Bodování neregistrovaní hráči 18/19

  Jméno Tým G A B
1 KOCUR JAKUB Bohuslavice 52 29 81
2 VAVŘÍN MILAN Lipina 56 15 71
3 Majling Marcel Lhota 30 15 45
4 Pavela Michal Derby 20 20 40
5 Kovalčík Pavel Derby 26 12 38
6 Pavlík Martin Monaco 24 14 38
7 Moravec Aleš  Kozmice 16 21 37
8 Mrowiec Petr Kozmice 15 21 36
9 Mrázek Martin Lhota 21 14 35
10 HAVLÍČEK TOMÁŠ Lipina 14 21 35
11 Schreiber Václav Derby 17 15 32
12 KOCUR DAVID Bohuslavice 12 19 31
13 Unruh Miroslav Isotra 20 10 30
14 Baránek Jan Zábřeh 17 13 30
15 Schneider Jan Jaktař 19 10 29
16 Vaněk Zdeněk             Pema 16 12 28
17 Wittek Lukáš  Bolatice 23 4 27
18 Otýpka Tomáš Derby 14 13 27
19 Kirschner Lukáš Viking 15 11 26
20 Gloga Svatopluk Viking 16 9 25
21 WILPERT MAREK Bohuslavice 15 10 25
22 Hollesch Denis Mexico 13 12 25
23 Lasák Pavel  Hať 10 13 23
24 Pačka Petr Zábřeh 18 4 22
25 Filip Gruň Peugeot 18 4 22
26 Prokša Ondřej Kozmice 14 8 22
27 Sonek Jan                 Branka 13 9 22
28 Neminář Marcel Isotra 12 10 22
29 Folvarský Roman   Hlučín 15 6 21
30 Šebesta Milan Pema 13 7 20
31 Ladner Ondřej Laviny 12 8 20
32 Mičola Tomáš Derby 13 6 19
33 Chorovský Josef     Hlučín 11 8 19
34 Hendrych Vladan Štěpánkovice 9 10 19
35 Klemens Adam Branka 9 10 19
36 Kňura Petr Jaktař 6 13 19
37 Luzar Hynek Jaktař 11 7 18
38 ŘIČICKÝ JAROSLAV Otice 10 8 18
39 Filip Langer Peugeot 8 10 18
40 Antonín Bruno Hlučín 12 5 17
41 Bortlík Martin Hať 10 7 17
42 Pechník Petr Viking 8 9 17
43 RIEDEL TOMÁŠ Bohuslavice 4 13 17
44 KRUPA JAN Bohuslavice 12 4 16
45 Mainuš Kamil Branka 11 5 16
46 Kerlín David Monaco 10 6 16
47 Tsametis Michal Pema 9 7 16
48 Beneš Pavel           Hlučín 7 9 16
49 ROSTEK LIBOR  Lipina 11 4 15
50 RATAJSKÝ FRANTIŠEK Lipina 9 6 15
51 Gvoždík Michael Mexico 9 6 15
52 Závadský Kamil Pema 7 8 15
53 Martin Kačmař Peugeot 5 10 15
54 Rošík Karel Zábřeh 11 3 14
55 Lubeník Michal Monaco 9 5 14
56 Tampa Martin Cheguevara 7 7 14
57 JANOŠ TOMÁŠ Lipina 7 7 14
58 Jiří Menšík Peugeot 7 7 14
59 Schon Roman Štěpánkovice 6 8 14
60 Lelek David Monaco 6 8 14
61 MUŠÁLEK LUKÁŠ Lipina 6 8 14
62 Neumann Marek Laviny 5 9 14
63 Bajak Miroslav Štěpánkovice 4 10 14
64 Novák Miroslav Laviny 11 2 13
65 ŠUPIK MARCEL Otice 10 3 13
66 Sklenařík Petr         Hlučín 9 4 13
67 Boček Tomáš Bolatice 9 4 13
68 Luzar Daniel Jaktař 8 5 13
69 Filip Kristofory Jaktař 8 5 13
70 PLAČEK MARTIN  Lipina 7 6 13
71 Gospoš Jiří Hať 4 9 13
72 Babiš Luboš Zábřeh 3 10 13
73 Olbort Lukáš Hať 10 2 12
74 Smertěnko Stanislav Storm 10 2 12
75 Bála Jiří Štěpánkovice 7 5 12
76 Tsametis Alexandr Pema 6 6 12
77 PŠENICA MILAN Bohuslavice 5 7 12
78 SULOVSKÝ LEOŠ Storm 5 7 12
79 PLAČEK DAVID Lipina 5 7 12
80 Sedlář David Derby 3 9 12
81 Vehovský Jan Bolatice 3 9 12
