Celkové bodování hráči 18/19

  Jméno Tým G A B
1 FOLDYNA DALIBOR /R Bohuslavice 34 16 50
2 VAVŘÍN MILAN Lipina 32 10 42
3 KOCUR JAKUB Bohuslavice 22 15 37
4 Kuchejda Petr /R Kozmice 26 10 36
5 Matěják Aleš /R Derby 17 12 29
6 KOLIBÍK LUKÁŠ /R Lipina 16 12 28
7 Petr Langer /R Peugeot 16 10 26
8 Hendrych David /R Štěpánkovice 13 10 23
9 Vimmer Jan /R Kozmice 13 9 22
10 Kovalčík Pavel Derby 14 7 21
11 Pavela Michal Derby 10 11 21
12 Moravec Aleš  Kozmice 6 15 21
13 Veselka Roman /R Monaco 13 7 20
14 Votánek Lukáš /R Branka 13 7 20
15 Mrowiec Petr Kozmice 9 10 19
16 Majling Marcel Lhota 10 8 18
17 HAVLÍČEK TOMÁŠ Lipina 7 11 18
18 Mikulinec Štěpán /R Jaktař 7 11 18
19 Mrázek Martin Lhota 13 3 16
20 Gloga Svatopluk Viking 11 5 16
21 Korph Jan /R Jaktař 11 5 16
22 Prokša Ondřej Kozmice 11 5 16
23 Urbanský Ondřej /R Laviny 10 6 16
24 Ivo Hájek /R Peugeot 9 7 16
25 Schneider Jan Jaktař 10 5 15
26 Otýpka Tomáš Derby 9 6 15
27 Anděl Jakub /R Derby 8 7 15
28 Hendrych Vladan Štěpánkovice 8 7 15
29 Kupčík Jan /R Hať 9 5 14
30 Chamrada Jiří ml. /R Isotra 10 3 13
31 Merta Jan /R Peugeot 8 5 13
32 ČEČIVA Adam /R Píšť 7 6 13
33 Schreiber Václav Derby 7 6 13
34 Krol Petr /R Hať 7 6 13
35 Kalužík Marek /R Bolatice 6 7 13
36 Matějček Marcel /R Pema 2 11 13
37 Olbort Lukáš Hať 10 2 12
38 Kirschner Lukáš Viking 6 6 12
39 Kavan Radek /R Štěpánkovice 5 7 12
40 Filip Gruň Peugeot 8 3 11
41 WILPERT MAREK Bohuslavice 6 5 11
42 Hula Jan /R Bolatice 6 5 11
43 Berger Michal /R Jaktař 6 5 11
44 Hollesch Denis Mexico 6 5 11
45 Haltof Petr /R Hať 6 5 11
46 Jiří Menšík Peugeot 5 6 11
47 Filip Langer Peugeot 2 9 11
48 Unruh Miroslav Isotra 8 2 10
49 ROSTEK LIBOR  Lipina 8 2 10
50 Luzar Hynek Jaktař 6 4 10
51 Luzar Daniel Jaktař 6 4 10
52 ŘIČICKÝ JAROSLAV Otice 5 5 10
53 Vaněk Zdeněk             Pema 4 6 10
54 Celta Tomáš /R Kobeřice 4 6 10
55 Wittek Lukáš  Bolatice 9 0 9
56 Filip Kristofory Jaktař 7 2 9
57 PLAČEK MARTIN  Lipina 6 3 9
58 Baránek Jan Zábřeh 5 4 9
59 Hutnik David /R Cheguevara 5 4 9
60 NOVÁK Ondřej /R Píšť 4 5 9
61 Schon Roman Štěpánkovice 4 5 9
62 Kňura Petr Jaktař 3 6 9
63 Motyka Radek Bolatice 7 1 8
64 Pavlík Martin Monaco 7 1 8
65 Pavelek Ondřej /R Laviny 6 2 8
66 Šebesta Milan Pema 6 2 8
67 Neminář Marcel Isotra 5 3 8
68 Ladner Ondřej Laviny 5 3 8
69 ŠUPIK MARCEL Otice 5 3 8
70 PŠENICA MILAN Bohuslavice 5 3 8
