Bodování registrovaní hráči 18/19

  Jméno Tým G A B
1 FOLDYNA DALIBOR /R Bohuslavice 44 27 71
2 Kuchejda Petr /R Kozmice 37 20 57
3 Votánek Lukáš /R Branka 25 13 38
4 Hendrych David /R Štěpánkovice 25 12 37
5 Matěják Aleš /R Derby 21 16 37
6 Petr Langer /R Peugeot 21 15 36
7 Veselka Roman /R Monaco 20 11 31
8 KOLIBÍK LUKÁŠ /R Lipina 17 13 30
9 Merta Jan /R Peugeot 16 11 27
10 Korph Jan /R Jaktař 18 8 26
11 Vimmer Jan /R Kozmice 15 11 26
12 Anděl Jakub /R Derby 12 14 26
13 Mikulinec Štěpán /R Jaktař 11 14 25
14 Matějček Marcel /R Pema 9 16 25
15 Dlouhý Jan /R Pema 15 8 23
16 Kalužík Marek /R Bolatice 12 11 23
17 ČEČIVA Adam /R Píšť 11 11 22
18 Surovka Petr /R Cheguevara 18 3 21
19 Urbanský Ondřej /R Laviny 14 7 21
20 Kupčík Jan /R Hať 11 8 19
21 Ivo Hájek /R Peugeot 10 9 19
22 Chamrada Jiří ml. /R Isotra 14 4 18
23 Haltof Petr /R Hať 12 5 17
24 Kozačka Zdeněk /R Mexico 10 6 16
25 Gregořica René /R Kozmice 7 9 16
26 Košárek Michal /R Cheguevara 9 6 15
27 Krol Petr /R Hať 8 7 15
28 PEROUTKA Tomáš /R Píšť 8 7 15
29 Košárek Petr /R Cheguevara 8 7 15
30 Kavan Radek /R Štěpánkovice 7 8 15
31 Celta Tomáš /R Kobeřice 7 8 15
32 NOVÁK Ondřej /R Píšť 7 7 14
33 Berger Michal /R Jaktař 7 6 13
34 Hutnik David /R Cheguevara 8 4 12
35 Hula Jan /R Bolatice 7 5 12
36 Ceniga Martin /R Kozmice 7 5 12
37 LIZÁK Martin /R Píšť 5 6 11
38 MIKEŠ JAN /R Lipina 4 7 11
39 Hos Jiří /R Laviny 6 4 10
40 Pavelek Ondřej /R Laviny 6 3 9
41 ŠEDINA MARTIN /R Storm 5 4 9
42 Elbl Patrik /R Isotra 5 4 9
43 Blaga Radek /R Isotra 3 6 9
44 Blaževič Lukáš /R Hlučín 6 2 8
45 Kožaný Tomáš /R Monaco 6 2 8
46 Čermák Zdeněk /R Kobeřice 5 3 8
47 Kohut Radim /R Cheguevara 4 4 8
48 Levák David /R Kobeřice 4 4 8
49 Petružela Radek /R Mexico 2 6 8
50 Konštacký Jakub /R Lhota 2 6 8
51 DIETRICH MARTIN /R Otice 5 2 7
52 Bitomský Ondřej /R Kobeřice 5 2 7
53 LAMICH LUDĚK /R Otice 3 4 7
54 Snopek Tomáš /R Viking 5 1 6
55 Lošák Martin /R Pema 4 2 6
56 Schauer Jan /R Mexico 2 4 6
57 PUDICH TOMÁŠ /R Bohuslavice 3 2 5
58 Rein Antonín /R Jaktař 2 3 5
59 Pospěch Jan /R Cheguevara 2 3 5
60 Konštacký Filip /R            Lhota 2 3 5
61 Celta Dušan /R Kobeřice 3 1 4
62 Merta Michal /R Zábřeh 1 3 4
63 Figala Petr /R Kozmice 3 0 3
64 Jadrníček Daniel /R Viking 2 1 3
65 Raab David /R Jaktař 1 2 3
66 Christ Petr /R Derby 1 2 3
67 Hadamčík Petr /R Derby 0 3 3
68 Bršlica Lukáš /R Štěpánkovice 0 3 3
69 Anlauf jan /R Storm 2 0 2
70 Lerch Ondřej /R Laviny 2 0 2
71 SERAFÍN PETR /R Bohuslavice 1 1 2
72 Dziuba Daniel /R Hlučín 1 1 2
73 Granzer Lukáš /R Štěpánkovice 1 1 2
74 Jeřábek David /R Pema 1 1 2
75 Bajger Jaroslav /R Lhota 1 1 2
76 Pospíšil Daniel /R Monaco 0 2 2
77 Davídek Michal /R Viking 0 2 2
78 Lank Daniel /R Branka 1 0 1
79 Vehovský Petr /R Mexico 1 0 1
80 Davídek Jan /R Viking 0 1 1

Aktuality

  • Bodování aktualizováno!

    15.1.2019

    Bodování aktualizováno k 15.1. 2019

  • Bodování aktualizováno

    8.1.2019

    Bodování aktualizováno k 6.1.

  • Udělent trest

    3.1.2019

    Tsametist Alexandr (HC Pema) - udělen trest OK za nesportovní chování!

Starší »

Partneři