82 ŠNAJDR JIŘÍ   Otice 8 3 11
83 Novák Přemysl Derby 7 4 11
84 VOLOCH TOMÁŠ Storm 7 4 11
85 Vitásek David Mexico 7 4 11
86 West Pavel Bolatice 7 4 11
87 Kunczik Jakub Monaco 7 4 11
88 Barabasch Libor Pema 6 5 11
89 Krupa Ondřej Kozmice 6 5 11
90 THEUER MARTIN Bohuslavice 6 5 11
91 Both Martin Derby 5 6 11
92 Černín Petr Branka 5 6 11
93 Radek Lacina Peugeot 5 6 11
94 Otipka Miroslav Cheguevara 5 6 11
95 ŠAFARČÍK PETR Otice 5 6 11
96 Hubáček David Pema 4 7 11
97 Aust Roman Derby 2 9 11
98 Návrat Lukáš Bolatice 1 10 11
99 Motyka Radek Bolatice 8 2 10
100 Kichner René Zábřeh 8 2 10
101 Řípa Martin Cheguevara 8 2 10
102 Pavlik Petr Viking 8 2 10
103 KOTYRBA Tomáš Píšť 7 3 10
104 Vilášek Petr Mexico 7 3 10
105 Múdrik Michal      Hlučín 5 5 10
106 Motyka Petr Bolatice 5 5 10
107 Benda Pavel Štěpánkovice 4 6 10
108 Michal Kocur Peugeot 4 6 10
109 Šebestík Libor Kozmice 4 6 10
110 JAROŠ ONDŘEJ Lipina 3 7 10
111 HAVLÍČEK STANISLAV Lipina 2 8 10
112 KOCUR TOMÁŠ     Bohuslavice 1 9 10
113 Klinger Dominik Isotra 5 4 9
114 CHŘIBEK PETR Otice 5 4 9
115 Janko Zdeněk Jaktař 5 4 9
116 Strmeň Josef Hať 4 5 9
117 Bőhm Martin Cheguevara 4 5 9
118 PSCOLKA RADEK  Lipina 4 5 9
119 Bartusek Radim Kobeřice 3 6 9
120 Bedrunka Petr      Hlučín 3 6 9
121 Pavlík Jan Peugeot 1 8 9
122 Svozil Richard Laviny 7 1 8
123 Matzner Tomáš Lhota 6 2 8
124 Teska Tomáš            Hlučín 6 2 8
125 Mička Jan Cheguevara 5 3 8
126 Chamrada Jiří st.  Isotra 4 4 8
127 Navrátil Jiří Hať 4 4 8
128 Pek Tomáš Storm 3 5 8
129 Javorek Tomáš Kozmice 3 5 8
130 Vícha Lukáš Branka 2 6 8
131 Arabasz Arnošt Zábřeh 2 6 8
132 Myšák Eduard Viking 2 6 8
133 Šmída Rostislav Laviny 2 6 8
134 Kocur Luboš Zábřeh 6 1 7
135 Šoltys Libor Kozmice 6 1 7
136 Staněk Miroslav Storm 5 2 7
137 Staněk Karel Pema 5 2 7
138 Hanzlík Daniel Kobeřice 4 3 7
139 Komár Vítězslav Lhota 3 4 7
140 Pytlík Daniel Kobeřice 3 4 7
141 Volný Ondřej Mexico 3 4 7
142 Ondrasek Tomáš Zábřeh 2 5 7
143 BARTA DANIEL Storm 2 5 7
144 Zemek Lubomír Viking 2 5 7
145 Besta Václav st. Hať 2 5 7
146 Jurek Milan Lhota 1 6 7
147 Javorek Libor Kozmice 0 7 7
148 Holuša Daniel Cheguevara 5 1 6
149 JANČÍK KRYŠTOF Lipina 4 2 6
150 Ďuriška Daniel Bolatice 4 2 6
151 Kulig Michal Hať 4 2 6
152 Osmánek David Lhota 4 2 6
153 BARANEK Lukáš Píšť 4 2 6
154 BIELAČEK VIKTOR Otice 4 2 6
155 Přibyla Petr Laviny 3 3 6
156 Adametz Jakub Isotra 3 3 6
157 DIETRICH  TOMAŠ Otice 3 3 6
158 Barabas Lukáš Monaco 3 3 6
159 Pawlik Jiří Mexico 3 3 6
160 Davídek Adam Viking 3 3 6
161 Hrbáč Petr                   Lhota 3 3 6
162 Šrom Martin Jaktař 2 4 6
163 Slivka Petr Zábřeh 2 4 6
164 Ludwig Kamil  Kobeřice 2 4 6
165 Holuša Jakub Laviny 2 4 6
166 Gaura Luboš Isotra 2 4 6
167 DIETRICH JAROSLAV  Otice 1 5 6
168 Neminář Denis Isotra 1 5 6
