Bodování neregistrovaných hráčů

Pořadí Jméno   Tým G A   B
1 Majling Marcel   Lhota 40 32   72
2 KOCUR JAKUB   Bohuslavice 33 31   64
3 VAVŘÍN MILAN   Lipina 37 20   57
4 Pavlík Martin   Monaco 37 18   55
5 Mrázek Martin   Lhota 32 18   50
6 Klemens Martin   Peugeot 24 19   43
7 Jiří Menšík   Peugeot 23 14   37
8 HAVLÍČEK TOMÁŠ   Lipina 18 16   34
9 Schneider Jan   Jaktař 21 11   32
10 Mičola Tomáš   Derby 20 12   32
11 Lasák Pavel / C   Hať 19 13   32
12 Wittek Lukáš / "C"   Bolatice 13 19   32
13 Schreiber Václav   Derby 20 11   31
14 Klemens Adam   Branka 16 11   27
15 Otýpka Tomáš   Kobeřice 17 9   26
16 Hendrych Vladan   Štěpánkovice 15 11   26
17 Sedlář David   Derby 15 9   24
18 Unruh Miroslav   Isotra 12 12   24
19 Martin Kačmař   Peugeot 16 7   23
20 RATAJSKÝ FRANTIŠEK   Lipina 14 9   23
21 Lubeník Michal   Monaco 10 13   23
22 Chorovský Josef   Hlučín 10 13   23
23 Vaněk Zdeněk              C   Pema 15 7   22
24 Krupa Ondřej   Kozmice 14 8   22
25 Filip Langer   Peugeot 12 10   22
26 Neminář Marcel   Isotra 11 11   22
27 PLAČEK MARTIN / A   Lipina 8 14   22
28 ŠUPIK MARCEL   Otice 14 7   21
29 Sklenařík Petr   Hlučín 12 9   21
30 KOCUR DAVID   Bohuslavice 7 14   21
31 Nestroj Tomáš   Senior 13 7   20
32 Boček Tomáš   Bolatice 12 8   20
33 Antonín Bruno   Hlučín 11 9   20
34 Přikryl Jan   Mexico 9 11   20
35 Teska Tomáš   Hlučín 9 11   20
36 Filip Gruň   Peugeot 15 4   19
37 WILPERT MAREK   Bohuslavice 12 7   19
38 Ranoš David   Kozmice 8 11   19
39 Kučera Jakub   Derby 7 12   19
40 Bortlík Martin   Hať 13 5   18
41 Both Martin   Derby 12 6   18
42 Ondřej Ladner   Senior 11 7   18
43 Prokša Ondřej   Kozmice 6 12   18
44 HAVLÍČEK STANISLAV   Lipina 2 16   18
45 Rošík Karel   Zábřeh 12 5   17
46 Mrowiec Petr   Kozmice 11 6   17
47 Folvarský Roman   Hlučín 10 7   17
48 ŠAFARČÍK PETR   Otice 8 9   17
49 Sonek Jan                  C   Branka 7 10   17
50 Gospoš Jiří   Hať 6 11   17
51 Vitásek David   Mexico 14 2   16
52 Janík Jakub   Kobeřice 11 5   16
53 MUŠÁLEK LUKÁŠ   Lipina 8 8   16
54 Závadský Kamil   Pema 6 10   16
55 Chamrada Jiří st. / C   Isotra 10 5   15
56 Otipka Miroslav   Cheguevara 8 7   15
57 Pačka Petr   Zábřeh 8 7   15
58 HYMLÁR JIŘÍ   Otice 7 8   15
59 Novák Přemysl   Derby 7 8   15
60 Halátek Jiří   Senior 6 9   15
61 Pytlík Daniel   Kobeřice 6 9   15
62 Šoltys Libor   Kozmice 9 5   14
63 Kirschner Lukáš   Viking 8 6   14
64 Pechnik Petr   Viking 7 7   14
65 Hubáček David   Pema 7 7   14
66 MORAVEC PŘEMYSL   Otice 7 6   13
