Bodování neregistrovaní hráči 18/19

  Jméno Tým G A B
1 KOCUR JAKUB Bohuslavice 50 28 78
2 VAVŘÍN MILAN Lipina 54 13 67
3 Majling Marcel Lhota 26 14 40
4 Pavela Michal Derby 20 20 40
5 Kovalčík Pavel Derby 26 12 38
6 Pavlík Martin Monaco 24 14 38
7 Mrowiec Petr Kozmice 15 21 36
8 Moravec Aleš  Kozmice 15 19 34
9 Mrázek Martin Lhota 21 12 33
10 HAVLÍČEK TOMÁŠ Lipina 13 20 33
11 Schreiber Václav Derby 17 15 32
12 Unruh Miroslav Isotra 20 10 30
13 Baránek Jan Zábřeh 16 13 29
14 KOCUR DAVID Bohuslavice 12 17 29
15 Schneider Jan Jaktař 18 10 28
16 Vaněk Zdeněk             Pema 16 12 28
17 Otýpka Tomáš Derby 14 13 27
18 Kirschner Lukáš Viking 15 11 26
19 Wittek Lukáš  Bolatice 21 4 25
20 Gloga Svatopluk Viking 16 9 25
21 Hollesch Denis Mexico 13 11 24
22 Lasák Pavel  Hať 10 13 23
23 Sonek Jan                 Branka 13 9 22
24 WILPERT MAREK Bohuslavice 13 9 22
25 Neminář Marcel Isotra 12 10 22
26 Pačka Petr Zábřeh 17 4 21
27 Prokša Ondřej Kozmice 14 7 21
28 Filip Gruň Peugeot 16 4 20
29 Šebesta Milan Pema 13 7 20
30 Mičola Tomáš Derby 13 6 19
31 Ladner Ondřej Laviny 12 7 19
32 Chorovský Josef     Hlučín 11 8 19
33 Hendrych Vladan Štěpánkovice 9 10 19
34 Klemens Adam Branka 9 10 19
35 Kňura Petr Jaktař 6 13 19
36 Folvarský Roman   Hlučín 12 6 18
37 ŘIČICKÝ JAROSLAV Otice 10 8 18
38 Filip Langer Peugeot 8 10 18
39 Luzar Hynek Jaktař 11 6 17
40 Bortlík Martin Hať 10 7 17
41 Pechník Petr Viking 8 9 17
42 KRUPA JAN Bohuslavice 12 4 16
43 Antonín Bruno Hlučín 12 4 16
44 Mainuš Kamil Branka 11 5 16
45 Tsametis Michal Pema 9 7 16
46 ROSTEK LIBOR  Lipina 11 4 15
47 RATAJSKÝ FRANTIŠEK Lipina 9 6 15
48 Závadský Kamil Pema 7 8 15
49 RIEDEL TOMÁŠ Bohuslavice 4 11 15
50 Rošík Karel Zábřeh 11 3 14
51 Lubeník Michal Monaco 9 5 14
52 Gvoždík Michael Mexico 8 6 14
53 Kerlín David Monaco 8 6 14
54 Tampa Martin Cheguevara 7 7 14
55 JANOŠ TOMÁŠ Lipina 7 7 14
56 Schon Roman Štěpánkovice 6 8 14
57 Lelek David Monaco 6 8 14
58 Neumann Marek Laviny 5 9 14
59 Bajak Miroslav Štěpánkovice 4 10 14
60 Novák Miroslav Laviny 11 2 13
61 ŠUPIK MARCEL Otice 10 3 13
62 Sklenařík Petr         Hlučín 9 4 13
63 Luzar Daniel Jaktař 8 5 13
64 Filip Kristofory Jaktař 8 5 13
65 PLAČEK MARTIN  Lipina 7 6 13
66 Jiří Menšík Peugeot 6 7 13
67 Beneš Pavel           Hlučín 4 9 13
68 Olbort Lukáš Hať 10 2 12
69 Smertěnko Stanislav Storm 10 2 12
70 Bála Jiří Štěpánkovice 7 5 12
71 MUŠÁLEK LUKÁŠ Lipina 6 6 12
72 Tsametis Alexandr Pema 6 6 12
73 PŠENICA MILAN Bohuslavice 5 7 12
74 SULOVSKÝ LEOŠ Storm 5 7 12
75 Babiš Luboš Zábřeh 3 9 12
76 Gospoš Jiří Hať 3 9 12
77 Sedlář David Derby 3 9 12
78 ŠNAJDR JIŘÍ   Otice 8 3 11
79 Novák Přemysl Derby 7 4 11
80 VOLOCH TOMÁŠ Storm 7 4 11
81 Vitásek David Mexico 7 4 11
