Celkové bodování 21/22

  Jméno Reg. Tým Z G A B
1 Blaga Richard R HC Isotra 20 66 14 80
2 Juříček Vojtěch R HC Lipina Markvartovice 16 31 30 61
3 Timčenko Filip R HC Horní Lhota 15 38 13 51
4 Vavřín Milan   HC Lipina Markvartovice 14 36 12 48
5 Kocur Jakub   HC Bohuslavice 17 20 24 44
6 Veselka Roman / C R HC Monaco 18 32 9 41
7 Urbanský Ondřej  R AHC Laviny 15 26 15 41
8 Moravec Aleš   AHC Storm 20 26 15 41
9 Klepáč Radim   HC Peugeot Auto Hruška 19 21 20 41
10 Mičola Tomáš   HC Derby Kouty 14 16 24 40
11 Langer Petr R HC Peugeot Auto Hruška 20 10 26 36
12 Majling Marcel   HC Horní Lhota 18 15 20 35
13 Grubr Martin R HC Sršni Píšť 10 23 10 33
14 Foldyna Dalibor   HC Bohuslavice 15 24 7 31
15 Hula Jan R HC Peugeot Auto Hruška 18 23 8 31
16 Dlouhý Jan R HC Autodíly Pema 20 19 12 31
17 Hollesch Denis   HC Mexiko 20 17 14 31
18 Kozačka Zdeněk   HC Mexiko 18 15 16 31
19 Haltof Petr R HC Hať 18 24 6 30
20 Schneider Jan   HC AZ Pneu Jaktař 17 14 16 30
21 Vaněk Zdeněk / C   HC Autodíly Pema 19 14 16 30
22 Wilpert Marek   HC Bohuslavice 21 12 18 30
23 Mrázek Martin   HC Horní Lhota 18 22 6 28
24 Kovalčík Pavel   HC Derby Kouty 15 18 10 28
25 Unruh Miroslav   HC Isotra 19 10 18 28
26 Kalužík Marek / A R HC Bolatice 18 22 5 27
27 Mikeš Jan R HC Lipina Markvartovice 7 19 7 26
28 Merta Jan / A R AHC Storm 13 17 9 26
29 Řehák Jan R HC Kobeřice 10 15 11 26
30 Řípa Martin   HC Cheguevara 19 24 1 25
31 Hendrych David R HC Štěpánkovice 15 18 7 25
32 Bolacký Michal R HC Peugeot Auto Hruška 15 16 9 25
33 Krupa Jan   HC Bohuslavice 12 21 3 24
34 Hos Jiří  R AHC Laviny 14 16 8 24
35 Konštacký Filip / A R HC Horní Lhota 13 13 11 24
36 Menšík Jiří   HC Peugeot Auto Hruška 18 13 11 24
37 Berger Michal R HC AZ Pneu Jaktař 8 12 12 24
38 Kuchejda Petr / C R HC Kozmice 17 11 13 24
39 Chorovský Josef   HC Autodíly Pema 19 11 13 24
40 Jarosch Michael R HC Kobeřice 15 16 7 23
41 Volný Ondřej   HC Mexiko 17 16 7 23
42 Wittek Lukáš / C   HC Bolatice 16 14 8 22
43 Konečný Jiří R HC Štěpánkovice 18 14 8 22
44 Přibyla Lukáš R HC Derby Kouty 7 13 9 22
45 Vehovský Petr R HC Mexiko 10 11 11 22
46 Římský Jindřich R HC Derby Kouty 5 10 12 22
47 Čermák Zdeněk / C R HC Kobeřice 17 16 5 21
48 Votánek Lukáš R HC Buldoci Branka 16 9 12 21
49 Šebesta Milan   HC Autodíly Pema 17 14 6 20
50 Pechník Petr / C   HC Viking Jakartovice 20 11 9 20
51 Čečiva Adam R HC Sršni Píšť 15 8 12 20
52 Rapák Martin R AHC Storm 8 14 5 19
53 Otýpka Tomáš   HC Derby Kouty 14 11 8 19
54 Gvoždík Michael   HC Mexiko 17 9 10 19
55 Chřibek Jakub R HC Isotra 10 8 11 19
56 Gruň Filip   HC Peugeot Auto Hruška 14 14 4 18
