Tabulka trestů

Tabulka trestů vychází se zápisu o utkání.

  Jméno Reg. Tým TM
1 Anděl Jakub R HC Derby Kouty 26,5
2 Spruch Michal   HC Sharks Zábřeh 26,5
3 Blaževič Lukáš R HC Prajz Hlučín 21,5
4 Otýpka Tomáš   HC Derby Kouty 16
5 Michálek Aleš R HC Otice 16
6 Lank Daniel R HC Buldoci Branka 13
7 Mičola Tomáš   HC Derby Kouty 13
8 Šnajdr Jiří / A   HC Otice 13
9 Jarkulisch Dominik   HC Monaco Kouty 11,5
10 Petružela Radek R HC Mexiko 7,5
11 Vitásek David   HC Mexiko 7,5
12 Bedrunka Petr        HC Prajz Hlučín 7,5
13 Ondrášek Martin   HC Sharks Zábřeh 7,5
14 Merta Michal R HC Bohuslavice 6
15 Nevřela Pavel   HC Bolatice 6
16 West Pavel   HC Bolatice 6
17 Mainuš Kamil   HC Buldoci Branka 6
18 Matěják Aleš R HC Derby Kouty 6
19 Levák David R HC Kobeřice 6
20 Pscolka Radek   HC Lipina Markvartovice 6
21 Vjačka Aleš   HC Lipina Markvartovice 6
22 Bortlík Jiří   HC Mexiko 6
23 Martinec Petr   HC Otice 6
24 Hluchník Petr   HC Sršni Píšť 6
25 Nádeníček Pavel   HC Viking Jakartovice 6
26 Světlík Pavel   AHC Laviny 4,5
27 Žák Mojmír   AHC Storm 4,5
28 Riedel Tomáš   HC Bohuslavice 4,5
29 Jánoš Jan   HC Bohuslavice 4,5
30 Černín Petr   HC Buldoci Branka 4,5
31 Kalužík David R HC Derby Kouty 4,5
32 Hadamčík Petr   HC Derby Kouty 4,5
33 Strmeň Josef   HC Hať 4,5
34 Mrázek Martin   HC Horní Lhota 4,5
35 Čermák Zdeněk R HC Kobeřice 4,5
36 Ratajský František   HC Lipina Markvartovice 4,5
37 Vavřín Milan   HC Lipina Markvartovice 4,5
38 Gvoždík Daniel   HC Mexiko 4,5
39 Veselka Roman R HC Monaco Kouty 4,5
40 Wittek Petr ml.   HC Monaco Kouty 4,5
41 Ciminga Stanislav   HC Otice 4,5
42 Pavlík Jan   HC Peugeot Auto Hruška 4,5
43 Dziuba Daniel        R HC Prajz Hlučín 4,5
44 Kocur Luboš   HC Sharks Zábřeh 4,5
45 Halfar Marek   HC Sršni Píšť 4,5
46 Hluchník Jan   HC Sršni Píšť 4,5
47 Bršlica Lukáš R HC Štěpánkovice 4,5
48 Urbanský Ondřej  R AHC Laviny 3
49 Ladner Ondřej   AHC Laviny 3
50 Neumann Marek   AHC Laviny 3
51 Polomský Miloslav   AHC Laviny 3
52 Wrozyna Dominik   AHC Laviny 3
53 Prusek Aleš   AHC Storm 3
54 Frič Petr   AHC Storm 3
55 Pek Miroslav   AHC Storm 3
56 Morys Pavel   HC Autodíly Pema 3
57 Schaal Bohdan   HC AZ Pneu Jaktař 3
58 Schneider Rostislav   HC AZ Pneu Jaktař 3
59 Luzar Daniel   HC AZ Pneu Jaktař 3
60 Schneider Jan   HC AZ Pneu Jaktař 3
61 Motyka Petr   HC Bolatice 3
62 Motyka Radek   HC Bolatice 3
63 Otahal Pavel   HC Bolatice 3
64 Toška Radim    HC Buldoci Branka 3
65 Klemens Adam   HC Buldoci Branka 3
66 Ludwig Kamil   HC Buldoci Branka 3
67 Christ Petr R HC Derby Kouty 3
68 Aust Roman   HC Derby Kouty 3
69 Sedlář David   HC Derby Kouty 3
70 Schreiber Václav   HC Derby Kouty 3
71 Antoš Tomáš   HC Hať 3
72 Kulig Michal   HC Hať 3
73 Fojtík Arnošt   HC Horní Lhota 3
74 Novák Aleš   HC Horní Lhota 3
75 Španěl Miloš   HC Cheguevara 3
76 Fichna David   HC Isotra 3
77 Gaura Luboš   HC Isotra 3
78 Tesařík Hynek   HC Isotra 3
79 Trulej Zbyněk   HC Isotra 3
