Celkové bodování 22/23

AHL1 Jméno Reg. Tým Z G A B
1 Blaga Richard R HC Isotra 18 64 2 66
2 Řehák Martin R HC Autodíly Pema 17 33 27 60
3 Mikeš Jan R HC Lipina Markvartovice 9 29 23 52
4 Juříček Vojtěch R HC Lipina Markvartovice 12 21 29 50
5 Kocur Jakub   HC Bohuslavice 18 28 16 44
6 Klepáč Radim   HC Peugeot Auto Hruška 19 18 25 43
7 Dlouhý Jan R HC Autodíly Pema 20 25 17 42
8 Řehák Jan R HC Lipina Markvartovice 11 24 12 36
9 Urbanský Ondřej  R AHC Laviny 16 16 20 36
10 Timčenko Filip R HC Horní Lhota 12 25 10 35
11 Klemens Martin   HC Peugeot Auto Hruška 17 22 11 33
12 Majling Marcel   HC Horní Lhota 17 18 11 29
13 Chřibek Jakub R HC Isotra 12 8 21 29
14 Foldyna Dalibor   HC Bohuslavice 12 16 10 26
15 Hula Jan   HC Peugeot Auto Hruška 20 16 9 25
16 Teska Tomáš   HC Autodíly Pema 12 15 7 22
17 Řípa Martin   HC Cheguevara 19 13 9 22
18 Kozačka Zdeněk   HC Mexiko 18 14 7 21
19 Šebesta Milan   HC Autodíly Pema 14 11 10 21
20 Unruh Miroslav   HC Isotra 17 5 16 21
21 Konštacký Filip /A R HC Horní Lhota 9 14 6 20
22 Krupa Jan   HC Bohuslavice 10 13 7 20
23 Gvoždík Michael   HC Mexiko 16 13 7 20
24 Vaněk Zdeněk /C   HC Autodíly Pema 16 12 8 20
25 Lelek David   HC Monaco 17 14 5 19
26 Hos Jiří  R AHC Laviny 14 12 7 19
27 Langer Petr R HC Peugeot Auto Hruška 16 4 15 19
28 Berger Michal R AHC Laviny 10 10 8 18
29 Peterek Petr   HC Peugeot Auto Hruška 19 10 8 18
30 Novák Přemysl   HC Cheguevara 19 10 7 17
31 Mičola Tomáš   AHC Laviny 12 11 5 16
32 Neminář Marcel   HC Isotra 20 10 5 15
33 Moravec Přemysl   HC Otice 16 9 6 15
34 Maliňák Martin R HC Peugeot Auto Hruška 16 8 7 15
35 Chamrada Jiří ml. R HC Isotra 18 7 8 15
36 Osmánek David   HC Horní Lhota 8 6 9 15
37 Hollesch Denis   HC Mexiko 16 7 7 14
38 Pavlík Martin   HC Monaco 11 11 2 13
39 Mrázek Martin   HC Horní Lhota 14 8 5 13
40 Thiemel Martin   HC Mexiko 19 3 10 13
41 Vavřín Milan   HC Lipina Markvartovice 6 8 4 12
42 Menšík Jiří   HC Peugeot Auto Hruška 13 8 4 12
43 Bolacký Michal R HC Peugeot Auto Hruška 14 8 4 12
44 Kunz Karel   HC Otice 16 8 4 12
45 Dietrich Martin R HC Otice 10 7 5 12
46 Borunský Marek R HC Cheguevara 11 6 6 12
47 Havlíček Tomáš   HC Lipina Markvartovice 11 9 2 11
48 Ďuriška Daniel   HC Monaco 14 6 5 11
49 Novák Mikuláš R HC Autodíly Pema 15 5 6 11
50 Mušálek Lukáš   HC Lipina Markvartovice 15 5 6 11
51 Celta Tomáš   HC Isotra 13 0 11 11
