Celkové bodování 19/20

  Jméno Reg. Tým Z G A B
1 Vavřín Milan   HC Lipina Markvartovice 13 35 14 49
2 Veselka Roman R HC Monaco Kouty 11 22 16 38
3 Kuchejda Petr R HC Kozmice 12 19 16 35
4 Kocur Jakub   HC Bohuslavice 12 22 12 34
5 Schneider Jan   HC AZ Pneu Jaktař 12 17 15 32
6 Konštacký Filip R HC Horní Lhota 11 14 13 27
7 Majling Marcel   HC Horní Lhota 12 17 8 25
8 Moravec Aleš   HC Kozmice 12 13 11 24
9 Gruň Filip   HC Peugeot Auto Hruška 11 16 7 23
10 Mrowiec Petr   HC Kozmice 10 13 9 22
11 Urbanský Ondřej  R AHC Laviny 9 16 5 21
12 Langer Petr R HC Peugeot Auto Hruška 11 8 13 21
13 Hula Jan R HC Peugeot Auto Hruška 11 12 8 20
14 Havlíček Tomáš   HC Lipina Markvartovice 9 11 9 20
15 Kozačka Zdeněk R HC Mexiko 11 10 8 18
16 Klemens Martin   HC Peugeot Auto Hruška 11 10 8 18
17 Votánek Lukáš R HC Buldoci Branka 11 9 9 18
18 Antonín Bruno   HC Prajz Hlučín 11 12 5 17
19 Řehák Jan R HC Kobeřice 7 10 7 17
20 Ladner Ondřej   AHC Laviny 10 11 5 16
21 Chorovský Josef       HC Prajz Hlučín 10 9 7 16
22 Rostek Libor   HC Lipina Markvartovice 13 9 7 16
23 Lelek David   HC Monaco Kouty 10 11 4 15
24 Čermák Zdeněk R HC Kobeřice 10 9 6 15
25 Mrázek Martin   HC Horní Lhota 11 9 6 15
26 Wrozyna Dominik   AHC Laviny 9 8 7 15
27 Dlouhý Jan R HC Autodíly Pema 11 8 7 15
28 Surovka Petr R HC Cheguevara 6 11 3 14
29 Blaga Richard R HC Isotra 6 10 4 14
30 Otýpka Tomáš   HC Derby Kouty 10 9 5 14
31 Kohut Radim R HC Cheguevara 6 8 6 14
32 Šolc Radim   HC Lipina Markvartovice 7 7 7 14
33 Mikulinec Štěpán R HC AZ Pneu Jaktař 9 7 7 14
34 Hájek Ivo R HC Peugeot Auto Hruška 12 7 7 14
35 Kalužík Marek HC Bolatice 10 5 9 14
36 Mičola Tomáš   HC Derby Kouty 8 10 3 13
37 Berger Michal R HC AZ Pneu Jaktař 7 9 4 13
38 Krol Petr R HC Hať 8 7 6 13
39 Schreiber Václav   HC Derby Kouty 10 6 7 13
40 Navrátil Adam R HC Hať 5 9 3 12
41 Foldyna Dalibor   HC Bohuslavice 6 9 3 12
42 Wilpert Marek   HC Bohuslavice 12 9 3 12
43 Šebesta Milan   HC Autodíly Pema 7 8 4 12
44 Hollesch Denis   HC Mexiko 9 8 4 12
45 Hendrych David R HC Štěpánkovice 11 7 5 12
46 Folvarský Roman     HC Prajz Hlučín 7 6 6 12
47 Kirschner Lukáš   HC Viking Jakartovice 9 6 6 12
48 Bitomský Ondřej R HC Kobeřice 5 4 8 12
49 Kalužík David R HC Derby Kouty 8 4 8 12
50 Pavlík Martin   HC Monaco Kouty 10 10 1 11
51 Pavelek Ondřej  R AHC Laviny 7 8 3 11
