Bodování neregistrovaní hráči 18/19

  Jméno Tým G A B
1 KOCUR JAKUB Bohuslavice 34 20 54
2 VAVŘÍN MILAN Lipina 40 10 50
3 Pavela Michal Derby 15 16 31
4 Moravec Aleš  Kozmice 13 18 31
5 Mrowiec Petr Kozmice 13 14 27
6 Kovalčík Pavel Derby 18 8 26
7 Majling Marcel Lhota 15 10 25
8 HAVLÍČEK TOMÁŠ Lipina 10 15 25
9 Unruh Miroslav Isotra 16 6 22
10 Schneider Jan Jaktař 15 7 22
11 Hollesch Denis Mexico 11 10 21
12 Mrázek Martin Lhota 16 4 20
13 Šebesta Milan Pema 12 7 19
14 Wittek Lukáš  Bolatice 15 3 18
15 Gloga Svatopluk Viking 13 5 18
16 Prokša Ondřej Kozmice 12 6 18
17 Otýpka Tomáš Derby 10 8 18
18 Schreiber Václav Derby 9 9 18
19 Kňura Petr Jaktař 5 12 17
20 Kirschner Lukáš Viking 9 7 16
21 WILPERT MAREK Bohuslavice 9 7 16
22 Neminář Marcel Isotra 9 7 16
23 Hendrych Vladan Štěpánkovice 8 8 16
24 Baránek Jan Zábřeh 8 8 16
25 Pavlík Martin Monaco 11 4 15
26 Sonek Jan                 Branka 10 5 15
27 Lasák Pavel  Hať 8 6 14
28 Tsametis Michal Pema 8 6 14
29 Bortlík Martin Hať 7 7 14
30 Schon Roman Štěpánkovice 6 8 14
31 Vaněk Zdeněk             Pema 5 9 14
32 KOCUR DAVID Bohuslavice 5 9 14
33 Filip Langer Peugeot 5 9 14
34 Filip Gruň Peugeot 10 3 13
35 ROSTEK LIBOR  Lipina 9 4 13
36 Ladner Ondřej Laviny 8 5 13
37 Luzar Daniel Jaktař 8 5 13
38 ŘIČICKÝ JAROSLAV Otice 7 6 13
39 Pechník Petr Viking 6 7 13
40 Klemens Adam Branka 5 8 13
41 Olbort Lukáš Hať 10 2 12
42 Pačka Petr Zábřeh 10 2 12
43 Luzar Hynek Jaktař 8 4 12
44 PLAČEK MARTIN  Lipina 7 5 12
45 Závadský Kamil Pema 7 5 12
46 Jiří Menšík Peugeot 6 6 12
47 ŠUPIK MARCEL Otice 8 3 11
48 Rošík Karel Zábřeh 8 3 11
49 KRUPA JAN Bohuslavice 7 4 11
50 RATAJSKÝ FRANTIŠEK Lipina 7 4 11
51 Novák Přemysl Derby 7 4 11
52 Both Martin Derby 5 6 11
53 Tampa Martin Cheguevara 4 7 11
54 Chorovský Josef     Hlučín 7 3 10
55 Filip Kristofory Jaktař 7 3 10
56 Kerlín David Monaco 7 3 10
57 Mainuš Kamil Branka 7 3 10
58 Múdrik Michal      Hlučín 5 5 10
59 MUŠÁLEK LUKÁŠ Lipina 5 5 10
60 JANOŠ TOMÁŠ Lipina 5 5 10
61 Benda Pavel Štěpánkovice 4 6 10
62 Černín Petr Branka 4 6 10
63 Bajak Miroslav Štěpánkovice 3 7 10
64 HAVLÍČEK STANISLAV Lipina 2 8 10
65 Motyka Radek Bolatice 8 1 9
66 VOLOCH TOMÁŠ Storm 7 2 9
67 ŠNAJDR JIŘÍ   Otice 6 3 9
68 KOTYRBA Tomáš Píšť 6 3 9
69 Tsametis Alexandr Pema 5 4 9
70 Klinger Dominik Isotra 5 4 9
71 PŠENICA MILAN Bohuslavice 5 4 9
72 Motyka Petr Bolatice 4 5 9
73 Michal Kocur Peugeot 4 5 9
74 RIEDEL TOMÁŠ Bohuslavice 3 6 9
75 SULOVSKÝ LEOŠ Storm 3 6 9
76 PLAČEK DAVID Lipina 3 6 9
77 Babiš Luboš Zábřeh 2 7 9
78 Gvoždík Michael Mexico 6 2 8