67 Kocur Luboš   Zábřeh 7 6   13
68 BARTA DANIEL   Storm 6 7   13
69 Lelek David   Monaco 6 7   13
70 KLIMEK JAN   Storm 5 8   13
71 MARTINEC PETR   Otice 4 9   13
72 Radošovský Tomáš   Zábřeh 9 3   12
73 Mainuš Kamil   Branka 8 4   12
74 Gloga Svatopluk   Viking 8 4   12
75 DIETRICH JAROSLAV    "C"   Otice 8 4   12
76 Gvoždík Michael   Mexico 8 4   12
77 Kozák Martin   Kozmice 7 5   12
78 Bajak Miroslav   Štěpánkovice 7 5   12
79 Myšák Eduard   Viking 6 6   12
80 HUDEČEK JAROMÍR   Otice 5 7   12
81 DIETRICH  TOMAŠ   Otice 8 3   11
82 NOVÁK MIROSLAV   Storm 8 3   11
83 JANOŠ TOMÁŠ   Lipina 7 4   11
84 Neminář Denis   Isotra 7 4   11
85 Šebesta Milan   Pema 6 5   11
86 Barabas Lukáš   Monaco 6 5   11
87 MORAVEC TOMÁŠ   Otice 6 5   11
88 Michal Kocur   Peugeot 6 5   11
89 Pribyla Petr   Senior 5 6   11
90 Tsametis Michal   Pema 5 6   11
91 Tsametis Alexandr   Pema 4 7   11
92 Beneš Pavel   Hlučín 8 2   10
93 Olbort Lukáš   Hať 8 2   10
94 Ondrasek Tomáš   Zábřeh 8 2   10
95 Chovanec Patrik   Storm 7 3   10
96 ŠNAJDR JIŘÍ    "A"   Otice 7 3   10
97 Thiemel Martin   Mexico 6 4   10
98 Barabasch Libor   Pema 6 4   10
99 Bartusek Radim   Kobeřice 6 4   10
100 KOTYRBA Tomáš   Píšť 6 4   10
101 SMETÁK Matěj   Píšť 6 4   10
102 Šober Kamil   Branka 5 5   10
103 Muczka Andreas   Kobeřice 5 5   10
104 Vehovský Jan   Bolatice 5 5   10
105 JAROŠ ONDŘEJ   Lipina 4 6   10
106 Aust Roman   Derby 2 8   10
107 Schon Roman   Senior 2 8   10
108 Ludwig Kamil C   Kobeřice 1 9   10
109 Kubík Martin   Isotra 7 2   9
110 Javorek Libor   Kozmice 7 2   9
111 Benda Pavel   Štěpánkovice 6 3   9
112 Motyka Radek   Bolatice 6 3   9
113 Pavela Michal   Derby 5 4   9
114 RIEDEL TOMÁŠ   Bohuslavice 5 4   9
115 Babiš Luboš   Zábřeh 5 4   9
116 PSCOLKA RADEK    Lipina 5 4   9
117 Staněk Antonín   Pema 5 4   9
118 Holuša Jakub   Senior 4 5   9
119 Slivka Petr   Zábřeh 4 5   9
120 Hollesch Denis   Mexico 3 6   9
121 Riemel Karel   Kobeřice 3 6   9
122 KOCUR TOMÁŠ    ,,C,,   Bohuslavice 1 8   9
123 Trochta Robert   Kozmice 1 8   9
124 KRUPA JAN   Bohuslavice 6 2   8
125 Vilášek Petr   Mexico 6 2   8
126 Tomíček Michal   A   Štěpánkovice 6 2   8
127 Rončka Jiří   Hlučín 5 3   8
128 Černín Petr   Branka 5 3   8
129 Zajíc Miroslav   Viking 5 3   8
130 Hanzlík Daniel   Kobeřice 5 3   8
131 Svozil Richard / C   Senior 5 3   8
132 Javorek Tomáš   Kozmice 4 4   8
133 West Pavel   Bolatice 4 4   8
134 Bála Jiří   Štěpánkovice 4 4   8
135 ŘIČICKÝ JAROSLAV   Otice 4 4   8
136 Kňura Petr   Jaktař 4 4   8
