Celkové bodování 21/22

  Jméno Reg. Tým Z G A B
1 Blaga Richard R HC Isotra 22 76 16 92
2 Juříček Vojtěch R HC Lipina Markvartovice 19 35 37 72
3 Vavřín Milan   HC Lipina Markvartovice 15 41 15 56
4 Timčenko Filip R HC Horní Lhota 16 41 13 54
5 Klepáč Radim   HC Peugeot Auto Hruška 22 27 25 52
6 Urbanský Ondřej  R AHC Laviny 18 31 20 51
7 Veselka Roman / C R HC Monaco 21 39 10 49
8 Moravec Aleš   AHC Storm 22 28 17 45
9 Mičola Tomáš   HC Derby Kouty 16 20 24 44
10 Kocur Jakub   HC Bohuslavice 17 20 24 44
11 Dlouhý Jan R HC Autodíly Pema 23 25 17 42
12 Majling Marcel   HC Horní Lhota 20 18 22 40
13 Langer Petr R HC Peugeot Auto Hruška 23 11 29 40
14 Vaněk Zdeněk / C   HC Autodíly Pema 22 20 18 38
15 Haltof Petr R HC Hať 20 30 6 36
16 Foldyna Dalibor   HC Bohuslavice 17 26 10 36
17 Schneider Jan   HC AZ Pneu Jaktař 20 17 18 35
18 Kozačka Zdeněk   HC Mexiko 21 17 18 35
19 Hula Jan R HC Peugeot Auto Hruška 20 25 9 34
20 Hollesch Denis   HC Mexiko 23 20 14 34
21 Konštacký Filip / A R HC Horní Lhota 15 19 15 34
22 Grubr Martin R HC Sršni Píšť 10 23 10 33
23 Římský Jindřich R HC Derby Kouty 8 15 18 33
24 Wilpert Marek   HC Bohuslavice 23 12 21 33
25 Mrázek Martin   HC Horní Lhota 20 25 7 32
26 Hendrych David R HC Štěpánkovice 17 22 10 32
27 Krupa Jan   HC Bohuslavice 14 28 3 31
28 Kuchejda Petr / C R HC Kozmice 20 14 17 31
29 Chorovský Josef   HC Autodíly Pema 22 16 13 29
30 Řípa Martin   HC Cheguevara 21 27 1 28
31 Kalužík Marek / A R HC Bolatice 19 23 5 28
32 Mikeš Jan R HC Lipina Markvartovice 8 21 7 28
33 Merta Jan / A R AHC Storm 14 18 10 28
34 Kovalčík Pavel   HC Derby Kouty 15 18 10 28
35 Bolacký Michal R HC Peugeot Auto Hruška 18 17 11 28
36 Menšík Jiří   HC Peugeot Auto Hruška 21 14 14 28
37 Unruh Miroslav   HC Isotra 20 10 18 28
38 Berger Michal R HC AZ Pneu Jaktař 11 15 12 27
39 Votánek Lukáš R HC Buldoci Branka 19 12 15 27
40 Řehák Jan R HC Kobeřice 10 15 11 26
41 Teska Tomáš   HC Autodíly Pema 18 12 14 26
42 Čermák Zdeněk / C R HC Kobeřice 19 18 7 25
43 Hos Jiří  R AHC Laviny 17 16 9 25
44 Přibyla Lukáš R HC Derby Kouty 8 15 10 25
45 Wittek Lukáš / C   HC Bolatice 19 15 10 25
46 Řehák Martin R HC Autodíly Pema 8 10 15 25
47 Gruň Filip   HC Peugeot Auto Hruška 17 17 6 23
48 Jarosch Michael R HC Kobeřice 15 16 7 23
49 Volný Ondřej   HC Mexiko 19 16 7 23
50 Klemens Adam   HC Buldoci Branka 20 16 7 23