52 Gloga Svatopluk   HC Viking Jakartovice 10 7 4 11
53 Bedrunka Petr        HC Prajz Hlučín 10 6 5 11
54 Matěják Aleš R HC Derby Kouty 11 6 5 11
55 Krupa Jan   HC Bohuslavice 2 5 6 11
56 Myšák Eduard   HC Viking Jakartovice 10 5 6 11
57 Kocur Filip   HC Bohuslavice 8 7 3 10
58 Ďuriška Daniel   HC Bolatice 8 7 3 10
59 Anděl Jakub R HC Derby Kouty 8 7 3 10
60 Dietrich Martin R HC Otice 12 7 3 10
61 Kavan Radek R HC Štěpánkovice 6 6 4 10
62 Gvoždík Daniel   HC Mexiko 8 6 4 10
63 Novák Mikuláš R HC Autodíly Pema 11 6 4 10
64 Lasák Pavel   HC Hať 11 6 4 10
65 Šebestík Libor   HC Kozmice 11 6 4 10
66 Unruh Miroslav   HC Isotra 10 5 5 10
67 Lubeník Michal   HC Monaco Kouty 11 4 6 10
68 Merta Michal R HC Bohuslavice 10 2 8 10
69 Neumann Marek   AHC Laviny 10 8 1 9
70 Chamrada Jiří ml. R HC Isotra 10 8 1 9
71 Rošík Karel   HC Sharks Zábřeh 12 8 1 9
72 Gvoždík Michael   HC Mexiko 10 7 2 9
73 Sonek Jan   HC Buldoci Branka 6 6 3 9
74 Hatálek Jiří    HC Monaco Kouty 7 6 3 9
75 Ranoš David   HC Kozmice 11 6 3 9
76 Menšík Jiří   HC Peugeot Auto Hruška 12 6 3 9
77 Mikeš Jan R HC Lipina Markvartovice 3 5 4 9
78 Šoltys Libor   HC Kozmice 12 5 4 9
79 Plaček Martin   HC Lipina Markvartovice 12 5 4 9
80 Klepáč Radim R HC Peugeot Auto Hruška 3 4 5 9
81 Jeřábek David   HC Autodíly Pema 4 4 5 9
82 Both Martin   HC Derby Kouty 9 4 5 9
83 Rohovský Jan   HC Viking Jakartovice 10 4 5 9
84 Schauer Jan R HC Mexiko 6 1 8 9
85 Kocur David   HC Bohuslavice 9 0 9 9
86 Valchař Ladislav   HC Viking Jakartovice 9 7 1 8
87 Bortlík Martin   HC Hať 10 7 1 8
88 Čechovský Milan   HC Autodíly Pema 6 6 2 8
89 Vitásek David   HC Mexiko 8 6 2 8
90 Zajíc Miroslav   HC Autodíly Pema 10 6 2 8
91 Neminář Marcel   HC Isotra 12 6 2 8
92 Pohlutka Karel   HC Peugeot Auto Hruška 4 5 3 8
93 Blaževič Lukáš R HC Prajz Hlučín 8 5 3 8
94 Luzar Hynek   HC AZ Pneu Jaktař 9 5 3 8
95 Kožaný Tomáš R HC Monaco Kouty 9 4 4 8
96 Kocur Michal   HC Peugeot Auto Hruška 13 4 4 8
97 Blaga Radek R HC Isotra 10 3 5 8
98 Baránek Petr   HC Mexiko 6 1 7 8
99 Klemens Adam   HC Buldoci Branka 11 1 7 8
100 Lerch Ondřej R AHC Laviny 7 0 8 8
101 Bilík Ondřej R HC Sharks Zábřeh 4 6 1 7
102 Mušálek Lukáš   HC Lipina Markvartovice 6 6 1 7
103 Haltof Petr R HC Hať 7 6 1 7
104 Vimmer Jan R HC Kozmice 6 4 3 7
105 Jarkulisch Dominik   HC Monaco Kouty 7 4 3 7