71 Košárek Michal /R Cheguevara 5 3 8
72 Gregořica René /R Kozmice 5 3 8
73 Kohut Radim /R Cheguevara 4 4 8
74 Krupa Ondřej Kozmice 4 4 8
75 Benda Pavel Štěpánkovice 3 5 8
76 Both Martin Derby 3 5 8
77 KOCUR DAVID Bohuslavice 2 6 8
78 HAVLÍČEK STANISLAV Lipina 1 7 8
79 Surovka Petr /R Cheguevara 6 1 7
80 Pačka Petr Zábřeh 5 2 7
81 Rošík Karel Zábřeh 5 2 7
82 PEROUTKA Tomáš /R Píšť 5 2 7
83 Mainuš Kamil Branka 5 2 7
84 Dlouhý Jan /R Pema 5 2 7
85 Chorovský Josef     Hlučín 5 2 7
86 MUŠÁLEK LUKÁŠ Lipina 4 3 7
87 Novák Přemysl Derby 3 4 7
88 Michal Kocur Peugeot 3 4 7
89 LIZÁK Martin /R Píšť 3 4 7
90 Klemens Adam Branka 3 4 7
91 Tampa Martin Cheguevara 3 4 7
92 PLAČEK DAVID Lipina 2 5 7
93 Blaga Radek /R Isotra 2 5 7
94 Neumann Marek Laviny 2 5 7
95 RIEDEL TOMÁŠ Bohuslavice 2 5 7
96 Tsametis Alexandr Pema 5 1 6
97 JANČÍK KRYŠTOF Lipina 4 2 6
98 CHŘIBEK PETR Otice 4 2 6
99 Sonek Jan                 Branka 4 2 6
100 Matzner Tomáš Lhota 4 2 6
101 RATAJSKÝ FRANTIŠEK Lipina 4 2 6
102 Čermák Zdeněk /R Kobeřice 4 2 6
103 Radek Lacina Peugeot 3 3 6
104 Motyka Petr Bolatice 3 3 6
105 Hos Jiří /R Laviny 3 3 6
106 Přibyla Petr Laviny 3 3 6
107 Javorek Tomáš Kozmice 3 3 6
108 JANOŠ TOMÁŠ Lipina 3 3 6
109 Závadský Kamil Pema 3 3 6
110 Tsametis Michal Pema 3 3 6
111 Košárek Petr /R Cheguevara 2 4 6
112 Konštacký Jakub /R Lhota 2 4 6
113 Pechník Petr Viking 2 4 6
114 Vícha Lukáš Branka 2 4 6
115 Lelek David Monaco 2 4 6
116 Schauer Jan /R Mexico 2 4 6
117 Gospoš Jiří Hať 2 4 6
118 Vehovský Jan Bolatice 2 4 6
119 DIETRICH JAROSLAV  Otice 1 5 6
120 Bajak Miroslav Štěpánkovice 1 5 6
121 Jurek Milan Lhota 1 5 6
122 Návrat Lukáš Bolatice 0 6 6
123 KOCUR TOMÁŠ     Bohuslavice 0 6 6
124 Theuer Martin Lipina 4 1 5
125 Kozačka Zdeněk /R Mexico 4 1 5
126 DIETRICH MARTIN /R Otice 3 2 5
127 Lubeník Michal Monaco 3 2 5
128 PUDICH TOMÁŠ /R Bohuslavice 3 2 5
129 Lasák Pavel  Hať 3 2 5
130 Barabasch Libor Pema 3 2 5
131 Beneš Pavel           Hlučín 3 2 5
132 Sklenařík Petr         Hlučín 3 2 5
133 Navrátil Jiří Hať 3 2 5
134 PSCOLKA RADEK  Lipina 2 3 5
135 Bartusek Radim Kobeřice 2 3 5
136 Hubáček David Pema 2 3 5
137 Bortlík Martin Hať 2 3 5
138 Šebestík Libor Kozmice 1 4 5
139 Zemek Lubomír Viking 1 4 5
140 Martin Kačmař Peugeot 1 4 5
141 VITÁSEK MICHAEL Bohuslavice 1 4 5
142 Aust Roman Derby 1 4 5
143 Černín Petr Branka 1 4 5
