Celkové bodování 22/23

  Jméno Reg. Tým Z G A B
1 Grubr Martin R HC Sršni Píšť 3 13 8 21
2 Lizák Martin R HC Sršni Píšť 5 8 9 17
3 Vodička Tomáš R AHC Storm 4 11 5 16
4 Bitomský Ondřej R HC Štěpánkovice 6 9 6 15
5 Kohut Radim   HC Buldoci Branka 6 4 8 12
6 Rošík Karel   HC Sharks Zábřeh 5 8 3 11
7 Čečiva Adam R HC Sršni Píšť 4 6 5 11
8 Sklenařík Petr           HC Prajz Hlučín 5 8 2 10
9 Pavlíček Jakub R HC Kozmice 3 7 3 10
10 Antonín Bruno   HC Prajz Hlučín 5 2 8 10
11 Polomíček David R HC Sharks Zábřeh 5 5 4 9
12 Štefánik Michal   AHC Storm 4 4 5 9
13 Votánek Lukáš R HC Buldoci Branka 5 7 1 8
14 Moravec Aleš /A   AHC Storm 5 4 4 8
15 Besta Václav   HC Hať 5 3 4 7
16 Haltof Petr R HC Hať 6 6 0 6
17 Konečný Jiří R HC Štěpánkovice 2 4 2 6
18 Schreiber Vaclav   HC Kozmice 4 3 3 6
19 Čermák Zdeněk /C R HC Kobeřice 5 3 3 6
20 Berescik Adam   HC Sršni Píšť 5 3 3 6
21 Černín Petr   HC Buldoci Branka 6 3 3 6
22 Sonek Jan /C   HC Buldoci Branka 6 3 3 6
23 Kuchejda Petr /C   HC Kozmice 4 2 4 6
24 Hendrych David R HC Štěpánkovice 4 2 4 6
25 Klemens Adam   HC Buldoci Branka 2 4 1 5
26 Ševčík Šimon   HC Bolatice 3 4 1 5
27 Kalužík Marek /A   HC Bolatice 5 4 1 5
28 Hladík Vladimír R HC Kozmice 2 3 2 5
29 Gregořica René R AHC Storm 4 3 2 5
30 Hadamčík Petr   HC Štěpánkovice 4 3 2 5
31 Pechník Petr /C   HC Viking Jakartovice 4 3 2 5
32 Lasák Pavel /C   HC Hať 6 3 2 5
33 Schikora Svatomír /C   HC Prajz Hlučín 4 2 3 5
34 Kocur Luboš /C   HC Sharks Zábřeh 4 2 3 5
35 Ranoš David   HC Kozmice 5 2 3 5
36 Ludwig Kamil   HC Buldoci Branka 6 2 3 5
37 Jureček Lukáš R HC Prajz Hlučín 3 1 4 5
38 Hritz Peter   HC Prajz Hlučín 3 4 0 4
39 Krol Petr R HC Hať 2 3 1 4
40 Kincl Michal   AHC Storm 3 3 1 4
41 Pavela Michal   HC Kozmice 3 3 1 4
42 Gloga Svatopluk   HC Viking Jakartovice 4 3 1 4
43 Magera Matěj   HC Bolatice 5 3 1 4
44 Barta Daniel /C   AHC Storm 3 2 2 4
45 Múdrik Michal        HC Prajz Hlučín 4 2 2 4
46 Levák David /A R HC Kobeřice 5 2 2 4
47 Benda Pavel   HC Štěpánkovice 5 2 2 4
48 Harasim David   HC Sršni Píšť 6 2 2 4
49 Kotyrba Tomáš   HC Sršni Píšť 6 2 2 4
50 Šrom Martin   AHC Storm 3 1 3 4
51 Jarosch Michael R HC Kobeřice 4 1 3 4
52 Ambrůz Radim   HC Kobeřice 4 3 0 3
53 Rončka Jiří                HC Prajz Hlučín 4 3 0 3
54 Folvarský Roman     HC Prajz Hlučín 1 2 1 3