80 Hanzlík Daniel    HC Kobeřice 3
81 Muczka Andreas   HC Kobeřice 3
82 Pytlík Daniel   HC Kobeřice 3
83 Javorek Libor   HC Kozmice 3
84 Krupa Ondřej   HC Kozmice 3
85 Šebestík Libor   HC Kozmice 3
86 Plaček Martin   HC Lipina Markvartovice 3
87 Rostek Libor   HC Lipina Markvartovice 3
88 Kozačka Zdeněk R HC Mexiko 3
89 Ondrášek Jiří   HC Monaco Kouty 3
90 Lubeník Michal   HC Monaco Kouty 3
91 Lelek David   HC Monaco Kouty 3
92 Hymlár Jiří   HC Otice 3
93 Dietrich  Tomaš   HC Otice 3
94 Kunz Karel   HC Otice 3
95 Řičický Jaroslav   HC Otice 3
96 Moravec Tomaš   HC Otice 3
97 Hula Jan R HC Peugeot Auto Hruška 3
98 Langer Petr R HC Peugeot Auto Hruška 3
99 Antonín Bruno   HC Prajz Hlučín 3
100 Szczurek Jaromír   HC Prajz Hlučín 3
101 Schikora Svatomír   HC Prajz Hlučín 3
102 Pačka Petr   HC Sharks Zábřeh 3
103 Peroutka Tomáš R HC Sršni Píšť 3
104 Hanzlík Václav   HC Štěpánkovice 3
105 Tomíček Michal   HC Štěpánkovice 3
106 Zemek Lubomír   HC Viking Jakartovice 3
107 Jančura Václav   HC Viking Jakartovice 3
108 Hos Jiří  R AHC Laviny 1,5
109 Vaněk Jiří AHC Storm 1,5
110 Pek Tomáš   AHC Storm 1,5
111 Sulovský Leoš   AHC Storm 1,5
112 Vrbka Luděk   AHC Storm 1,5
113 Novák Mikuláš R HC Autodíly Pema 1,5
114 Barabasch Libor   HC Autodíly Pema 1,5
115 Hubáček David   HC Autodíly Pema 1,5
116 Šebesta Milan   HC Autodíly Pema 1,5
117 Toth Norbert   HC Autodíly Pema 1,5
118 Tsametis Michal   HC Autodíly Pema 1,5
119 Rein Antonín R HC AZ Pneu Jaktař 1,5
120 Raab David R HC AZ Pneu Jaktař 1,5
121 Mikulinec Štěpán R HC AZ Pneu Jaktař 1,5
122 Berger Michal R HC AZ Pneu Jaktař 1,5
123 Pomp Martin   HC AZ Pneu Jaktař 1,5
124 Luzar Hynek   HC AZ Pneu Jaktař 1,5
125 Kňura Petr   HC AZ Pneu Jaktař 1,5
126 Kučera Štěpán   HC AZ Pneu Jaktař 1,5
127 Staněk Antonín   HC AZ Pneu Jaktař 1,5
128 Pudich Tomáš R HC Bohuslavice 1,5
129 Valušek Ondřej / G   HC Bohuslavice 1,5
130 Vitásek Michael   HC Bohuslavice 1,5
131 Miketa Jan   HC Bohuslavice 1,5
132 Kalužík Marek HC Bolatice 1,5
133 Kamrád René HC Bolatice 1,5
134 Vehovský Jan   HC Bolatice 1,5
135 Wittek Lukáš   HC Bolatice 1,5
136 Boček Patrik   HC Bolatice 1,5
137 Wittek David   HC Bolatice 1,5
138 Richta Luděk R HC Buldoci Branka 1,5
139 Votánek Lukáš R HC Buldoci Branka 1,5
140 Sonek Jan C   HC Buldoci Branka 1,5
141 Šober Kamil   HC Buldoci Branka 1,5
142 Both Martin   HC Derby Kouty 1,5
143 Pavela Michal   HC Derby Kouty 1,5
144 Piškula Jiří   HC Derby Kouty 1,5
145 Haltof Petr R HC Hať 1,5
146 Bortlík Martin   HC Hať 1,5
147 Lasák Pavel   HC Hať 1,5
148 Konštacký Filip R HC Horní Lhota 1,5
149 Konštacký Jakub R HC Horní Lhota 1,5
150 Chovanec Petr   HC Horní Lhota 1,5
151 Surovka Petr R HC Cheguevara 1,5
152 Dohnal Martin   HC Cheguevara 1,5
153 Mička Jan   HC Cheguevara 1,5
154 Bělaška Michal   HC Cheguevara 1,5
155 Záruba Richard   HC Cheguevara 1,5
156 Tampa Martin   HC Cheguevara 1,5
157 Dörrer Tomáš   HC Cheguevara 1,5
158 Blaga Radek R HC Isotra 1,5
