Hráči v trestu

OT Tresty

Ujednocení trestů v AHL

MT- menší trest a ML – menší trest pro hráčskou lavici = 1:30 čistého času.

VT - větší trest = 5 minut čistého času + automatický osobní trest do konce utkání. STOP NA JEDEN ZÁPAS.

Pokud se bude jednat o obzvláště velký faul, nebo jiný prohřešek, počet pozastavených zápasů se určuje po konzultaci s týmy. Možnost udělit až 3 zápasy stop.

OT – osobní trest 10:00 minut čistého času. Slovní napadení rozhodčích, nesportovní chování atd….

3 x OT = STOP NA JEDEN ZÁPAS.

OK – osobní trest do konce utkání. Odpovídající Faul, slovní napadení rozhodčích, nesportovní chování atd….

OK = STOP NA JEDEN ZÁPAS.

TH – trest ve hře = 25 trestných minut. Za takový faul automaticky STOP NA 2 ZÁPASY. Pokud se bude jednat o obzvláště velký faul, nebo jiný prohřešek, počet pozastavených zápasů určuje rozhodčí, zápisem do zápisu. Možnost udělit až 5 zápasů stop. Za kontakt nebo najetí hráče do rozhodčího TH (stop do konce sezóny).

TS – trestné střílení. Určuje rozhodčí na základě aktuálního dění na ledě.