Tabulka trestů

Tabulka trestů vychází se zápisu o utkání.

  Jméno Reg. Tým Z TM
1 Mičola Tomáš   HC Derby Kouty 8 38
2 Hendrych David R HC Štěpánkovice 17 35
3 Moravec Přemysl   HC Otice 13 32,5
4 Španěl Miloš   HC Cheguevara 9 32
5 Muczka Andreas   HC Kobeřice 13 32
6 Kocur Jakub   HC Bohuslavice 22 31
7 Anděl Jakub R HC Derby Kouty 11 31
8 Michálek Aleš R HC Otice 21 28
9 Nevřela Pavel   HC Bolatice 21 27
10 Langer Petr R HC Peugeot Auto Hruška 21 27
11 Otýpka Tomáš   HC Derby Kouty 18 26,5
12 Spruch Michal   HC Sharks Zábřeh 3 26,5
13 Hollesch Denis   HC Mexiko 18 25
14 Pavlík Jan   HC Peugeot Auto Hruška 15 25
15 Merta Jan R AHC Storm 10 24,5
16 Kalužík Marek R HC Bolatice 17 23,5
17 Blaževič Lukáš R HC Prajz Hlučín 12 21,5
18 Sulovský Leoš   AHC Storm 10 20,5
19 Majling Marcel   HC Horní Lhota 22 20,5
20 Ludwig Kamil   HC Buldoci Branka 16 19,5
21 Ondrášek Martin   HC Sharks Zábřeh 22 19,5
22 Šnajdr Jiří / A   HC Otice 21 19
23 Merta Michal R HC Bohuslavice 10 17,5
24 Klemens Adam   HC Buldoci Branka 21 17,5
25 Neumann Marek   AHC Laviny 18 16,5
26 Vjačka Aleš   HC Lipina Markvartovice 22 16,5
27 Veselka Roman R HC Monaco Kouty 19 16,5
28 Kunz Karel   HC Otice 22 16,5
29 Kardliak Jan   HC Sharks Zábřeh 21 16,5
30 Černý Radim R HC Buldoci Branka 8 16
31 Adametz Jakub   HC Isotra 6 16
32 Sonek Jan   HC Buldoci Branka 17 15
33 Kalužík David R HC Derby Kouty 15 15
34 Blaga Radek R HC Isotra 19 15
35 Levák David R HC Kobeřice 12 15
36 Pscolka Radek   HC Lipina Markvartovice 22 15
37 Slivka Jiří   HC Sharks Zábřeh 22 15
38 Hluchník Petr   HC Sršni Píšť 14 15
39 Otahal Pavel   HC Bolatice 23 13,5
40 West Pavel   HC Bolatice 20 13,5
41 Čermák Zdeněk R HC Kobeřice 17 13,5
42 Pytlík Daniel   HC Kobeřice 19 13,5
43 Vavřín Milan   HC Lipina Markvartovice 23 13,5
44 Petružela Radek R HC Mexiko 13 13,5
45 Hula Jan R HC Peugeot Auto Hruška 21 13,5
46 Lank Daniel R HC Buldoci Branka 3 13
47 Jaroš Ondřej   HC Lipina Markvartovice 13 13
48 Dlouhý Jan R HC Autodíly Pema 22 12
49 Šebesta Milan   HC Autodíly Pema 15 12
50 Vitásek Michael   HC Bohuslavice 21 12
51 Kuchejda Petr R HC Kozmice 20 12
52 Mrowiec Petr   HC Kozmice 16 12
53 Dietrich Martin R HC Otice 19 12
54 Ciminga Stanislav   HC Otice 13 12
55 Menšík Jiří   HC Peugeot Auto Hruška 21 12
56 Beneš Pavel             HC Prajz Hlučín 15 12
57 Szczurek Jaromír   HC Prajz Hlučín 20 12
58 Halfar Marek   HC Sršni Píšť 15 12
59 Kůrka Roman   HC AZ Pneu Jaktař 8 11,5
60 Jarkulisch Dominik   HC Monaco Kouty 7 11,5
61 Ladner Ondřej   AHC Laviny 15 10,5
62 Prusek Aleš   AHC Storm 14 10,5
63 Tsametis Alexandr   HC Autodíly Pema 18 10,5
64 Janko Zdeněk   HC AZ Pneu Jaktař 17 10,5
65 Sedlář David   HC Derby Kouty 13 10,5
