
365 Lokoč Pavel   Zábřeh 0 2 2
366 Vraník Martin   Hať 0 2 2
367 Jelínek Jan   Derby 0 2 2
368 Cios Janis   Viking 1 0 1
369 Gvoždík Daniel   Mexico 1 0 1
370 Burda Vitězslav   Cheguevara 1 0 1
371 Chovanec Petr   Lhota 1 0 1
372 Vimmer Jan   Kozmice 1 0 1
373 Černý Alfred   Monaco 1 0 1
374 Slaný Gabriel   Štěpánkovice 1 0 1
375 Schaal Bohdan / A   Jaktař 1 0 1
376 Jan Řehoř   Pema 1 0 1
377 Štichauer Petr   Cheguevara 1 0 1
378 Bitomský Ondřej   Kobeřice 1 0 1
379 Rafaelis Marcel   Hlučín 1 0 1
380 KUPEC Mario   Píšť 1 0 1
381 Karel Pohlutka   Peugeot 1 0 1
382 MARCZIŠOVSKÝ Petr   Píšť 1 0 1
383 Harasim Marcel   Štěpánkovice 1 0 1
384 KOTYRBA Martin   Píšť 1 0 1
385 Prudký Rostislav   Hlučín 1 0 1
386 Žídek Roman   Kobeřice 1 0 1
387 JANČÍK KRYŠTOF   Lipina 1 0 1
388 Šimon Ondřej   Viking 1 0 1
389 Hochgesandt Petr   Branka 1 0 1
390 Böhm Martin   Mexico 1 0 1
391 Gorčák Jakub   Derby 0 1 1
392 Konetzný René   Hať 0 1 1
393 Sněhota Libor   Bolatice 0 1 1
394 Kadula Tomáš   Hlučín 0 1 1
395 Martin Hruška / C   Peugeot 0 1 1
396 DRAHANSKÝ MAREK   Storm 0 1 1
397 BARANEK Lukáš   Píšť 0 1 1
398 Matuscik Radek   Monaco 0 1 1
399 Pavel Habram / G   Senior 0 1 1
400 JUREČKA Marek   Píšť 0 1 1
401 Zecha Jiří   Cheguevara 0 1 1
402 Lelek Tomáš   Monaco 0 1 1
403 Richtr Jiří   Cheguevara 0 1 1
404 Mušálek Milan   A   Hlučín 0 1 1
405 Harasim Kamil   A   Štěpánkovice 0 1 1
406 Jarkulisch Dominik   Monaco 0 1 1
407 Chudoba René   C   Štěpánkovice 0 1 1
408 Petr Glacel   Kobeřice 0 1 1
409 Kuzník Pavel   Branka 0 1 1
410 Fichna Petr /A   Derby 0 1 1
411 Hendrych Daniel   Viking 0 1 1
412 Strnádek Rostislav   Cheguevara 0 1 1
413 OSYČKA JAROMÍR   Storm 0 1 1
414 Fišara Vladimír   Zábřeh 0 1 1
415 BERESCIK Adam   Píšť 0 1 1
416 Pawlik Petr   Viking 0 1 1
417 SULOVSKÝ LEOŠ   Storm 0 1 1
418 Lerch Ondřej   Zábřeh 0 1 1

Aktuality

  • Tresty

    22.1.2018

    tresty: 16.1. Toth Norbert PEMA 10 min, 17.1. Votánek Branka 10 min.

  • Kanadské bodování!

    22.1.2018

    Provedena aktualizace!

  • Aktualizace kanadského bodování!

    10.1.2018

    Akutalizace k 204. zápasu!

Starší »

Partneři