Celkové bodování 22/23

AHL1 Jméno Reg. Tým Z G A B
1 Blaga Richard R HC Isotra 11 41 2 43
2 Řehák Martin R HC Autodíly Pema 10 18 14 32
3 Kocur Jakub   HC Bohuslavice 12 20 10 30
4 Dlouhý Jan R HC Autodíly Pema 13 17 11 28
5 Mikeš Jan R HC Lipina Markvartovice 5 14 13 27
6 Urbanský Ondřej  R AHC Laviny 9 12 15 27
7 Klemens Martin   HC Peugeot Auto Hruška 11 18 7 25
8 Juříček Vojtěch R HC Lipina Markvartovice 6 10 15 25
9 Timčenko Filip R HC Horní Lhota 6 18 4 22
10 Klepáč Radim   HC Peugeot Auto Hruška 11 5 17 22
11 Foldyna Dalibor   HC Bohuslavice 8 13 8 21
12 Kozačka Zdeněk   HC Mexiko 12 12 5 17
13 Majling Marcel   HC Horní Lhota 11 9 7 16
14 Unruh Miroslav   HC Isotra 11 4 12 16
15 Langer Petr R HC Peugeot Auto Hruška 11 3 13 16
16 Gvoždík Michael   HC Mexiko 10 9 6 15
17 Krupa Jan   HC Bohuslavice 7 9 5 14
18 Vaněk Zdeněk /C   HC Autodíly Pema 11 8 6 14
19 Řehák Jan R HC Lipina Markvartovice 5 11 2 13
20 Hula Jan   HC Peugeot Auto Hruška 12 10 3 13
21 Řípa Martin   HC Cheguevara 13 8 4 12
22 Berger Michal R AHC Laviny 6 7 5 12
23 Moravec Přemysl   HC Otice 11 7 5 12
24 Lelek David   HC Monaco 10 8 3 11
25 Peterek Petr   HC Peugeot Auto Hruška 12 8 3 11
26 Menšík Jiří   HC Peugeot Auto Hruška 11 7 4 11
27 Borunský Marek R HC Cheguevara 8 6 5 11
28 Novák Přemysl   HC Cheguevara 13 6 5 11
29 Mušálek Lukáš   HC Lipina Markvartovice 10 5 6 11
30 Maliňák Martin R HC Peugeot Auto Hruška 10 5 6 11
31 Chřibek Jakub R HC Isotra 5 3 8 11
32 Neminář Marcel   HC Isotra 13 8 2 10
33 Vavřín Milan   HC Lipina Markvartovice 4 6 4 10
34 Hollesch Denis   HC Mexiko 12 5 5 10
35 Chamrada Jiří ml. R HC Isotra 12 4 6 10
36 Hos Jiří  R AHC Laviny 8 7 2 9
37 Mičola Tomáš   AHC Laviny 8 6 3 9
38 Mrázek Martin   HC Horní Lhota 10 6 3 9
39 Ďuriška Daniel   HC Monaco 10 5 4 9
40 Novák Mikuláš R HC Autodíly Pema 11 4 5 9
41 Thiemel Martin   HC Mexiko 13 1 8 9
42 Celta Tomáš   HC Isotra 10 0 9 9
43 Vilášek Petr /A   HC Mexiko 11 6 2 8
44 Harazim David R HC Monaco 7 4 4 8
45 Šupik Marcel   HC Otice 10 2 6 8
46 Pavlík Martin   HC Monaco 5 6 1 7
47 Bielaček Viktor   HC Otice 13 6 1 7
48 Kocur Michal   HC Peugeot Auto Hruška 11 5 2 7
49 Kunz Karel   HC Otice 12 5 2 7
50 Novák Aleš /A   HC Horní Lhota 13 3 4 7
51 Přibyla Lukáš HC Mexiko 2 2 5 7
52 Hudeček Jaromír   HC Otice 11 2 5 7
53 Hubáček David   HC Autodíly Pema 13 2 5 7
54 Bělaška Michal   HC Cheguevara 10 0 7 7
55 Konštacký Filip /A R HC Horní Lhota 4 5 1 6
56 Gruň Filip   HC Peugeot Auto Hruška 5 5 1 6