106 Thiemel Martin   HC Mexiko 8 4 3 7
107 Kerlín David   HC Monaco Kouty 9 4 3 7
108 Kňura Petr   HC AZ Pneu Jaktař 10 4 3 7
109 Ratajský František   HC Lipina Markvartovice 10 4 3 7
110 Sklenařík Petr           HC Prajz Hlučín 10 4 3 7
111 Ševčík Šimon   HC Bolatice 11 4 3 7
112 Wittek Petr ml.   HC Monaco Kouty 9 3 4 7
113 Šnajdr Jiří / A   HC Otice 10 3 4 7
114 Košárek Michal R HC Cheguevara 5 2 5 7
115 Elbl Patrik R HC Isotra 6 2 5 7
116 Bajak Miroslav   HC Štěpánkovice 9 2 5 7
117 Schikora Svatomír   HC Prajz Hlučín 8 1 6 7
118 Čečiva Adam R HC Sršni Píšť 9 1 6 7
119 Baránek Jan   HC Sharks Zábřeh 7 6 0 6
120 Hymlár Jiří   HC Otice 10 6 0 6
121 Svozil Richard   AHC Laviny 4 5 1 6
122 Hanzlík Daniel    HC Kobeřice 10 5 1 6
123 Davídek Adam   HC Viking Jakartovice 9 4 2 6
124 Otipka Miroslav   HC Cheguevara 5 3 3 6
125 Peroutka Tomáš R HC Sršni Píšť 6 3 3 6
126 Vilášek Petr   HC Mexiko 9 3 3 6
127 Kunz Karel   HC Otice 12 3 3 6
128 Halfar Tomáš   HC Lipina Markvartovice 7 2 4 6
129 Ondrášek Jiří   HC Monaco Kouty 9 2 4 6
130 Bielaček Viktor   HC Otice 9 2 4 6
131 Nevřela Pavel   HC Bolatice 11 2 4 6
132 Novák Aleš   HC Horní Lhota 11 2 4 6
133 Pechník Petr   HC Viking Jakartovice 12 2 4 6
134 Hadamčík Petr   HC Derby Kouty 8 0 6 6
135 Kučera Jakub   HC Derby Kouty 3 5 0 5
136 Wolf Michal R HC Mexiko 4 5 0 5
137 Kubík Martin   HC Isotra 8 5 0 5
138 Šedina Martin AHC Storm 9 5 0 5
139 Merta Jan AHC Storm 2 4 1 5
140 Černý Radim R HC Buldoci Branka 2 4 1 5
141 Řípa Martin   HC Cheguevara 7 4 1 5
142 Vaněk Zdeněk   HC Autodíly Pema 9 4 1 5
143 Petružela Radek R HC Mexiko 9 4 1 5
144 Pudich Tomáš R HC Bohuslavice 10 4 1 5
145 Aust Roman   HC Derby Kouty 12 4 1 5
146 Sulovský Leoš   AHC Storm 6 3 2 5
147 Hutnik David R HC Cheguevara 6 3 2 5
148 Sedlář David   HC Derby Kouty 7 3 2 5
149 Šmída Petr    AHC Laviny 9 3 2 5
150 Strmeň Josef   HC Hať 10 3 2 5
151 Szczurek Jaromír   HC Prajz Hlučín 11 3 2 5
152 Ondrášek Tomáš   HC Sharks Zábřeh 11 3 2 5
153 Havlíček Stanislav   HC Lipina Markvartovice 4 2 3 5
154 Jaroš Ondřej   HC Lipina Markvartovice 5 2 3 5
155 Volný Ondřej   HC Mexiko 5 2 3 5
156 Janoš Tomáš   HC Lipina Markvartovice 7 2 3 5
157 Schaal Bohdan   HC AZ Pneu Jaktař 9 2 3 5
158 Staněk Jiří   HC Isotra 9 2 3 5
159 Novák Miroslav   AHC Laviny 10 2 3 5
