Bodování registrovaní hráči 18/19

  Jméno Tým G A B
1 FOLDYNA DALIBOR /R Bohuslavice 60 37 97
2 Kuchejda Petr /R Kozmice 45 23 68
3 Petr Langer /R Peugeot 25 26 51
4 Veselka Roman /R Monaco 30 17 47
5 Votánek Lukáš /R Branka 29 16 45
6 Merta Jan /R Peugeot 29 12 41
7 Hendrych David /R Štěpánkovice 28 12 40
8 Matěják Aleš /R Derby 23 16 39
9 Urbanský Ondřej /R Laviny 23 15 38
10 Anděl Jakub /R Derby 20 18 38
11 Dlouhý Jan /R Pema 23 14 37
12 ČEČIVA Adam /R Píšť 22 15 37
13 KOLIBÍK LUKÁŠ /R Lipina 19 16 35
14 Surovka Petr /R Cheguevara 24 10 34
15 Korph Jan /R Jaktař 21 11 32
16 Mikulinec Štěpán /R Jaktař 15 16 31
17 Matějček Marcel /R Pema 12 19 31
18 Kalužík Marek /R Bolatice 16 14 30
19 PEROUTKA Tomáš /R Píšť 12 16 28
20 Vimmer Jan /R Kozmice 15 11 26
21 LIZÁK Martin /R Píšť 9 17 26
22 Berger Michal /R Jaktař 12 12 24
23 Ivo Hájek /R Peugeot 12 12 24
24 Chamrada Jiří ml. /R Isotra 17 6 23
25 Krol Petr /R Hať 14 8 22
26 NOVÁK Ondřej /R Píšť 14 8 22
27 Ceniga Martin /R Kozmice 14 7 21
28 MIKEŠ JAN /R Lipina 11 10 21
29 Kozačka Zdeněk /R Mexico 11 9 20
30 Haltof Petr /R Hať 14 5 19
31 Kupčík Jan /R Hať 11 8 19
32 Gregořica René /R Kozmice 7 11 18
33 Hutnik David /R Cheguevara 12 5 17
34 Pavelek Ondřej /R Laviny 11 6 17
35 Konštacký Filip /R            Lhota 10 7 17
36 Košárek Michal /R Cheguevara 9 8 17
37 Kohut Radim /R Cheguevara 11 4 15
38 ŠEDINA MARTIN /R Storm 10 5 15
39 Hula Jan /R Bolatice 9 6 15
40 Košárek Petr /R Cheguevara 8 7 15
41 Kavan Radek /R Štěpánkovice 7 8 15
42 Celta Tomáš /R Kobeřice 7 8 15
43 Pospěch Jan /R Cheguevara 6 9 15
44 Hos Jiří /R Laviny 9 5 14
45 DIETRICH MARTIN /R Otice 9 5 14
46 Blaga Radek /R Isotra 4 10 14
47 Blaževič Lukáš /R Hlučín 7 5 12
48 Snopek Tomáš /R Viking 8 3 11
49 Elbl Patrik /R Isotra 7 4 11
50 Kožaný Tomáš /R Monaco 7 4 11
51 Konštacký Jakub /R Lhota 2 9 11
52 Čermák Zdeněk /R Kobeřice 5 5 10
53 Schauer Jan /R Mexico 4 6 10
54 LAMICH LUDĚK /R Otice 4 5 9
55 Kolouch Jan /R Lhota 5 3 8
56 Levák David /R Kobeřice 4 4 8
57 Dziuba Daniel /R Hlučín 3 5 8
58 Hadamčík Petr /R Derby 3 5 8
59 Petružela Radek /R Mexico 2 6 8
60 Bitomský Ondřej /R Kobeřice 5 2 7
61 Davídek Jan /R Viking 2 5 7
62 Lošák Martin /R Pema 4 2 6
63 PUDICH TOMÁŠ /R Bohuslavice 4 2 6
64 Figala Petr /R Kozmice 4 2 6
65 Celta Dušan /R Kobeřice 4 2 6
66 Rein Antonín /R Jaktař 2 4 6
67 Merta Michal /R Zábřeh 2 3 5
68 Bršlica Lukáš /R Štěpánkovice 1 4 5
69 Lerch Ondřej /R Laviny 3 1 4
70 Raab David /R Jaktař 1 3 4
71 Christ Petr /R Derby 1 3 4
72 Davídek Michal /R Viking 1 3 4
73 Vehovský Petr /R Mexico 3 0 3
74 Lank Daniel /R Branka 3 0 3
75 Jadrníček Daniel /R Viking 2 1 3
76 Granzer Lukáš /R Štěpánkovice 2 1 3
77 Jeřábek David /R Pema 1 2 3
78 Anlauf jan /R Storm 2 0 2
79 SERAFÍN PETR /R Bohuslavice 1 1 2
80 Bajger Jaroslav /R Lhota 1 1 2
81 MICHÁLEK ALEŠ /R Otice 1 1 2
82 Pospíšil Daniel /R Monaco 0 2 2
83 Ronald Bitomský /R Štěpánkovice 0 2 2
84 Vavřinčík Michal /R Viking 0 1 1
85 Richta Luděk /R Branka 0 1 1

Aktuality

  • Větší tresty!

    17.2.2019

    Uděleny tresty STOP na jeden zápas - 

    16.02.2018

    HC Otice

    Moravec Přemysl

    5 + OK

    1 zápas STOP

    16.02.2018

    AHC Lavicny

    Neuman Marek

    5 + OK

    1 zápas STOP

    16.02.2018

    AHC Laviny

    Šmída Rostislav

    5 + OK

    1 zápas STOP

    Šmída Rostislav - nevhodné nesportovní chování, projednání většího trestu.

  • Bodování!

    3.2.2019

    Kanadské bodování bylo aktualizováno k 2.2.2019

  • Bodování aktualizováno!

    29.1.2019

    Aktualizace bodování k 28.1.2019!

« Novější | Starší »

Partneři