79 Antonín Bruno Hlučín 6 2 8
80 Matzner Tomáš Lhota 6 2 8
81 Lubeník Michal Monaco 5 3 8
82 Radek Lacina Peugeot 5 3 8
83 Barabasch Libor Pema 5 3 8
84 Krupa Ondřej Kozmice 4 4 8
85 Janko Zdeněk Jaktař 4 4 8
86 Strmeň Josef Hať 4 4 8
87 Vitásek David Mexico 4 4 8
88 Hubáček David Pema 3 5 8
89 Neumann Marek Laviny 2 6 8
90 Bartusek Radim Kobeřice 2 6 8
91 Lelek David Monaco 2 6 8
92 Vícha Lukáš Branka 2 6 8
93 Martin Kačmař Peugeot 1 7 8
94 Návrat Lukáš Bolatice 0 8 8
95 Smertěnko Stanislav Storm 6 1 7
96 Kichner René Zábřeh 6 1 7
97 Teska Tomáš            Hlučín 5 2 7
98 Staněk Miroslav Storm 5 2 7
99 West Pavel Bolatice 5 2 7
100 Staněk Karel Pema 5 2 7
101 CHŘIBEK PETR Otice 4 3 7
102 Mička Jan Cheguevara 4 3 7
103 Otipka Miroslav Cheguevara 4 3 7
104 Navrátil Jiří Hať 4 3 7
105 Javorek Tomáš Kozmice 3 4 7
106 Šebestík Libor Kozmice 3 4 7
107 Komár Vítězslav Lhota 3 4 7
108 Gospoš Jiří Hať 2 5 7
109 Vehovský Jan Bolatice 2 5 7
110 Folvarský Roman   Hlučín 2 5 7
111 KOCUR TOMÁŠ     Bohuslavice 1 6 7
112 Kocur Luboš Zábřeh 5 1 6
113 Vilášek Petr Mexico 5 1 6
114 Mičola Tomáš Derby 5 1 6
115 JANČÍK KRYŠTOF Lipina 4 2 6
116 Přibyla Petr Laviny 3 3 6
117 Adametz Jakub Isotra 3 3 6
118 Pek Tomáš Storm 3 3 6
119 DIETRICH  TOMAŠ Otice 3 3 6
120 Bála Jiří Štěpánkovice 3 3 6
121 Šrom Martin Jaktař 2 4 6
122 JAROŠ ONDŘEJ Lipina 2 4 6
123 Sedlář David Derby 2 4 6
124 Slivka Petr Zábřeh 2 4 6
125 DIETRICH JAROSLAV  Otice 1 5 6
126 Jurek Milan Lhota 1 5 6
127 Zemek Lubomír Viking 1 5 6
128 Neminář Denis Isotra 1 5 6
129 Svozil Richard Laviny 5 0 5
130 Steuer Zbyněk Kobeřice 5 0 5
131 Theuer Martin Lipina 4 1 5
132 Novák Miroslav Laviny 4 1 5
133 Ďuriška Daniel Bolatice 4 1 5
134 Beneš Pavel           Hlučín 3 2 5
135 Sklenařík Petr         Hlučín 3 2 5
136 BIELAČEK VIKTOR Otice 3 2 5
137 Hrbáč Petr                   Lhota 3 2 5
138 Hanzlík Daniel Kobeřice 3 2 5
139 Gvoždík Daniel Mexico 3 2 5
140 PSCOLKA RADEK  Lipina 2 3 5
141 BARTA DANIEL Storm 2 3 5
142 Barabas Lukáš Monaco 2 3 5
143 Trochta Robert Kozmice 2 3 5
144 Ludwig Kamil  Kobeřice 2 3 5
145 Pytlík Daniel Kobeřice 2 3 5
146 VITÁSEK MICHAEL Bohuslavice 1 4 5
147 Aust Roman Derby 1 4 5
148 Ondrášek Jiří Monaco 1 4 5
149 Myšák Eduard Viking 1 4 5
150 Strnádek Rostislav Cheguevara 1 4 5
151 Šrom Pavel Jaktař 0 5 5
152 Javorek Libor Kozmice 0 5 5
153 Martin Hruška  Peugeot 3 1 4
154 Tomíček Michal    Štěpánkovice 3 1 4
155 MIKETA JAN Bohuslavice 3 1 4
156 Kubík Martin Isotra 3 1 4
157 Řípa Martin Cheguevara 3 1 4
158 Boček Tomáš Bolatice 3 1 4