160 Barta Daniel   AHC Storm 10 2 3 5
161 Matějček Marcel   HC Autodíly Pema 10 2 3 5
162 Kotyrba Tomáš   HC Sršni Píšť 10 2 3 5
163 Wittek Lukáš   HC Bolatice 11 2 3 5
164 Holas Aleš   HC Kobeřice 11 2 3 5
165 Hubáček David   HC Autodíly Pema 12 2 3 5
166 Trochta Robert   HC Kozmice 12 2 3 5
167 Vaněk Jiří AHC Storm 7 1 4 5
168 Španěl Miloš   HC Cheguevara 7 1 4 5
169 Gregořica René R HC Kozmice 8 1 4 5
170 Benda Pavel   HC Štěpánkovice 8 1 4 5
171 Lokaj Tomáš   HC Kozmice 9 1 4 5
172 Celta Tomáš   HC Isotra 11 1 4 5
173 Hos Jiří  R AHC Laviny 6 0 5 5
174 Pavlík Jan   HC Peugeot Auto Hruška 6 0 5 5
175 Honig Jan   HC Cheguevara 8 0 5 5
176 Jančura Václav   HC Viking Jakartovice 12 0 5 5
177 Osmánek David   HC Horní Lhota 5 4 0 4
178 Kačmař Martin   HC Peugeot Auto Hruška 9 4 0 4
179 Novák Ondřej R HC Sršni Píšť 2 3 1 4
180 Večeřa Ondřej R HC Štěpánkovice 4 3 1 4
181 Bršlica Lukáš R HC Štěpánkovice 4 3 1 4
182 Prejda Lukáš   HC Cheguevara 6 3 1 4
183 Repper Patrik   HC Cheguevara 7 3 1 4
184 Kristofory Filip   HC AZ Pneu Jaktař 9 3 1 4
185 Gaura Luboš   HC Isotra 10 3 1 4
186 Babiš Luboš   HC Sharks Zábřeh 12 3 1 4
187 Šafarčík Jiří   HC Viking Jakartovice 12 3 1 4
188 Samiec Ivo   HC Cheguevara 3 2 2 4
189 Košárek Petr R HC Cheguevara 4 2 2 4
190 Rončka Jiří                HC Prajz Hlučín 5 2 2 4
191 Bělaška Michal   HC Cheguevara 7 2 2 4
192 Kostka Jan   HC Cheguevara 8 2 2 4
193 Dudek Pavel   HC Hať 10 2 2 4
194 Lexa Martin   HC Hať 10 2 2 4
195 Řičický Jaroslav   HC Otice 12 2 2 4
196 Christ Petr R HC Derby Kouty 5 1 3 4
197 Gospoš Jiří   HC Hať 6 1 3 4
198 Olbort Lukáš   HC Hať 6 1 3 4
199 Figala Petr R HC Kozmice 6 1 3 4
200 Šmída Rostislav   AHC Laviny 8 1 3 4
201 Dietrich  Tomaš   HC Otice 11 1 3 4
202 Šupik Marcel   HC Otice 11 1 3 4
203 Kurka Dalibor   HC Monaco Kouty 8 0 4 4
204 Motyka Radek   HC Bolatice 4 3 0 3
205 Navrátil Jiří   HC Hať 4 3 0 3
206 Konštacký Jakub R HC Horní Lhota 5 3 0 3
207 Cigán Rostislav   HC Sršni Píšť 5 3 0 3
208 Mička Jan   HC Cheguevara 7 3 0 3
209 Pytlík Daniel   HC Kobeřice 10 3 0 3
210 Motyka Petr   HC Bolatice 12 3 0 3
211 Teska Tomáš              HC Prajz Hlučín 6 2 1 3
212 Hendrich Vladan   HC Štěpánkovice 6 2 1 3
213 Tsametis Michal   HC Autodíly Pema 7 2 1 3
214 Návrat Lukáš   HC Bolatice 7 2 1 3
