Bodování registrovaní hráči 18/19

  Jméno Tým G A B
1 FOLDYNA DALIBOR /R Bohuslavice 57 36 93
2 Kuchejda Petr /R Kozmice 45 22 67
3 Petr Langer /R Peugeot 25 24 49
4 Votánek Lukáš /R Branka 29 16 45
5 Veselka Roman /R Monaco 28 17 45
6 Hendrych David /R Štěpánkovice 28 12 40
7 Matěják Aleš /R Derby 23 16 39
8 Urbanský Ondřej /R Laviny 23 15 38
9 Anděl Jakub /R Derby 20 18 38
10 Merta Jan /R Peugeot 26 11 37
11 Dlouhý Jan /R Pema 23 14 37
12 ČEČIVA Adam /R Píšť 22 15 37
13 KOLIBÍK LUKÁŠ /R Lipina 19 16 35
14 Surovka Petr /R Cheguevara 24 10 34
15 Korph Jan /R Jaktař 21 11 32
16 Mikulinec Štěpán /R Jaktař 15 16 31
17 Matějček Marcel /R Pema 12 19 31
18 Kalužík Marek /R Bolatice 14 13 27
19 Vimmer Jan /R Kozmice 15 11 26
20 PEROUTKA Tomáš /R Píšť 12 14 26
21 LIZÁK Martin /R Píšť 8 17 25
22 Berger Michal /R Jaktař 12 12 24
23 Chamrada Jiří ml. /R Isotra 17 6 23
24 Ivo Hájek /R Peugeot 12 11 23
25 Ceniga Martin /R Kozmice 14 7 21
26 Krol Petr /R Hať 14 7 21
27 NOVÁK Ondřej /R Píšť 13 8 21
28 MIKEŠ JAN /R Lipina 10 10 20
29 Haltof Petr /R Hať 14 5 19
30 Kupčík Jan /R Hať 11 8 19
31 Kozačka Zdeněk /R Mexico 11 8 19
32 Gregořica René /R Kozmice 7 11 18
33 Hutnik David /R Cheguevara 12 5 17
34 Pavelek Ondřej /R Laviny 11 6 17
35 Košárek Michal /R Cheguevara 9 8 17
36 ŠEDINA MARTIN /R Storm 10 5 15
37 Košárek Petr /R Cheguevara 8 7 15
38 Kavan Radek /R Štěpánkovice 7 8 15
39 Celta Tomáš /R Kobeřice 7 8 15
40 Pospěch Jan /R Cheguevara 6 9 15
41 Konštacký Filip /R            Lhota 9 5 14
42 Hos Jiří /R Laviny 9 5 14
43 Blaga Radek /R Isotra 4 10 14
44 Kohut Radim /R Cheguevara 9 4 13
45 Hula Jan /R Bolatice 8 5 13
46 Blaževič Lukáš /R Hlučín 7 5 12
47 Snopek Tomáš /R Viking 8 3 11
48 Elbl Patrik /R Isotra 7 4 11
49 DIETRICH MARTIN /R Otice 7 4 11
50 Konštacký Jakub /R Lhota 2 9 11
51 Schauer Jan /R Mexico 4 6 10
52 Kožaný Tomáš /R Monaco 7 2 9
53 Čermák Zdeněk /R Kobeřice 5 4 9
54 LAMICH LUDĚK /R Otice 4 5 9
55 Kolouch Jan /R Lhota 5 3 8
56 Levák David /R Kobeřice 4 4 8
57 Dziuba Daniel /R Hlučín 3 5 8
58 Hadamčík Petr /R Derby 3 5 8
59 Petružela Radek /R Mexico 2 6 8
60 Bitomský Ondřej /R Kobeřice 5 2 7
61 Davídek Jan /R Viking 2 5 7
62 Lošák Martin /R Pema 4 2 6
63 PUDICH TOMÁŠ /R Bohuslavice 4 2 6
64 Figala Petr /R Kozmice 4 2 6
65 Rein Antonín /R Jaktař 2 4 6
66 Celta Dušan /R Kobeřice 3 2 5
67 Merta Michal /R Zábřeh 2 3 5
68 Bršlica Lukáš /R Štěpánkovice 1 4 5
69 Raab David /R Jaktař 1 3 4
70 Christ Petr /R Derby 1 3 4
71 Davídek Michal /R Viking 1 3 4
72 Vehovský Petr /R Mexico 3 0 3
73 Lank Daniel /R Branka 3 0 3
74 Jadrníček Daniel /R Viking 2 1 3
75 Lerch Ondřej /R Laviny 2 1 3
76 Granzer Lukáš /R Štěpánkovice 2 1 3
77 Jeřábek David /R Pema 1 2 3
78 Anlauf jan /R Storm 2 0 2
79 SERAFÍN PETR /R Bohuslavice 1 1 2
80 Bajger Jaroslav /R Lhota 1 1 2
81 MICHÁLEK ALEŠ /R Otice 1 1 2
82 Pospíšil Daniel /R Monaco 0 2 2
83 Ronald Bitomský /R Štěpánkovice 0 2 2
84 Vavřinčík Michal /R Viking 0 1 1
85 Richta Luděk /R Branka 0 1 1

Aktuality

  • Bodování aktualizováno!

    29.1.2019

    Aktualizace bodování k 28.1.2019!

  • Kanadské bodování aktualizováno

    25.1.2019

    Bodování aktualzováno k 23.1.2019

  • OT udělen!

    25.1.2019

    Hráči Langer Petr udělen trest OT za nesportovní chování.

« Novější | Starší »

Partneři