52 Gruň Filip   HC Peugeot Auto Hruška 9 9 1 10
53 Bielaček Viktor   HC Otice 17 7 3 10
54 Bartoš Petr R HC Cheguevara 9 6 4 10
55 Vilášek Petr /A   HC Mexiko 14 6 4 10
56 Šupik Marcel   HC Otice 14 4 6 10
57 Kroček Lukáš R HC Peugeot Auto Hruška 11 3 7 10
58 Chorovský Josef   HC Autodíly Pema 11 5 4 9
59 Tsametis Michal   HC Autodíly Pema 13 4 5 9
60 Pospěch Jan  R HC Cheguevara 13 4 5 9
61 Martinec Petr   HC Otice 16 4 5 9
62 Tsametis Alexandr   HC Autodíly Pema 15 3 6 9
63 Chamrada Jiří st. /C   HC Isotra 15 3 6 9
64 Hudeček Jaromír   HC Otice 15 3 6 9
65 Přibyla Lukáš HC Mexiko 3 2 7 9
66 Hrbáč Petr /C   HC Horní Lhota 19 2 7 9
67 Hubáček David   HC Autodíly Pema 20 2 7 9
68 Vitásek David   HC Mexiko 13 6 2 8
69 Rohovský Jan   HC Monaco 14 6 2 8
70 Tampa Martin   HC Cheguevara 13 5 3 8
71 Harazim David R HC Monaco 9 4 4 8
72 Novák Aleš /A   HC Horní Lhota 20 4 4 8
73 Schauer Jan   HC Mexiko 8 3 5 8
74 Kubík Libor   HC Bohuslavice 11 3 5 8
75 Volný Ondřej   HC Mexiko 16 3 5 8
76 Kocur David   HC Bohuslavice 17 2 6 8
77 Vehovský Petr HC Mexiko 3 6 1 7
78 Kocur Michal   HC Peugeot Auto Hruška 11 5 2 7
79 Chřibek Petr   HC Otice 12 5 2 7
80 Jarkulisch Dominik /A   HC Monaco 11 4 3 7
81 Klinger Dominik   HC Isotra 13 4 3 7
82 Jánoš Jan   HC Bohuslavice 12 3 4 7
83 Sulovský leoš   HC Lipina Markvartovice 12 3 4 7
84 Jančík Kryštof   HC Lipina Markvartovice 9 2 5 7
85 Pscolka Radek   HC Lipina Markvartovice 16 2 5 7
86 Hymlár Jiří   HC Otice 17 1 6 7
87 Bělaška Michal   HC Cheguevara 13 0 7 7
88 Staněk Jiří   HC Isotra 16 0 7 7
89 Anděl Jakub R HC Cheguevara 4 4 2 6
90 Gvoždík Daniel /A   HC Mexiko 7 4 2 6
91 Ladner Ondřej   AHC Laviny 9 4 2 6
92 Komárek Luboš   AHC Laviny 9 4 2 6
93 Neumann Marek   AHC Laviny 16 4 2 6
94 Šmída Petr    AHC Laviny 13 3 3 6
95 Kožaný Tomáš R HC Monaco 14 3 3 6
96 Novák Miroslav   AHC Laviny 15 3 3 6
97 Kubík Martin   HC Isotra 12 2 4 6
98 Barabasch Libor   HC Autodíly Pema 16 1 5 6
99 Wilpert Marek   HC Bohuslavice 12 5 0 5
100 Musálek Michal R HC Monaco 6 4 1 5
101 Lamich Luděk R HC Otice 15 4 1 5
102 Fučík Roman   HC Lipina Markvartovice 4 3 2 5
103 Otipka Miroslav   HC Cheguevara 8 3 2 5
104 Matěják Aleš R HC Cheguevara 11 3 2 5
105 Strnádek Rostislav   HC Cheguevara 14 3 2 5
106 Holuša Daniel   HC Cheguevara 15 3 2 5
107 Aust Roman   AHC Laviny 11 2 3 5