51 Konečný Jiří R HC Štěpánkovice 19 15 8 23
52 Vehovský Petr R HC Mexiko 11 11 12 23
53 Šebesta Milan   HC Autodíly Pema 18 15 7 22
54 Konštacký Jakub R HC Horní Lhota 21 9 13 22
55 Chřibek Jakub R HC Isotra 12 8 14 22
56 Klemens Martin   HC Peugeot Auto Hruška 18 17 4 21
57 Rapák Martin R AHC Storm 9 16 5 21
58 Vodička Tomáš R AHC Storm 12 16 5 21
59 Neminář Marcel   HC Isotra 23 15 6 21
60 Klinger Dominik   HC Isotra 16 8 13 21
61 Havlíček Tomáš   HC Lipina Markvartovice 18 6 15 21
62 Lelek David   HC Monaco 16 14 6 20
63 Bortlík Martin   HC Hať 20 13 7 20
64 Otýpka Tomáš   HC Derby Kouty 16 11 9 20
65 Novák Mikuláš R HC Autodíly Pema 20 11 9 20
66 Pechník Petr / C   HC Viking Jakartovice 22 11 9 20
67 Čečiva Adam R HC Sršni Píšť 16 8 12 20
68 Kunz Karel   HC Otice 20 8 12 20
69 Kocur Filip   HC Bohuslavice 20 15 4 19
70 Gvoždík Michael   HC Mexiko 20 9 10 19
71 Matěják Aleš R HC Derby Kouty 13 8 11 19
72 Mrowiec Petr   HC Kozmice 18 8 11 19
73 Sedlář David   HC Derby Kouty 12 7 12 19
74 Bitomský Ondřej R HC Štěpánkovice 16 7 12 19
75 Sklenařík Petr   HC Prajz Hlučín 16 12 6 18
76 Sonek Jan / C   HC Buldoci Branka 20 12 6 18
77 Pavela Michal   HC Derby Kouty 14 9 9 18
78 Antonín Bruno   HC Prajz Hlučín 12 13 4 17
79 Mikulinec Štěpán / C R HC AZ Pneu Jaktař 14 12 5 17
80 Pospěch Jan  R HC Cheguevara 18 8 9 17
81 Kohut Radim   HC Buldoci Branka 12 7 10 17
82 Kocur David   HC Bohuslavice 20 6 11 17
83 Přikryl Jan   HC Derby Kouty 16 10 6 16
84 Vilášek Petr   HC Mexiko 20 10 6 16
85 Šupik Marcel   HC Otice 19 9 7 16
86 Schauer Jan   HC Mexiko 16 7 9 16
87 Černín Petr   HC Buldoci Branka 21 7 9 16
88 Pavlík Jan   HC Peugeot Auto Hruška 15 4 12 16
89 Prokša Ondřej   HC Kozmice 21 10 5 15
90 Valchař Vladimír   HC Viking Jakartovice 21 10 5 15
91 Osmánek David   HC Horní Lhota 6 9 6 15
92 Peroutka Tomáš R HC Sršni Píšť 14 9 6 15
93 Aust Roman   HC Derby Kouty 17 9 6 15
94 Rostek Libor   HC Lipina Markvartovice 20 7 8 15
95 Ševčík Šimon   HC Bolatice 11 5 10 15
96 Hutnik David R HC Cheguevara 15 5 10 15
97 Mušálek Lukáš   HC Lipina Markvartovice 15 11 3 14
98 Pavlíček Jakub R HC Kozmice 9 10 4 14
99 Kalužík David /C R HC Derby Kouty 10 10 4 14
100 Lubeník Michal   HC Monaco 13 9 5 14
101 Pavlík Martin   HC Monaco 14 8 6 14
102 Vajda Radek   AHC Storm 21 7 7 14