82 Barabasch Libor Pema 6 5 11
83 Both Martin Derby 5 6 11
84 Černín Petr Branka 5 6 11
85 Radek Lacina Peugeot 5 6 11
86 Otipka Miroslav Cheguevara 5 6 11
87 Hubáček David Pema 4 7 11
88 Martin Kačmař Peugeot 3 8 11
89 Vehovský Jan Bolatice 3 8 11
90 Aust Roman Derby 2 9 11
91 Motyka Radek Bolatice 8 2 10
92 Kichner René Zábřeh 8 2 10
93 Řípa Martin Cheguevara 8 2 10
94 Pavlik Petr Viking 8 2 10
95 KOTYRBA Tomáš Píšť 7 3 10
96 West Pavel Bolatice 7 3 10
97 Vilášek Petr Mexico 7 3 10
98 Múdrik Michal      Hlučín 5 5 10
99 Krupa Ondřej Kozmice 5 5 10
100 Benda Pavel Štěpánkovice 4 6 10
101 Michal Kocur Peugeot 4 6 10
102 Šebestík Libor Kozmice 4 6 10
103 JAROŠ ONDŘEJ Lipina 3 7 10
104 HAVLÍČEK STANISLAV Lipina 2 8 10
105 KOCUR TOMÁŠ     Bohuslavice 1 9 10
106 Návrat Lukáš Bolatice 1 9 10
107 Boček Tomáš Bolatice 7 2 9
108 Klinger Dominik Isotra 5 4 9
109 CHŘIBEK PETR Otice 5 4 9
110 Janko Zdeněk Jaktař 5 4 9
111 Motyka Petr Bolatice 4 5 9
112 Strmeň Josef Hať 4 5 9
113 Bőhm Martin Cheguevara 4 5 9
114 THEUER MARTIN Bohuslavice 4 5 9
115 ŠAFARČÍK PETR Otice 4 5 9
116 PLAČEK DAVID Lipina 3 6 9
117 Bartusek Radim Kobeřice 3 6 9
118 Matzner Tomáš Lhota 6 2 8
119 Teska Tomáš            Hlučín 6 2 8
120 Mička Jan Cheguevara 5 3 8
121 Chamrada Jiří st.  Isotra 4 4 8
122 Kunczik Jakub Monaco 4 4 8
123 Navrátil Jiří Hať 4 4 8
124 Pek Tomáš Storm 3 5 8
125 Javorek Tomáš Kozmice 3 5 8
126 PSCOLKA RADEK  Lipina 3 5 8
127 Vícha Lukáš Branka 2 6 8
128 Arabasz Arnošt Zábřeh 2 6 8
129 Myšák Eduard Viking 2 6 8
130 Šmída Rostislav Laviny 2 6 8
131 Svozil Richard Laviny 7 0 7
132 Kocur Luboš Zábřeh 6 1 7
133 Staněk Miroslav Storm 5 2 7
134 Staněk Karel Pema 5 2 7
135 Hanzlík Daniel Kobeřice 4 3 7
136 Komár Vítězslav Lhota 3 4 7
137 Bedrunka Petr      Hlučín 3 4 7
138 Ondrasek Tomáš Zábřeh 2 5 7
139 BARTA DANIEL Storm 2 5 7
140 Zemek Lubomír Viking 2 5 7
141 Besta Václav st. Hať 2 5 7
142 Pavlík Jan Peugeot 1 6 7
143 Jurek Milan Lhota 1 6 7
144 Šoltys Libor Kozmice 5 1 6
145 JANČÍK KRYŠTOF Lipina 4 2 6
146 Ďuriška Daniel Bolatice 4 2 6
147 Kulig Michal Hať 4 2 6
148 Osmánek David Lhota 4 2 6
149 BARANEK Lukáš Píšť 4 2 6
150 Přibyla Petr Laviny 3 3 6
151 Adametz Jakub Isotra 3 3 6
152 DIETRICH  TOMAŠ Otice 3 3 6
153 Barabas Lukáš Monaco 3 3 6
154 Pytlík Daniel Kobeřice 3 3 6
155 Pawlik Jiří Mexico 3 3 6
156 Davídek Adam Viking 3 3 6
157 Hrbáč Petr                   Lhota 3 3 6
158 Šrom Martin Jaktař 2 4 6
159 Slivka Petr Zábřeh 2 4 6
160 Ludwig Kamil  Kobeřice 2 4 6
161 Holuša Jakub Laviny 2 4 6
162 Gaura Luboš Isotra 2 4 6
163 DIETRICH JAROSLAV  Otice 1 5 6
164 Neminář Denis Isotra 1 5 6
165 VITÁSEK MICHAEL Bohuslavice 1 5 6
166 Bortlík Jiří Mexico 1 5 6