108 Dlouhý Ladislav   HC Autodíly Pema 12 2 3 5
109 Dietrich  Tomaš   HC Otice 12 2 3 5
110 Konštacký Jakub R HC Horní Lhota 16 2 3 5
111 Michálek Aleš R HC Otice 17 2 3 5
112 Kačmař Martin   HC Peugeot Auto Hruška 7 1 4 5
113 Přikryl Jan   HC Mexiko 9 1 4 5
114 Blaga Radek R HC Isotra 10 1 4 5
115 Kunczik Jakub /A   HC Monaco 11 1 4 5
116 Přibyla Petr   HC Cheguevara 13 1 4 5
117 Musialek Martin   HC Horní Lhota 15 1 4 5
118 Jarkulisch Dalibor   HC Monaco 14 0 5 5
119 Šmída Rostislav   AHC Laviny 16 0 5 5
120 Petružela Radek HC Mexiko 14 4 0 4
121 Matzner Tomáš   HC Horní Lhota 16 4 0 4
122 Šnajdr Jiří /A   HC Otice 4 3 1 4
123 Samiec Ivo   HC Cheguevara 8 2 2 4
124 Glos Miroslav   HC Mexiko 10 2 2 4
125 Davídek Adam   HC Monaco 13 1 3 4
126 Jurek Milan   HC Horní Lhota 19 1 3 4
127 Barabaš Lukáš   HC Monaco 7 0 4 4
128 Záruba Richard   HC Cheguevara 8 3 0 3
129 Jaroš Martin   HC Otice 5 2 1 3
130 Jeřábek David   HC Autodíly Pema 6 2 1 3
131 Benš Jan   HC Cheguevara 11 2 1 3
132 Řičický Jaroslav   HC Otice 12 2 1 3
133 Fichna David   HC Isotra 18 2 1 3
134 Hroch Jan   HC Cheguevara 5 1 2 3
135 Šolc Radim   HC Lipina Markvartovice 5 1 2 3
136 Plaček Tomáš   HC Lipina Markvartovice 5 1 2 3
137 Gaura Luboš   HC Isotra 7 1 2 3
138 Wittek Petr   HC Monaco 9 1 2 3
139 Moravec Tomaš   HC Otice 6 0 3 3
140 Kocur Tomáš /C       HC Bohuslavice 15 0 3 3
141 Dominik Lukáš   HC Bohuslavice 19 0 3 3
142 Vícha René   HC Cheguevara 7 2 0 2
143 Jaroš Ondřej   HC Lipina Markvartovice 8 2 0 2
144 Hutnik David R HC Cheguevara 12 2 0 2
145 Nestroj Tomáš   AHC Laviny 15 2 0 2
146 Wrozyna Dominik R AHC Laviny 3 1 1 2
147 Svozil Richard   AHC Laviny 4 1 1 2
148 Holuša Jakub   AHC Laviny 4 1 1 2
149 Trulej Zbyněk   HC Isotra 4 1 1 2
150 Dohnal Martin   HC Cheguevara 6 1 1 2
151 Kurka Dalibor   HC Monaco 8 1 1 2
152 Lerch Ondřej R AHC Laviny 9 1 1 2
153 Apolenář Josef   HC Isotra 2 0 2 2
154 Jaloviec Pavel   HC Isotra 3 0 2 2
155 Vjačka Aleš   HC Lipina Markvartovice 6 0 2 2
156 Ratajský František /C   HC Lipina Markvartovice 8 0 2 2
157 Harasim David   HC Mexiko 8 0 2 2
158 Chovanec Petr   HC Horní Lhota 11 0 2 2
159 Fojtík Petr   HC Horní Lhota 16 0 2 2
160 Vitásek Michael   HC Bohuslavice 19 0 2 2
161 Fistr Rostislav   HC Horní Lhota 19 0 2 2
162 Staněk Karel   HC Autodíly Pema 1 1 0 1
163 Soukup Petr   HC Horní Lhota 1 1 0 1