57 Havlíček Tomáš   HC Lipina Markvartovice 7 5 1 6
58 Gvoždík Daniel /A   HC Mexiko 7 4 2 6
59 Šebesta Milan   HC Autodíly Pema 8 4 2 6
60 Chřibek Petr   HC Otice 9 4 2 6
61 Dietrich Martin R HC Otice 6 3 3 6
62 Chorovský Josef   HC Autodíly Pema 8 3 3 6
63 Kubík Libor   HC Bohuslavice 8 3 3 6
64 Šmída Petr    AHC Laviny 9 3 3 6
65 Martinec Petr   HC Otice 10 3 3 6
66 Tsametis Michal   HC Autodíly Pema 11 3 3 6
67 Kroček Lukáš R HC Peugeot Auto Hruška 7 2 4 6
68 Pospěch Jan  R HC Cheguevara 8 2 4 6
69 Volný Ondřej   HC Mexiko 10 2 4 6
70 Kocur David   HC Bohuslavice 11 2 4 6
71 Hrbáč Petr /C   HC Horní Lhota 12 2 4 6
72 Lamich Luděk R HC Otice 12 4 1 5
73 Otipka Miroslav   HC Cheguevara 7 3 2 5
74 Rohovský Jan   HC Monaco 7 3 2 5
75 Bolacký Michal R HC Peugeot Auto Hruška 7 3 2 5
76 Vitásek David   HC Mexiko 8 3 2 5
77 Sulovský leoš   HC Lipina Markvartovice 9 3 2 5
78 Jančík Kryštof   HC Lipina Markvartovice 6 2 3 5
79 Kožaný Tomáš R HC Monaco 8 2 3 5
80 Kubík Martin   HC Isotra 9 2 3 5
81 Chamrada Jiří st. /C   HC Isotra 10 2 3 5
82 Přibyla Petr   HC Cheguevara 8 1 4 5
83 Pscolka Radek   HC Lipina Markvartovice 10 1 4 5
84 Hymlár Jiří   HC Otice 13 1 4 5
85 Staněk Jiří   HC Isotra 11 0 5 5
86 Musálek Michal R HC Monaco 3 4 0 4
87 Bartoš Petr R HC Cheguevara 5 4 0 4
88 Vehovský Petr HC Mexiko 2 3 1 4
89 Komárek Luboš   AHC Laviny 6 3 1 4
90 Strnádek Rostislav   HC Cheguevara 10 3 1 4
91 Tsametis Alexandr   HC Autodíly Pema 8 2 2 4
92 Matěják Aleš R HC Cheguevara 9 2 2 4
93 Klinger Dominik   HC Isotra 10 2 2 4
94 Schauer Jan   HC Mexiko 3 1 3 4
95 Jánoš Jan   HC Bohuslavice 7 1 3 4
96 Blaga Radek R HC Isotra 8 0 4 4
97 Šmída Rostislav   AHC Laviny 11 0 4 4
98 Petružela Radek HC Mexiko 9 3 0 3
99 Osmánek David   HC Horní Lhota 4 2 1 3
100 Teska Tomáš   HC Autodíly Pema 5 2 1 3
101 Samiec Ivo   HC Cheguevara 5 2 1 3
102 Jaroš Martin   HC Otice 5 2 1 3
103 Glos Miroslav   HC Mexiko 6 2 1 3
104 Tampa Martin   HC Cheguevara 7 2 1 3
105 Dietrich  Tomaš   HC Otice 7 2 1 3
106 Dlouhý Ladislav   HC Autodíly Pema 9 2 1 3
107 Neumann Marek   AHC Laviny 10 2 1 3
108 Konštacký Jakub R HC Horní Lhota 10 2 1 3
109 Přikryl Jan   HC Mexiko 5 1 2 3
110 Barabasch Libor   HC Autodíly Pema 11 1 2 3
111 Michálek Aleš R HC Otice 11 1 2 3
112 Kocur Tomáš /C       HC Bohuslavice 10 0 3 3
113 Jurek Milan   HC Horní Lhota 12 0 3 3
114 Jaroš Ondřej   HC Lipina Markvartovice 5 2 0 2
115 Jarkulisch Dominik /A   HC Monaco 5 2 0 2
116 Hutnik David R HC Cheguevara 8 2 0 2
117 Nestroj Tomáš   AHC Laviny 10 2 0 2