159 Blaga Richard R HC Isotra 1,5
160 Chamrada Jiří ml. R HC Isotra 1,5
161 Klinger Dominik   HC Isotra 1,5
162 Kubík Martin   HC Isotra 1,5
163 Unruh Miroslav   HC Isotra 1,5
164 Steuer Zbyněk   HC Kobeřice 1,5
165 Riemel Pavel   HC Kobeřice 1,5
166 Grabica Štefan   HC Kobeřice 1,5
167 Schneider Radek   HC Kobeřice 1,5
168 Bartusek Radim   HC Kobeřice 1,5
169 Kuchejda Petr R HC Kozmice 1,5
170 Drastich Martin   HC Kozmice 1,5
171 Moravec Aleš   HC Kozmice 1,5
172 Ranoš David   HC Kozmice 1,5
173 Janoš Tomáš   HC Lipina Markvartovice 1,5
174 Jaroš Ondřej   HC Lipina Markvartovice 1,5
175 Mušálek Lukáš   HC Lipina Markvartovice 1,5
176 Poruba Tomáš   HC Lipina Markvartovice 1,5
177 Wolf Michal R HC Mexiko 1,5
178 Schauer Jan R HC Mexiko 1,5
179 Böhm Martin   HC Mexiko 1,5
180 Gvoždík Michael   HC Mexiko 1,5
181 Kurka Tomáš   HC Mexiko 1,5
182 Thiemel Martin   HC Mexiko 1,5
183 Vilášek Petr   HC Mexiko 1,5
184 Vrobel Jan   HC Mexiko 1,5
185 Barabas Lukáš   HC Monaco Kouty 1,5
186 Kerlín David   HC Monaco Kouty 1,5
187 Džemla Jiří   HC Monaco Kouty 1,5
188 Hatálek Jiří    HC Monaco Kouty 1,5
189 Pavlík Martin   HC Monaco Kouty 1,5
190 Lamich Luděk R HC Otice 1,5
191 Dietrich Martin R HC Otice 1,5
192 Kunc Jiří   HC Otice 1,5
193 Šupik Marcel   HC Otice 1,5
194 Menšík Jiří   HC Peugeot Auto Hruška 1,5
195 Klemens Martin   HC Peugeot Auto Hruška 1,5
196 Gruň Filip   HC Peugeot Auto Hruška 1,5
197 Folvarský Roman     HC Prajz Hlučín 1,5
198 Sklenařík Petr           HC Prajz Hlučín 1,5
199 Kardliak Jan   HC Sharks Zábřeh 1,5
200 Novák Petr   HC Sharks Zábřeh 1,5
201 Slivka Jiří   HC Sharks Zábřeh 1,5
202 Arabasz Arnošt   HC Sharks Zábřeh 1,5
203 Babiš Luboš   HC Sharks Zábřeh 1,5
204 Kichner René   HC Sharks Zábřeh 1,5
205 Slivka Petr   HC Sharks Zábřeh 1,5
206 Novák Ondřej R HC Sršni Píšť 1,5
207 Kotyrba Tomáš   HC Sršni Píšť 1,5
208 Kotyrba Martin   HC Sršni Píšť 1,5
209 Kupec Mario   HC Sršni Píšť 1,5
210 Marczišovský Petr   HC Sršni Píšť 1,5
211 Hendrych David R HC Štěpánkovice 1,5
212 Bajak Miroslav   HC Štěpánkovice 1,5
213 Sebrala Martin   HC Štěpánkovice 1,5
214 Slaný Gabriel   HC Štěpánkovice 1,5
215 Pawlik Petr   HC Viking Jakartovice 1,5
216 Gloga Svatopluk   HC Viking Jakartovice 1,5
217 Myšák Eduard   HC Viking Jakartovice 1,5
218 Rohovský Jan   HC Viking Jakartovice 1,5
219 Leszczýnski David   HC Viking Jakartovice 1,5
220 Křižák Jiří   HC Viking Jakartovice 1,5
221 Poštulka Marek   HC Viking Jakartovice 1,5

Aktuality

  • OK Trest

    9.12.2019

    Větší trest OK udělen hráčii Hendrych David - STOP na jeden zápas.

  • Bodování aktualizováno

    2.12.2019

    Kanadské bodování aktualizováno k 6 kolu. Včetně tebilky trestů.

  • Udělení trestů.

    24.11.2019

    OT udělen hráčům:

    Blaževič Lukáš - nesportovní chování 

    Jarkulich Domink - vražení na hrazení

    TH trest uděln hráči Jakub Anděl - tři zápasy STOP

Starší »

Partneři