Kanadské bodování play-off 17/18

Pořadí Jméno Tým G A B
1 Radim Klepáč /R Peugeot 12 5 17
2 Veselka Roman /R Monaco 7 7 14
3 Foldyna Dalibor /R Bohuslavice 9 4 13
4 KOCUR JAKUB Bohuslavice 5 8 13
5 Mrázek Martin Lhota 7 5 12
6 Ivo Hájek /R Peugeot 4 8 12
7 Hendrych David /R Štěpánkovice 8 3 11
8 Petr Langer /R Peugeot 4 7 11
9 Konštacký Filip /R Lhota 10 0 10
10 Korph Jan /R Jaktař 6 4 10
11 Filip Gruň Peugeot 6 4 10
12 Pavlík Martin Monaco 6 4 10
13 VAVŘÍN MILAN Lipina 5 4 9
14 Mikulinec Štěpán /R Jaktař 4 5 9
15 Bundil Radek /R Pema 3 6 9
16 Schreiber Václav Derby 7 1 8
17 Vaněk Zdeněk              C Pema 6 2 8
18 Merta Jan /R Derby 6 2 8
19 Majling Marcel Lhota 4 4 8
20 Kavan Radek /R Štěpánkovice 3 5 8
21 Filip Langer Peugeot 6 1 7
22 Anděl Jakub /R Derby 5 2 7
23 Kuchejda Petr /R Kozmice 4 3 7
24 HAVLÍČEK TOMÁŠ Lipina 4 3 7
25 Pavela Michal Derby 4 3 7
26 ŠUPIK MARCEL Otice 3 4 7
27 KOLIBÍK LUKÁŠ /R Lipina 5 1 6
28 Luzar Daniel Jaktař 4 2 6
29 Lasák Pavel / C Hať 4 2 6
30 Lubeník Michal Monaco 4 2 6
31 Bajak Miroslav Štěpánkovice 3 3 6
32 Novák Přemysl Derby 2 4 6
33 Martin Kačmař Peugeot 2 4 6
34 Chamrada Jiří ml. /R Isotra 5 0 5
35 Baďura Petr Monaco 4 1 5
36 Votánek Lukáš /R Branka 3 2 5
37 Klemens Adam Branka 3 2 5
38 Urbanský Ondřej /R Senior 3 2 5
39 Kamrad René /R Bolatice 3 2 5
40 Unruh Miroslav Isotra 3 2 5
41 Klemens Martin Peugeot 3 2 5
42 Lokaj Tomáš Kozmice 2 3 5
43 Schneider Jan Jaktař 2 3 5
44 Kunczik Jakub Monaco 2 3 5
45 Kalužík David /R Derby 0 5 5
46 Tampa Martin Cheguevara 3 1 4
47 Raab David /R Jaktař 3 1 4
48 DIETRICH JAROSLAV    "C" Otice 3 1 4
49 Matějček Marcel /R Pema 3 1 4
50 Moravec Aleš /R Kozmice 2 2 4
51 ŘIČICKÝ JAROSLAV Otice 2 2 4
52 Kalužík Marek /R Bolatice 2 2 4
53 Both Martin Derby 2 2 4
54 Barabas Lukáš Monaco 2 2 4
55 Hula Jan /R Bolatice 1 3 4
56 Bála Jiří Štěpánkovice 3 0 3
57 Krupa Ondřej Kozmice 3 0 3
58 Chorovský Josef Hlučín 3 0 3
59 PUDICH TOMÁŠ /R Bohuslavice 3 0 3
60 Kučera Jakub Derby 3 0 3
61 Aust Roman Derby 3 0 3
62 Kohut Radim /R Cheguevara 2 1 3
63 Celta Dušan /R Kobeřice 2 1 3
64 Přibyla Lukáš /R Mexico 2 1 3
65 Otipka Miroslav Cheguevara 2 1 3
66 Šimek Milan Isotra 2 1 3
67 PEROUTKA Tomáš /R Píšť 2 1 3
68 Dlouhý Ladislav Pema 2 1 3
69 RIEDEL TOMÁŠ Bohuslavice 2 1 3
70 Navrátil Jiří Hať 2 1 3
71 Kerlín David Monaco 2 1 3
72 Sedlář David Derby 2 1 3