164 Lubeník Michal   HC Monaco 2 1 0 1
165 Neminář Denis   HC Isotra 3 1 0 1
166 Baránek Petr   HC Mexiko 4 1 0 1
167 Morys Pavel   HC Autodíly Pema 5 1 0 1
168 Rostek Libor   HC Lipina Markvartovice 5 1 0 1
169 Gajovský Jakub   HC Lipina Markvartovice 5 1 0 1
170 Jasník Jan   HC Cheguevara 7 1 0 1
171 Mička Miloš   AHC Laviny 8 1 0 1
172 Havlíček Stanislav   HC Lipina Markvartovice 8 1 0 1
173 Volný Jaromír   HC Mexiko 10 1 0 1
174 Freisler Lukáš   HC Bohuslavice 17 1 0 1
175 Čopík Jakub R HC Lipina Markvartovice 1 0 1 1
176 Kocur Filip   HC Bohuslavice 2 0 1 1
177 Buchtík Jan   HC Isotra 2 0 1 1
178 Honig Jan   HC Cheguevara 5 0 1 1
179 Stareczek Pavel   HC Mexiko 5 0 1 1
180 Pospíšil Daniel   HC Monaco 5 0 1 1
181 Pavlík Jan   HC Peugeot Auto Hruška 5 0 1 1
182 Komár Vítězslav   HC Horní Lhota 6 0 1 1
183 Myšák Vladimír   HC Lipina Markvartovice 7 0 1 1
184 Cigán Šimon   HC Bohuslavice 8 0 1 1
185 Lazecký Roman /B   HC Horní Lhota 8 0 1 1
186 Kostka Jan   HC Cheguevara 9 0 1 1
187 Těžký Tomáš   HC Monaco 9 0 1 1
188 Džemla Jiří   HC Monaco 12 0 1 1
189 Dominik Ivo   HC Bohuslavice 14 0 1 1
190 Bensch Tomáš   AHC Laviny 18 0 1 1
AHL2 Jméno Reg. Tým Z G A B
1 Polomíček David R HC Sharks Zábřeh 19 31 15 46
2 Bitomský Ondřej R HC Štěpánkovice 17 29 16 45
3 Pavlíček Jakub R HC Kozmice 15 27 14 41
4 Vodička Tomáš R AHC Storm 16 24 16 40
5 Votánek Lukáš R HC Buldoci Branka 18 22 10 32
6 Rošík Karel   HC Sharks Zábřeh 18 16 16 32
7 Kohut Radim   HC Buldoci Branka 15 10 22 32
8 Kuchejda Petr /C   HC Kozmice 13 13 17 30
9 Konečný Jiří R HC Štěpánkovice 13 15 11 26
10 Hladík Vít R HC Kozmice 10 10 16 26
11 Kalužík Marek /A   HC Bolatice 19 17 8 25
12 Moravec Aleš /A   AHC Storm 18 12 12 24
13 Čermák Zdeněk /C R HC Kobeřice 16 16 7 23
14 Surovka Petr R HC Buldoci Branka 16 15 7 22
15 Antonín Bruno   HC Prajz Hlučín 17 11 11 22
16 Grubr Martin R HC Sršni Píšť 3 13 8 21
17 Lizák Martin R HC Sršni Píšť 9 11 9 20
18 Pechník Petr /C   HC Viking Jakartovice 18 11 9 20
19 Valchař Vladimír   HC Viking Jakartovice 17 13 6 19
20 Štefánik Michal   AHC Storm 15 12 7 19
21 Hladík Vladimír R HC Kozmice 8 11 8 19
22 Riedel Tomáš   HC Kozmice 12 9 10 19
23 Haltof Petr R HC Hať 16 16 2 18
24 Ševčík Šimon   HC Bolatice 13 13 5 18
25 Ranoš David   HC Kozmice 15 11 7 18
26 Čečiva Adam R HC Sršni Píšť 8 11 6 17
27 Mrowiec Petr   HC Kozmice 10 10 7 17
