Tabulka trestů

  Jméno Tým Z TM
1 Petružela Radek HC Mexiko 21 50,5
2 Merta Jan / A AHC Storm 14 48
3 Kovalčík Pavel HC Derby Kouty 15 43
4 Španěl Miloš HC Derby Kouty 11 40
5 Nádeníček Erik HC Buldoci Branka 12 38,5
6 Mička Miloš AHC Laviny 16 31
7 Raab David HC AZ Pneu Jaktař 2 26,5
8 Vaněk Jiří / A AHC Storm 4 26,5
9 Michálek Aleš HC Otice 20 26,5
10 Langer Petr HC Peugeot Auto Hruška 23 26,5
11 Ludwig Kamil HC Buldoci Branka 21 22,5
12 Nevřela Pavel HC Bolatice 20 21
13 Slivka Jiří HC Sharks Zábřeh 22 21
14 Hritz Peter HC Prajz Hlučín 3 20
15 Otýpka Tomáš HC Derby Kouty 16 19,5
16 Sulovský Leoš AHC Storm 7 19
17 Dominik Ivo HC Bohuslavice 18 17,5
18 Pytlík Daniel HC Kobeřice 18 16
19 Prusek Aleš / A AHC Storm 11 15
20 Jaroš Ondřej HC Lipina Markvartovice 16 15
21 Schneider Jan HC AZ Pneu Jaktař 20 15
22 Grubr Martin HC Sršni Píšť 10 14,5
23 Pospěch Jan  HC Cheguevara 18 14,5
24 Bortlík Martin HC Hať 20 14,5
25 Holuša Jakub AHC Laviny 11 13,5
26 Kotyrba Tomáš HC Sršni Píšť 16 13,5
27 Blaga Radek HC Isotra 19 13,5
28 West Pavel HC Bolatice 20 13,5
29 Majling Marcel HC Horní Lhota 20 13,5
30 Kuchejda Petr / C HC Kozmice 20 13,5
31 Vitásek Michael HC Bohuslavice 21 13,5
32 Konštacký Jakub HC Horní Lhota 21 13,5
33 Peterek Petr HC Viking Jakartovice 8 13
34 Kalužík Marek / A HC Bolatice 19 13
35 Pšenica Milan HC Bohuslavice 13 12
36 Martinec Petr HC Otice 16 12
37 Fojtík Petr HC Horní Lhota 17 12
38 Chovanec Petr HC Horní Lhota 17 12
39 Neumann Marek AHC Laviny 19 12
40 Šmída Rostislav AHC Laviny 19 12
41 Staněk Jiří HC Isotra 20 12
42 Šnajdr Jiří / A HC Otice 20 12
43 Veselka Roman / C HC Monaco 21 12
44 Kocur Luboš / C HC Sharks Zábřeh 21 12
45 Ondrášek Martin HC Sharks Zábřeh 21 12
46 Dlouhý Jan HC Autodíly Pema 23 12
47 Levák David / A HC Kobeřice 11 10,5
48 Sedlář David HC Derby Kouty 12 10,5
49 Bensch Ondřej HC Kobeřice 13 10,5
50 Mrowiec Petr HC Kozmice 18 10,5
51 Kardliak Jan HC Sharks Zábřeh 19 10,5
52 Ranoš David HC Kozmice 22 10,5
53 Pechník Petr / C HC Viking Jakartovice 22 10,5
54 Hollesch Denis HC Mexiko 23 10,5
55 Přibyla Petr HC Cheguevara 11 9
56 Boček Tomáš  / A HC Bolatice 12 9
57 Strnádek Rostislav HC Cheguevara 12 9
58 Gvoždík Daniel HC Mexiko 12 9
59 Havlíček Stanislav HC Lipina Markvartovice 13 9
60 Dlouhý Ladislav HC Autodíly Pema 14 9
61 Beneš Pavel HC Prajz Hlučín 16 9
62 Magera Matěj HC Bolatice 17 9
63 Chybík Miroslav HC Prajz Hlučín 17 9
64 Rein Antonín HC AZ Pneu Jaktař 18 9