118 Holuša Daniel   HC Cheguevara 10 2 0 2
119 Fichna David   HC Isotra 12 2 0 2
120 Holuša Jakub   AHC Laviny 2 1 1 2
121 Fučík Roman   HC Lipina Markvartovice 2 1 1 2
122 Wrozyna Dominik R AHC Laviny 3 1 1 2
123 Šnajdr Jiří /A   HC Otice 3 1 1 2
124 Svozil Richard   AHC Laviny 4 1 1 2
125 Jeřábek David   HC Autodíly Pema 4 1 1 2
126 Hroch Jan   HC Cheguevara 4 1 1 2
127 Trulej Zbyněk   HC Isotra 4 1 1 2
128 Lerch Ondřej R AHC Laviny 5 1 1 2
129 Gaura Luboš   HC Isotra 6 1 1 2
130 Aust Roman   AHC Laviny 7 1 1 2
131 Novák Miroslav   AHC Laviny 8 1 1 2
132 Řičický Jaroslav   HC Otice 11 1 1 2
133 Anděl Jakub R HC Cheguevara 1 0 2 2
134 Jaloviec Pavel   HC Isotra 3 0 2 2
135 Barabaš Lukáš   HC Monaco 5 0 2 2
136 Ratajský František /C   HC Lipina Markvartovice 6 0 2 2
137 Vjačka Aleš   HC Lipina Markvartovice 6 0 2 2
138 Wittek Petr   HC Monaco 6 0 2 2
139 Davídek Adam   HC Monaco 8 0 2 2
140 Jarkulisch Dalibor   HC Monaco 9 0 2 2
141 Musialek Martin   HC Horní Lhota 10 0 2 2
142 Fojtík Petr   HC Horní Lhota 11 0 2 2
143 Fistr Rostislav   HC Horní Lhota 12 0 2 2
144 Staněk Karel   HC Autodíly Pema 1 1 0 1
145 Soukup Petr   HC Horní Lhota 1 1 0 1
146 Jasník Jan   HC Cheguevara 2 1 0 1
147 Dohnal Martin   HC Cheguevara 4 1 0 1
148 Gajovský Jakub   HC Lipina Markvartovice 4 1 0 1
149 Mička Miloš   AHC Laviny 5 1 0 1
150 Vícha René   HC Cheguevara 5 1 0 1
151 Rostek Libor   HC Lipina Markvartovice 5 1 0 1
152 Záruba Richard   HC Cheguevara 6 1 0 1
153 Havlíček Stanislav   HC Lipina Markvartovice 6 1 0 1
154 Kunczik Jakub /A   HC Monaco 6 1 0 1
155 Volný Jaromír   HC Mexiko 7 1 0 1
156 Matzner Tomáš   HC Horní Lhota 9 1 0 1
157 Freisler Lukáš   HC Bohuslavice 12 1 0 1
158 Kocur Filip   HC Bohuslavice 2 0 1 1
159 Stareczek Pavel   HC Mexiko 4 0 1 1
160 Těžký Tomáš   HC Monaco 4 0 1 1
161 Cigán Šimon   HC Bohuslavice 5 0 1 1
162 Komár Vítězslav   HC Horní Lhota 5 0 1 1
163 Lazecký Roman /B   HC Horní Lhota 5 0 1 1
164 Honig Jan   HC Cheguevara 5 0 1 1
165 Pospíšil Daniel   HC Monaco 5 0 1 1
166 Pavlík Jan   HC Peugeot Auto Hruška 5 0 1 1
167 Chovanec Petr   HC Horní Lhota 7 0 1 1
168 Džemla Jiří   HC Monaco 7 0 1 1
169 Bensch Tomáš   AHC Laviny 10 0 1 1
170 Vitásek Michael   HC Bohuslavice 13 0 1 1
171 Dominik Lukáš   HC Bohuslavice 13 0 1 1
AHL2 Jméno Reg. Tým Z G A B
1 Bitomský Ondřej R HC Štěpánkovice 12 17 15 32
2 Vodička Tomáš R AHC Storm 10 18 12 30
3 Polomíček David R HC Sharks Zábřeh 12 18 12 30
4 Rošík Karel   HC Sharks Zábřeh 12 13 13 26