55 Both Martin   HC Kozmice 2 2 1 3
56 Kalužík David   HC Bolatice 3 2 1 3
57 Surovka Petr R HC Buldoci Branka 3 2 1 3
58 Hanzlík Václav   HC Štěpánkovice 3 2 1 3
59 Valchař Vladimír   HC Viking Jakartovice 3 2 1 3
60 Hrčka Michal   AHC Storm 5 2 1 3
61 Rubý Patrik   HC Buldoci Branka 2 1 2 3
62 Hladík Vít R HC Kozmice 2 1 2 3
63 Wittek Lukáš /C   HC Bolatice 4 1 2 3
64 Folvarský Michal     HC Prajz Hlučín 4 1 2 3
65 Holuša Dominik   HC Štěpánkovice 4 1 2 3
66 Návrat Lukáš   HC Bolatice 5 1 2 3
67 Strmeň Josef   HC Hať 5 1 2 3
68 Šustr Jakub   HC Hať 5 1 2 3
69 Slivka Petr   HC Sharks Zábřeh 5 1 2 3
70 Bála Jiří   HC Štěpánkovice 1 2 0 2
71 Baránek Jan   HC Sharks Zábřeh 2 2 0 2
72 Nádeníček Erik R HC Buldoci Branka 3 2 0 2
73 Bortlík Martin   HC Hať 3 2 0 2
74 Bedrunka Petr        HC Prajz Hlučín 3 2 0 2
75 Vilášek Michael          HC Prajz Hlučín 3 2 0 2
76 Rozkošný Radek   HC Bolatice 4 2 0 2
77 Riemel Pavel   HC Kobeřice 4 2 0 2
78 West Petr   HC Bolatice 1 1 1 2
79 Klimek Jan   AHC Storm 2 1 1 2
80 Riedel Tomáš   HC Kozmice 2 1 1 2
81 Kuzník Pavel   HC Buldoci Branka 3 1 1 2
82 Pytlík Pavel   HC Kobeřice 3 1 1 2
83 Pytlík Daniel   HC Kobeřice 5 1 1 2
84 Slivka Jiří   HC Sharks Zábřeh 5 1 1 2
85 Kaštovský Tomáš R HC Hať 6 1 1 2
86 Kozla Petr   HC Hať 2 0 2 2
87 Chybík Miroslav      HC Prajz Hlučín 3 0 2 2
88 Slavík Tomáš R HC Štěpánkovice 3 0 2 2
89 Prokša Ondřej   HC Kozmice 1 1 0 1
90 Boniatti Sebastiano R AHC Storm 2 1 0 1
91 Olbort Lukáš   HC Hať 2 1 0 1
92 Peroutka Tomáš R HC Sršni Píšť 2 1 0 1
93 Večeřa Ondřej R HC Štěpánkovice 2 1 0 1
94 Václavík Lukáš   HC Štěpánkovice 2 1 0 1
95 Blaževič Lukáš R HC Prajz Hlučín 3 1 0 1
96 Hluchník Jan   HC Sršni Píšť 3 1 0 1
97 West Pavel   HC Bolatice 4 1 0 1
98 Riemel Karel   HC Kobeřice 4 1 0 1
99 Beneš Pavel             HC Prajz Hlučín 4 1 0 1
100 Pačka Petr   HC Sharks Zábřeh 4 1 0 1
101 Baranek Lukáš   HC Sršni Píšť 4 1 0 1
102 Myšák Eduard   HC Viking Jakartovice 4 1 0 1
103 Motyka Petr   HC Bolatice 5 1 0 1
104 Sonek Daniel   HC Buldoci Branka 5 1 0 1
105 Antos Tomáš   HC Hať 5 1 0 1
106 Babiš Luboš   HC Sharks Zábřeh 5 1 0 1
107 Lokoč Pavel   HC Sharks Zábřeh 5 1 0 1
108 Baránek Aleš   HC Sharks Zábřeh 5 1 0 1
109 Nádeníček Josef   HC Štěpánkovice 5 1 0 1
110 Fischer Jan   AHC Storm 1 0 1 1
111 Elbl Patrik   HC Bolatice 2 0 1 1