65 Kamrád René / A HC Bolatice 18 9
66 Havlíček Tomáš HC Lipina Markvartovice 18 9
67 Bedrunka Petr HC Prajz Hlučín 18 9
68 Riemel Karel HC Kobeřice 19 9
69 Juříček Vojtěch HC Lipina Markvartovice 19 9
70 Múdrik Michal HC Prajz Hlučín 19 9
71 Sonek Jan / C HC Buldoci Branka 20 9
72 Kunz Karel HC Otice 20 9
73 Vajda Radek AHC Storm 21 9
74 Dudek Pavel HC Hať 21 9
75 Polomský Miloslav AHC Laviny 4 7,5
76 Šigut Adam AHC Storm 10 7,5
77 Pospíšil Jiří AHC Storm 11 7,5
78 Lubeník Michal HC Monaco 13 7,5
79 Gregořica René HC Lipina Markvartovice 14 7,5
80 Dietrich  Tomaš HC Otice 15 7,5
81 Kuzník Pavel HC Buldoci Branka 16 7,5
82 Čečiva Adam HC Sršni Píšť 16 7,5
83 Cigán Rostislav HC Sršni Píšť 16 7,5
84 Tsametis Alexandr HC Autodíly Pema 18 7,5
85 Klemens Martin HC Peugeot Auto Hruška 18 7,5
86 Kichner René HC Sharks Zábřeh 18 7,5
87 Baranek Lukáš HC Sršni Píšť 18 7,5
88 Bolacký René HC Štěpánkovice 18 7,5
89 Barabasch Libor HC Autodíly Pema 19 7,5
90 Wittek Lukáš / C HC Bolatice 19 7,5
91 Vjačka Aleš HC Lipina Markvartovice 19 7,5
92 Mrázek Martin HC Horní Lhota 20 7,5
93 Trochta Robert / A HC Kozmice 20 7,5
94 Kocur Tomáš / C     HC Bohuslavice 21 7,5
95 Černín Petr HC Buldoci Branka 21 7,5
96 Kozačka Zdeněk HC Mexiko 21 7,5
97 Menšík Jiří HC Peugeot Auto Hruška 21 7,5
98 Klepáč Radim HC Peugeot Auto Hruška 22 7,5
99 Kunczik Jakub / A HC Monaco 23 7,5
100 Muczka Andreas HC Kobeřice 5 6
101 Boček Patrik HC Bolatice 6 6
102 Osmánek David HC Horní Lhota 6 6
103 West Petr HC Bolatice 7 6
104 Hluchník Jan HC Sršni Píšť 8 6
105 Lasák Tomáš HC Štěpánkovice 8 6
106 Sebrala Marek HC Bohuslavice 9 6
107 Navrátil Jiří HC Hať 9 6
108 Riedel Tomáš HC Kozmice 11 6
109 Baránek Petr HC Mexiko 11 6
110 Kocur Michal HC Peugeot Auto Hruška 11 6
111 Vodička Tomáš AHC Storm 12 6
112 Jarkulisch Dominik HC Monaco 12 6
113 Kurka Dalibor HC Monaco 12 6
114 Kubík Libor HC Bohuslavice 13 6
115 Matěják Aleš HC Derby Kouty 13 6
116 Glos Miroslav HC Derby Kouty 13 6
117 Elbl Patrik HC Bolatice 14 6
118 Pavlík Martin HC Monaco 14 6
119 Jurečka Marek HC Sršni Píšť 14 6
120 Bělaška Michal HC Cheguevara 15 6
121 Bortlík Jiří HC Mexiko 15 6
122 Šafarčík Petr HC Otice 15 6
123 Křižák Jiří HC Viking Jakartovice 15 6
124 Linda Filip HC Derby Kouty 16 6
125 Mičola Tomáš HC Derby Kouty 16 6
126 Přikryl Jan HC Derby Kouty 16 6
127 Řičický Jaroslav HC Otice 16 6
128 Aust Roman HC Derby Kouty 17 6
129 Lasák Jan HC AZ Pneu Jaktař 18 6