215 Pavela Michal   HC Derby Kouty 7 2 1 3
216 Chamrada Jiří st.   HC Isotra 7 2 1 3
217 Kurka Tomáš   HC Mexiko 7 2 1 3
218 Jurečka Marek   HC Sršni Píšť 7 2 1 3
219 Kamrád René HC Bolatice 9 2 1 3
220 Muczka Andreas   HC Kobeřice 9 2 1 3
221 Šafarčík Petr   HC Otice 9 2 1 3
222 Múdrik Michal        HC Prajz Hlučín 9 2 1 3
223 Janko Zdeněk   HC AZ Pneu Jaktař 10 2 1 3
224 West Pavel   HC Bolatice 10 2 1 3
225 Riemel Pavel   HC Kobeřice 10 2 1 3
226 Michálek Aleš R HC Otice 11 2 1 3
227 Vjačka Aleš   HC Lipina Markvartovice 13 2 1 3
228 Langer Filip   HC Peugeot Auto Hruška 3 1 2 3
229 Komár Vítězslav   HC Horní Lhota 4 1 2 3
230 Drastich Martin   HC Kozmice 4 1 2 3
231 Luzar Daniel   HC AZ Pneu Jaktař 5 1 2 3
232 Rein Antonín R HC AZ Pneu Jaktař 6 1 2 3
233 Beneš Pavel             HC Prajz Hlučín 6 1 2 3
234 Lošák Martin R HC Autodíly Pema 7 1 2 3
235 Závadský Kamil   HC Autodíly Pema 8 1 2 3
236 Tesařík Hynek   HC Isotra 8 1 2 3
237 Levák David R HC Kobeřice 8 1 2 3
238 Barabasch Libor   HC Autodíly Pema 9 1 2 3
239 Riedel Tomáš   HC Bohuslavice 9 1 2 3
240 Kocur Luboš   HC Sharks Zábřeh 10 1 2 3
241 Tomíček Michal   HC Štěpánkovice 10 1 2 3
242 Pačka Petr   HC Sharks Zábřeh 11 1 2 3
243 Zemek Lubomír   HC Viking Jakartovice 11 1 2 3
244 Lokoč Pavel   HC Sharks Zábřeh 12 1 2 3
245 Pscolka Radek   HC Lipina Markvartovice 13 1 2 3
246 Klinger Dominik   HC Isotra 5 0 3 3
247 Myška Radim   HC Hať 6 0 3 3
248 Kovalčík Pavel   HC Derby Kouty 2 2 0 2
249 Lank Daniel R HC Buldoci Branka 3 2 0 2
250 Nestroj Tomáš   AHC Laviny 6 2 0 2
251 Kichner René   HC Sharks Zábřeh 7 2 0 2
252 Černín Petr   HC Buldoci Branka 8 2 0 2
253 Krupa Jiří   HC Kobeřice 8 2 0 2
254 Kučera Štěpán   HC AZ Pneu Jaktař 10 2 0 2
255 Kardliak Jan   HC Sharks Zábřeh 10 2 0 2
256 Pawlik Petr   HC Viking Jakartovice 10 2 0 2
257 Kolouch Jan R HC Horní Lhota 1 1 1 2
258 Parma Ondřej R HC Peugeot Auto Hruška 1 1 1 2
259 Krupa Ondřej   HC Kozmice 2 1 1 2
260 Záruba Richard   HC Cheguevara 3 1 1 2
261 Jančík Kryštof   HC Lipina Markvartovice 4 1 1 2
262 Dietrich Jaroslav   HC Otice 4 1 1 2
263 Mička Miloš   AHC Laviny 5 1 1 2
264 Pospěch Jan  R HC Cheguevara 5 1 1 2
265 Holuša Daniel   HC Cheguevara 5 1 1 2
266 Adametz Jakub   HC Isotra 5 1 1 2
267 Barabas Lukáš   HC Monaco Kouty 5 1 1 2
268 Hrubý Tomáš   HC Monaco Kouty 5 1 1 2
