Bodování Registrovaných hráčů

  Jméno   Tým G A   B
1 Merta Jan /R   Derby 56 38   94
2 Konštacký Filip /R   Lhota 38 29   67
3 Petr Langer /R   Peugeot 26 35   61
4 Foldyna Dalibor /R   Bohuslavice 41 19   60
5 Anděl Jakub /R   Derby 28 28   56
6 Votánek Lukáš /R   Branka 29 25   54
7 KOLIBÍK LUKÁŠ /R   Lipina 37 16   53
8 Urbanský Ondřej /R   Senior 30 20   50
9 Veselka Roman /R   Monaco 32 13   45
10 Hendrych David /R   Štěpánkovice 25 19   44
11 Kalužík Marek /R   Bolatice 19 21   40
12 Korph Jan /R   Jaktař 22 15   37
13 NOVÁK Ondřej /R   Píšť 21 14   35
14 Kohut Radim /R   Cheguevara 20 14   34
15 Kupčík Jan /R   Hať 18 16   34
16 ČEČIVA Adam /R   Píšť 19 14   33
17 Krol Petr /R   Hať 20 12   32
18 Kalužík David /R   Derby 11 21   32
19 Kuchejda Petr /R   Kozmice 17 14   31
20 Kavan Radek /R   Štěpánkovice 14 15   29
21 Ivo Hájek /R   Peugeot 13 16   29
22 Chamrada Jiří ml. /R   Isotra 17 9   26
23 Hula Jan /R   Bolatice 13 13   26
24 Pavelek Ondřej /R   Senior 16 9   25
25 LIZÁK Martin /R   Píšť 15 10   25
26 Hutnik David /R   Cheguevara 18 6   24
27 Jeřábek David /R   Pema 12 12   24
28 Pospěch Jan /R   Cheguevara 11 13   24
29 Moravec Aleš /R   Kozmice 14 9   23
30 Celta Tomáš /R   Kobeřice 7 16   23
31 Vehovský Petr /R   Mexico 14 8   22
32 Mikulinec Štěpán /R   Jaktař 13 9   22
33 PEROUTKA Tomáš /R   Píšť 8 14   22
34 Dlouhý Jan /R   Pema 15 6   21
35 Matějček Marcel /R   Pema 13 8   21
36 Surovka Petr /R   Cheguevara 13 8   21
37 Kamrad René /R   Bolatice 12 7   19
38 Konštacký Jakub /R   Lhota 8 11   19
39 Elbl Patrik /R   Isotra 9 8   17
40 Radim Klepáč /R   Peugeot 7 10   17
41 Ondrej Parma /R   Peugeot 9 7   16
42 Berger Michal /R   Jaktař 7 9   16
43 Besta Václav st. /R   Hať 8 7   15
44 Celta Dušan /R   Kobeřice 9 5   14
45 ŠEDINA MARTIN /R   Storm 9 4   13
46 Sedlák Lukáš /R   Senior 8 5   13
47 Šoltys Zdeněk /R   Branka 7 6   13
48 Ostřanský Zdeněk /R   Hlučín 7 6   13
49 Lank Daniel /R   Branka 5 8   13
50 Urbanský Michal /R   Monaco 7 5   12
51 Blaževič Lukáš /R   Hlučín 7 5   12
52 Bartos Petr /R   Senior 6 6   12
53 Kozačka Zdeněk /R   Mexico 9 2   11
54 PUDICH TOMÁŠ /R   Bohuslavice 6 5   11
55 Přibyla Lukáš /R   Mexico 7 3   10
56 Blaga Radek /R   Isotra 3 7   10
57 Košárek Michal /R   Cheguevara 3 7   10
58 MIKEŠ JAN /R   Lipina 6 3   9
59 Čermák Zdeněk /R   Kobeřice 7 1   8
60 Merta Michal /R   Zábřeh 6 2   8
61 Bajger Jaroslav /R   Lhota 3 5   8
62 SERAFÍN PETR /R   Bohuslavice 3 5   8
63 MICHÁLEK ALEŠ /R   Otice 3 5   8
64 Petružela Radek /R   Mexico 3 4   7
65 Košárek Petr /R   Cheguevara 2 5   7
66 Gregořica René /R   Kozmice 2 4   6
67 Kožaný Tomáš /R   Monaco 1 5   6
68 Raab David /R   Jaktař 0 6   6
69 PLAČEK MAREK /R   Lipina 5 0   5
70 Hos Jiří /R   Senior 5 0   5
71 Snopek Tomáš /R   Viking 3 2   5
72 Dziuba Daniel /R   Hlučín 2 3   5
73 Granzer Lukáš /R   Štěpánkovice 2 2   4
74 SEDLÁČEK DUŠAN /R   Storm 3 0   3
75 Večeřa Ondřej /R   Štěpánkovice 3 0   3
76 VYORAL LUKÁŠ /R   Storm 3 0   3
77 Bršlica Lukáš /R   Štěpánkovice 2 1   3
78 Pospíšil Daniel /R   Monaco 1 2   3
79 Davidek Jan /R   Viking 2 0   2
80 Figala Petr /R   Kozmice 2 0   2
81 Matušek Václav /R   Kobeřice 1 1   2
82 Haltof Petr /R   Hať 1 1   2
83 René Pravda /R   Viking 1 1   2
84 Rein Antonín /R   Jaktař 1 1   2
85 Matuscik Radek /R   Monaco 0 2   2
86 Vimmer Jan /R   Kozmice 1 0   1
87 Bitomský Ondřej /R   Kobeřice 1 0   1
88 Richta Luděk /R   Branka 1 0   1
89 Gorčák Jakub /R   Derby 0 1   1
90 Lelek Tomáš /R   Monaco 0 1   1
91 Lerch Ondřej /R   Zábřeh 0 1   1

Aktuality

  • Konečné bodování

    19.3.2018

    Uzavřeno kanadské bodování play-off. Nejlepší střelec je Radim Klepáč.

  • Kanadské bodování Play Off

    13.3.2018

    Zveřejněno Kanadské bodování Play Off

  • Stop na 1 zápas

    3.3.2018

    Stop na jeden zápas Plaček Marek - Markvartovice a Steuer Radim - Monaco, OT - Vavřín Milan.

Starší »

Partneři