103 Ranoš David   HC Kozmice 22 7 7 14
104 Kapolka Filip R HC Kozmice 9 6 8 14
105 Tsametis Alexandr   HC Autodíly Pema 18 6 8 14
106 Kunczik Jakub / A   HC Monaco 23 6 8 14
107 Matějček Marcel   HC Autodíly Pema 8 5 9 14
108 Chamrada Jiří ml. R HC Isotra 15 11 2 13
109 West Petr   HC Bolatice 7 10 3 13
110 Václavík Lukáš   HC Štěpánkovice 11 10 3 13
111 Surovka Petr R HC Buldoci Branka 15 10 3 13
112 Baránek Jan   HC Derby Kouty 7 8 5 13
113 Linda Filip R HC Derby Kouty 16 8 5 13
114 Kňura Petr   HC AZ Pneu Jaktař 17 8 5 13
115 Lacman Dominik R AHC Storm 11 7 6 13
116 Myšák Eduard   HC Viking Jakartovice 17 6 7 13
117 Tampa Martin   HC Cheguevara 15 5 8 13
118 Lokoč Pavel   HC Sharks Zábřeh 23 5 8 13
119 Hendrich Vladan   HC Štěpánkovice 13 4 9 13
120 Šustr Jakub   HC Hať 12 3 10 13
121 Bielaček Viktor   HC Otice 21 3 10 13
122 Blaga Radek R HC Isotra 19 1 12 13
123 Staněk Jiří   HC Isotra 20 0 13 13
124 Rohovský Jan   HC Viking Jakartovice 16 11 1 12
125 Košárek Petr R HC Cheguevara 11 7 5 12
126 Jarkulisch Dominik   HC Monaco 12 7 5 12
127 Elbl Patrik   HC Bolatice 14 7 5 12
128 Kučera Jakub   HC Derby Kouty 11 6 6 12
129 Hymlár Jiří   HC Otice 17 5 7 12
130 Celta Tomáš   HC Isotra 20 2 10 12
131 Dietrich  Tomaš   HC Otice 15 8 3 11
132 Both Martin   HC Kozmice 9 7 4 11
133 Luzar Hynek   HC AZ Pneu Jaktař 13 7 4 11
134 Válek Dominik   HC Viking Jakartovice 15 7 4 11
135 Thiemel Martin   HC Mexiko 17 5 6 11
136 Musálek Michal R HC Monaco 15 4 7 11
137 Plaček Martin / A   HC Lipina Markvartovice 18 4 7 11
138 Berescik Adam   HC Sršni Píšť 18 4 7 11
139 Halátek Jiří   HC Monaco 10 3 8 11
140 Hrbáč Petr / C   HC Horní Lhota 21 3 8 11
141 Kamrád René / A R HC Bolatice 18 2 9 11
142 Šnajdr Jiří / A   HC Otice 20 10 0 10
143 Rošík Karel   HC Sharks Zábřeh 20 9 1 10
144 Novák Ondřej R HC Sršni Píšť 3 7 3 10
145 Gvoždík Daniel   HC Mexiko 12 7 3 10
146 Kirschner Lukáš   HC Viking Jakartovice 12 7 3 10
147 Šafarčík Petr   HC Otice 15 7 3 10
148 Wittek Petr   HC Monaco 18 7 3 10
149 Chovanec Petr   HC Horní Lhota 17 6 4 10
150 Hasala Matěj R HC Kozmice 3 5 5 10
151 Sulovský Leoš   AHC Storm 7 5 5 10
152 Holuša Daniel   HC Cheguevara 13 5 5 10
153 Motyka Petr   HC Bolatice 15 5 5 10
154 Mička Miloš   AHC Laviny 16 4 6 10
155 Ďuriška Daniel   HC Monaco 16 4 6 10
156 Petružela Radek R HC Mexiko 21 4 6 10