28 Jarosch Michael R HC Kobeřice 12 8 9 17
29 Hendrych David R HC Štěpánkovice 14 11 5 16
30 Gloga Svatopluk   HC Viking Jakartovice 18 10 6 16
31 Sonek Jan /C   HC Buldoci Branka 16 7 8 15
32 Besta Václav   HC Hať 12 5 10 15
33 Both Martin   HC Kozmice 11 9 5 14
34 Černín Petr   HC Buldoci Branka 17 6 8 14
35 Lasák Pavel /C   HC Hať 13 10 3 13
36 Lokoč Pavel   HC Sharks Zábřeh 18 10 3 13
37 Prokša Ondřej   HC Kozmice 14 8 5 13
38 Pavela Michal   HC Kozmice 10 6 7 13
39 Kalužík David   HC Bolatice 14 6 7 13
40 Kocur Luboš /C   HC Sharks Zábřeh 16 4 9 13
41 Lacman Dominik R AHC Storm 8 10 2 12
42 Hritz Peter   HC Prajz Hlučín 15 9 3 12
43 Blaževič Lukáš R HC Prajz Hlučín 9 8 4 12
44 Myšák Eduard   HC Viking Jakartovice 15 8 4 12
45 Rapák Martin R AHC Storm 6 7 5 12
46 Schreiber Vaclav   HC Kozmice 10 7 5 12
47 Leinonen Sami   HC Bolatice 12 6 6 12
48 Navrátil Adam R HC Hať 6 6 5 11
49 Pačka Petr   HC Sharks Zábřeh 16 6 5 11
50 Ludwig Kamil   HC Buldoci Branka 18 6 5 11
51 Wittek Lukáš /C   HC Bolatice 17 5 6 11
52 Baránek Aleš   HC Sharks Zábřeh 18 5 6 11
53 Sklenařík Petr           HC Prajz Hlučín 5 8 2 10
54 Beneš Pavel             HC Prajz Hlučín 15 7 3 10
55 Kincl Michal   AHC Storm 13 6 4 10
56 Lexa Martin   HC Hať 13 6 4 10
57 Motyka Petr   HC Bolatice 18 6 4 10
58 Levák David /A R HC Kobeřice 18 6 4 10
59 Bortlík Martin   HC Hať 15 5 5 10
60 Múdrik Michal        HC Prajz Hlučín 16 4 6 10
61 Barát Jakub R HC Štěpánkovice 4 3 7 10
62 Jureček Lukáš R HC Prajz Hlučín 9 2 8 10
63 Kaštovský Tomáš R HC Hať 16 5 4 9
64 Klimek Jan   AHC Storm 10 4 5 9
65 Válek Dominik   HC Viking Jakartovice 14 5 3 8
66 Pytlík Daniel   HC Kobeřice 15 5 3 8
67 Benda Pavel   HC Štěpánkovice 15 5 3 8
68 Pytlík Pavel   HC Kobeřice 13 4 4 8
69 Hadamčík Petr   HC Štěpánkovice 9 3 5 8
70 Strmeň Josef   HC Hať 16 2 6 8
71 Slaný Gabriel   HC Štěpánkovice 15 1 7 8
72 Magera Matěj   HC Bolatice 11 6 1 7
73 Gregořica René R AHC Storm 8 5 2 7
74 Elbl Patrik   HC Bolatice 12 5 2 7
75 Bedrunka Petr        HC Prajz Hlučín 14 5 2 7
76 Rončka Jiří                HC Prajz Hlučín 14 5 2 7
77 Babiš Luboš   HC Sharks Zábřeh 18 5 2 7
78 Kirschner Lukáš   HC Viking Jakartovice 6 4 3 7
79 Barta Daniel /C   AHC Storm 14 4 3 7
80 Slivka Jiří   HC Sharks Zábřeh 18 4 3 7
81 Berescik Adam   HC Sršni Píšť 7 3 4 7
82 Kozla Petr   HC Hať 10 3 4 7