57 Klemens Adam   HC Buldoci Branka 17 13 5 18
58 Pavela Michal   HC Derby Kouty 13 9 9 18
59 Teska Tomáš   HC Autodíly Pema 15 9 9 18
60 Konštacký Jakub R HC Horní Lhota 18 8 10 18
61 Sedlář David   HC Derby Kouty 10 6 12 18
62 Klinger Dominik   HC Isotra 15 5 13 18
63 Vodička Tomáš R AHC Storm 11 13 4 17
64 Klemens Martin   HC Peugeot Auto Hruška 16 13 4 17
65 Lelek David   HC Monaco 13 12 5 17
66 Sonek Jan / C   HC Buldoci Branka 19 12 5 17
67 Neminář Marcel   HC Isotra 20 12 5 17
68 Mrowiec Petr   HC Kozmice 16 7 10 17
69 Kocur Filip   HC Bohuslavice 18 14 2 16
70 Bortlík Martin   HC Hať 17 12 4 16
71 Vilášek Petr   HC Mexiko 17 10 6 16
72 Kohut Radim   HC Buldoci Branka 11 7 9 16
73 Kunz Karel   HC Otice 17 6 10 16
74 Pavlík Jan   HC Peugeot Auto Hruška 14 4 12 16
75 Havlíček Tomáš   HC Lipina Markvartovice 16 3 13 16
76 Mikulinec Štěpán / C R HC AZ Pneu Jaktař 11 12 3 15
77 Peroutka Tomáš R HC Sršni Píšť 13 9 6 15
78 Novák Mikuláš R HC Autodíly Pema 17 8 7 15
79 Matěják Aleš R HC Derby Kouty 11 7 8 15
80 Schauer Jan   HC Mexiko 15 7 8 15
81 Kalužík David /C R HC Derby Kouty 9 10 4 14
82 Sklenařík Petr   HC Prajz Hlučín 15 10 4 14
83 Přikryl Jan   HC Derby Kouty 13 9 5 14
84 Lubeník Michal   HC Monaco 13 9 5 14
85 Valchař Vladimír   HC Viking Jakartovice 18 9 5 14
86 Aust Roman   HC Derby Kouty 16 8 6 14
87 Černín Petr   HC Buldoci Branka 18 6 8 14
88 Václavík Lukáš   HC Štěpánkovice 11 10 3 13
89 Prokša Ondřej   HC Kozmice 18 9 4 13
90 Baránek Jan   HC Derby Kouty 6 8 5 13
91 Kňura Petr   HC AZ Pneu Jaktař 17 8 5 13
92 Vajda Radek   AHC Storm 20 7 6 13
93 Řehák Martin R HC Autodíly Pema 5 5 8 13
94 Kapolka Filip R HC Kozmice 8 5 8 13
95 Hendrich Vladan   HC Štěpánkovice 12 4 9 13
96 Bielaček Viktor   HC Otice 18 3 10 13
97 Antonín Bruno   HC Prajz Hlučín 9 10 2 12
98 Mušálek Lukáš   HC Lipina Markvartovice 13 10 2 12
99 Linda Filip R HC Derby Kouty 14 8 4 12
100 Košárek Petr R HC Cheguevara 11 7 5 12
101 Rostek Libor   HC Lipina Markvartovice 17 7 5 12
102 Osmánek David   HC Horní Lhota 5 6 6 12
103 Lacman Dominik R AHC Storm 10 6 6 12
104 Kučera Jakub   HC Derby Kouty 10 6 6 12
105 Tsametis Alexandr   HC Autodíly Pema 15 6 6 12
106 Ranoš David   HC Kozmice 19 6 6 12
107 Myšák Eduard   HC Viking Jakartovice 14 5 7 12
108 Pospěch Jan  R HC Cheguevara 16 5 7 12
109 Matějček Marcel   HC Autodíly Pema 7 4 8 12
110 Tampa Martin   HC Cheguevara 14 4 8 12
111 Kocur David   HC Bohuslavice 18 4 8 12
112 Celta Tomáš   HC Isotra 18 2 10 12
113 Rohovský Jan   HC Viking Jakartovice 13 11 0 11
114 West Petr   HC Bolatice 6 8 3 11
115 Both Martin   HC Kozmice 9 7 4 11
116 Luzar Hynek   HC AZ Pneu Jaktař 11 7 4 11