157 Chamrada Jiří st. / C   HC Isotra 15 3 7 10
158 Lasák Jan   HC AZ Pneu Jaktař 18 3 7 10
159 Šmída Rostislav   AHC Laviny 19 3 7 10
160 Jurek Milan   HC Horní Lhota 22 3 7 10
161 Schreiber Václav   HC Derby Kouty 7 6 3 9
162 Komárek Luboš   AHC Laviny 9 6 3 9
163 Holuša Jakub   AHC Laviny 11 6 3 9
164 Baránek Petr   HC Mexiko 11 6 3 9
165 Ladner Ondřej   AHC Laviny 13 6 3 9
166 Novák Přemysl   HC Cheguevara 14 6 3 9
167 Matzner Tomáš   HC Horní Lhota 17 6 3 9
168 Barabasch Libor   HC Autodíly Pema 19 6 3 9
169 Vehovský Jan   HC Bolatice 17 5 4 9
170 Pohludka Karel   HC Kozmice 11 4 5 9
171 Závadský Kamil   HC Autodíly Pema 16 4 5 9
172 Strmeň Josef   HC Hať 21 4 5 9
173 Hájek Ivo R HC Peugeot Auto Hruška 5 3 6 9
174 Slavík Tomáš R HC Štěpánkovice 8 3 6 9
175 Lamich Luděk R HC Otice 15 3 6 9
176 West Pavel   HC Bolatice 20 3 6 9
177 Gregořica René R HC Lipina Markvartovice 14 2 7 9
178 Riemel Pavel   HC Kobeřice 17 2 7 9
179 Kozla Petr   HC Hať 15 7 1 8
180 Neumann Marek   AHC Laviny 19 6 2 8
181 Vitásek David   HC Mexiko 14 5 3 8
182 Kubík Martin   HC Isotra 15 5 3 8
183 Novák Miroslav   AHC Laviny 17 5 3 8
184 Kristofory Filip   HC AZ Pneu Jaktař 21 5 3 8
185 Gloga Svatopluk   HC Viking Jakartovice 11 4 4 8
186 Christ Petr R HC Derby Kouty 8 3 5 8
187 Barta Roman   AHC Storm 16 3 5 8
188 Magera Matěj   HC Bolatice 17 3 5 8
189 Baranek Lukáš   HC Sršni Píšť 18 3 5 8
190 Morys Pavel   HC Autodíly Pema 9 2 6 8
191 Barta Daniel / C   AHC Storm 22 2 6 8
192 Glos Miroslav   HC Derby Kouty 13 1 7 8
193 Ondrášek Jiří   HC Monaco 17 1 7 8
194 Hubáček David   HC Autodíly Pema 22 7 0 7
195 Kubík Libor   HC Bohuslavice 13 6 1 7
196 Korph Jan R HC AZ Pneu Jaktař 3 5 2 7
197 Boček Tomáš  / A   HC Bolatice 12 5 2 7
198 Lizák Martin R HC Sršni Píšť 9 4 3 7
199 Volný Jaromír   HC Mexiko 10 4 3 7
200 Kačmař Martin   HC Peugeot Auto Hruška 13 4 3 7
201 Múdrik Michal   HC Prajz Hlučín 19 4 3 7
202 Michálek Aleš R HC Otice 20 4 3 7
203 Slivka Petr   HC Sharks Zábřeh 21 4 3 7
204 Samiec Ivo   HC Cheguevara 10 3 4 7
205 Španěl Miloš   HC Derby Kouty 11 3 4 7
206 Besta Václav   HC Hať 13 3 4 7
207 Pačka Petr   HC Sharks Zábřeh 22 3 4 7
208 Babiš Luboš   HC Sharks Zábřeh 22 3 4 7
209 Honig Jan   HC Cheguevara 12 2 5 7
210 Havlíček Stanislav   HC Lipina Markvartovice 13 2 5 7
211 Trulej Zbyněk   HC Isotra 17 1 6 7