169 VITÁSEK MICHAEL Bohuslavice 1 5 6
170 Bortlík Jiří Mexico 1 5 6
171 Nevřela Pavel Bolatice 1 5 6
172 Strnádek Rostislav Cheguevara 1 5 6
173 Bělaška Michal Cheguevara 1 5 6
174 Džemla Jiří Monaco 1 5 6
175 Dohnal Martin Cheguevara 0 6 6
176 Steuer Zbyněk Kobeřice 5 0 5
177 Theuer Martin Lipina 4 1 5
178 Tomíček Michal    Štěpánkovice 4 1 5
179 Rohovský Jan Viking 4 1 5
180 Wittek Petr Monaco 4 1 5
181 Gvoždík Daniel Mexico 3 2 5
182 MIKETA JAN Bohuslavice 3 2 5
183 Chybík Miroslav    Hlučín 3 2 5
184 Tesařík Hynek Isotra 3 2 5
185 Slaný Gabriel Štěpánkovice 3 2 5
186 MORAVEC PŘEMYSL Otice 3 2 5
187 VJAČKA ALEŠ Lipina 3 2 5
188 Trochta Robert Kozmice 2 3 5
189 HUDEČEK JAROMÍR Otice 2 3 5
190 MIKETA MARTIN Bohuslavice 2 3 5
191 Novák Petr Zábřeh 2 3 5
192 Ondrášek Jiří Monaco 1 4 5
193 HYMLÁR JIŘÍ Otice 1 4 5
194 Thiemel Martin Mexico 1 4 5
195 Šrom Pavel Jaktař 0 5 5
196 Šober Kamil Branka 4 0 4
197 Böhm Martin Mexico 4 0 4
198 Martin Hruška  Peugeot 3 1 4
199 Kubík Martin Isotra 3 1 4
200 PRUSEK ALEŠ Storm 3 1 4
201 Lexa martin Hať 3 1 4
202 Benš Jan Cheguevara 2 2 4
203 JUREČKA Marek Píšť 2 2 4
204 MARTINEC PETR Otice 2 2 4
205 Šoltys Zdeněk Branka 2 2 4
206 Šimek Milan Isotra 2 2 4
207 Hanzlík Václav Štěpánkovice 2 2 4
208 Mravec Jiří Laviny 2 2 4
209 Lokaj Tomáš Kozmice 2 2 4
210 Chudoba René    Štěpánkovice 2 2 4
211 Novák Aleš                 Lhota 2 2 4
212 Chovanec Petr Lhota 2 2 4
213 Magera Matěj Bolatice 2 2 4
214 HARASIM David Píšť 1 3 4
215 HLUCHNÍK Jan Píšť 1 3 4
216 Kvasnica Radim    Hlučín 1 3 4
217 Slivka Jiří Zábřeh 1 3 4
218 Kadula Tomáš       Hlučín 1 3 4
219 Samiec Ivo Cheguevara 1 3 4
220 Šafarčík Jiří Viking 0 4 4
221 Folvarský Michal   Hlučín 0 4 4
222 Otahal Pavel Bolatice 0 4 4
223 Karel Pohlutka Peugeot 3 0 3
224 CIGÁN Rostislav Píšť 3 0 3
225 NOVÁK MIROSLAV Storm 2 1 3
226 Nádeníček Pavel  Viking 2 1 3
227 Štichauer Petr Cheguevara 2 1 3
228 Riemel Karel Kobeřice 2 1 3
229 Harasim Kamil    Štěpánkovice 2 1 3
230 Morys Pavel Pema 2 1 3
231 Němec Rostislav Jaktař 2 1 3
232 Baránek Petr Mexico 2 1 3
233 KOTYRBA Martin Píšť 2 1 3
234 Šimon David Viking 2 1 3
235 KUNC JIŘÍ  Otice 2 1 3
236 Guřan Olin Kozmice 1 2 3
237 Záruba Richard Cheguevara 1 2 3
238 Jarkulisch Dalibor  Monaco 1 2 3
239 Holas Aleš Kobeřice 1 2 3
240 Španěl Miloš Cheguevara 1 2 3
241 Stareczek Pavel Mexico 1 2 3
242 Szczurek Jaromír Hlučín 1 2 3
243 Rončka Jiří              Hlučín 1 2 3
244 Trulej Zbyněk Isotra 1 2 3
245 Jelínek Jan Derby 1 2 3
246 Staněk Jiří Isotra 0 3 3
247 Žák Libor Storm 0 3 3
248 Fichna Petr Derby 0 3 3
249 Přikryl Jan Mexico 2 0 2
250 Stančik Martin Storm 2 0 2
251 Bench Ondřej Kobeřice 2 0 2
252 Lokoč Pavel Zábřeh 2 0 2
253 Konetzný Jiří Hať 2 0 2