144 Klinger Dominik Isotra 4 0 4
145 Martin Hruška  Peugeot 3 1 4
146 Blaževič Lukáš /R Hlučín 3 1 4
147 Mička Jan Cheguevara 3 1 4
148 Múdrik Michal      Hlučín 3 1 4
149 Snopek Tomáš /R Viking 3 1 4
150 Kocur Luboš Zábřeh 3 1 4
151 Bitomský Ondřej /R Kobeřice 3 1 4
152 Ceniga Martin /R Kozmice 2 2 4
153 Hrbáč Petr                   Lhota 2 2 4
154 Tesařík Hynek Isotra 2 2 4
155 Kožaný Tomáš /R Monaco 2 2 4
156 Rein Antonín /R Jaktař 2 2 4
157 Janko Zdeněk Jaktař 2 2 4
158 Gvoždík Daniel Mexico 2 2 4
159 Holuša Jakub Laviny 2 2 4
160 SULOVSKÝ LEOŠ Storm 2 2 4
161 Levák David /R Kobeřice 2 2 4
162 Komár Vítězslav Lhota 2 2 4
163 Chamrada Jiří st.  Isotra 1 3 4
164 Adametz Jakub Isotra 1 3 4
165 Besta Václav st. Hať 1 3 4
166 JAROŠ ONDŘEJ Lipina 1 3 4
167 Neminář Denis Isotra 1 3 4
168 Babiš Luboš Zábřeh 1 3 4
169 HARASIM David Píšť 1 3 4
170 Folvarský Roman   Hlučín 1 3 4
171 Šrom Pavel Jaktař 0 4 4
172 Figala Petr /R Kozmice 3 0 3
173 Lošák Martin /R Pema 3 0 3
174 Novák Miroslav Laviny 3 0 3
175 Antonín Bruno Hlučín 3 0 3
176 Karel Pohlutka Peugeot 3 0 3
177 ŠEDINA MARTIN /R Storm 3 0 3
178 NOVÁK MIROSLAV Storm 2 1 3
179 Nádeníček Pavel  Viking 2 1 3
180 Jadrníček Daniel /R Viking 2 1 3
181 VOLOCH TOMÁŠ Storm 2 1 3
182 Kubík Martin Isotra 2 1 3
183 JUREČKA Marek Píšť 2 1 3
184 Strmeň Josef Hať 2 1 3
185 Tomíček Michal    Štěpánkovice 2 1 3
186 Novák Aleš                 Lhota 2 1 3
187 Šoltys Libor Kozmice 2 1 3
188 BIELAČEK VIKTOR Otice 2 1 3
189 Benš Jan Cheguevara 2 1 3
190 Štichauer Petr Cheguevara 2 1 3
191 KRUPA JAN Bohuslavice 2 1 3
192 Riemel Karel Kobeřice 2 1 3
193 Hanzlík Daniel Kobeřice 2 1 3
194 Řípa Martin Cheguevara 2 1 3
195 Elbl Patrik /R Isotra 1 2 3
196 Myšák Eduard Viking 1 2 3
197 Šimek Milan Isotra 1 2 3
198 Ludwig Kamil  Kobeřice 1 2 3
199 MARTINEC PETR Otice 1 2 3
200 Trochta Robert Kozmice 1 2 3
201 VJAČKA ALEŠ Lipina 1 2 3
202 Samiec Ivo Cheguevara 1 2 3
203 Guřan Olin Kozmice 1 2 3
204 Magera Matěj Bolatice 1 2 3
205 Kvasnica Radim    Hlučín 1 2 3
206 HUDEČEK JAROMÍR Otice 1 2 3
207 Bála Jiří Štěpánkovice 1 2 3
208 DIETRICH  TOMAŠ Otice 1 2 3
209 Barabas Lukáš Monaco 1 2 3
210 Pek Tomáš Storm 1 2 3
211 Záruba Richard Cheguevara 1 2 3
212 BARTA DANIEL Storm 1 2 3
213 Mravec Jiří Laviny 1 2 3
214 Lokaj Tomáš Kozmice 1 2 3
215 Hadamčík Petr /R Derby 0 3 3