167 Nevřela Pavel Bolatice 1 5 6
168 Strnádek Rostislav Cheguevara 1 5 6
169 Bělaška Michal Cheguevara 1 5 6
170 Javorek Libor Kozmice 0 6 6
171 Dohnal Martin Cheguevara 0 6 6
172 Steuer Zbyněk Kobeřice 5 0 5
173 Theuer Martin Lipina 4 1 5
174 Tomíček Michal    Štěpánkovice 4 1 5
175 Rohovský Jan Viking 4 1 5
176 BIELAČEK VIKTOR Otice 3 2 5
177 Gvoždík Daniel Mexico 3 2 5
178 MIKETA JAN Bohuslavice 3 2 5
179 Chybík Miroslav    Hlučín 3 2 5
180 Tesařík Hynek Isotra 3 2 5
181 Slaný Gabriel Štěpánkovice 3 2 5
182 MORAVEC PŘEMYSL Otice 3 2 5
183 Trochta Robert Kozmice 2 3 5
184 HUDEČEK JAROMÍR Otice 2 3 5
185 Volný Ondřej Mexico 2 3 5
186 Ondrášek Jiří Monaco 1 4 5
187 HYMLÁR JIŘÍ Otice 1 4 5
188 Thiemel Martin Mexico 1 4 5
189 Džemla Jiří Monaco 1 4 5
190 Šrom Pavel Jaktař 0 5 5
191 Wittek Petr Monaco 4 0 4
192 Šober Kamil Branka 4 0 4
193 Böhm Martin Mexico 4 0 4
194 Holuša Daniel Cheguevara 4 0 4
195 Martin Hruška  Peugeot 3 1 4
196 Kubík Martin Isotra 3 1 4
197 PRUSEK ALEŠ Storm 3 1 4
198 Benš Jan Cheguevara 2 2 4
199 JUREČKA Marek Píšť 2 2 4
200 MARTINEC PETR Otice 2 2 4
201 VJAČKA ALEŠ Lipina 2 2 4
202 Šoltys Zdeněk Branka 2 2 4
203 Šimek Milan Isotra 2 2 4
204 Hanzlík Václav Štěpánkovice 2 2 4
205 MIKETA MARTIN Bohuslavice 2 2 4
206 Mravec Jiří Laviny 2 2 4
207 Lokaj Tomáš Kozmice 2 2 4
208 Chudoba René    Štěpánkovice 2 2 4
209 Novák Aleš                 Lhota 2 2 4
210 Chovanec Petr Lhota 2 2 4
211 HARASIM David Píšť 1 3 4
212 HLUCHNÍK Jan Píšť 1 3 4
213 Kvasnica Radim    Hlučín 1 3 4
214 Slivka Jiří Zábřeh 1 3 4
215 Novák Petr Zábřeh 1 3 4
216 Kadula Tomáš       Hlučín 1 3 4
217 Samiec Ivo Cheguevara 1 3 4
218 Šafarčík Jiří Viking 0 4 4
219 Karel Pohlutka Peugeot 3 0 3
220 CIGÁN Rostislav Píšť 3 0 3
221 NOVÁK MIROSLAV Storm 2 1 3
222 Nádeníček Pavel  Viking 2 1 3
223 Štichauer Petr Cheguevara 2 1 3
224 Riemel Karel Kobeřice 2 1 3
225 Harasim Kamil    Štěpánkovice 2 1 3
226 Morys Pavel Pema 2 1 3
227 Němec Rostislav Jaktař 2 1 3
228 Baránek Petr Mexico 2 1 3
229 Lexa martin Hať 2 1 3
230 KOTYRBA Martin Píšť 2 1 3
231 Šimon David Viking 2 1 3
232 Guřan Olin Kozmice 1 2 3
233 Magera Matěj Bolatice 1 2 3
234 Záruba Richard Cheguevara 1 2 3
235 Jarkulisch Dalibor  Monaco 1 2 3
236 Holas Aleš Kobeřice 1 2 3
237 Španěl Miloš Cheguevara 1 2 3
238 Stareczek Pavel Mexico 1 2 3
239 Szczurek Jaromír Hlučín 1 2 3
240 Rončka Jiří              Hlučín 1 2 3
241 Trulej Zbyněk Isotra 1 2 3
242 Jelínek Jan Derby 1 2 3
243 Staněk Jiří Isotra 0 3 3
244 Folvarský Michal   Hlučín 0 3 3
245 Žák Libor Storm 0 3 3
246 Otahal Pavel Bolatice 0 3 3
247 Fichna Petr Derby 0 3 3
248 Přikryl Jan Mexico 2 0 2
249 Stančik Martin Storm 2 0 2
250 Bench Ondřej Kobeřice 2 0 2