137 Kerlín David   Monaco 3 5   8
138 Motyka Petr   Bolatice 2 6   8
139 Hrbáč Petr                    C   Lhota 1 7   8
140 Magera Matěj   Bolatice 7 0   7
141 Rohovský Jan   Viking 6 1   7
142 Novák Miroslav   Cheguevara 6 1   7
143 Staněk Karel   Pema 6 1   7
144 Navrátil Jiří   Hať 6 1   7
145 ROSTEK LIBOR    Lipina 6 1   7
146 Sebrala Martin   Štěpánkovice 4 3   7
147 Hroch Jan   Senior 4 3   7
148 Volný Ondřej   Mexico 4 3   7
149 Nevřela Pavel   Bolatice 4 3   7
150 Lokaj Tomáš   Kozmice 4 3   7
151 Toška Radim    Branka 3 4   7
152 Folvarský Michal   Hlučín 3 4   7
153 Musial Miroslav   Lhota 2 5   7
154 Slivka Jiří   Zábřeh 2 5   7
155 Lindovský Dušan   Senior 2 5   7
156 Šrom Martin   Jaktař 2 5   7
157 Ondrášek Jiří   Monaco 2 5   7
158 Jarkulisch Dalibor - A   Monaco 1 6   7
159 Mička Jan   Cheguevara 1 6   7
160 Pawlik Jiří   Mexico 1 6   7
161 Pavlík Jan   Peugeot 1 6   7
162 Arabasz Arnošt   Zábřeh 0 7   7
163 BIELAČEK VIKTOR   Otice 5 1   6
164 Luzar Daniel   Jaktař 5 1   6
165 Novák Aleš                  A   Lhota 4 2   6
166 Janko Zdeněk   Jaktař 4 2   6
167 Múdrik Michal   Hlučín 4 2   6
168 KUBÍK ONDŘEJ   Bohuslavice 3 3   6
169 Steuer Zbyněk   Kobeřice 3 3   6
170 Gaura Luboš   Isotra 3 3   6
171 Staněk Jiří   Isotra 3 3   6
172 Šebestík Libor   Kozmice 3 3   6
173 Holas Aleš   Cheguevara 3 3   6
174 Hlaváč Pavel   Cheguevara 3 3   6
175 Prchala Martin   Hať 3 3   6
176 Šrom Pavel   Jaktař 2 4   6
177 Nádeníček Pavel    Viking 2 4   6
178 VJAČKA ALEŠ   Lipina 2 4   6
179 Bedrunka Petr   Hlučín 2 4   6
180 Jurek Milan   Lhota 2 4   6
181 Nestroj Kryštov   Monaco 5 0   5
182 HLUCHNÍK Jan   Píšť 4 1   5
183 Matzner Tomáš   Lhota 4 1   5
184 Prejda Lukáš   Senior 3 2   5
185 Repper Patrik   Kobeřice 3 2   5
186 JÁNOŠ JAN   Bohuslavice 3 2   5
187 Baďura Petr   Monaco 3 2   5
188 Samiec Ivo   Cheguevara 3 2   5
189 Holuša Daniel   Cheguevara 3 2   5
190 KUNZ KAREL    Otice 2 3   5
191 CHŘIBEK PETR   Otice 2 3   5
192 Pospiech Jiří   Monaco 2 3   5
193 Bortlík Jiří   Mexico 2 3   5
194 KUNC JIŘÍ    Otice 2 3   5
195 Kulig Michal   Hať 1 4   5
196 PŠENICA MILAN   Bohuslavice 1 4   5
197 Dlouhý Ladislav   Pema 1 4   5
198 Žídek Jan   Pema 1 4   5
199 Křižák Jiří   Viking 1 4   5
200 Benš Jan   Cheguevara 1 4   5
201 Bolacký René   Štěpánkovice 1 4   5
202 HARASIM David   Píšť 1 4   5
203 Džemla Jiří   Monaco 1 4   5
204 Lelovský Petr   Kobeřice 4 0   4
205 VOLOCH TOMÁŠ   Storm 4 0   4
206 Kardliak Jan   Zábřeh 4 0   4
207 KOTYRBA Martin   Píšť 4 0   4