66 Trulej Zbyněk   HC Isotra 17 10,5
67 Riemel Karel   HC Kobeřice 21 10,5
68 Bortlík Jiří   HC Mexiko 20 10,5
69 Vitásek David   HC Mexiko 11 10,5
70 Ondrášek Jiří   HC Monaco Kouty 12 10,5
71 Lubeník Michal   HC Monaco Kouty 20 10,5
72 Dietrich  Tomaš   HC Otice 20 10,5
73 Martinec Petr   HC Otice 14 10,5
74 Bedrunka Petr        HC Prajz Hlučín 17 10,5
75 Kotyrba Tomáš   HC Sršni Píšť 19 10,5
76 Šimon David   HC Viking Jakartovice 17 10,5
77 Jančura Václav   HC Viking Jakartovice 19 10,5
78 Lerch Ondřej R AHC Laviny 14 9
79 Polomský Miloslav   AHC Laviny 10 9
80 Vrbka Luděk   AHC Storm 10 9
81 Hubáček David   HC Autodíly Pema 23 9
82 Morys Pavel   HC Autodíly Pema 13 9
83 Schneider Rostislav   HC AZ Pneu Jaktař 13 9
84 Schneider Jan   HC AZ Pneu Jaktař 21 9
85 Riedel Tomáš   HC Bohuslavice 13 9
86 Pšenica Milan   HC Bohuslavice 15 9
87 Návrat Lukáš   HC Bolatice 17 9
88 Černín Petr   HC Buldoci Branka 19 9
89 Toška Radim    HC Buldoci Branka 19 9
90 Myška Radim   HC Hať 12 9
91 Strmeň Josef   HC Hať 17 9
92 Mrázek Martin   HC Horní Lhota 21 9
93 Staněk Jiří   HC Isotra 16 9
94 Gregořica René R HC Kozmice 16 9
95 Ranoš David   HC Kozmice 22 9
96 Plaček Martin   HC Lipina Markvartovice 20 9
97 Ratajský František   HC Lipina Markvartovice 17 9
98 Kozačka Zdeněk R HC Mexiko 21 9
99 Chybík Miroslav      HC Prajz Hlučín 5 9
100 Mička Rostislav   HC Sršni Píšť 14 9
101 Šafarčík Jiří   HC Viking Jakartovice 22 9
102 Zemek Lubomír   HC Viking Jakartovice 19 9
103 Křižák Jiří   HC Viking Jakartovice 11 9
104 Šmída Rostislav   AHC Laviny 18 7,5
105 Toth Norbert   HC Autodíly Pema 16 7,5
106 Kňura Petr   HC AZ Pneu Jaktař 16 7,5
107 Motyka Radek   HC Bolatice 13 7,5
108 Matěják Aleš R HC Derby Kouty 15 7,5
109 Hadamčík Petr   HC Derby Kouty 8 7,5
110 Fichna Petr   HC Derby Kouty 14 7,5
111 Antoš Tomáš   HC Hať 16 7,5
112 Dudek Pavel   HC Hať 19 7,5
113 Navrátil Jiří   HC Hať 11 7,5
114 Surovka Petr R HC Cheguevara 10 7,5
115 Bělaška Michal   HC Cheguevara 16 7,5
116 Celta Tomáš   HC Isotra 22 7,5
117 Fichna David   HC Isotra 15 7,5
118 Francek Rostislav   HC Kobeřice 8 7,5
119 Mikeš Jan R HC Lipina Markvartovice 9 7,5
120 Havlíček Stanislav   HC Lipina Markvartovice 12 7,5
121 Wittek Petr ml.   HC Monaco Kouty 16 7,5
122 Kerlín David   HC Monaco Kouty 17 7,5
123 Hymlár Jiří   HC Otice 18 7,5
124 Hudeček Jaromír   HC Otice 19 7,5
125 Řičický Jaroslav   HC Otice 22 7,5
126 Kačmař Martin   HC Peugeot Auto Hruška 19 7,5
127 Kichner René   HC Sharks Zábřeh 16 7,5
128 Hluchník Jan   HC Sršni Píšť 13 7,5
129 Bajak Miroslav   HC Štěpánkovice 15 7,5
130 Slaný Gabriel   HC Štěpánkovice 19 7,5
131 Kirschner Lukáš   HC Viking Jakartovice 19 7,5
132 Myšák Eduard   HC Viking Jakartovice 17 7,5