73 Surovka Petr /R Cheguevara 1 2 3
74 Kuzník Pavel Branka 1 2 3
75 NOVÁK Ondřej /R Píšť 1 2 3
76 Ranoš David Kozmice 1 2 3
77 Mrowiec Petr Kozmice 1 2 3
78 Chamrada Jiří st. / C Isotra 1 2 3
79 Jeřábek David /R Pema 1 2 3
80 Řípa Martin Derby 0 3 3
81 RATAJSKÝ FRANTIŠEK Lipina 0 3 3
82 Christ Petr /R Derby 0 3 3
83 Staněk Karel Pema 2 0 2
84 Lokoč Pavel Zábřeh 2 0 2
85 Benda Pavel Štěpánkovice 2 0 2
86 Pospěch Jan /R Cheguevara 2 0 2
87 Gaura Luboš Isotra 2 0 2
88 Sonek Jan                  C Branka 2 0 2
89 Pribyla Petr Senior 2 0 2
90 Vimmer Jan /R Kozmice 2 0 2
91 West Pavel Bolatice 2 0 2
92 Elbl Patrik /R Isotra 2 0 2
93 Bortlík Martin Hať 2 0 2
94 MIKEŠ JAN /R Lipina 2 0 2
95 Lelek David Monaco 2 0 2
96 Slivka Jiří Zábřeh 1 1 2
97 Prokša Ondřej Kozmice 1 1 2
98 Neminář Marcel Isotra 1 1 2
99 Samiec Ivo Cheguevara 1 1 2
100 Thiemel Martin Mexico 1 1 2
101 HUDEČEK JAROMÍR Otice 1 1 2
102 Lank Daniel /R Branka 1 1 2
103 Hochgesandt Petr Branka 1 1 2
104 Vehovský Jan Bolatice 1 1 2
105 Šrom Martin Jaktař 1 1 2
106 Teska Tomáš Hlučín 1 1 2
107 Sklenařík Petr Hlučín 1 1 2
108 Chovanec Petr Lhota 1 1 2
109 Wittek Lukáš / "C" Bolatice 1 1 2
110 Nestroj Kryštov Monaco 1 1 2
111 Krol Petr /R Hať 1 1 2
112 Prchala Martin Hať 1 1 2
113 Kožaný Tomáš /R Monaco 1 1 2
114 Pavlík Jan Peugeot 1 1 2
115 Jiří Menšík Peugeot 1 1 2
116 Vehovský Petr /R Mexico 0 2 2
117 Slaný Gabriel Štěpánkovice 0 2 2
118 Staněk Jiří Isotra 0 2 2
119 Blaga Radek /R Isotra 0 2 2
120 Hubáček David Pema 0 2 2
121 Mainuš Kamil Branka 0 2 2
122 Blaževič Lukáš /R Hlučín 0 2 2
123 Trulej Zbyněk Isotra 0 2 2
124 Konštacký Jakub /R Lhota 0 2 2
125 Olbort Lukáš Hať 0 2 2
126 Džemla Jiří Monaco 0 2 2
127 Rošík Karel Zábřeh 1 0 1
128 Staněk Antonín Pema 1 0 1
129 Hendrych Vladan Štěpánkovice 1 0 1
130 DIETRICH  TOMAŠ Otice 1 0 1
131 Volný Ondřej Mexico 1 0 1
132 Šebestík Libor Kozmice 1 0 1
133 Bitomský Ondřej /R Kobeřice 1 0 1
134 Pytlík Daniel Kobeřice 1 0 1
135 Merta Michal /R Zábřeh 1 0 1
136 Benš Jan Cheguevara 1 0 1
137 Granzer Lukáš /R Štěpánkovice 1 0 1
138 Pytlík Pavel Kobeřice 1 0 1
139 Vitásek David Mexico 1 0 1
140 KOTYRBA Tomáš Píšť 1 0 1
141 Toška Radim  Branka 1 0 1
142 Volný Jaromír Mexico 1 0 1
143 Antonín Bruno Hlučín 1 0 1
144 MUŠÁLEK LUKÁŠ Lipina 1 0 1
145 JANOŠ TOMÁŠ Lipina 1 0 1
146 Svozil Richard / C Senior 1 0 1
147 PLAČEK MAREK /R Lipina 1 0 1
148 MARTINEC PETR Otice 1 0 1