269 Chřibek Petr   HC Otice 5 1 1 2
270 Prudký Rostislav       HC Prajz Hlučín 5 1 1 2
271 Dohnal Martin   HC Cheguevara 6 1 1 2
272 Strnádek Rostislav   HC Cheguevara 6 1 1 2
273 Tampa Martin   HC Cheguevara 6 1 1 2
274 Kudla Jan st.   AHC Storm 7 1 1 2
275 Boček Tomáš   HC Bolatice 8 1 1 2
276 Ciminga Stanislav   HC Otice 8 1 1 2
277 Moravec Tomaš   HC Otice 8 1 1 2
278 Smejkal Petr   HC Buldoci Branka 9 1 1 2
279 Jurek Milan   HC Horní Lhota 9 1 1 2
280 Stareczek Pavel   HC Mexiko 9 1 1 2
281 Martinec Petr   HC Otice 9 1 1 2
282 Vitásek Michael   HC Bohuslavice 10 1 1 2
283 Toška Radim    HC Buldoci Branka 10 1 1 2
284 Bortlík Jiří   HC Mexiko 10 1 1 2
285 Slaný Gabriel   HC Štěpánkovice 10 1 1 2
286 Smertenko Stanislav   AHC Storm 1 0 2 2
287 Dziuba Daniel        R HC Prajz Hlučín 3 0 2 2
288 Spruch Michal   HC Sharks Zábřeh 3 0 2 2
289 Plaček David   HC Lipina Markvartovice 4 0 2 2
290 Besta Václav   HC Hať 5 0 2 2
291 Štichauer Petr / G   HC Cheguevara 5 0 2 2
292 Peterek Petr   HC Monaco Kouty 5 0 2 2
293 Pšenica Milan   HC Bohuslavice 7 0 2 2
294 Trulej Zbyněk   HC Isotra 7 0 2 2
295 Jánoš Jan   HC Bohuslavice 8 0 2 2
296 Staněk Antonín   HC AZ Pneu Jaktař 9 0 2 2
297 Musial Miroslav   HC Horní Lhota 9 0 2 2
298 Myšák Vladimír   HC Lipina Markvartovice 9 0 2 2
299 Folvarský Michal     HC Prajz Hlučín 10 0 2 2
300 Fojtík Arnošt   HC Horní Lhota 12 0 2 2
301 Slivka Jiří   HC Sharks Zábřeh 12 0 2 2
302 Richta Luděk R HC Buldoci Branka 1 1 0 1
303 Buchtík Jan   HC Isotra 1 1 0 1
304 Neminář Denis   HC Isotra 1 1 0 1
305 Řehoř Jan   HC Kobeřice 1 1 0 1
306 Vrchovecký Tomáš   HC Kozmice 1 1 0 1
307 Lizák Martin R HC Sršni Píšť 1 1 0 1
308 Šimek Milan   HC Isotra 2 1 0 1
309 Šigut Adam   AHC Storm 3 1 0 1
310 Šoltys Karel   HC Buldoci Branka 3 1 0 1
311 Kuzník Pavel   HC Buldoci Branka 3 1 0 1
312 Jelínek Jan   HC Derby Kouty 3 1 0 1
313 Boček Patrik   HC Bolatice 4 1 0 1
314 Pytlík Pavel   HC Kobeřice 4 1 0 1
315 Vilášek Michael          HC Prajz Hlučín 4 1 0 1
316 Žák Mojmír   AHC Storm 5 1 0 1
317 Novák Miroslav   HC Cheguevara 5 1 0 1
318 Bartusek Radim   HC Kobeřice 5 1 0 1
319 Lamich Luděk R HC Otice 5 1 0 1
320 Pek Miroslav   AHC Storm 6 1 0 1
321 Jarkulisch Dalibor   HC Monaco Kouty 6 1 0 1
322 Poštulka Marek   HC Viking Jakartovice 6 1 0 1