216 Petružela Radek /R Mexico 0 3 3
217 Ondrášek Jiří Monaco 0 3 3
218 Merta Michal /R Zábřeh 0 3 3
219 Přikryl Jan Mexico 2 0 2
220 Hanzlík Václav Štěpánkovice 2 0 2
221 Otipka Miroslav Cheguevara 2 0 2
222 ŠNAJDR JIŘÍ   Otice 2 0 2
223 Kerlín David Monaco 2 0 2
224 Steuer Zbyněk Kobeřice 2 0 2
225 Wittek Petr Monaco 2 0 2
226 Stančik Martin Storm 2 0 2
227 Holuša Daniel Cheguevara 2 0 2
228 Bench Ondřej Kobeřice 2 0 2
229 West Pavel Bolatice 2 0 2
230 Pavlik Petr Viking 2 0 2
231 Šober Kamil Branka 2 0 2
232 Kichner René Zábřeh 2 0 2
233 Svozil Jiří Laviny 2 0 2
234 MORAVEC PŘEMYSL Otice 2 0 2
235 MIKETA JAN Bohuslavice 2 0 2
236 Slaný Gabriel Štěpánkovice 2 0 2
237 Chybík Miroslav    Hlučín 2 0 2
238 Ďuriška Daniel Bolatice 2 0 2
239 Smrtěnko Stanislav Storm 2 0 2
240 SERAFÍN PETR /R Bohuslavice 1 1 2
241 Kulig Michal Hať 1 1 2
242 Ondrasek Martin Zábřeh 1 1 2
243 Dziuba Daniel /R Hlučín 1 1 2
244 Raab David /R Jaktař 1 1 2
245 Holas Aleš Kobeřice 1 1 2
246 Volný Ondřej Mexico 1 1 2
247 Celta Dušan /R Kobeřice 1 1 2
248 Bělaška Michal Cheguevara 1 1 2
249 Žídek Jan Pema 1 1 2
250 Arabasz Arnošt Zábřeh 1 1 2
251 Granzer Lukáš /R Štěpánkovice 1 1 2
252 Prchala Martin Hať 1 1 2
253 Strnádek Rostislav Cheguevara 1 1 2
254 KOTYRBA Tomáš Píšť 1 1 2
255 Teska Tomáš            Hlučín 1 1 2
256 SMETÁK Matěj Píšť 1 1 2
257 Baďura Petr Monaco 1 1 2
258 Šrom Martin Jaktař 1 1 2
259 Petr Lacina Peugeot 1 1 2
260 Pawlik Jiří Mexico 1 1 2
261 Sedlář David Derby 1 1 2
262 Slivka Jiří Zábřeh 1 1 2
263 Staněk Miroslav Storm 1 1 2
264 Rončka Jiří              Hlučín 1 1 2
265 Španěl Miloš Cheguevara 0 2 2
266 HYMLÁR JIŘÍ Otice 0 2 2
267 Christ Petr /R Derby 0 2 2
268 MIKEŠ JAN /R Lipina 0 2 2
269 MIKETA MARTIN Bohuslavice 0 2 2
270 Šafarčík Jiří Viking 0 2 2
271 Pospěch Jan /R Cheguevara 0 2 2
272 Javorek Libor Kozmice 0 2 2
273 Nevřela Pavel Bolatice 0 2 2
274 LAMICH LUDĚK /R Otice 0 2 2
275 Fichna David Isotra 0 2 2
276 Šmída Rostislav Laviny 0 2 2
277 Jarkulisch Dalibor  Monaco 0 2 2
278 Peterek Petr  Monaco 0 2 2
279 Kunczik Jakub Monaco 0 2 2
280 Pavlík Jan Peugeot 0 2 2
281 Kadula Tomáš       Hlučín 0 2 2
282 Fojtík Petr Lhota 0 2 2
283 Šoltys Zdeněk Branka 0 2 2
284 KUNC JIŘÍ  Otice 1 0 1
285 Chudoba René    Štěpánkovice 1 0 1
286 Václavík René Lhota 1 0 1
287 Vilášek Michael        Hlučín 1 0 1