5 Grubr Martin R HC Sršni Píšť 3 13 8 21
6 Lizák Martin R HC Sršni Píšť 9 11 9 20
7 Pavlíček Jakub R HC Kozmice 9 13 6 19
8 Čermák Zdeněk /C R HC Kobeřice 11 13 6 19
9 Konečný Jiří R HC Štěpánkovice 9 11 8 19
10 Kuchejda Petr /C   HC Kozmice 9 9 10 19
11 Kohut Radim   HC Buldoci Branka 10 7 11 18
12 Surovka Petr R HC Buldoci Branka 9 12 5 17
13 Čečiva Adam R HC Sršni Píšť 8 11 6 17
14 Moravec Aleš /A   AHC Storm 12 8 8 16
15 Antonín Bruno   HC Prajz Hlučín 11 5 11 16
16 Votánek Lukáš R HC Buldoci Branka 11 11 4 15
17 Hladík Vít R HC Kozmice 6 6 9 15
18 Haltof Petr R HC Hať 13 13 0 13
19 Štefánik Michal   AHC Storm 9 7 6 13
20 Ševčík Šimon   HC Bolatice 8 10 2 12
21 Lasák Pavel /C   HC Hať 11 9 3 12
22 Hendrych David R HC Štěpánkovice 9 7 5 12
23 Pechník Petr /C   HC Viking Jakartovice 12 6 6 12
24 Hladík Vladimír R HC Kozmice 4 7 4 11
25 Valchař Vladimír   HC Viking Jakartovice 10 7 4 11
26 Gloga Svatopluk   HC Viking Jakartovice 12 7 4 11
27 Besta Václav   HC Hať 10 3 8 11
28 Lacman Dominik R AHC Storm 5 8 2 10
29 Sklenařík Petr           HC Prajz Hlučín 5 8 2 10
30 Hritz Peter   HC Prajz Hlučín 9 8 2 10
31 Lokoč Pavel   HC Sharks Zábřeh 12 8 2 10
32 Both Martin   HC Kozmice 7 7 3 10
33 Blaževič Lukáš R HC Prajz Hlučín 6 6 4 10
34 Prokša Ondřej   HC Kozmice 9 6 4 10
35 Sonek Jan /C   HC Buldoci Branka 10 6 4 10
36 Ranoš David   HC Kozmice 10 6 4 10
37 Kalužík Marek /A   HC Bolatice 12 5 5 10
38 Kocur Luboš /C   HC Sharks Zábřeh 9 4 6 10
39 Myšák Eduard   HC Viking Jakartovice 10 5 4 9
40 Jarosch Michael R HC Kobeřice 9 4 5 9
41 Riedel Tomáš   HC Kozmice 6 3 6 9
42 Mrowiec Petr   HC Kozmice 6 5 3 8
43 Levák David /A R HC Kobeřice 12 5 3 8
44 Navrátil Adam R HC Hať 3 4 4 8
45 Kalužík David   HC Bolatice 7 4 4 8
46 Múdrik Michal        HC Prajz Hlučín 11 4 4 8
47 Černín Petr   HC Buldoci Branka 11 3 5 8
48 Strmeň Josef   HC Hať 10 2 6 8
49 Gregořica René R AHC Storm 5 5 2 7
50 Kirschner Lukáš   HC Viking Jakartovice 5 4 3 7
51 Pavela Michal   HC Kozmice 6 4 3 7
52 Schreiber Vaclav   HC Kozmice 6 4 3 7
53 Barta Daniel /C   AHC Storm 9 4 3 7
54 Pytlík Pavel   HC Kobeřice 9 4 3 7
55 Kaštovský Tomáš R HC Hať 10 4 3 7
56 Baránek Aleš   HC Sharks Zábřeh 11 4 3 7
57 Berescik Adam   HC Sršni Píšť 7 3 4 7
58 Leinonen Sami   HC Bolatice 8 3 4 7
59 Bortlík Martin   HC Hať 9 3 4 7
60 Ludwig Kamil   HC Buldoci Branka 12 3 4 7
61 Jureček Lukáš R HC Prajz Hlučín 6 2 5 7
62 Vilášek Michael          HC Prajz Hlučín 6 5 1 6
63 Magera Matěj   HC Bolatice 10 5 1 6
64 Návrat Lukáš   HC Bolatice 10 4 2 6