159 Šoltys Libor Kozmice 3 1 4
160 Tesařík Hynek Isotra 2 2 4
161 Holuša Jakub Laviny 2 2 4
162 Gaura Luboš Isotra 2 2 4
163 Benš Jan Cheguevara 2 2 4
164 Volný Ondřej Mexico 2 2 4
165 BARANEK Lukáš Píšť 2 2 4
166 HUDEČEK JAROMÍR Otice 2 2 4
167 JUREČKA Marek Píšť 2 2 4
168 MARTINEC PETR Otice 2 2 4
169 Pawlik Jiří Mexico 2 2 4
170 VJAČKA ALEŠ Lipina 2 2 4
171 Chamrada Jiří st.  Isotra 1 3 4
172 Besta Václav st. Hať 1 3 4
173 HARASIM David Píšť 1 3 4
174 THEUER MARTIN Bohuslavice 1 3 4
175 HLUCHNÍK Jan Píšť 1 3 4
176 ŠAFARČÍK PETR Otice 1 3 4
177 Bělaška Michal Cheguevara 1 3 4
178 Bortlík Jiří Mexico 1 3 4
179 Ondrasek Tomáš Zábřeh 1 3 4
180 Arabasz Arnošt Zábřeh 1 3 4
181 Bőhm Martin Cheguevara 1 3 4
182 HYMLÁR JIŘÍ Otice 0 4 4
183 Nevřela Pavel Bolatice 0 4 4
184 Šafarčík Jiří Viking 0 4 4
185 Karel Pohlutka Peugeot 3 0 3
186 CIGÁN Rostislav Píšť 3 0 3
187 Pavlik Petr Viking 3 0 3
188 NOVÁK MIROSLAV Storm 2 1 3
189 Nádeníček Pavel  Viking 2 1 3
190 Novák Aleš                 Lhota 2 1 3
191 Štichauer Petr Cheguevara 2 1 3
192 Riemel Karel Kobeřice 2 1 3
193 Slaný Gabriel Štěpánkovice 2 1 3
194 Kulig Michal Hať 2 1 3
195 Chybík Miroslav    Hlučín 2 1 3
196 Davídek Adam Viking 2 1 3
197 Šimek Milan Isotra 1 2 3
198 Samiec Ivo Cheguevara 1 2 3
199 Guřan Olin Kozmice 1 2 3
200 Magera Matěj Bolatice 1 2 3
201 Kvasnica Radim    Hlučín 1 2 3
202 Záruba Richard Cheguevara 1 2 3
203 Mravec Jiří Laviny 1 2 3
204 Lokaj Tomáš Kozmice 1 2 3
205 Thiemel Martin Mexico 1 2 3
206 Chudoba René    Štěpánkovice 1 2 3
207 Jarkulisch Dalibor  Monaco 1 2 3
208 MIKETA MARTIN Bohuslavice 1 2 3
209 Novák Petr Zábřeh 1 2 3
210 Holas Aleš Kobeřice 1 2 3
211 Slivka Jiří Zábřeh 1 2 3
212 Španěl Miloš Cheguevara 1 2 3
213 Šmída Rostislav Laviny 0 3 3
214 Staněk Jiří Isotra 0 3 3
215 Pavlík Jan Peugeot 0 3 3
216 Přikryl Jan Mexico 2 0 2
217 Hanzlík Václav Štěpánkovice 2 0 2
218 Wittek Petr Monaco 2 0 2
219 Stančik Martin Storm 2 0 2
220 Holuša Daniel Cheguevara 2 0 2
221 Bench Ondřej Kobeřice 2 0 2
222 Šober Kamil Branka 2 0 2
223 MORAVEC PŘEMYSL Otice 2 0 2
224 Lokoč Pavel Zábřeh 2 0 2
225 Böhm Martin Mexico 2 0 2
226 Ondrasek Martin Zábřeh 1 1 2
227 Žídek Jan Pema 1 1 2
228 Prchala Martin Hať 1 1 2
229 SMETÁK Matěj Píšť 1 1 2
230 Baďura Petr Monaco 1 1 2
231 Petr Lacina Peugeot 1 1 2
232 Rončka Jiří              Hlučín 1 1 2
233 KUNC JIŘÍ  Otice 1 1 2
234 Lexa martin Hať 1 1 2
235 Harasim Kamil    Štěpánkovice 1 1 2
236 KOTYRBA Martin Píšť 1 1 2
237 Volný Jaromír Mexico 1 1 2
238 Stareczek Pavel Mexico 1 1 2
239 Schnaider Radek Cheguevara 1 1 2