112 Čížek Marek R HC Hať 2 0 1 1
113 Kulig Michal   HC Hať 2 0 1 1
114 Leinonen Sami   HC Bolatice 3 0 1 1
115 Šebestík Libor   HC Kozmice 3 0 1 1
116 Szczurek Jaromír   HC Prajz Hlučín 3 0 1 1
117 Kichner René   HC Sharks Zábřeh 3 0 1 1
118 Jančura Václav   HC Viking Jakartovice 3 0 1 1
119 Šafarčík Jiří   HC Viking Jakartovice 3 0 1 1
120 Barta Roman   AHC Storm 4 0 1 1
121 Trochta Robert /A   HC Kozmice 4 0 1 1
122 Bolacký René   HC Štěpánkovice 4 0 1 1
123 Poledne Michal R HC Viking Jakartovice 4 0 1 1
124 Frič Petr   AHC Storm 5 0 1 1
125 Heider Adam /B   HC Hať 5 0 1 1
126 Kardliak Jan   HC Sharks Zábřeh 5 0 1 1
127 Novák Petr   HC Sharks Zábřeh 5 0 1 1
128 Polomský Miloslav   HC Sršni Píšť 5 0 1 1
129 Slaný Gabriel   HC Štěpánkovice 5 0 1 1
130 Dudek Pavel   HC Hať 6 0 1 1
  Jméno Reg. Tým Z G A B
1 Blaga Richard R HC Isotra 6 24 0 24
2 Foldyna Dalibor   HC Bohuslavice 5 10 6 16
3 Mikeš Jan R HC Lipina Markvartovice 3 6 9 15
4 Dlouhý Jan R HC Autodíly Pema 6 8 3 11
5 Kocur Jakub   HC Bohuslavice 5 7 4 11
6 Klemens Martin   HC Peugeot Auto Hruška 5 7 3 10
7 Borunský Marek R HC Cheguevara 4 6 4 10
8 Juříček Vojtěch R HC Lipina Markvartovice 3 5 4 9
9 Urbanský Ondřej  R AHC Laviny 3 4 5 9
10 Klepáč Radim   HC Peugeot Auto Hruška 4 3 6 9
11 Řehák Jan R HC Lipina Markvartovice 2 7 1 8
12 Řehák Martin R HC Autodíly Pema 5 6 2 8
13 Majling Marcel   HC Horní Lhota 4 5 3 8
14 Vavřín Milan   HC Lipina Markvartovice 3 4 4 8
15 Kozačka Zdeněk   HC Mexiko 5 3 5 8
16 Langer Petr R HC Peugeot Auto Hruška 5 2 6 8
17 Krupa Jan   HC Bohuslavice 3 7 0 7
18 Chřibek Jakub R HC Isotra 2 1 6 7
19 Unruh Miroslav   HC Isotra 4 1 6 7
20 Hula Jan   HC Peugeot Auto Hruška 5 6 0 6
21 Řípa Martin   HC Cheguevara 5 4 2 6
22 Novák Přemysl   HC Cheguevara 5 4 2 6
23 Gvoždík Michael   HC Mexiko 4 3 3 6
24 Vaněk Zdeněk /C   HC Autodíly Pema 5 3 3 6
25 Menšík Jiří   HC Peugeot Auto Hruška 5 3 3 6
26 Kubík Libor   HC Bohuslavice 6 3 3 6
27 Konštacký Filip /A R HC Horní Lhota 3 5 0 5
28 Timčenko Filip R HC Horní Lhota 1 4 1 5
29 Berger Michal R AHC Laviny 2 4 1 5
30 Lelek David   HC Monaco 4 4 1 5
31 Havlíček Tomáš   HC Lipina Markvartovice 5 4 1 5
32 Vilášek Petr /A   HC Mexiko 4 3 2 5
33 Hollesch Denis   HC Mexiko 5 3 2 5
34 Chamrada Jiří ml. R HC Isotra 6 2 3 5