133 Urbanský Ondřej  R AHC Laviny 18 6
134 Světlík Pavel   AHC Laviny 18 6
135 Vajda Radek   AHC Storm 10 6
136 Barabasch Libor   HC Autodíly Pema 18 6
137 Matějček Marcel   HC Autodíly Pema 21 6
138 Rein Antonín R HC AZ Pneu Jaktař 10 6
139 Luzar Daniel   HC AZ Pneu Jaktař 10 6
140 Pudich Tomáš R HC Bohuslavice 17 6
141 Jánoš Jan   HC Bohuslavice 16 6
142 Kocur David   HC Bohuslavice 17 6
143 Wittek Lukáš   HC Bolatice 19 6
144 Wittek David   HC Bolatice 17 6
145 Votánek Lukáš R HC Buldoci Branka 21 6
146 Mainuš Kamil   HC Buldoci Branka 3 6
147 Aust Roman   HC Derby Kouty 22 6
148 Both Martin   HC Derby Kouty 15 6
149 Konštacký Filip R HC Horní Lhota 19 6
150 Konštacký Jakub R HC Horní Lhota 13 6
151 Štichauer Petr / G   HC Cheguevara 11 6
152 Řípa Martin   HC Cheguevara 15 6
153 Moravec Aleš   HC Kozmice 20 6
154 Šebestík Libor   HC Kozmice 21 6
155 Havlíček Tomáš   HC Lipina Markvartovice 16 6
156 Jančík Kryštof   HC Lipina Markvartovice 5 6
157 Gvoždík Daniel   HC Mexiko 11 6
158 Gvoždík Michael   HC Mexiko 20 6
159 Kurka Tomáš   HC Mexiko 14 6
160 Vrobel Jan   HC Mexiko 17 6
161 Pavlík Martin   HC Monaco Kouty 18 6
162 Kunc Jiří   HC Otice 18 6
163 Chřibek Petr   HC Otice 15 6
164 Dietrich Jaroslav   HC Otice 11 6
165 Rončka Jiří                HC Prajz Hlučín 9 6
166 Pačka Petr   HC Sharks Zábřeh 19 6
167 Kocur Luboš   HC Sharks Zábřeh 21 6
168 Peroutka Tomáš R HC Sršni Píšť 10 6
169 Bršlica Lukáš R HC Štěpánkovice 7 6
170 Tomíček Michal   HC Štěpánkovice 11 6
171 Bolacký René   HC Štěpánkovice 15 6
172 Nádeníček Pavel   HC Viking Jakartovice 3 6
173 Barta Daniel   AHC Storm 16 4,5
174 Pek Tomáš   AHC Storm 15 4,5
175 Pek Miroslav   AHC Storm 10 4,5
176 Žák Mojmír   AHC Storm 9 4,5
177 Lošák Martin R HC Autodíly Pema 10 4,5
178 Novák Mikuláš R HC Autodíly Pema 21 4,5
179 Zajíc Miroslav   HC Autodíly Pema 16 4,5
180 Mikulinec Štěpán R HC AZ Pneu Jaktař 18 4,5
181 Schaal Bohdan   HC AZ Pneu Jaktař 11 4,5
182 Kučera Štěpán   HC AZ Pneu Jaktař 19 4,5
183 Miketa Jan   HC Bohuslavice 17 4,5
184 Wilpert Marek   HC Bohuslavice 20 4,5
185 Kamrád René HC Bolatice 18 4,5
186 Motyka Petr   HC Bolatice 20 4,5
187 Šober Kamil   HC Buldoci Branka 15 4,5
188 Kuzník Pavel   HC Buldoci Branka 9 4,5
189 Christ Petr R HC Derby Kouty 9 4,5
190 Piškula Jiří   HC Derby Kouty 8 4,5
191 Haltof Petr R HC Hať 11 4,5
192 Navrátil Adam R HC Hať 12 4,5
193 Lasák Pavel   HC Hať 21 4,5
194 Prchala Martin   HC Hať 11 4,5
195 Fojtík Arnošt   HC Horní Lhota 23 4,5
196 Chovanec Petr   HC Horní Lhota 14 4,5
197 Pospěch Jan  R HC Cheguevara 13 4,5
198 Mička Jan   HC Cheguevara 15 4,5
199 Otipka Miroslav   HC Cheguevara 11 4,5
200 Blaga Richard R HC Isotra 16 4,5