240 Toth Norbert Pema 1 1 2
241 Chovanec Petr Lhota 1 1 2
242 FRIČ PETR Storm 1 1 2
243 Němec Rostislav Jaktař 1 1 2
244 Fichna David Isotra 0 2 2
245 Peterek Petr  Monaco 0 2 2
246 Kunczik Jakub Monaco 0 2 2
247 Kadula Tomáš       Hlučín 0 2 2
248 Fojtík Petr Lhota 0 2 2
249 Šoltys Zdeněk Branka 0 2 2
250 Bedrunka Petr      Hlučín 0 2 2
251 Vrobel Jan Mexico 0 2 2
252 Damašek Miroslav Storm 0 2 2
253 Kardliak Jan Zábřeh 0 2 2
254 Fichna Petr Derby 0 2 2
255 Štefek Robin Bohuslavice 0 2 2
256 Dohnal Martin Cheguevara 0 2 2
257 Václavík René Lhota 1 0 1
258 Vilášek Michael        Hlučín 1 0 1
259 Zecha Jiří Kobeřice 1 0 1
260 Pytlík Pavel Kobeřice 1 0 1
261 PRUSEK ALEŠ Storm 1 0 1
262 KLIMEK JAN Storm 1 0 1
263 Sebrala Martin Štěpánkovice 1 0 1
264 Radošovský Tomáš Zábřeh 1 0 1
265 KUBÍK LIBOR Bohuslavice 1 0 1
266 Bolacký René Štěpánkovice 1 0 1
267 Šimon Ondřej Viking 1 0 1
268 Škrobánek Roman Isotra 1 0 1
269 Šmída Petr Laviny 1 0 1
270 Rohovský Jan Viking 1 0 1
271 Lasák Tomáš Štěpánkovice 1 0 1
272 Petr Glacel Kobeřice 1 0 1
273 Pomp Martin Jaktař 1 0 1
274 Šoltys Karel Branka 1 0 1
275 MARCZIŠOVSKÝ Petr Píšť 1 0 1
276 Muczka Andreas Kobeřice 0 1 1
277 Dudek Pavel Hať 0 1 1
278 Schikora Svatomír     Hlučín 0 1 1
279 Pavera Luděk Laviny 0 1 1
280 Šimon David Viking 0 1 1
281 Gospoš Petr Mexico 0 1 1
282 BEDNÁŘ JIŘÍ Storm 0 1 1
283 Vrbka Luděk Storm 0 1 1
284 Otahal Pavel Bolatice 0 1 1
285 Džemla Jiří Monaco 0 1 1
286 Guřan Jan Kozmice 0 1 1
287 Fišara Vladimír Zábřeh 0 1 1
288 Prokš Martin          Hlučín 0 1 1
289 KUHN MICHAL  G  Lipina 0 1 1
290 Szczurek Jaromír Hlučín 0 1 1
291 HRČKA MICHAL Storm 0 1 1
292 Sněhota Libor Bolatice 0 1 1
293 Jasník Jan Cheguevara 0 1 1
294 Folvarský Michal   Hlučín 0 1 1
295 Šoltys Patrik Branka 0 1 1
296 CIGÁN ŠIMON Bohuslavice 0 1 1
297 Baďura Martin Hať 0 1 1
298 Myška Radim Hať 0 1 1
299 Vraník Martin Hať 0 1 1
300 Schneider Radek Kobeřice 0 1 1
301 HLUCHNÍK Petr Píšť 0 1 1
302 Imrich Martin   G Štěpánkovice 0 1 1
303 Říhovský Lukáš Storm 0 1 1
304 Kovařík David Storm 0 1 1
305 Baránek Petr Mexico 0 1 1
306 Palička Ondřej Isotra 0 1 1
307 Smejkal Petr Branka 0 1 1
308 Žák Libor Storm 0 1 1
309 Trulej Zbyněk Isotra 0 1 1
310 Piškula Jiří Derby 0 1 1

Aktuality

  • Bodování aktualizováno!

    15.1.2019

    Bodování aktualizováno k 15.1. 2019

  • Bodování aktualizováno

    8.1.2019

    Bodování aktualizováno k 6.1.

  • Udělent trest

    3.1.2019

    Tsametist Alexandr (HC Pema) - udělen trest OK za nesportovní chování!

Starší »

Partneři