35 Bělaška Michal   HC Cheguevara 5 0 5 5
36 Hos Jiří  R AHC Laviny 4 4 0 4
37 Gvoždík Daniel /A   HC Mexiko 4 4 0 4
38 Maliňák Martin R HC Peugeot Auto Hruška 3 3 1 4
39 Chřibek Petr   HC Otice 4 3 1 4
40 Kubík Martin   HC Isotra 4 2 2 4
41 Peterek Petr   HC Peugeot Auto Hruška 5 2 2 4
42 Schauer Jan   HC Mexiko 2 1 3 4
43 Přibyla Petr   HC Cheguevara 4 1 3 4
44 Šupik Marcel   HC Otice 4 1 3 4
45 Kocur David   HC Bohuslavice 6 1 3 4
46 Kroček Lukáš R HC Peugeot Auto Hruška 4 0 4 4
47 Strnádek Rostislav   HC Cheguevara 4 3 0 3
48 Neminář Marcel   HC Isotra 6 3 0 3
49 Jaroš Martin   HC Otice 2 2 1 3
50 Teska Tomáš   HC Autodíly Pema 3 2 1 3
51 Matěják Aleš R HC Cheguevara 4 2 1 3
52 Glos Miroslav   HC Mexiko 5 2 1 3
53 Bielaček Viktor   HC Otice 5 2 1 3
54 Novák Aleš /A   HC Horní Lhota 6 2 1 3
55 Harazim David R HC Monaco 3 1 2 3
56 Mrázek Martin   HC Horní Lhota 4 1 2 3
57 Ďuriška Daniel   HC Monaco 4 1 2 3
58 Hudeček Jaromír   HC Otice 4 1 2 3
59 Novák Mikuláš R HC Autodíly Pema 6 1 2 3
60 Hubáček David   HC Autodíly Pema 6 1 2 3
61 Celta Tomáš   HC Isotra 4 0 3 3
62 Staněk Jiří   HC Isotra 4 0 3 3
63 Hymlár Jiří   HC Otice 5 0 3 3
64 Pavlík Martin   HC Monaco 1 2 0 2
65 Gruň Filip   HC Peugeot Auto Hruška 2 2 0 2
66 Lamich Luděk R HC Otice 4 2 0 2
67 Martinec Petr   HC Otice 4 2 0 2
68 Petružela Radek HC Mexiko 5 2 0 2
69 Přibyla Lukáš HC Mexiko 1 1 1 2
70 Komárek Luboš   AHC Laviny 2 1 1 2
71 Samiec Ivo   HC Cheguevara 2 1 1 2
72 Volný Ondřej   HC Mexiko 2 1 1 2
73 Wrozyna Dominik R AHC Laviny 3 1 1 2
74 Šnajdr Jiří /A   HC Otice 3 1 1 2
75 Neumann Marek   AHC Laviny 4 1 1 2
76 Otipka Miroslav   HC Cheguevara 4 1 1 2
77 Trulej Zbyněk   HC Isotra 4 1 1 2
78 Novák Miroslav   AHC Laviny 5 1 1 2
79 Konštacký Jakub R HC Horní Lhota 5 1 1 2
80 Kunz Karel   HC Otice 5 1 1 2
81 Šmída Petr    AHC Laviny 3 0 2 2
82 Jánoš Jan   HC Bohuslavice 3 0 2 2
83 Pospěch Jan  R HC Cheguevara 3 0 2 2
84 Jaloviec Pavel   HC Isotra 3 0 2 2
85 Chorovský Josef   HC Autodíly Pema 4 0 2 2
86 Mušálek Lukáš   HC Lipina Markvartovice 4 0 2 2
87 Tsametis Michal   HC Autodíly Pema 5 0 2 2
88 Thiemel Martin   HC Mexiko 5 0 2 2
89 Kocur Tomáš /C       HC Bohuslavice 6 0 2 2
90 Hrbáč Petr /C   HC Horní Lhota 6 0 2 2
91 Staněk Karel   HC Autodíly Pema 1 1 0 1
92 Soukup Petr   HC Horní Lhota 1 1 0 1