65 Beneš Pavel             HC Prajz Hlučín 10 4 2 6
66 Klimek Jan   AHC Storm 6 3 3 6
67 Kozla Petr   HC Hať 6 3 3 6
68 Kincl Michal   AHC Storm 8 3 3 6
69 Kotyrba Tomáš   HC Sršni Píšť 9 2 4 6
70 Harasim David   HC Sršni Píšť 10 2 4 6
71 Wittek Lukáš /C   HC Bolatice 11 2 4 6
72 Bedrunka Petr        HC Prajz Hlučín 10 5 0 5
73 Klemens Adam   HC Buldoci Branka 2 4 1 5
74 Lexa Martin   HC Hať 7 4 1 5
75 Motyka Petr   HC Bolatice 11 4 1 5
76 Hadamčík Petr   HC Štěpánkovice 6 3 2 5
77 Nádeníček Erik R HC Buldoci Branka 8 3 2 5
78 Benda Pavel   HC Štěpánkovice 10 3 2 5
79 Holuša Dominik   HC Štěpánkovice 10 3 2 5
80 Rozkošný Radek   HC Bolatice 11 3 2 5
81 Rončka Jiří                HC Prajz Hlučín 11 3 2 5
82 Rapák Martin R AHC Storm 3 2 3 5
83 Šrom Martin   AHC Storm 7 2 3 5
84 Schikora Svatomír /C   HC Prajz Hlučín 10 2 3 5
85 Riemel Pavel   HC Kobeřice 11 2 3 5
86 Slivka Jiří   HC Sharks Zábřeh 11 2 3 5
87 Slivka Petr   HC Sharks Zábřeh 12 2 3 5
88 Baránek Jan   HC Sharks Zábřeh 4 4 0 4
89 Krol Petr R HC Hať 5 3 1 4
90 Vehovský Jan   HC Bolatice 8 3 1 4
91 Nádeníček Josef   HC Štěpánkovice 9 3 1 4
92 Pačka Petr   HC Sharks Zábřeh 10 3 1 4
93 West Pavel   HC Bolatice 11 3 1 4
94 Babiš Luboš   HC Sharks Zábřeh 11 3 1 4
95 Šustr Jakub   HC Hať 8 2 2 4
96 Hanzlík Daniel    HC Kobeřice 10 2 2 4
97 Antos Tomáš   HC Hať 11 2 2 4
98 Folvarský Michal     HC Prajz Hlučín 11 1 3 4
99 Nevřela Pavel   HC Bolatice 12 1 3 4
100 Ambrůz Radim   HC Kobeřice 7 3 0 3
101 Folvarský Roman     HC Prajz Hlučín 2 2 1 3
102 Römer Petr R HC Viking Jakartovice 3 2 1 3
103 Hanzlík Václav   HC Štěpánkovice 4 2 1 3
104 Hrčka Michal   AHC Storm 6 2 1 3
105 Válek Dominik   HC Viking Jakartovice 7 2 1 3
106 Slavík Tomáš R HC Štěpánkovice 4 1 2 3
107 Rubý Patrik   HC Buldoci Branka 5 1 2 3
108 Kadula Tomáš         HC Prajz Hlučín 5 1 2 3
109 Jančura Václav   HC Viking Jakartovice 8 1 2 3
110 Pytlík Daniel   HC Kobeřice 9 1 2 3
111 Trochta Robert /A   HC Kozmice 11 1 2 3
112 Kichner René   HC Sharks Zábřeh 8 0 3 3
113 Slaný Gabriel   HC Štěpánkovice 10 0 3 3
114 Poledne Michal R HC Viking Jakartovice 12 0 3 3
115 Bála Jiří   HC Štěpánkovice 1 2 0 2
116 Kotyrba Martin   HC Sršni Píšť 5 2 0 2
117 Holas Aleš   HC Štěpánkovice 6 2 0 2
118 Kučera Jakub   HC Kozmice 1 1 1 2
119 Barát Jakub R HC Štěpánkovice 1 1 1 2
120 Boček Patrik   HC Bolatice 2 1 1 2
121 West Petr   HC Bolatice 2 1 1 2
122 Ostárek Martin    HC Prajz Hlučín 2 1 1 2
123 Peroutka Tomáš R HC Sršni Píšť 3 1 1 2