288 Zecha Jiří Kobeřice 1 0 1
289 Pytlík Pavel Kobeřice 1 0 1
290 PRUSEK ALEŠ Storm 1 0 1
291 KLIMEK JAN Storm 1 0 1
292 KOTYRBA Martin Píšť 1 0 1
293 Sebrala Martin Štěpánkovice 1 0 1
294 Němec Rostislav Jaktař 1 0 1
295 Radošovský Tomáš Zábřeh 1 0 1
296 Harasim Kamil    Štěpánkovice 1 0 1
297 Staněk Karel Pema 1 0 1
298 CIGÁN Rostislav Píšť 1 0 1
299 KUBÍK LIBOR Bohuslavice 1 0 1
300 Bolacký René Štěpánkovice 1 0 1
301 Šimon Ondřej Viking 1 0 1
302 Gvoždík Michael Mexico 1 0 1
303 Škrobánek Roman Isotra 1 0 1
304 Lank Daniel /R Branka 1 0 1
305 Volný Jaromír Mexico 1 0 1
306 Vilášek Petr Mexico 1 0 1
307 Lerch Ondřej /R Laviny 1 0 1
308 Šmída Petr Laviny 1 0 1
309 Lokoč Pavel Zábřeh 1 0 1
310 Rohovský Jan Viking 1 0 1
311 Vehovský Petr /R Mexico 1 0 1
312 Lasák Tomáš Štěpánkovice 1 0 1
313 Chovanec Petr Lhota 1 0 1
314 Muczka Andreas Kobeřice 0 1 1
315 Dudek Pavel Hať 0 1 1
316 HLUCHNÍK Jan Píšť 0 1 1
317 Gaura Luboš Isotra 0 1 1
318 Thiemel Martin Mexico 0 1 1
319 Bortlík Jiří Mexico 0 1 1
320 Schikora Svatomír     Hlučín 0 1 1
321 Slivka Petr Zábřeh 0 1 1
322 Bršlica Lukáš /R Štěpánkovice 0 1 1
323 Pavera Luděk Laviny 0 1 1
324 Šimon David Viking 0 1 1
325 Damašek Miroslav Storm 0 1 1
326 ŠAFARČÍK PETR Otice 0 1 1
327 Gospoš Petr Mexico 0 1 1
328 BEDNÁŘ JIŘÍ Storm 0 1 1
329 Vrbka Luděk Storm 0 1 1
330 Vitásek David Mexico 0 1 1
331 Ondrasek Tomáš Zábřeh 0 1 1
332 Novák Petr Zábřeh 0 1 1
333 Otahal Pavel Bolatice 0 1 1
334 Džemla Jiří Monaco 0 1 1
335 Guřan Jan Kozmice 0 1 1
336 Fišara Vladimír Zábřeh 0 1 1
337 Prokš Martin          Hlučín 0 1 1
338 KUHN MICHAL  G  Lipina 0 1 1
339 Szczurek Jaromír Hlučín 0 1 1
340 HRČKA MICHAL Storm 0 1 1
341 Sněhota Libor Bolatice 0 1 1
342 Jasník Jan Cheguevara 0 1 1
343 THEUER MARTIN Bohuslavice 0 1 1
344 Pytlík Daniel Kobeřice 0 1 1
345 Folvarský Michal   Hlučín 0 1 1
346 Bedrunka Petr      Hlučín 0 1 1

Aktuality

  • OT

    5.12.2018

    Osobní Trest uděln hráči HC Prajz Hlučín - Antonín Bruno.

  • OT

    4.12.2018

    Osobní Trest udělen hráči Petr Langer.

  • Středa - 05.12.2018 Pozor!

    29.11.2018

    První zápas, již začíná v 17.15 hodin

    • 17:15 - 18:45  AHL: HC Autodíly Pema x HC Buldoci Branka
    • 19:00 - 20:30  AHL: HC Horní Lhota x HC Bolatice
    • 20:45 - 22:15  AHL: HC Mexiko x HC AZ Pneu Jaktař
« Novější | Starší »

Partneři