212 Pscolka Radek   HC Lipina Markvartovice 17 1 6 7
213 Pšenica Milan   HC Bohuslavice 13 0 7 7
214 Ludwig Kamil   HC Buldoci Branka 21 0 7 7
215 Řičický Jaroslav   HC Otice 16 6 0 6
216 Beneš Pavel   HC Prajz Hlučín 16 6 0 6
217 Kolouch Jan R HC Horní Lhota 4 5 1 6
218 Bršlica Lukáš R HC Štěpánkovice 8 5 1 6
219 Folvarský Roman   HC Prajz Hlučín 10 5 1 6
220 Pek Tomáš   AHC Storm 8 4 2 6
221 Šigut Adam   AHC Storm 10 4 2 6
222 Košárek Michal   HC Derby Kouty 10 4 2 6
223 Borunský Marek R HC Cheguevara 14 4 2 6
224 Nestroj Tomáš   AHC Laviny 15 4 2 6
225 Vjačka Aleš   HC Lipina Markvartovice 19 4 2 6
226 Kocur Luboš / C   HC Sharks Zábřeh 21 4 2 6
227 Dominik Lukáš   HC Bohuslavice 15 3 3 6
228 Bělaška Michal   HC Cheguevara 15 3 3 6
229 Benš Jan   HC Cheguevara 16 3 3 6
230 Martinec Petr   HC Otice 16 3 3 6
231 Moravec Přemysl   HC Otice 16 3 3 6
232 Kotyrba Tomáš   HC Sršni Píšť 16 3 3 6
233 Návrat Lukáš   HC Bolatice 17 3 3 6
234 Wrozyna Dominik R AHC Laviny 8 2 4 6
235 Jánoš Jan   HC Bohuslavice 8 2 4 6
236 Kožaný Tomáš R HC Monaco 8 2 4 6
237 Pawlik Petr / A   HC Viking Jakartovice 11 2 4 6
238 Olbort Lukáš   HC Hať 12 2 4 6
239 Kurka Dalibor   HC Monaco 12 2 4 6
240 Ratajský František / C   HC Lipina Markvartovice 15 2 4 6
241 Cigán Rostislav   HC Sršni Píšť 16 2 4 6
242 Bolacký René   HC Štěpánkovice 18 2 4 6
243 Bedrunka Petr   HC Prajz Hlučín 18 1 5 6
244 Benda Pavel   HC Štěpánkovice 19 1 5 6
245 Moravec Tomaš   HC Otice 11 5 0 5
246 Labuda Filip   HC Sharks Zábřeh 10 4 1 5
247 Hluchník Jan   HC Sršni Píšť 8 3 2 5
248 Lasák Tomáš   HC Štěpánkovice 8 3 2 5
249 Navrátil Jiří   HC Hať 9 3 2 5
250 Dietrich Martin R HC Otice 9 3 2 5
251 Baránek Aleš   HC Sharks Zábřeh 9 3 2 5
252 Rubý Patrik   HC Buldoci Branka 11 3 2 5
253 Dohnal Martin   HC Cheguevara 12 3 2 5
254 Strnádek Rostislav   HC Cheguevara 12 3 2 5
255 Nádeníček Josef   HC Štěpánkovice 16 3 2 5
256 Ondrášek Martin   HC Sharks Zábřeh 21 3 2 5
257 Vimmer Jan R HC Kozmice 2 2 3 5
258 Harazim Marcel   AHC Laviny 7 2 3 5
259 Sebrala Marek   HC Bohuslavice 9 2 3 5
260 Klimek Jan   AHC Storm 12 2 3 5
261 Bensch Tomáš   AHC Laviny 15 2 3 5
262 Jaroš Ondřej   HC Lipina Markvartovice 16 2 3 5
263 Slaný Gabriel   HC Štěpánkovice 21 2 3 5
264 Slivka Jiří   HC Sharks Zábřeh 22 2 3 5
265 Lerch Ondřej R AHC Laviny 13 1 4 5