124 Elbl Patrik   HC Bolatice 7 1 1 2
125 Šebestík Libor   HC Kozmice 7 1 1 2
126 Kuzník Pavel   HC Buldoci Branka 8 1 1 2
127 Riemel Karel   HC Kobeřice 11 1 1 2
128 Frič Petr   AHC Storm 12 1 1 2
129 Chybík Miroslav      HC Prajz Hlučín 8 0 2 2
130 Szczurek Jaromír   HC Prajz Hlučín 9 0 2 2
131 Javorek Libor   HC Kozmice 10 0 2 2
132 Kardliak Jan   HC Sharks Zábřeh 12 0 2 2
133 Muczka Andreas   HC Kobeřice 1 1 0 1
134 Heczko Lukáš   HC Prajz Hlučín 1 1 0 1
135 Boniatti Sebastiano R AHC Storm 2 1 0 1
136 Rein Antonín R HC Kobeřice 2 1 0 1
137 Večeřa Ondřej R HC Štěpánkovice 2 1 0 1
138 Václavík Lukáš   HC Štěpánkovice 2 1 0 1
139 Olbort Lukáš   HC Hať 3 1 0 1
140 Labuda Filip   HC Sharks Zábřeh 3 1 0 1
141 Hluchník Jan   HC Sršni Píšť 3 1 0 1
142 Šmajsterla Martin   HC Viking Jakartovice 3 1 0 1
143 Glacel Petr   HC Kobeřice 7 1 0 1
144 Baranek Lukáš   HC Sršni Píšť 7 1 0 1
145 Piškula Jiří   HC Štěpánkovice 7 1 0 1
146 Böhm Jakub   HC Kobeřice 8 1 0 1
147 Sonek Daniel   HC Buldoci Branka 9 1 0 1
148 Zemek Lubomír   HC Viking Jakartovice 12 1 0 1
149 Pek Miroslav   AHC Storm 0 0 1 1
150 Hendrich Vladan   HC Štěpánkovice 1 0 1 1
151 Čížek Marek R HC Hať 2 0 1 1
152 Prokš Martin            HC Prajz Hlučín 2 0 1 1
153 Vajda Radek   AHC Storm 3 0 1 1
154 Fischer Jan   AHC Storm 3 0 1 1
155 Prejda Lukáš   HC Buldoci Branka 3 0 1 1
156 Krzisch Jan   HC Kobeřice 4 0 1 1
157 Snopek Tomáš R HC Viking Jakartovice 4 0 1 1
158 Krupa Jiří   HC Kozmice 6 0 1 1
159 Kulig Michal   HC Hať 7 0 1 1
160 Hagen Daniel   HC Kobeřice 7 0 1 1
161 Šafarčík Jiří   HC Viking Jakartovice 7 0 1 1
162 Barta Roman   AHC Storm 9 0 1 1
163 Polomský Miloslav   HC Sršni Píšť 9 0 1 1
164 Bolacký René   HC Štěpánkovice 9 0 1 1
165 Šimon David/A   HC Viking Jakartovice 9 0 1 1
166 Dudek Pavel   HC Hať 12 0 1 1
167 Heider Adam /B   HC Hať 12 0 1 1
168 Novák Petr   HC Sharks Zábřeh 12 0 1 1
169 Ondrášek Martin   HC Sharks Zábřeh 12 0 1 1
int(2)

Aktuality

  • Nová sezóna 22/23

    30.8.2022
    Sezóna 2022/2023
    Start sezóny bude 14.10. 2022 letošní sezónu bude hrát 22 týmů! Hrát se bude na dvě skupiny po 11 týmech. A to vzhledem k tomu, že sezóna bude zatím vypsána jen do 31.12 2022. Následně se vyhodnotí situace ohledně energií a případně se bude pokračovat.
  • 2.2.2022
    Kanadské bodování uzavřeno po 23.kole!
     
    Nejlepší odmění před finále!
  • 1 Zápas STOP!

    29.1.2022

    Raab David, Španěl Mišol, Merta Jan, Petružala Radek - všichni tresty 5 + OK

« Novější | Starší »

Partneři