130 Fichna David HC Isotra 19 6
131 Rončka Jiří HC Prajz Hlučín 19 6
132 Benda Pavel HC Štěpánkovice 19 6
133 Kocur David HC Bohuslavice 20 6
134 Haltof Petr HC Hať 20 6
135 Celta Tomáš HC Isotra 20 6
136 Rostek Libor HC Lipina Markvartovice 20 6
137 Řípa Martin HC Cheguevara 21 6
138 Folvarský Michal HC Prajz Hlučín 21 6
139 Barta Daniel / C AHC Storm 22 6
140 Moravec Aleš AHC Storm 22 6
141 Staněk Antonín / A HC AZ Pneu Jaktař 22 6
142 Guřan Olin HC Kozmice 3 4,5
143 Plaček David HC Lipina Markvartovice 4 4,5
144 Koutecký Jiří HC Buldoci Branka 5 4,5
145 Mička Jan HC Cheguevara 5 4,5
146 Vysoudil Matěj HC Kozmice 7 4,5
147 Jánoš Jan HC Bohuslavice 8 4,5
148 Přibyla Lukáš HC Derby Kouty 8 4,5
149 Pytlík Pavel HC Kobeřice 8 4,5
150 Kapolka Filip HC Kozmice 9 4,5
151 Both Martin HC Kozmice 9 4,5
152 Kalužík David /C HC Derby Kouty 10 4,5
153 Halátek Jiří HC Monaco 10 4,5
154 Janko Zdeněk HC AZ Pneu Jaktař 11 4,5
155 Rubý Patrik HC Buldoci Branka 11 4,5
156 Kučera Jakub HC Derby Kouty 11 4,5
157 Moravec Tomaš HC Otice 11 4,5
158 Kotyrba Martin HC Sršni Píšť 12 4,5
159 Hrubý Lukáš HC Štěpánkovice 12 4,5
160 Hendrich Vladan HC Štěpánkovice 13 4,5
161 Krupa Jan HC Bohuslavice 14 4,5
162 Kulig Michal HC Hať 14 4,5
163 Hanzlík Daniel  HC Kobeřice 14 4,5
164 Steuer Zbyněk HC Kobeřice 14 4,5
165 Krupa Jiří HC Kobeřice 14 4,5
166 Vitásek David HC Mexiko 14 4,5
167 Šimon David / A HC Viking Jakartovice 14 4,5
168 Hutnik David HC Cheguevara 15 4,5
169 Kubík Martin HC Isotra 15 4,5
170 Jarosch Michael HC Kobeřice 15 4,5
171 Javorek Libor HC Kozmice 15 4,5
172 Vavřín Milan HC Lipina Markvartovice 15 4,5
173 Musálek Michal HC Monaco 15 4,5
174 Pavlík Jan HC Peugeot Auto Hruška 15 4,5
175 Válek Dominik HC Viking Jakartovice 15 4,5
176 Závadský Kamil HC Autodíly Pema 16 4,5
177 Timčenko Filip HC Horní Lhota 16 4,5
178 Schauer Jan HC Mexiko 16 4,5
179 Moravec Přemysl HC Otice 16 4,5
180 Vilášek Michael HC Prajz Hlučín 16 4,5
181 Bitomský Ondřej HC Štěpánkovice 16 4,5
182 Novák Miroslav AHC Laviny 17 4,5
183 Foldyna Dalibor HC Bohuslavice 17 4,5
184 Hagen Daniel HC Kobeřice 17 4,5
185 Pscolka Radek HC Lipina Markvartovice 17 4,5
186 Jarkulisch Dalibor / A HC Monaco 17 4,5
187 Myšák Eduard HC Viking Jakartovice 17 4,5
188 Jančura Václav HC Viking Jakartovice 17 4,5
189 Urbanský Ondřej  AHC Laviny 18 4,5
190 Šebesta Milan HC Autodíly Pema 18 4,5
191 Berescik Adam HC Sršni Píšť 18 4,5
192 Harasim David HC Sršni Píšť 18 4,5