266 Ambrůz Radim   HC Kobeřice 13 1 4 5
267 Dlouhý Ladislav   HC Autodíly Pema 14 1 4 5
268 Kuzník Pavel   HC Buldoci Branka 16 1 4 5
269 Džemla Jiří   HC Monaco 16 1 4 5
270 Nevřela Pavel   HC Bolatice 20 1 4 5
271 Folvarský Michal   HC Prajz Hlučín 21 0 5 5
272 Varga Filip   HC Hať 7 4 0 4
273 Pavelek Ondřej  R AHC Laviny 3 3 1 4
274 Hrbáč Adam R HC Kozmice 3 3 1 4
275 Jančík Kryštof   HC Lipina Markvartovice 4 3 1 4
276 Vykydal Tomáš   HC Kozmice 6 3 1 4
277 Janoš Tomáš   HC Lipina Markvartovice 10 3 1 4
278 Kichner René   HC Sharks Zábřeh 18 3 1 4
279 Lokaj Tomáš   HC Kozmice 3 2 2 4
280 Galovský Jakub   HC Lipina Markvartovice 5 2 2 4
281 Bála Jiří   HC Štěpánkovice 8 2 2 4
282 Peterek Petr R HC Viking Jakartovice 8 2 2 4
283 Schneider Radek   HC Kobeřice 10 2 2 4
284 Holas Aleš   HC Štěpánkovice 14 2 2 4
285 Vilášek Michael   HC Prajz Hlučín 16 2 2 4
286 Hagen Daniel   HC Kobeřice 17 2 2 4
287 Jančura Václav   HC Viking Jakartovice 17 2 2 4
288 Schneider Rostislav   HC AZ Pneu Jaktař 18 2 2 4
289 Pytlík Daniel   HC Kobeřice 18 2 2 4
290 Fichna David   HC Isotra 19 2 2 4
291 Rončka Jiří   HC Prajz Hlučín 19 2 2 4
292 Trochta Robert / A   HC Kozmice 20 2 2 4
293 Kocur Michal   HC Peugeot Auto Hruška 11 1 3 4
294 Novák Aleš / A   HC Horní Lhota 19 1 3 4
295 Bensch Ondřej   HC Kobeřice 13 0 4 4
296 Fistr Rostislav   HC Horní Lhota 17 0 4 4
297 Kurka Ondřej   HC Mexiko 17 0 4 4
298 Kocur Tomáš / C       HC Bohuslavice 21 0 4 4
299 Šoltys Libor   HC Kozmice 4 3 0 3
300 Otipka Miroslav   HC Cheguevara 8 3 0 3
301 Hudeček Jaromír   HC Otice 17 3 0 3
302 Davídek Adam   HC Viking Jakartovice 18 3 0 3
303 Elbl Matěj   HC Lipina Markvartovice 3 2 1 3
304 Blaževič Lukáš R HC Prajz Hlučín 3 2 1 3
305 Lošák Martin R HC Autodíly Pema 4 2 1 3
306 Šmída Petr    AHC Laviny 8 2 1 3
307 Glacel Petr   HC Kobeřice 9 2 1 3
308 Těžký Tomáš   HC Monaco 9 2 1 3
309 Šrom Martin   HC AZ Pneu Jaktař 11 2 1 3
310 Kučera Štěpán   HC AZ Pneu Jaktař 11 2 1 3
311 Kardliak Jan   HC Sharks Zábřeh 19 2 1 3
312 Raab David R HC AZ Pneu Jaktař 2 1 2 3
313 Dziuba Daniel   HC Prajz Hlučín 2 1 2 3
314 Konetzný Jiří   HC Hať 4 1 2 3
315 Muczka Andreas   HC Kobeřice 5 1 2 3
316 Vyhlídal Jan   AHC Storm 7 1 2 3
317 Chřibek Petr   HC Otice 7 1 2 3
318 Prudký Rostislav   HC Prajz Hlučín 9 1 2 3
319 Levák David / A R HC Kobeřice 11 1 2 3
