Zápasy PLAY-OFF 17/18

DATUM KDO s KÝM KOLO č.zápasu
PŘEDKOLO      
Neděle - 24.02.2019      
       
11:15 - 12:45  AHL: 11x22 P1 1
13:00 - 14:30  AHL: 12x21 P2 2
       
Pondělí - 25.02.2019      
       
18:45 - 20:15  AHL: 13x20 P3 3
20:30 - 22:00  AHL: 14x19 P4 4
       
Úterý - 26.02.2019      
       
17:00 - 18:30  AHL: 15x18 P5 5
18:45 - 20:15  AHL: 16x17 P6 6
20:30 - 22:00  AHL: 11x22 P1/2 7
       
Středa - 27.02.2019      
       
17:00 - 18:30  AHL: 12x21 P2/2 8
18:45 - 20:15  AHL: 13x20 P3/2 9
20:30 - 22:00  AHL: 14x19 P4/2 10
       
Čtvrtek - 28.02.2019      
       
18:45 - 20:15  AHL: 15x18 P5/2 11
20:30 - 22:00  AHL: 16x17 P6/2 12
       
OSMIFINÁLE      
Sobota - 02.03.2019      
       
13:30 - 15:00  AHL: 1.x 6. z předkola O1 13
15:15 - 16:45  AHL: 8. x 9. O2 14
19:15 - 20:45  AHL: 2. x 5. z předkola O3 15
       
Neděle - 03.03.2019      
       
11:15 - 12:45  AHL: 7. x 10. O4 16
13:00 - 14:30  AHL: 3. x 4. z předkola O5 17
17:15 - 18:45  AHL: 6. x 1. z předkola O6 18
       
Pondělí - 04.03.2019      
       
17:00 - 18:30  AHL: 4. x 3. z předkola O7 19
20:30 - 22:00  AHL: 5. x 2. z předkola O8 20
       
Úterý - 05.03.2019      
       
17:00 - 18:30  AHL: 1. x 6. z předkola O1/2 21
18:45 - 20:15  AHL: 8. x 9. O2/2 22
20:30 - 22:00  AHL: 2. x 5. z předkola O3/2 23
       
Středa - 06.03.2019      
       
17:45 - 19:15  AHL: 7. x 10. O4/2 24
19:30 - 21:00  AHL: 3. x 4. z předkola O5/2 25
       
Čtvrtek - 07.03.2019      
       
18:45 - 20:15  AHL: 6. x 1. z předkola O6/2 26
20:30 - 22:00  AHL: 4. x 3. z předkola O7/2 27
       
       
Sobota - 09.03.2019      
       
19:15 - 20:45  AHL: 5. x 2. z předkola O8/2 28
       
ČTRTFINÁLE      
Úterý - 12.03.2019      
       
18:45 - 20:15  AHL: nejlepší x nejhorší Č1 29
20:30 - 22:00  AHL: 2. nejlepší x 2. nejhorší Č2 30
       
Středa - 13.03.2019      
       
17:00 - 18:30  AHL:      
18:45 - 20:15  AHL: 3. nejlepší x 3. nejhorší Č3 31
20:30 - 22:00  AHL: 4. nejlepší x 4. nejhorší Č4 32
       
Pátek - 15.03.2019      
       
19:30 - 21:00  AHL: nejlepší x nejhorší Č1/2 33
21:15 - 22:45  AHL: 2. nejlepší x 2. nejhorší Č2/2 34
       
Sobota - 16.03.2019      
       
13:30 - 15:00  AHL: 3. nejlepší x 3. nejhorší Č3/2 35
15:15 - 16:45  AHL: 4. nejlepší x 4. nejhorší Č4/2 36
17:00 -   18:30  Veřejné bruslení      
       
SEMIFINÁLE      
Pondělí - 18.03.2019      
       
18:45 - 20:15  AHL: nejlepší vs. nejhorší S1 37
20:30 - 22:00  AHL: 2. nejlepší vs. 2. nejhorší S2 38
       
Úterý - 19.03.2019      
       
17:00 - 18:30  AHL:      
18:45 - 20:15  AHL:      
20:30 - 22:00  AHL:      
       
Středa - 20.03.2019      
       
17:00 - 18:30  AHL:      
18:45 - 20:15  AHL: nejlepší vs. nejhorší S1/2 39
20:30 - 22:00  AHL: 2. nejlepší vs. 2. nejhorší S2/2 40
       
FINÁLE      
Sobota - 23.03.2019      
       
13:30 - 15:00  AHL: O 3. místo   41
15:15 - 16:45  AHL: Finále   42

Aktuality

  • Kanadské bodován!

    25.2.2019

    Konenčné kanadské bodování!

  • Navýšení trestu.

    23.2.2019

    Šmída Rostislav - nývýšení trestu a jeden zápas. Za nesportovní chování.

  • Bodování aktualizováno!

    17.2.2019

    Kanadské bodování aktualizováno k 16.2.2018

Starší »

Partneři