193 Davídek Adam HC Viking Jakartovice 18 4,5
194 Novák Aleš / A HC Horní Lhota 19 4,5
195 Čermák Zdeněk / C HC Kobeřice 19 4,5
196 Volný Ondřej HC Mexiko 19 4,5
197 Kocur Filip HC Bohuslavice 20 4,5
198 Antoš Tomáš HC Hať 20 4,5
199 Hula Jan HC Peugeot Auto Hruška 20 4,5
200 Slivka Petr HC Sharks Zábřeh 21 4,5
201 Chudoba René / C HC Štěpánkovice 21 4,5
202 Vaněk Zdeněk / C HC Autodíly Pema 22 4,5
203 Jurek Milan HC Horní Lhota 22 4,5
204 Babiš Luboš HC Sharks Zábřeh 22 4,5
205 Vimmer Jan HC Kozmice 2 3
206 Vrobel Jan HC Mexiko 2 3
207 Hrbáč Adam HC Kozmice 3 3
208 Vontor David HC Prajz Hlučín 3 3
209 Leinonen Sami HC Bolatice 4 3
210 Záruba Richard HC Cheguevara 4 3
211 Kulaga Robert AHC Laviny 5 3
212 Vykydal Tomáš HC Kozmice 6 3
213 Pitras Petr HC Sharks Zábřeh 6 3
214 Vyhlídal Jan AHC Storm 7 3
215 Varga Filip HC Hať 7 3
216 Chřibek Petr HC Otice 7 3
217 Múdrik Matěj HC Prajz Hlučín 7 3
218 Hadamčík Petr HC Štěpánkovice 7 3
219 Gaura Luboš HC Isotra 8 3
220 Bílý Radim HC Kobeřice 8 3
221 Rapák Martin AHC Storm 9 3
222 Hefka Jan / G HC Derby Kouty 9 3
223 Pavlíček Jakub HC Kozmice 9 3
224 Dietrich Martin HC Otice 9 3
225 Baránek Aleš HC Sharks Zábřeh 9 3
226 Kupec Mario HC Sršni Píšť 9 3
227 Leszczýnski David HC Viking Jakartovice 9 3
228 Košárek Michal HC Derby Kouty 10 3
229 Janoš Tomáš HC Lipina Markvartovice 10 3
230 Pospíšil Daniel HC Monaco 10 3
231 Folvarský Roman HC Prajz Hlučín 10 3
232 Lacman Dominik AHC Storm 11 3
233 Šrom Martin HC AZ Pneu Jaktař 11 3
234 Kučera Štěpán HC AZ Pneu Jaktař 11 3
235 Košárek Petr HC Cheguevara 11 3
236 Václavík Lukáš HC Štěpánkovice 11 3
237 Gloga Svatopluk HC Viking Jakartovice 11 3
238 Světlík Pavel AHC Laviny 12 3
239 Klimek Jan AHC Storm 12 3
240 Honig Jan HC Cheguevara 12 3
241 Böhm Jakub HC Kobeřice 12 3
242 Ladner Ondřej AHC Laviny 13 3
243 Hrčka Michal AHC Storm 13 3
244 Luzar Hynek HC AZ Pneu Jaktař 13 3
245 Holuša Daniel HC Cheguevara 13 3
246 Ambrůz Radim HC Kobeřice 13 3
247 Gospoš Petr HC Mexiko 13 3
248 Halfar Marek HC Sršni Píšť 13 3
249 Mikulinec Štěpán / C HC AZ Pneu Jaktař 14 3
250 Kadula Tomáš HC Prajz Hlučín 14 3
251 Peroutka Tomáš HC Sršni Píšť 14 3
252 Dominik Lukáš HC Bohuslavice 15 3
253 Motyka Petr HC Bolatice 15 3
254 Konštacký Filip / A HC Horní Lhota 15 3
255 Chamrada Jiří st. / C HC Isotra 15 3
256 Mušálek Lukáš HC Lipina Markvartovice 15 3
257 Lamich Luděk HC Otice 15 3
258 Benš Jan HC Cheguevara 16 3