320 Světlík Pavel   AHC Laviny 12 1 2 3
321 Křižák Jiří   HC Viking Jakartovice 15 1 2 3
322 Dominik Ivo   HC Bohuslavice 18 1 2 3
323 Antoš Tomáš   HC Hať 20 1 2 3
324 Boček Patrik   HC Bolatice 6 0 3 3
325 Pospíšil Jiří R AHC Storm 11 0 3 3
326 Hrubý Lukáš   HC Štěpánkovice 12 0 3 3
327 Steuer Zbyněk   HC Kobeřice 14 0 3 3
328 Fojtík Petr   HC Horní Lhota 17 0 3 3
329 Vitásek Michael   HC Bohuslavice 21 0 3 3
330 Dudek Pavel   HC Hať 21 0 3 3
331 Snopek Tomáš R HC Viking Jakartovice 1 2 0 2
332 Leinonen Sami   HC Bolatice 4 2 0 2
333 Francek Rostislav   HC Kobeřice 7 2 0 2
334 Pytlík Pavel   HC Kobeřice 8 2 0 2
335 Riedel Tomáš   HC Kozmice 11 2 0 2
336 Žák Mojmír   AHC Storm 12 2 0 2
337 Nádeníček Erik R HC Buldoci Branka 12 2 0 2
338 Kulig Michal   HC Hať 14 2 0 2
339 Krupa Jiří   HC Kobeřice 14 2 0 2
340 Schikora Svatomír / C   HC Prajz Hlučín 17 2 0 2
341 Otisk Mikoláš R HC Kobeřice 1 1 1 2
342 Smeták Matěj   HC Sršni Píšť 2 1 1 2
343 Janošek Jiří R HC Buldoci Branka 4 1 1 2
344 Vícha René   HC Cheguevara 4 1 1 2
345 Novák Miroslav   HC Cheguevara 5 1 1 2
346 Lacina Radek   HC Peugeot Auto Hruška 5 1 1 2
347 Barabaš Lukáš   HC Monaco 7 1 1 2
348 Hadamčík Petr   HC Štěpánkovice 7 1 1 2
349 Bílý Radim R HC Kobeřice 8 1 1 2
350 Leszczýnski David   HC Viking Jakartovice 9 1 1 2
351 Přibyla Petr   HC Cheguevara 11 1 1 2
352 Kotyrba Martin   HC Sršni Píšť 12 1 1 2
353 Ondrášek Tomáš   HC Sharks Zábřeh 13 1 1 2
354 Hanzlík Daniel    HC Kobeřice 14 1 1 2
355 Szczurek Jaromír   HC Prajz Hlučín 14 1 1 2
356 Toth Norbert   HC Autodíly Pema 15 1 1 2
357 Freisler Lukáš   HC Bohuslavice 15 1 1 2
358 Jarkulisch Dalibor / A   HC Monaco 17 1 1 2
359 Chybík Miroslav   HC Prajz Hlučín 17 1 1 2
360 Rein Antonín R HC AZ Pneu Jaktař 18 1 1 2
361 Harasim David   HC Sršni Píšť 18 1 1 2
362 Riemel Karel   HC Kobeřice 19 1 1 2
363 Chudoba René / C   HC Štěpánkovice 21 1 1 2
364 Vontor David R HC Prajz Hlučín 3 0 2 2
365 Sebrala Martin   HC Štěpánkovice 5 0 2 2
366 Múdrik Matěj   HC Prajz Hlučín 7 0 2 2
367 Musialek Martin   HC Horní Lhota 9 0 2 2
368 Hrčka Michal   AHC Storm 13 0 2 2
369 Kostka Jan   HC Cheguevara 13 0 2 2
370 Šimon David / A   HC Viking Jakartovice 14 0 2 2
371 Javorek Libor   HC Kozmice 15 0 2 2
372 Bortlík Jiří   HC Mexiko 15 0 2 2
373 Marczišovský Petr   HC Sršni Píšť 17 0 2 2