83 Folvarský Michal     HC Prajz Hlučín 17 3 4 7
84 Kolek Jakub R HC Viking Jakartovice 6 2 5 7
85 Vilášek Michael          HC Prajz Hlučín 9 5 1 6
86 Návrat Lukáš   HC Bolatice 10 4 2 6
87 Rozkošný Radek   HC Bolatice 12 4 2 6
88 Antos Tomáš   HC Hať 17 4 2 6
89 Hanzlík Daniel    HC Kobeřice 17 4 2 6
90 Holuša Dominik   HC Štěpánkovice 13 3 3 6
91 Kuzník Pavel   HC Buldoci Branka 14 3 3 6
92 Trochta Robert /A   HC Kozmice 16 3 3 6
93 Kapolka Filip R HC Kozmice 8 2 4 6
94 Kotyrba Tomáš   HC Sršni Píšť 9 2 4 6
95 Harasim David   HC Sršni Píšť 10 2 4 6
96 Riemel Pavel   HC Kobeřice 14 2 4 6
97 Nevřela Pavel   HC Bolatice 15 2 4 6
98 Slivka Petr   HC Sharks Zábřeh 19 2 4 6
99 Repper Patrik   HC Buldoci Branka 10 5 0 5
100 Klemens Adam   HC Buldoci Branka 2 4 1 5
101 West Pavel   HC Bolatice 17 4 1 5
102 Nádeníček Erik R HC Buldoci Branka 10 3 2 5
103 Šustr Jakub   HC Hať 12 3 2 5
104 Nádeníček Josef   HC Štěpánkovice 12 3 2 5
105 Vehovský Jan   HC Bolatice 14 3 2 5
106 Lindovský Dušan   HC Buldoci Branka 4 2 3 5
107 Schikora Svatomír /C   HC Prajz Hlučín 10 2 3 5
108 Šrom Martin   AHC Storm 11 2 3 5
109 Hendrich Vladan   HC Štěpánkovice 5 1 4 5
110 Vajda Radek   AHC Storm 9 1 4 5
111 Kichner René   HC Sharks Zábřeh 15 1 4 5
112 Kardliak Jan   HC Sharks Zábřeh 19 1 4 5
113 Kucsera Michael R HC Kobeřice 2 4 0 4
114 Baránek Jan   HC Sharks Zábřeh 4 4 0 4
115 Krol Petr R HC Hať 5 3 1 4
116 Labuda Filip   HC Sharks Zábřeh 7 3 1 4
117 Hrčka Michal   AHC Storm 8 3 1 4
118 Ambrůz Radim   HC Kobeřice 10 3 1 4
119 Folvarský Roman     HC Prajz Hlučín 6 2 2 4
120 Andersch Radim   HC Buldoci Branka 11 2 2 4
121 Barta Roman   AHC Storm 14 2 2 4
122 Poledne Michal R HC Viking Jakartovice 19 0 4 4
123 Holas Aleš   HC Štěpánkovice 9 3 0 3
124 Böhm Jakub   HC Kobeřice 10 3 0 3
125 Römer Petr R HC Viking Jakartovice 3 2 1 3
126 Hanzlík Václav   HC Štěpánkovice 4 2 1 3
127 Rein Antonín R HC Kobeřice 6 2 1 3
128 Kamrád René /A R HC Bolatice 2 1 2 3
129 Salát Jakub   HC Kobeřice 4 1 2 3
130 Slavík Tomáš R HC Štěpánkovice 4 1 2 3
131 Rubý Patrik   HC Buldoci Branka 5 1 2 3
132 Boček Patrik   HC Bolatice 8 1 2 3
133 Jančura Václav   HC Viking Jakartovice 8 1 2 3
134 Kadula Tomáš         HC Prajz Hlučín 11 1 2 3
135 Riemel Karel   HC Kobeřice 18 1 2 3
136 Motyka Radek   HC Bolatice 2 0 3 3
137 Šafránek Jiří   HC Kobeřice 8 0 3 3