117 Válek Dominik   HC Viking Jakartovice 15 7 4 11
118 Ševčík Šimon   HC Bolatice 9 4 7 11
119 Bitomský Ondřej R HC Štěpánkovice 13 4 7 11
120 Plaček Martin / A   HC Lipina Markvartovice 16 4 7 11
121 Berescik Adam   HC Sršni Píšť 16 4 7 11
122 Šustr Jakub   HC Hať 9 3 8 11
123 Blaga Radek R HC Isotra 17 1 10 11
124 Rošík Karel   HC Sharks Zábřeh 17 9 1 10
125 Pavlíček Jakub R HC Kozmice 7 8 2 10
126 Chamrada Jiří ml. R HC Isotra 12 8 2 10
127 Novák Ondřej R HC Sršni Píšť 3 7 3 10
128 Gvoždík Daniel   HC Mexiko 12 7 3 10
129 Šafarčík Petr   HC Otice 14 7 3 10
130 Chovanec Petr   HC Horní Lhota 16 6 4 10
131 Sulovský Leoš   AHC Storm 7 5 5 10
132 Jarkulisch Dominik   HC Monaco 9 5 5 10
133 Elbl Patrik   HC Bolatice 11 5 5 10
134 Pavlík Martin   HC Monaco 11 5 5 10
135 Motyka Petr   HC Bolatice 15 5 5 10
136 Šupik Marcel   HC Otice 16 5 5 10
137 Mička Miloš   AHC Laviny 13 4 6 10
138 Ďuriška Daniel   HC Monaco 13 4 6 10
139 Petružela Radek R HC Mexiko 18 4 6 10
140 Kunczik Jakub / A   HC Monaco 20 4 6 10
141 Lokoč Pavel   HC Sharks Zábřeh 20 4 6 10
142 Halátek Jiří   HC Monaco 9 3 7 10
143 Hutnik David R HC Cheguevara 13 3 7 10
144 Lasák Jan   HC AZ Pneu Jaktař 15 3 7 10
145 Hrbáč Petr / C   HC Horní Lhota 19 3 7 10
146 Staněk Jiří   HC Isotra 18 0 10 10
147 Šnajdr Jiří / A   HC Otice 18 9 0 9
148 Kirschner Lukáš   HC Viking Jakartovice 10 6 3 9
149 Baránek Petr   HC Mexiko 11 6 3 9
150 Novák Přemysl   HC Cheguevara 13 6 3 9
151 Vehovský Jan   HC Bolatice 15 5 4 9
152 Holuša Daniel   HC Cheguevara 12 4 5 9
153 Musálek Michal R HC Monaco 14 4 5 9
154 Hymlár Jiří   HC Otice 14 4 5 9
155 Hájek Ivo R HC Peugeot Auto Hruška 5 3 6 9
156 Slavík Tomáš R HC Štěpánkovice 7 3 6 9
157 Kamrád René / A R HC Bolatice 15 1 8 9
158 Wittek Petr   HC Monaco 15 6 2 8
159 Neumann Marek   AHC Laviny 17 6 2 8
160 Schreiber Václav   HC Derby Kouty 6 5 3 8
161 Ladner Ondřej   AHC Laviny 11 5 3 8
162 Matzner Tomáš   HC Horní Lhota 14 5 3 8
163 Barabasch Libor   HC Autodíly Pema 18 5 3 8
164 Kristofory Filip   HC AZ Pneu Jaktař 18 5 3 8
165 Thiemel Martin   HC Mexiko 15 4 4 8
166 Strmeň Josef   HC Hať 18 4 4 8
167 Christ Petr R HC Derby Kouty 8 3 5 8
168 Lamich Luděk R HC Otice 13 3 5 8
169 Barta Roman   AHC Storm 15 3 5 8
170 Baranek Lukáš   HC Sršni Píšť 16 3 5 8
171 West Pavel   HC Bolatice 17 3 5 8
172 Jurek Milan   HC Horní Lhota 19 3 5 8
173 Barta Daniel / C   AHC Storm 20 2 6 8
174 Riemel Pavel   HC Kobeřice 14 1 7 8
175 Hubáček David   HC Autodíly Pema 20 7 0 7
176 Kubík Libor   HC Bohuslavice 12 6 1 7
177 Kozla Petr   HC Hať 12 6 1 7
178 Korph Jan R HC AZ Pneu Jaktař 3 5 2 7