259 Sklenařík Petr HC Prajz Hlučín 16 3
260 Kňura Petr HC AZ Pneu Jaktař 17 3
261 Kocur Jakub HC Bohuslavice 17 3
262 Vehovský Jan HC Bolatice 17 3
263 Fistr Rostislav HC Horní Lhota 17 3
264 Ondrášek Jiří HC Monaco 17 3
265 Hudeček Jaromír HC Otice 17 3
266 Teska Tomáš HC Autodíly Pema 18 3
267 Bolacký Michal HC Peugeot Auto Hruška 18 3
268 Votánek Lukáš HC Buldoci Branka 19 3
269 Šupik Marcel HC Otice 19 3
270 Novák Mikuláš HC Autodíly Pema 20 3
271 Klemens Adam HC Buldoci Branka 20 3
272 Vilášek Petr HC Mexiko 20 3
273 Rošík Karel HC Sharks Zábřeh 20 3
274 Bielaček Viktor HC Otice 21 3
275 Slaný Gabriel HC Štěpánkovice 21 3
276 Chorovský Josef HC Autodíly Pema 22 3
277 Novák Petr HC Sharks Zábřeh 22 3
278 Pačka Petr HC Sharks Zábřeh 22 3
279 Pavlita Jan / G HC Autodíly Pema 23 3
280 Staněk Karel HC Autodíly Pema 1 1,5
281 Salát Jakub HC Buldoci Branka 1 1,5
282 Okruhlica David / G HC Derby Kouty 1 1,5
283 Adametz Jakub HC Isotra 1 1,5
284 Snopek Tomáš HC Viking Jakartovice 1 1,5
285 Langer Filip HC Peugeot Auto Hruška 2 1,5
286 Davídek Jan HC Viking Jakartovice 2 1,5
287 Šmajsterla Martin HC Viking Jakartovice 2 1,5
288 Pavelek Ondřej  AHC Laviny 3 1,5
289 Heider Pavel / G HC AZ Pneu Jaktař 3 1,5
290 Wittek David HC Bolatice 3 1,5
291 Žalčík Miroslav HC Derby Kouty 3 1,5
292 Navrátil Adam HC Hať 3 1,5
293 Kaštovský Tomáš HC Hať 3 1,5
294 Kurka Tomáš HC Mexiko 3 1,5
295 Lindovský Dušan AHC Laviny 4 1,5
296 Tsametis Michal HC Autodíly Pema 4 1,5
297 Janošek Jiří HC Buldoci Branka 4 1,5
298 Konetzný Jiří HC Hať 4 1,5
299 Šebestík Libor HC Kozmice 4 1,5
300 Šoltys Libor HC Kozmice 4 1,5
301 Novák Miroslav HC Cheguevara 5 1,5
302 Vyvial Oldřich / G HC Isotra 5 1,5
303 Galovský Jakub HC Lipina Markvartovice 5 1,5
304 Sebrala Martin HC Štěpánkovice 5 1,5
305 Steuer Radim / G HC Monaco 6 1,5
306 Harazim Marcel AHC Laviny 7 1,5
307 Schreiber Václav HC Derby Kouty 7 1,5
308 Barabaš Lukáš HC Monaco 7 1,5
309 Ciminga Stanislav / A HC Otice 7 1,5
310 Habram Pavel  / G AHC Laviny 8 1,5
311 Šmída Petr  AHC Laviny 8 1,5
312 Pek Tomáš AHC Storm 8 1,5
313 Řehák Martin HC Autodíly Pema 8 1,5
314 Římský Jindřich HC Derby Kouty 8 1,5
315 Bršlica Lukáš HC Štěpánkovice 8 1,5
316 Slavík Tomáš HC Štěpánkovice 8 1,5
317 Bála Jiří HC Štěpánkovice 8 1,5
318 Zemek Ivo HC Viking Jakartovice 8 1,5
319 Morys Pavel HC Autodíly Pema 9 1,5
320 Prudký Rostislav HC Prajz Hlučín 9 1,5
321 Heczko Lukáš HC Prajz Hlučín 9 1,5