138 Szczurek Jaromír   HC Prajz Hlučín 15 0 3 3
139 Šimon David/A   HC Viking Jakartovice 16 0 3 3
140 Bála Jiří   HC Štěpánkovice 1 2 0 2
141 Kotyrba Martin   HC Sršni Píšť 5 2 0 2
142 Glacel Petr   HC Kobeřice 11 2 0 2
143 Piškula Jiří   HC Štěpánkovice 12 2 0 2
144 Kučera Jakub   HC Kozmice 1 1 1 2
145 West Petr   HC Bolatice 2 1 1 2
146 Muczka Andreas   HC Kobeřice 3 1 1 2
147 Ostárek Martin    HC Prajz Hlučín 3 1 1 2
148 Peroutka Tomáš R HC Sršni Píšť 3 1 1 2
149 Prusek Aleš /A   AHC Storm 7 1 1 2
150 Šebestík Libor   HC Kozmice 7 1 1 2
151 Frič Petr   AHC Storm 18 1 1 2
152 Bílý Radim R HC Kobeřice 3 0 2 2
153 Chybík Miroslav      HC Prajz Hlučín 10 0 2 2
154 Javorek Libor   HC Kozmice 11 0 2 2
155 Bolacký René   HC Štěpánkovice 13 0 2 2
156 Ondrášek Martin   HC Sharks Zábřeh 18 0 2 2
157 Novák Petr   HC Sharks Zábřeh 19 0 2 2
158 Heczko Lukáš   HC Prajz Hlučín 1 1 0 1
159 Večeřa Ondřej R HC Štěpánkovice 2 1 0 1
160 Václavík Lukáš   HC Štěpánkovice 2 1 0 1
161 Boniatti Sebastiano R AHC Storm 3 1 0 1
162 Olbort Lukáš   HC Hať 3 1 0 1
163 Hluchník Jan   HC Sršni Píšť 3 1 0 1
164 Šmajsterla Martin   HC Viking Jakartovice 3 1 0 1
165 Baranek Lukáš   HC Sršni Píšť 7 1 0 1
166 Sonek Daniel   HC Buldoci Branka 10 1 0 1
167 Zemek Lubomír   HC Viking Jakartovice 19 1 0 1
168 Pek Miroslav   AHC Storm 0 0 1 1
169 Čížek Marek R HC Hať 2 0 1 1
170 Prokš Martin            HC Prajz Hlučín 2 0 1 1
171 Krčmář Martin   HC Viking Jakartovice 3 0 1 1
172 Prejda Lukáš   HC Buldoci Branka 4 0 1 1
173 Krzisch Jan   HC Kobeřice 5 0 1 1
174 Snopek Tomáš R HC Viking Jakartovice 5 0 1 1
175 Kulig Michal   HC Hať 7 0 1 1
176 Hagen Daniel   HC Kobeřice 7 0 1 1
177 Krupa Jiří   HC Kozmice 7 0 1 1
178 Fischer Jan   AHC Storm 9 0 1 1
179 Polomský Miloslav   HC Sršni Píšť 9 0 1 1
180 Konetzný Jiří   HC Hať 10 0 1 1
181 Šafarčík Jiří   HC Viking Jakartovice 14 0 1 1
182 Steuer Zbyněk   HC Kobeřice 15 0 1 1
183 Dudek Pavel   HC Hať 18 0 1 1
184 Heider Adam /B   HC Hať 18 0 1 1
int(3)

Aktuality

  • Sledujte rozpis LEDU!

    14.9.2021

    https://www.bulyarena.cz/sportoviste/rozpis-ledove-plochy/

  • Schůze AHL

    22.9.2020

    24.10. v Buly, schůze vedení AHL

  • Přihlášky

    7.8.2020

    Prosíme všechny vedoucí, kteří chtějí hrát AHL v sezóně 20/21 aby na info@ahl-kravare.cz zaslali přihlášku!

« Novější | Starší »

Partneři