201 Kubík Martin   HC Isotra 13 4,5
202 Unruh Miroslav   HC Isotra 18 4,5
203 Bensch Ondřej   HC Kobeřice 13 4,5
204 Daniel Hagen   HC Kobeřice 19 4,5
205 Figala Petr R HC Kozmice 12 4,5
206 Javorek Libor   HC Kozmice 11 4,5
207 Trochta Robert   HC Kozmice 23 4,5
208 Janoš Tomáš   HC Lipina Markvartovice 10 4,5
209 Mušálek Lukáš   HC Lipina Markvartovice 11 4,5
210 Myšák Vladimír   HC Lipina Markvartovice 17 4,5
211 Rostek Libor   HC Lipina Markvartovice 19 4,5
212 Vilášek Petr   HC Mexiko 18 4,5
213 Těžký Tomáš   HC Monaco Kouty 12 4,5
214 Kurka Dalibor   HC Monaco Kouty 14 4,5
215 Šupik Marcel   HC Otice 22 4,5
216 Moravec Tomaš   HC Otice 12 4,5
217 Dziuba Daniel        R HC Prajz Hlučín 4 4,5
218 Antonín Bruno   HC Prajz Hlučín 17 4,5
219 Folvarský Roman     HC Prajz Hlučín 14 4,5
220 Kadula Tomáš         HC Prajz Hlučín 17 4,5
221 Múdrik Matěj   HC Prajz Hlučín 8 4,5
222 Hritz Peter   HC Prajz Hlučín 5 4,5
223 Novák Petr   HC Sharks Zábřeh 20 4,5
224 Jurečka Marek   HC Sršni Píšť 17 4,5
225 Sebrala Martin   HC Štěpánkovice 9 4,5
226 Hanzlík Václav   HC Štěpánkovice 13 4,5
227 Pechník Petr   HC Viking Jakartovice 22 4,5
228 Pawlik Petr   HC Viking Jakartovice 18 4,5
229 Rohovský Jan   HC Viking Jakartovice 16 4,5
230 Leszczýnski David   HC Viking Jakartovice 14 4,5
231 Poštulka Marek   HC Viking Jakartovice 11 4,5
232 Hos Jiří  R AHC Laviny 15 3
233 Pavelek Ondřej  R AHC Laviny 7 3
234 Šmída Petr    AHC Laviny 20 3
235 Wrozyna Dominik   AHC Laviny 18 3
236 Nestroj Tomáš   AHC Laviny 12 3
237 Vaněk Jiří AHC Storm 15 3
238 Frič Petr   AHC Storm 17 3
239 Čechovský Milan   HC Autodíly Pema 14 3
240 Tsametis Michal   HC Autodíly Pema 13 3
241 Vaněk Zdeněk   HC Autodíly Pema 16 3
242 Pomp Martin   HC AZ Pneu Jaktař 8 3
243 Luzar Hynek   HC AZ Pneu Jaktař 15 3
244 Dominik Ivo   HC Bohuslavice 5 3
245 Kocur Filip   HC Bohuslavice 15 3
246 Ďuriška Daniel   HC Bolatice 12 3
247 Richta Luděk R HC Buldoci Branka 2 3
248 Smejkal Petr   HC Buldoci Branka 19 3
249 Schreiber Václav   HC Derby Kouty 19 3
250 Pavela Michal   HC Derby Kouty 16 3
251 Jelínek Jan   HC Derby Kouty 7 3
252 Přikryl Jan   HC Derby Kouty 10 3
253 Krol Petr R HC Hať 18 3
254 Bortlík Martin   HC Hať 19 3
255 Konetzný Jiří   HC Hať 7 3
256 Kulig Michal   HC Hať 6 3
257 Kolouch Jan R HC Horní Lhota 8 3
258 Novák Aleš   HC Horní Lhota 22 3
259 Osmánek David   HC Horní Lhota 8 3
260 Samiec Ivo   HC Cheguevara 9 3
261 Prejda Lukáš   HC Cheguevara 10 3
262 Gaura Luboš   HC Isotra 14 3
263 Klinger Dominik   HC Isotra 10 3
264 Tesařík Hynek   HC Isotra 14 3
265 Hanzlík Daniel    HC Kobeřice 17 3
266 Schneider Radek   HC Kobeřice 12 3
267 Drastich Martin   HC Kozmice 11 3
268 Krupa Ondřej   HC Kozmice 2 3