254 KLIMEK JAN Storm 2 0 2
255 Vilášek Michael        Hlučín 2 0 2
256 Šmída Petr Laviny 2 0 2
257 Vrchovecký Tomáš  Kozmice 2 0 2
258 Ondrasek Martin Zábřeh 1 1 2
259 Žídek Jan Pema 1 1 2
260 Prchala Martin Hať 1 1 2
261 SMETÁK Matěj Píšť 1 1 2
262 Baďura Petr Monaco 1 1 2
263 Petr Lacina Peugeot 1 1 2
264 Volný Jaromír Mexico 1 1 2
265 Schnaider Radek Cheguevara 1 1 2
266 Toth Norbert Pema 1 1 2
267 FRIČ PETR Storm 1 1 2
268 Wittek Petr Monaco 1 1 2
269 Gospoš Petr Mexico 1 1 2
270 Schneider Radek Kobeřice 1 1 2
271 Fichna David Isotra 0 2 2
272 Peterek Petr  Monaco 0 2 2
273 Fojtík Petr Lhota 0 2 2
274 Vrobel Jan Mexico 0 2 2
275 Damašek Miroslav Storm 0 2 2
276 Kardliak Jan Zábřeh 0 2 2
277 Štefek Robin Bohuslavice 0 2 2
278 Říhovský Lukáš Storm 0 2 2
279 Smejkal Petr Branka 0 2 2
280 HLUCHNÍK Petr Píšť 0 2 2
281 Hochgesandt Petr Branka 0 2 2
282 Jančura Václav Viking 0 2 2
283 Myška Radim Hať 0 2 2
284 Václavík René Lhota 1 0 1
285 Zecha Jiří Kobeřice 1 0 1
286 Pytlík Pavel Kobeřice 1 0 1
287 Sebrala Martin Štěpánkovice 1 0 1
288 Radošovský Tomáš Zábřeh 1 0 1
289 KUBÍK LIBOR Bohuslavice 1 0 1
290 Bolacký René Štěpánkovice 1 0 1
291 Šimon Ondřej Viking 1 0 1
292 Škrobánek Roman Isotra 1 0 1
293 Lasák Tomáš Štěpánkovice 1 0 1
294 Petr Glacel Kobeřice 1 0 1
295 Pomp Martin Jaktař 1 0 1
296 Šoltys Karel Branka 1 0 1
297 MARCZIŠOVSKÝ Petr Píšť 1 0 1
298 Osyčka Jaromír Storm 1 0 1
299 Mynář Matěj Storm 1 0 1
300 Riemel Pavel Kobeřice 1 0 1
301 FILIP KOCUR Bohuslavice 1 0 1
302 Mička Miloslav Laviny 1 0 1
303 Toška Radim  Branka 1 0 1
304 Muczka Andreas Kobeřice 0 1 1
305 Dudek Pavel Hať 0 1 1
306 Schikora Svatomír     Hlučín 0 1 1
307 Pavera Luděk Laviny 0 1 1
308 BEDNÁŘ JIŘÍ Storm 0 1 1
309 Vrbka Luděk Storm 0 1 1
310 Guřan Jan Kozmice 0 1 1
311 Fišara Vladimír Zábřeh 0 1 1
312 Prokš Martin          Hlučín 0 1 1
313 KUHN MICHAL  G  Lipina 0 1 1
314 HRČKA MICHAL Storm 0 1 1
315 Sněhota Libor Bolatice 0 1 1
316 Jasník Jan Cheguevara 0 1 1
317 Šoltys Patrik Branka 0 1 1
318 CIGÁN ŠIMON Bohuslavice 0 1 1
319 Baďura Martin Hať 0 1 1
320 Vraník Martin Hať 0 1 1
321 Imrych Martin   G Štěpánkovice 0 1 1
322 Kovařík David Storm 0 1 1
323 Palička Ondřej Isotra 0 1 1
324 Piškula Jiří Derby 0 1 1
325 Křižák Jiří Viking 0 1 1
326 DOMINIK IVO Bohuslavice 0 1 1
327 Ostárek Martin  Hlučín 0 1 1
328 Stoček Jan Zábřeh 0 1 1

Aktuality

  • Kanadské bodování aktualizováno

    25.1.2019

    Bodování aktualzováno k 23.1.2019

  • OT udělen!

    25.1.2019

    Hráči Langer Petr udělen trest OT za nesportovní chování.

  • Uděleny tresty

    24.1.2019

    HC Monaco uděleny tresty 5 + OK Barabáš Lukáš , Veselka Roman - OT a HC Sršni Píšť Lízák Martin - OT 

« Novější | Starší »

Partneři