179 Boček Tomáš  / A   HC Bolatice 12 5 2 7
180 Dietrich  Tomaš   HC Otice 13 5 2 7
181 Lizák Martin R HC Sršni Píšť 8 4 3 7
182 Surovka Petr R HC Buldoci Branka 12 4 3 7
183 Kačmař Martin   HC Peugeot Auto Hruška 12 4 3 7
184 Slivka Petr   HC Sharks Zábřeh 18 4 3 7
185 Španěl Miloš   HC Derby Kouty 10 3 4 7
186 Besta Václav   HC Hať 13 3 4 7
187 Magera Matěj   HC Bolatice 15 3 4 7
188 Pačka Petr   HC Sharks Zábřeh 19 3 4 7
189 Hasala Matěj R HC Kozmice 2 2 5 7
190 Šmída Rostislav   AHC Laviny 16 2 5 7
191 Trulej Zbyněk   HC Isotra 15 1 6 7
192 Řičický Jaroslav   HC Otice 13 6 0 6
193 Kolouch Jan R HC Horní Lhota 4 5 1 6
194 Pek Tomáš   AHC Storm 7 4 2 6
195 Šigut Adam   AHC Storm 10 4 2 6
196 Košárek Michal   HC Derby Kouty 10 4 2 6
197 Kocur Luboš / C   HC Sharks Zábřeh 18 4 2 6
198 Samiec Ivo   HC Cheguevara 9 3 3 6
199 Volný Jaromír   HC Mexiko 9 3 3 6
200 Gloga Svatopluk   HC Viking Jakartovice 9 3 3 6
201 Martinec Petr   HC Otice 14 3 3 6
202 Babiš Luboš   HC Sharks Zábřeh 19 3 3 6
203 Morys Pavel   HC Autodíly Pema 7 2 4 6
204 Jánoš Jan   HC Bohuslavice 8 2 4 6
205 Honig Jan   HC Cheguevara 11 2 4 6
206 Závadský Kamil   HC Autodíly Pema 13 2 4 6
207 Ratajský František / C   HC Lipina Markvartovice 14 2 4 6
208 Cigán Rostislav   HC Sršni Píšť 15 2 4 6
209 Bolacký René   HC Štěpánkovice 15 2 4 6
210 Glos Miroslav   HC Derby Kouty 11 1 5 6
211 Havlíček Stanislav   HC Lipina Markvartovice 12 1 5 6
212 Gregořica René R HC Lipina Markvartovice 13 1 5 6
213 Pscolka Radek   HC Lipina Markvartovice 14 1 5 6
214 Bedrunka Petr   HC Prajz Hlučín 15 1 5 6
215 Pšenica Milan   HC Bohuslavice 11 0 6 6
216 Moravec Tomaš   HC Otice 10 5 0 5
217 Beneš Pavel   HC Prajz Hlučín 13 5 0 5
218 Labuda Filip   HC Sharks Zábřeh 10 4 1 5
219 Borunský Marek R HC Cheguevara 12 4 1 5
220 Kubík Martin   HC Isotra 12 4 1 5
221 Vjačka Aleš   HC Lipina Markvartovice 16 4 1 5
222 Komárek Luboš   AHC Laviny 6 3 2 5
223 Hluchník Jan   HC Sršni Píšť 6 3 2 5
224 Navrátil Jiří   HC Hať 8 3 2 5
225 Pohludka Karel   HC Kozmice 8 3 2 5
226 Dietrich Martin R HC Otice 9 3 2 5
227 Dohnal Martin   HC Cheguevara 11 3 2 5
228 Nestroj Tomáš   AHC Laviny 12 3 2 5
229 Novák Miroslav   AHC Laviny 14 3 2 5
230 Moravec Přemysl   HC Otice 14 3 2 5
231 Kotyrba Tomáš   HC Sršni Píšť 14 3 2 5
232 Nádeníček Josef   HC Štěpánkovice 15 3 2 5
233 Michálek Aleš R HC Otice 17 3 2 5
234 Ondrášek Martin   HC Sharks Zábřeh 18 3 2 5
235 Vimmer Jan R HC Kozmice 2 2 3 5
236 Harazim Marcel   AHC Laviny 7 2 3 5
237 Sebrala Marek   HC Bohuslavice 9 2 3 5
238 Bensch Tomáš   AHC Laviny 12 2 3 5
239 Klimek Jan   AHC Storm 12 2 3 5