251 Lokoč Pavel Zábřeh 2 0 2
252 Konetzný Jiří Hať 2 0 2
253 KLIMEK JAN Storm 2 0 2
254 Vilášek Michael        Hlučín 2 0 2
255 Šmída Petr Laviny 2 0 2
256 Ondrasek Martin Zábřeh 1 1 2
257 Žídek Jan Pema 1 1 2
258 Prchala Martin Hať 1 1 2
259 SMETÁK Matěj Píšť 1 1 2
260 Baďura Petr Monaco 1 1 2
261 Petr Lacina Peugeot 1 1 2
262 KUNC JIŘÍ  Otice 1 1 2
263 Volný Jaromír Mexico 1 1 2
264 Schnaider Radek Cheguevara 1 1 2
265 Toth Norbert Pema 1 1 2
266 FRIČ PETR Storm 1 1 2
267 Wittek Petr Monaco 1 1 2
268 Fichna David Isotra 0 2 2
269 Peterek Petr  Monaco 0 2 2
270 Fojtík Petr Lhota 0 2 2
271 Vrobel Jan Mexico 0 2 2
272 Damašek Miroslav Storm 0 2 2
273 Kardliak Jan Zábřeh 0 2 2
274 Štefek Robin Bohuslavice 0 2 2
275 Říhovský Lukáš Storm 0 2 2
276 Smejkal Petr Branka 0 2 2
277 HLUCHNÍK Petr Píšť 0 2 2
278 Hochgesandt Petr Branka 0 2 2
279 Jančura Václav Viking 0 2 2
280 Václavík René Lhota 1 0 1
281 Zecha Jiří Kobeřice 1 0 1
282 Pytlík Pavel Kobeřice 1 0 1
283 Sebrala Martin Štěpánkovice 1 0 1
284 Radošovský Tomáš Zábřeh 1 0 1
285 KUBÍK LIBOR Bohuslavice 1 0 1
286 Bolacký René Štěpánkovice 1 0 1
287 Šimon Ondřej Viking 1 0 1
288 Škrobánek Roman Isotra 1 0 1
289 Lasák Tomáš Štěpánkovice 1 0 1
290 Petr Glacel Kobeřice 1 0 1
291 Pomp Martin Jaktař 1 0 1
292 Šoltys Karel Branka 1 0 1
293 MARCZIŠOVSKÝ Petr Píšť 1 0 1
294 Osyčka Jaromír Storm 1 0 1
295 Mynář Matěj Storm 1 0 1
296 Riemel Pavel Kobeřice 1 0 1
297 FILIP KOCUR Bohuslavice 1 0 1
298 Mička Miloslav Laviny 1 0 1
299 Toška Radim  Branka 1 0 1
300 Muczka Andreas Kobeřice 0 1 1
301 Dudek Pavel Hať 0 1 1
302 Schikora Svatomír     Hlučín 0 1 1
303 Pavera Luděk Laviny 0 1 1
304 Gospoš Petr Mexico 0 1 1
305 BEDNÁŘ JIŘÍ Storm 0 1 1
306 Vrbka Luděk Storm 0 1 1
307 Guřan Jan Kozmice 0 1 1
308 Fišara Vladimír Zábřeh 0 1 1
309 Prokš Martin          Hlučín 0 1 1
310 KUHN MICHAL  G  Lipina 0 1 1
311 HRČKA MICHAL Storm 0 1 1
312 Sněhota Libor Bolatice 0 1 1
313 Jasník Jan Cheguevara 0 1 1
314 Šoltys Patrik Branka 0 1 1
315 CIGÁN ŠIMON Bohuslavice 0 1 1
316 Baďura Martin Hať 0 1 1
317 Myška Radim Hať 0 1 1
318 Vraník Martin Hať 0 1 1
319 Schneider Radek Kobeřice 0 1 1
320 Imrych Martin   G Štěpánkovice 0 1 1
321 Kovařík David Storm 0 1 1
322 Palička Ondřej Isotra 0 1 1
323 Piškula Jiří Derby 0 1 1
324 Křižák Jiří Viking 0 1 1
325 DOMINIK IVO Bohuslavice 0 1 1
326 Ostárek Martin  Hlučín 0 1 1

Aktuality

  • Bodování aktualizováno!

    29.1.2019

    Aktualizace bodování k 28.1.2019!

  • Kanadské bodování aktualizováno

    25.1.2019

    Bodování aktualzováno k 23.1.2019

  • OT udělen!

    25.1.2019

    Hráči Langer Petr udělen trest OT za nesportovní chování.

« Novější | Starší »

Partneři