374 Zemek Lubomír   HC Viking Jakartovice 23 0 2 2
375 Rybička Jan   AHC Laviny 1 1 0 1
376 Staněk Karel   HC Autodíly Pema 1 1 0 1
377 Bartusek Radim   HC Kobeřice 1 1 0 1
378 Soukup Petr   HC Horní Lhota 2 1 0 1
379 Ohřál Jan   HC Kozmice 2 1 0 1
380 Langer Filip   HC Peugeot Auto Hruška 2 1 0 1
381 Davídek Jan R HC Viking Jakartovice 2 1 0 1
382 Žalčík Miroslav   HC Derby Kouty 3 1 0 1
383 Lindovský Dušan   AHC Laviny 4 1 0 1
384 Vaněk Jiří / A   AHC Storm 4 1 0 1
385 Tsametis Michal   HC Autodíly Pema 4 1 0 1
386 Záruba Richard   HC Cheguevara 4 1 0 1
387 Prejda Lukáš   HC Buldoci Branka 6 1 0 1
388 Tesařík Hynek   HC Isotra 7 1 0 1
389 Gaura Luboš   HC Isotra 8 1 0 1
390 Heczko Lukáš   HC Prajz Hlučín 9 1 0 1
391 Kupec Mario   HC Sršni Píšť 9 1 0 1
392 Peterek Petr    HC Monaco 10 1 0 1
393 Buchtík Jan   HC Isotra 12 1 0 1
394 Myšák Vladimír   HC Lipina Markvartovice 12 1 0 1
395 Plaček Tomáš   HC Hať 14 1 0 1
396 Kerlín David / G+H   HC Monaco 18 1 0 1
397 Pomp Martin   HC AZ Pneu Jaktař 22 1 0 1
398 Bajak Miroslav   HC Štěpánkovice 1 0 1 1
399 Krayzel Matěj   AHC Storm 2 0 1 1
400 Otahal Pavel   HC Bolatice 2 0 1 1
401 Navrátil Adam R HC Hať 3 0 1 1
402 Matyska Richard   HC Kobeřice 4 0 1 1
403 Šebestík Libor   HC Kozmice 4 0 1 1
404 Plaček David   HC Lipina Markvartovice 4 0 1 1
405 Grigarčík Pavel   HC Štěpánkovice 4 0 1 1
406 Fichna Petr   HC Derby Kouty 5 0 1 1
407 Prchala Martin   HC Hať 5 0 1 1
408 Prokš Martin   HC Prajz Hlučín 5 0 1 1
409 Arabasz Arnošt   HC Viking Jakartovice 5 0 1 1
410 Lexa Martin   HC Hať 7 0 1 1
411 Popelář Petr   HC Viking Jakartovice 8 0 1 1
412 Zemek Ivo   HC Viking Jakartovice 8 0 1 1
413 Štichauer Petr / G+H   HC Cheguevara 10 0 1 1
414 Pospíšil Daniel R HC Monaco 10 0 1 1
415 Prusek Aleš / A   AHC Storm 11 0 1 1
416 Janko Zdeněk   HC AZ Pneu Jaktař 11 0 1 1
417 Hluchník Petr   HC Sršni Píšť 13 0 1 1
418 Kadula Tomáš   HC Prajz Hlučín 14 0 1 1
419 Staněk Antonín / A   HC AZ Pneu Jaktař 22 0 1 1
int(2)

Aktuality

  • 1 Zápas STOP

    14.1.2022

    Nádeníček Erik - HC Buldoci Branka 13.1.2022 5 + OK / 1 zápas STOP za napadení.

  • Větší trest!

    12.1.2022

    Kovalčík Pavel uděln trest na 5 zápasů STOP!

  • Osobní tresty

    9.1.2022

    Kalužík Marek za hrubou hru a Pust Grub za slovní provokaci!

« Novější | Starší »

Partneři