240 Dominik Lukáš   HC Bohuslavice 13 2 3 5
241 Návrat Lukáš   HC Bolatice 15 2 3 5
242 Slaný Gabriel   HC Štěpánkovice 18 2 3 5
243 Slivka Jiří   HC Sharks Zábřeh 19 2 3 5
244 Pawlik Petr / A   HC Viking Jakartovice 10 1 4 5
245 Lerch Ondřej R AHC Laviny 12 1 4 5
246 Ambrůz Radim   HC Kobeřice 12 1 4 5
247 Ondrášek Jiří   HC Monaco 14 1 4 5
248 Džemla Jiří   HC Monaco 14 1 4 5
249 Nevřela Pavel   HC Bolatice 18 1 4 5
250 Ludwig Kamil   HC Buldoci Branka 18 0 5 5
251 Folvarský Roman   HC Prajz Hlučín 8 4 0 4
252 Pavelek Ondřej  R AHC Laviny 3 3 1 4
253 Jančík Kryštof   HC Lipina Markvartovice 4 3 1 4
254 Vykydal Tomáš   HC Kozmice 5 3 1 4
255 Rubý Patrik   HC Buldoci Branka 9 3 1 4
256 Strnádek Rostislav   HC Cheguevara 10 3 1 4
257 Vitásek David   HC Mexiko 11 3 1 4
258 Kichner René   HC Sharks Zábřeh 17 3 1 4
259 Lokaj Tomáš   HC Kozmice 3 2 2 4
260 Kožaný Tomáš R HC Monaco 5 2 2 4
261 Lasák Tomáš   HC Štěpánkovice 7 2 2 4
262 Holuša Jakub   AHC Laviny 8 2 2 4
263 Peterek Petr R HC Viking Jakartovice 8 2 2 4
264 Chamrada Jiří st. / C   HC Isotra 12 2 2 4
265 Bělaška Michal   HC Cheguevara 13 2 2 4
266 Benš Jan   HC Cheguevara 14 2 2 4
267 Vilášek Michael   HC Prajz Hlučín 14 2 2 4
268 Jančura Václav   HC Viking Jakartovice 14 2 2 4
269 Hagen Daniel   HC Kobeřice 16 2 2 4
270 Rončka Jiří   HC Prajz Hlučín 16 2 2 4
271 Kurka Dalibor   HC Monaco 9 1 3 4
272 Kocur Michal   HC Peugeot Auto Hruška 10 1 3 4
273 Dlouhý Ladislav   HC Autodíly Pema 12 1 3 4
274 Kuzník Pavel   HC Buldoci Branka 14 1 3 4
275 Novák Aleš / A   HC Horní Lhota 17 1 3 4
276 Bensch Ondřej   HC Kobeřice 13 0 4 4
277 Kurka Ondřej   HC Mexiko 14 0 4 4
278 Fistr Rostislav   HC Horní Lhota 16 0 4 4
279 Benda Pavel   HC Štěpánkovice 16 0 4 4
280 Kocur Tomáš / C       HC Bohuslavice 20 0 4 4
281 Hrbáč Adam R HC Kozmice 2 3 0 3
282 Šoltys Libor   HC Kozmice 4 3 0 3
283 Varga Filip   HC Hať 6 3 0 3
284 Bršlica Lukáš R HC Štěpánkovice 6 3 0 3
285 Elbl Matěj   HC Lipina Markvartovice 2 2 1 3
286 Blaževič Lukáš R HC Prajz Hlučín 3 2 1 3
287 Lošák Martin R HC Autodíly Pema 4 2 1 3
288 Šmída Petr    AHC Laviny 7 2 1 3
289 Šrom Martin   HC AZ Pneu Jaktař 11 2 1 3
290 Kučera Štěpán   HC AZ Pneu Jaktař 11 2 1 3
291 Holas Aleš   HC Štěpánkovice 11 2 1 3
292 Pytlík Daniel   HC Kobeřice 15 2 1 3
293 Trochta Robert / A   HC Kozmice 17 2 1 3
294 Dziuba Daniel   HC Prajz Hlučín 2 1 2 3
295 Konetzný Jiří   HC Hať 3 1 2 3
296 Muczka Andreas   HC Kobeřice 4 1 2 3
297 Baránek Aleš   HC Sharks Zábřeh 6 1 2 3
298 Chřibek Petr   HC Otice 7 1 2 3
299 Bála Jiří   HC Štěpánkovice 7 1 2 3
300 Levák David / A R HC Kobeřice 8 1 2 3