93 Dietrich  Tomaš   HC Otice 1 1 0 1
94 Záruba Richard   HC Cheguevara 2 1 0 1
95 Volný Jaromír   HC Mexiko 2 1 0 1
96 Přikryl Jan   HC Mexiko 2 1 0 1
97 Mička Miloš   AHC Laviny 3 1 0 1
98 Aust Roman   AHC Laviny 3 1 0 1
99 Mičola Tomáš   AHC Laviny 3 1 0 1
100 Dlouhý Ladislav   HC Autodíly Pema 3 1 0 1
101 Šebesta Milan   HC Autodíly Pema 3 1 0 1
102 Hutnik David R HC Cheguevara 3 1 0 1
103 Vícha René   HC Cheguevara 3 1 0 1
104 Rostek Libor   HC Lipina Markvartovice 3 1 0 1
105 Jarkulisch Dominik /A   HC Monaco 3 1 0 1
106 Kunczik Jakub /A   HC Monaco 3 1 0 1
107 Tsametis Alexandr   HC Autodíly Pema 4 1 0 1
108 Tampa Martin   HC Cheguevara 4 1 0 1
109 Sulovský leoš   HC Lipina Markvartovice 4 1 0 1
110 Freisler Lukáš   HC Bohuslavice 5 1 0 1
111 Kocur Michal   HC Peugeot Auto Hruška 5 1 0 1
112 Holuša Jakub   AHC Laviny 1 0 1 1
113 Vehovský Petr HC Mexiko 1 0 1 1
114 Vitásek David   HC Mexiko 1 0 1 1
115 Rohovský Jan   HC Monaco 1 0 1 1
116 Cigán Šimon   HC Bohuslavice 2 0 1 1
117 Komár Vítězslav   HC Horní Lhota 2 0 1 1
118 Bolacký Michal R HC Peugeot Auto Hruška 2 0 1 1
119 Honig Jan   HC Cheguevara 3 0 1 1
120 Kožaný Tomáš R HC Monaco 3 0 1 1
121 Davídek Adam   HC Monaco 3 0 1 1
122 Blaga Radek R HC Isotra 4 0 1 1
123 Vjačka Aleš   HC Lipina Markvartovice 4 0 1 1
124 Michálek Aleš R HC Otice 4 0 1 1
125 Moravec Přemysl   HC Otice 4 0 1 1
126 Šmída Rostislav   AHC Laviny 5 0 1 1
127 Bensch Tomáš   AHC Laviny 5 0 1 1
128 Fojtík Petr   HC Horní Lhota 5 0 1 1
129 Musialek Martin   HC Horní Lhota 5 0 1 1
130 Chamrada Jiří st. /C   HC Isotra 5 0 1 1
131 Pscolka Radek   HC Lipina Markvartovice 5 0 1 1
132 Vitásek Michael   HC Bohuslavice 6 0 1 1
133 Dominik Lukáš   HC Bohuslavice 6 0 1 1
134 Jurek Milan   HC Horní Lhota 6 0 1 1
int(1)

Aktuality

  • Nová sezóna 22/23

    30.8.2022
    Sezóna 2022/2023
    Start sezóny bude 14.10. 2022 letošní sezónu bude hrát 22 týmů! Hrát se bude na dvě skupiny po 11 týmech. A to vzhledem k tomu, že sezóna bude zatím vypsána jen do 31.12 2022. Následně se vyhodnotí situace ohledně energií a případně se bude pokračovat.
  • 2.2.2022
    Kanadské bodování uzavřeno po 23.kole!
     
    Nejlepší odmění před finále!
  • 1 Zápas STOP!

    29.1.2022

    Raab David, Španěl Mišol, Merta Jan, Petružala Radek - všichni tresty 5 + OK

Starší »

Partneři