208 Dohnal Martin   Cheguevara 3 1   4
209 Otahal Pavel   Bolatice 3 1   4
210 Šimek Milan   Isotra 3 1   4
211 Schikora Svatomír   C   Hlučín 3 1   4
212 DOMINIK IVO   Bohuslavice 2 2   4
213 Návrat Lukáš   Bolatice 2 2   4
214 Luzar Hynek   Jaktař 2 2   4
215 Pomp Martin   Jaktař 2 2   4
216 Hrubý Tomáš   Lhota 2 2   4
217 Vrchovecký Tomáš / A   Kozmice 2 2   4
218 Schnaider Radek   Cheguevara 2 2   4
219 Szczurek Jaroslav   Hlučín 2 2   4
220 Vilášek Michael   Hlučín 2 2   4
221 Vicha René   Cheguevara 2 2   4
222 FILIP KOCUR   Bohuslavice 2 2   4
223 Šafarčík Jiří   Viking 2 2   4
224 Šoltys Patrik   Branka 1 3   4
225 Šimon David   Viking 1 3   4
226 Filip Kristofory   Jaktař 1 3   4
227 VITÁSEK MICHAEL   Bohuslavice 1 3   4
228 Morys Pavel   Pema 1 3   4
229 Komár Vítězslav   Lhota 1 3   4
230 Ondrasek Martin   Zábřeh 0 4   4
231 Hrubý Lukáš   Štěpánkovice 0 4   4
232 Palička Ondřej   Isotra 0 4   4
233 WOZNICA  MARTIN   Storm 0 4   4
234 Ďuriška Daniel   Bolatice 3 0   3
235 Jasník Jan   Cheguevara 3 0   3
236 KUBÍK LIBOR   Bohuslavice 3 0   3
237 Záruba Richard   Kobeřice 3 0   3
238 Klinger Dominik   Isotra 3 0   3
239 Kichner René   Zábřeh 3 0   3
240 Pytlík Pavel   Kobeřice 3 0   3
241 MYŠÁK VLADIMÍR   Lipina 2 1   3
242 Boczek František   Bolatice 2 1   3
243 Volný Jaromír   Mexico 2 1   3
244 THEUER MARTIN   Bohuslavice 2 1   3
245 Šoltys Karel   Branka 2 1   3
246 Nestroj Lukáš   Monaco 2 1   3
247 MIKETA MARTIN   Bohuslavice 2 1   3
248 DRAHANSKÝ ROMAN   Storm 2 1   3
249 Vícha Lukáš   Branka 2 1   3
250 Jedlička Petr   Viking 2 1   3
251 BARANEK Lukáš   Píšť 2 1   3
252 GAVENDA JIŘÍ   Storm 1 2   3
253 Boček Robin   Cheguevara 1 2   3
254 Kunczik Jakub   Monaco 1 2   3
255 FRIČ PETR   Storm 1 2   3
256 Chudoba René   C   Štěpánkovice 1 2   3
257 Toth Norbert   Pema 0 3   3
258 Trulej Zbyněk   Isotra 0 3   3
259 Popelář Petr   Viking 0 3   3
260 Adametz Jakub   Isotra 0 3   3
261 Szuscik Libor   Mexico 0 3   3
262 Karhan Martin   Štěpánkovice 0 3   3
263 Neumann Marek   Senior 0 3   3
264 Stareczek Pavel   Mexico 0 3   3
265 Chybík Miroslav   Hlučín 2 0   2
266 KUPEC Mario   Píšť 2 0   2
267 Sonek Daniel   Branka 1 1   2
268 Škrobánek Roman   Isotra 1 1   2
269 RENÉ HLAVOŇ   Storm 1 1   2
270 Jančura Václav   Viking 1 1   2
271 MIKETA JAN   Bohuslavice 1 1   2
272 HRČKA MICHAL   Storm 1 1   2
273 Černín Marek   Cheguevara 1 1   2
274 BEDNÁŘ JIŘÍ   Storm 1 1   2
275 Glos Miroslav   Senior 1 1   2
276 FISCHER JAN   Storm 1 1   2
277 Tampa Martin   Cheguevara 1 1   2