301 Schneider Radek   HC Kobeřice 8 1 2 3
302 Olbort Lukáš   HC Hať 9 1 2 3
303 Světlík Pavel   AHC Laviny 12 1 2 3
304 Křižák Jiří   HC Viking Jakartovice 14 1 2 3
305 Schneider Rostislav   HC AZ Pneu Jaktař 15 1 2 3
306 Dominik Ivo   HC Bohuslavice 17 1 2 3
307 Antoš Tomáš   HC Hať 17 1 2 3
308 Múdrik Michal   HC Prajz Hlučín 17 1 2 3
309 Boček Patrik   HC Bolatice 6 0 3 3
310 Wrozyna Dominik R AHC Laviny 7 0 3 3
311 Pospíšil Jiří R AHC Storm 10 0 3 3
312 Hrubý Lukáš   HC Štěpánkovice 10 0 3 3
313 Jaroš Ondřej   HC Lipina Markvartovice 13 0 3 3
314 Dudek Pavel   HC Hať 18 0 3 3
315 Folvarský Michal   HC Prajz Hlučín 18 0 3 3
316 Vitásek Michael   HC Bohuslavice 20 0 3 3
317 Snopek Tomáš R HC Viking Jakartovice 1 2 0 2
318 Leinonen Sami   HC Bolatice 3 2 0 2
319 Otipka Miroslav   HC Cheguevara 7 2 0 2
320 Pytlík Pavel   HC Kobeřice 7 2 0 2
321 Francek Rostislav   HC Kobeřice 7 2 0 2
322 Riedel Tomáš   HC Kozmice 10 2 0 2
323 Nádeníček Erik R HC Buldoci Branka 12 2 0 2
324 Krupa Jiří   HC Kobeřice 12 2 0 2
325 Kulig Michal   HC Hať 14 2 0 2
326 Hudeček Jaromír   HC Otice 15 2 0 2
327 Davídek Adam   HC Viking Jakartovice 15 2 0 2
328 Raab David R HC AZ Pneu Jaktař 1 1 1 2
329 Smeták Matěj   HC Sršni Píšť 2 1 1 2
330 Janošek Jiří R HC Buldoci Branka 4 1 1 2
331 Novák Miroslav   HC Cheguevara 5 1 1 2
332 Lacina Radek   HC Peugeot Auto Hruška 5 1 1 2
333 Barabaš Lukáš   HC Monaco 7 1 1 2
334 Bílý Radim R HC Kobeřice 8 1 1 2
335 Těžký Tomáš   HC Monaco 8 1 1 2
336 Prudký Rostislav   HC Prajz Hlučín 8 1 1 2
337 Leszczýnski David   HC Viking Jakartovice 8 1 1 2
338 Přibyla Petr   HC Cheguevara 10 1 1 2
339 Kotyrba Martin   HC Sršni Píšť 10 1 1 2
340 Toth Norbert   HC Autodíly Pema 13 1 1 2
341 Szczurek Jaromír   HC Prajz Hlučín 13 1 1 2
342 Ondrášek Tomáš   HC Sharks Zábřeh 13 1 1 2
343 Freisler Lukáš   HC Bohuslavice 14 1 1 2
344 Hanzlík Daniel    HC Kobeřice 14 1 1 2
345 Chybík Miroslav   HC Prajz Hlučín 14 1 1 2
346 Rein Antonín R HC AZ Pneu Jaktař 16 1 1 2
347 Riemel Karel   HC Kobeřice 16 1 1 2
348 Kardliak Jan   HC Sharks Zábřeh 16 1 1 2
349 Fichna David   HC Isotra 17 1 1 2
350 Jarkulisch Dalibor / A   HC Monaco 17 1 1 2
351 Vontor David R HC Prajz Hlučín 2 0 2 2
352 Sebrala Martin   HC Štěpánkovice 5 0 2 2
353 Musialek Martin   HC Horní Lhota 9 0 2 2
354 Steuer Zbyněk   HC Kobeřice 11 0 2 2
355 Šimon David / A   HC Viking Jakartovice 11 0 2 2
356 Hrčka Michal   AHC Storm 13 0 2 2
357 Kostka Jan   HC Cheguevara 13 0 2 2
358 Fojtík Petr   HC Horní Lhota 14 0 2 2
359 Javorek Libor   HC Kozmice 14 0 2 2
360 Bortlík Jiří   HC Mexiko 14 0 2 2