323 Benš Jan   HC Cheguevara 7 1 0 1
324 Baranek Lukáš   HC Sršni Píšť 7 1 0 1
325 Antoš Tomáš   HC Hať 9 1 0 1
326 Kotyrba Martin   HC Sršni Píšť 9 1 0 1
327 Kadula Tomáš         HC Prajz Hlučín 10 1 0 1
328 Novák Petr   HC Sharks Zábřeh 10 1 0 1
329 Fistr Rostislav   HC Horní Lhota 11 1 0 1
330 Bundil Radek R HC Autodíly Pema 1 0 1 1
331 Ambrůz Radim   HC Kobeřice 1 0 1 1
332 Musálek Michal R HC Monaco Kouty 1 0 1 1
333 Harazim Marcel   AHC Laviny 2 0 1 1
334 Dominik Ivo   HC Bohuslavice 2 0 1 1
335 Janošek Jiří R HC Buldoci Branka 2 0 1 1
336 Dörrer Tomáš   HC Cheguevara 2 0 1 1
337 Šindlář Marek   HC Cheguevara 2 0 1 1
338 Piškula Jiří   HC Derby Kouty 3 0 1 1
339 Kunczik Jakub   HC Monaco Kouty 3 0 1 1
340 Hluchník Lukáš   HC Sršni Píšť 3 0 1 1
341 Raab David R HC AZ Pneu Jaktař 4 0 1 1
342 Kůrka Roman   HC AZ Pneu Jaktař 4 0 1 1
343 Prchala Martin   HC Hať 4 0 1 1
344 Džemla Jiří   HC Monaco Kouty 4 0 1 1
345 Popelář Petr   HC Viking Jakartovice 4 0 1 1
346 Glacel Petr   HC Kobeřice 5 0 1 1
347 Polomský Miloslav   AHC Laviny 6 0 1 1
348 Kulig Michal   HC Hať 6 0 1 1
349 Moravec Přemysl   HC Otice 6 0 1 1
350 Hluchník Pavel / G   HC Sršni Píšť 6 0 1 1
351 Světlík Pavel   AHC Laviny 7 0 1 1
352 Kudla Jan ml.   AHC Storm 7 0 1 1
353 Morys Pavel   HC Autodíly Pema 7 0 1 1
354 Tsametis Alexandr   HC Autodíly Pema 7 0 1 1
355 Chovanec Petr   HC Horní Lhota 7 0 1 1
356 Steuer Zbyněk   HC Kobeřice 7 0 1 1
357 Gospoš Petr   HC Mexiko 7 0 1 1
358 Pomp Martin   HC AZ Pneu Jaktař 8 0 1 1
359 Vehovský Jan   HC Bolatice 8 0 1 1
360 Šober Kamil   HC Buldoci Branka 8 0 1 1
361 Kunc Jiří   HC Otice 8 0 1 1
362 Leszczýnski David   HC Viking Jakartovice 9 0 1 1
363 Frič Petr   AHC Storm 10 0 1 1
364 Daniel Hagen   HC Kobeřice 10 0 1 1
365 Hudeček Jaromír   HC Otice 10 0 1 1
366 Miketa Jan   HC Bohuslavice 11 0 1 1
367 Riemel Karel   HC Kobeřice 11 0 1 1
368 Ondrášek Martin   HC Sharks Zábřeh 11 0 1 1
369 Otahal Pavel   HC Bolatice 12 0 1 1
370 Chudoba René   HC Štěpánkovice 12 0 1 1

Aktuality

  • Bodování aktualizováno!

    18.1.2020

    Po odehraném 12. kole je aktualizováno bodovábní.

  • Větší trest

    17.1.2020


    5+OK pro Moravce Přemysla - STOP na jeden zápas.

  • Trest OK

    16.1.2020

    Větší Trest a  Stop na jeden zápas pro Kocura Jakuba.

Starší »

Partneři