322 Samiec Ivo HC Cheguevara 10 1,5
323 Schneider Radek HC Kobeřice 10 1,5
324 Volný Jaromír HC Mexiko 10 1,5
325 Peterek Petr  HC Monaco 10 1,5
326 Berger Michal HC AZ Pneu Jaktař 11 1,5
327 Pohludka Karel HC Kozmice 11 1,5
328 Vehovský Petr HC Mexiko 11 1,5
329 Žák Mojmír AHC Storm 12 1,5
330 Kohut Radim HC Buldoci Branka 12 1,5
331 Olbort Lukáš HC Hať 12 1,5
332 Dohnal Martin HC Cheguevara 12 1,5
333 Chřibek Jakub HC Isotra 12 1,5
334 Slaný Petr / G HC Mexiko 12 1,5
335 Antonín Bruno HC Prajz Hlučín 12 1,5
336 Kirschner Lukáš HC Viking Jakartovice 12 1,5
337 Lerch Ondřej AHC Laviny 13 1,5
338 Restel Simon / G AHC Storm 13 1,5
339 Černín Jindřich / G HC AZ Pneu Jaktař 13 1,5
340 Kostka Jan HC Cheguevara 13 1,5
341 Kačmař Martin HC Peugeot Auto Hruška 13 1,5
342 Hluchník Petr HC Sršni Píšť 13 1,5
343 Pavela Michal HC Derby Kouty 14 1,5
344 Borunský Marek HC Cheguevara 14 1,5
345 Novák Přemysl HC Cheguevara 14 1,5
346 Holas Aleš HC Štěpánkovice 14 1,5
347 Nestroj Tomáš AHC Laviny 15 1,5
348 Bensch Tomáš AHC Laviny 15 1,5
349 Toth Norbert HC Autodíly Pema 15 1,5
350 Chamrada Jiří ml. HC Isotra 15 1,5
351 Ratajský František / C HC Lipina Markvartovice 15 1,5
352 Barta Roman AHC Storm 16 1,5
353 Klinger Dominik HC Isotra 16 1,5
354 Ďuriška Daniel HC Monaco 16 1,5
355 Lelek David HC Monaco 16 1,5
356 Džemla Jiří HC Monaco 16 1,5
357 Nádeníček Josef HC Štěpánkovice 16 1,5
358 Rohovský Jan HC Viking Jakartovice 16 1,5
359 Hos Jiří  AHC Laviny 17 1,5
360 Návrat Lukáš HC Bolatice 17 1,5
361 Trulej Zbyněk HC Isotra 17 1,5
362 Riemel Pavel HC Kobeřice 17 1,5
363 Kurka Ondřej HC Mexiko 17 1,5
364 Thiemel Martin HC Mexiko 17 1,5
365 Hymlár Jiří HC Otice 17 1,5
366 Schneider Rostislav HC AZ Pneu Jaktař 18 1,5
367 Wittek Petr HC Monaco 18 1,5
368 Miketa Jan HC Bohuslavice 19 1,5
369 Balarin Tomáš / G HC Bolatice 20 1,5
370 Kristofory Filip HC AZ Pneu Jaktař 21 1,5
371 Strmeň Josef HC Hať 21 1,5
372 Valchař Vladimír HC Viking Jakartovice 21 1,5
373 Hubáček David HC Autodíly Pema 22 1,5
374 Pomp Martin HC AZ Pneu Jaktař 22 1,5
375 Zemek Lubomír HC Viking Jakartovice 23 1,5
int(1)

Aktuality

  • 2.2.2022
    Kanadské bodování uzavřeno po 23.kole!
     
    Nejlepší odmění před finále!
  • 1 Zápas STOP!

    29.1.2022

    Raab David, Španěl Mišol, Merta Jan, Petružala Radek - všichni tresty 5 + OK

  • Kanadské bodování aktualizováno!

    27.1.2022

    Kanadské bodování aktualizováno! K 21 kolu.

Starší »

Partneři