278 VAŘEKA MARTIN   Lipina 1 1   2
279 Lasák Tomáš   Štěpánkovice 1 1   2
280 Hochgesandt Petr   Branka 1 1   2
281 Kadula Tomáš   Hlučín 1 1   2
282 Damašek Miroslav   Storm 1 1   2
283 Böhm Martin   Mexico 1 1   2
284 MARCZIŠOVSKÝ Petr   Píšť 1 1   2
285 Pavera Luděk   Senior 0 2   2
286 Vrobel Jan   Mexico 0 2   2
287 Fistr Rostislav   Lhota 0 2   2
288 Guřan Olin   Kozmice 0 2   2
289 Barvík Luboš   Štěpánkovice 0 2   2
290 Strmeň Josef   Hať 0 2   2
291 Novák Petr   Zábřeh 0 2   2
292 Hanzlík Václav   Štěpánkovice 0 2   2
293 PORUBA TOMÁŠ   Lipina 0 2   2
294 Lokoč Pavel   Zábřeh 0 2   2
295 Vraník Martin   Hať 0 2   2
296 Jelínek Jan   Derby 0 2   2
297 SULOVSKÝ LEOŠ   Storm 0 2   2
298 Mušálek Milan   A   Hlučín 0 2   2
299 JUREČKA Marek   Píšť 0 2   2
300 Kuzník Pavel   Branka 0 2   2
301 Fišara Vladimír   Zábřeh 0 2   2
302 Cios Janis   Viking 1 0   1
303 Gvoždík Daniel   Mexico 1 0   1
304 Burda Vitězslav   Cheguevara 1 0   1
305 Chovanec Petr   Lhota 1 0   1
306 Černý Alfred   Monaco 1 0   1
307 Slaný Gabriel   Štěpánkovice 1 0   1
308 Schaal Bohdan / A   Jaktař 1 0   1
309 Jan Řehoř   Pema 1 0   1
310 Štichauer Petr   Cheguevara 1 0   1
311 Rafaelis Marcel   Hlučín 1 0   1
312 Karel Pohlutka   Peugeot 1 0   1
313 Harasim Marcel   Štěpánkovice 1 0   1
314 Prudký Rostislav   Hlučín 1 0   1
315 Žídek Roman   Kobeřice 1 0   1
316 JANČÍK KRYŠTOF   Lipina 1 0   1
317 Šimon Ondřej   Viking 1 0   1
318 Konetzný René   Hať 0 1   1
319 Sněhota Libor   Bolatice 0 1   1
320 Martin Hruška / C   Peugeot 0 1   1
321 DRAHANSKÝ MAREK   Storm 0 1   1
322 Pavel Habram / G   Senior 0 1   1
323 Zecha Jiří   Cheguevara 0 1   1
324 Richtr Jiří   Cheguevara 0 1   1
325 Harasim Kamil   A   Štěpánkovice 0 1   1
326 Jarkulisch Dominik   Monaco 0 1   1
327 Petr Glacel   Kobeřice 0 1   1
328 Fichna Petr /A   Derby 0 1   1
329 Hendrych Daniel   Viking 0 1   1
330 Strnádek Rostislav   Cheguevara 0 1   1
331 OSYČKA JAROMÍR   Storm 0 1   1
332 BERESCIK Adam   Píšť 0 1   1
333 Pawlik Petr   Viking 0 1   1
334 Fojtík Petr   Lhota 0 1   1
335 MARTÍNEK KAMIL   Storm 0 1   1
336 Pavlík Hubert   Mexico 0 1   1

Aktuality

  • Konečné bodování

    19.3.2018

    Uzavřeno kanadské bodování play-off. Nejlepší střelec je Radim Klepáč.

  • Kanadské bodování Play Off

    13.3.2018

    Zveřejněno Kanadské bodování Play Off

  • Stop na 1 zápas

    3.3.2018

    Stop na jeden zápas Plaček Marek - Markvartovice a Steuer Radim - Monaco, OT - Vavřín Milan.

Starší »

Partneři