361 Marczišovský Petr   HC Sršni Píšť 15 0 2 2
362 Zemek Lubomír   HC Viking Jakartovice 20 0 2 2
363 Rybička Jan   AHC Laviny 1 1 0 1
364 Staněk Karel   HC Autodíly Pema 1 1 0 1
365 Bartusek Radim   HC Kobeřice 1 1 0 1
366 Langer Filip   HC Peugeot Auto Hruška 1 1 0 1
367 Soukup Petr   HC Horní Lhota 2 1 0 1
368 Davídek Jan R HC Viking Jakartovice 2 1 0 1
369 Lindovský Dušan   AHC Laviny 4 1 0 1
370 Vaněk Jiří / A   AHC Storm 4 1 0 1
371 Tsametis Michal   HC Autodíly Pema 4 1 0 1
372 Záruba Richard   HC Cheguevara 4 1 0 1
373 Prejda Lukáš   HC Buldoci Branka 5 1 0 1
374 Hadamčík Petr   HC Štěpánkovice 5 1 0 1
375 Tesařík Hynek   HC Isotra 7 1 0 1
376 Gaura Luboš   HC Isotra 8 1 0 1
377 Myšák Vladimír   HC Lipina Markvartovice 9 1 0 1
378 Heczko Lukáš   HC Prajz Hlučín 9 1 0 1
379 Kupec Mario   HC Sršni Píšť 9 1 0 1
380 Žák Mojmír   AHC Storm 10 1 0 1
381 Buchtík Jan   HC Isotra 10 1 0 1
382 Plaček Tomáš   HC Hať 14 1 0 1
383 Kerlín David / G+H   HC Monaco 15 1 0 1
384 Schikora Svatomír / C   HC Prajz Hlučín 15 1 0 1
385 Pomp Martin   HC AZ Pneu Jaktař 19 1 0 1
386 Chudoba René / C   HC Štěpánkovice 19 1 0 1
387 Bajak Miroslav   HC Štěpánkovice 1 0 1 1
388 Krayzel Matěj   AHC Storm 2 0 1 1
389 Otahal Pavel   HC Bolatice 2 0 1 1
390 Galovský Jakub   HC Lipina Markvartovice 2 0 1 1
391 Navrátil Adam R HC Hať 3 0 1 1
392 Vícha René   HC Cheguevara 3 0 1 1
393 Grigarčík Pavel   HC Štěpánkovice 3 0 1 1
394 Matyska Richard   HC Kobeřice 4 0 1 1
395 Šebestík Libor   HC Kozmice 4 0 1 1
396 Plaček David   HC Lipina Markvartovice 4 0 1 1
397 Prchala Martin   HC Hať 5 0 1 1
398 Prokš Martin   HC Prajz Hlučín 5 0 1 1
399 Arabasz Arnošt   HC Viking Jakartovice 5 0 1 1
400 Vyhlídal Jan   AHC Storm 6 0 1 1
401 Glacel Petr   HC Kobeřice 6 0 1 1
402 Múdrik Matěj   HC Prajz Hlučín 6 0 1 1
403 Lexa Martin   HC Hať 7 0 1 1
404 Popelář Petr   HC Viking Jakartovice 7 0 1 1
405 Janoš Tomáš   HC Lipina Markvartovice 8 0 1 1
406 Zemek Ivo   HC Viking Jakartovice 8 0 1 1
407 Prusek Aleš / A   AHC Storm 9 0 1 1
408 Štichauer Petr / G+H   HC Cheguevara 9 0 1 1
409 Janko Zdeněk   HC AZ Pneu Jaktař 10 0 1 1
410 Hluchník Petr   HC Sršni Píšť 11 0 1 1
411 Kadula Tomáš   HC Prajz Hlučín 12 0 1 1
412 Harasim David   HC Sršni Píšť 17 0 1 1
413 Staněk Antonín / A   HC AZ Pneu Jaktař 19 0 1 1

Aktuality

  • Kanadské bodování aktualizováno!

    27.1.2022

    Kanadské bodování aktualizováno! K 21 kolu.

  • 1 Zápas STOP

    14.1.2022

    Nádeníček Erik - HC Buldoci Branka 13.1.2022 5 + OK / 1 zápas STOP za napadení.

  • Větší trest!

    12.1.2022

    Kovalčík Pavel uděln trest na 5 zápasů STOP!

Starší »

Partneři