149 Nevřela Pavel Bolatice 1 0 1
150 Nestroj Tomáš Senior 1 0 1
151 Matzner Tomáš Lhota 1 0 1
152 PŠENICA MILAN Bohuslavice 1 0 1
153 FILIP KOCUR Bohuslavice 1 0 1
154 Filip Kristofory Jaktař 1 0 1
155 Klinger Dominik Isotra 1 0 1
156 Grigarčík Pavel Štěpánkovice 1 0 1
157 KUNC JIŘÍ  Otice 1 0 1
158 Žídek Jan Pema 1 0 1
159 Kupčík Jan /R Hať 1 0 1
160 Besta Václav st. /R Hať 1 0 1
161 SERAFÍN PETR /R Bohuslavice 1 0 1
162 Besta Václav ml. Hať 1 0 1
163 Arabasz Arnošt Zábřeh 0 1 1
164 Novák Petr Zábřeh 0 1 1
165 LIZÁK Martin /R Píšť 0 1 1
166 Přikryl Jan Mexico 0 1 1
167 Muczka Andreas Kobeřice 0 1 1
168 Sebrala Martin Štěpánkovice 0 1 1
169 Janko Zdeněk Jaktař 0 1 1
170 Holas Aleš Cheguevara 0 1 1
171 Holuša Daniel Cheguevara 0 1 1
172 Večeřa Ondřej /R Štěpánkovice 0 1 1
173 Otýpka Tomáš Kobeřice 0 1 1
174 Hutnik David /R Cheguevara 0 1 1
175 Ondrasek Tomáš Zábřeh 0 1 1
176 Košárek Michal /R Cheguevara 0 1 1
177 Trochta Robert Kozmice 0 1 1
178 Mička Jan Cheguevara 0 1 1
179 Záruba Richard Kobeřice 0 1 1
180 Chudoba René   C Štěpánkovice 0 1 1
181 Fichna David Isotra 0 1 1
182 HYMLÁR JIŘÍ Otice 0 1 1
183 BIELAČEK VIKTOR Otice 0 1 1
184 Morys Pavel Pema 0 1 1
185 Stareczek Pavel Mexico 0 1 1
186 Pavelek Ondřej /R Senior 0 1 1
187 PLAČEK MARTIN / A Lipina 0 1 1
188 Berger Michal /R Jaktař 0 1 1
189 Luzar Hynek Jaktař 0 1 1
190 Pavera Luděk Senior 0 1 1
191 Matuscik Radek /R Monaco 0 1 1
192 DAVID TOMAKA Bohuslavice 0 1 1
193 Halátek Jiří Senior 0 1 1
194 Ostřanský Zdeněk /R Hlučín 0 1 1
195 Bartos Petr /R Senior 0 1 1
196 KOCUR TOMÁŠ    ,,C,, Bohuslavice 0 1 1
197 Hroch Jan Senior 0 1 1
198 Musial Miroslav Lhota 0 1 1
199 Novák Aleš                  A Lhota 0 1 1
200 Kulig Michal Hať 0 1 1
201 VITÁSEK MICHAEL Bohuslavice 0 1 1
202 MYŠÁK VLADIMÍR Lipina 0 1 1
203 Neminář Denis Isotra 0 1 1
204 Vraník Martin Hať 0 1 1
205 Hrbáč Petr                    C Lhota 0 1 1
206 Fistr Rostislav Lhota 0 1 1
207 Jurek Milan Lhota 0 1 1
208 Komár Vítězslav Lhota 0 1 1

Aktuality

  • Konečné bodování

    19.3.2018

    Uzavřeno kanadské bodování play-off. Nejlepší střelec je Radim Klepáč.

  • Kanadské bodování Play Off

    13.3.2018

    Zveřejněno Kanadské bodování Play Off

  • Stop na 1 zápas

    3.3.2018

    Stop na jeden zápas Plaček Marek - Markvartovice a Steuer Radim - Monaco, OT - Vavřín Milan.

Starší »

Partneři