269 Juříček Vojtěch R HC Lipina Markvartovice 6 3
270 Böhm Martin   HC Mexiko 5 3
271 Stareczek Pavel   HC Mexiko 16 3
272 Thiemel Martin   HC Mexiko 11 3
273 Kožaný Tomáš R HC Monaco Kouty 14 3
274 Peterek Petr   HC Monaco Kouty 7 3
275 Lelek David   HC Monaco Kouty 16 3
276 Džemla Jiří   HC Monaco Kouty 10 3
277 Lamich Luděk R HC Otice 11 3
278 Cahel Daniel R HC Otice 3 3
279 Klepáč Radim R HC Peugeot Auto Hruška 9 3
280 Gruň Filip   HC Peugeot Auto Hruška 20 3
281 Langer Filip   HC Peugeot Auto Hruška 4 3
282 Folvarský Michal     HC Prajz Hlučín 19 3
283 Chorovský Josef       HC Prajz Hlučín 17 3
284 Schikora Svatomír   HC Prajz Hlučín 14 3
285 Arabasz Arnošt   HC Sharks Zábřeh 7 3
286 Babiš Luboš   HC Sharks Zábřeh 22 3
287 Rošík Karel   HC Sharks Zábřeh 22 3
288 Slivka Petr   HC Sharks Zábřeh 23 3
289 Lizák Martin R HC Sršni Píšť 7 3
290 Kotyrba Martin   HC Sršni Píšť 18 3
291 Marczišovský Petr   HC Sršni Píšť 17 3
292 Granzer Lukáš R HC Štěpánkovice 10 3
293 Hrubý Lukáš   HC Štěpánkovice 9 3
294 Lasák Tomáš   HC Štěpánkovice 6 3
295 Gloga Svatopluk   HC Viking Jakartovice 20 3
296 Popelář Petr   HC Viking Jakartovice 9 3
297 Davídek Adam   HC Viking Jakartovice 16 3
298 Šmajstrla Martin   HC Viking Jakartovice 1 3
299 Svozil Richard   AHC Laviny 10 1,5
300 Mička Miloš   AHC Laviny 5 1,5
301 Novák Miroslav   AHC Laviny 20 1,5
302 Harazim Marcel   AHC Laviny 8 1,5
303 Šedina Martin AHC Storm 16 1,5
304 Šigut Adam   AHC Storm 8 1,5
305 Damašek Miroslav   AHC Storm 3 1,5
306 Kudla Jan st.   AHC Storm 13 1,5
307 Bundil Radek R HC Autodíly Pema 1 1,5
308 Jeřábek David   HC Autodíly Pema 5 1,5
309 Závadský Kamil   HC Autodíly Pema 16 1,5
310 Raab David R HC AZ Pneu Jaktař 9 1,5
311 Berger Michal R HC AZ Pneu Jaktař 13 1,5
312 Šrom Martin   HC AZ Pneu Jaktař 20 1,5
313 Staněk Antonín   HC AZ Pneu Jaktař 16 1,5
314 Kocur Tomáš   HC Bohuslavice 15 1,5
315 Valušek Ondřej / G   HC Bohuslavice 7 1,5
316 Miketa Martin   HC Bohuslavice 10 1,5
317 Dominik Lukáš   HC Bohuslavice 10 1,5
318 Vehovský Jan   HC Bolatice 15 1,5
319 Boček Patrik   HC Bolatice 4 1,5
320 Janošek Jiří R HC Buldoci Branka 6 1,5
321 Šoltys Karel   HC Buldoci Branka 11 1,5
322 Šoltys Patrik   HC Buldoci Branka 6 1,5
323 Horák Pavel /G R HC Derby Kouty 8 1,5
324 Kučera Jakub   HC Derby Kouty 7 1,5
325 Vícha Lukáš   HC Derby Kouty 3 1,5
326 Kovalčík Pavel   HC Derby Kouty 4 1,5
327 Besta Václav   HC Hať 7 1,5
328 Olbort Lukáš   HC Hať 14 1,5
329 Lexa Martin   HC Hať 14 1,5
330 Fistr Rostislav   HC Horní Lhota 22 1,5
331 Fojtík Petr   HC Horní Lhota 16 1,5
332 Hrbáč Petr   HC Horní Lhota 18 1,5
333 Kohut Radim R HC Cheguevara 11 1,5
334 Hutnik David R HC Cheguevara 13 1,5
335 Košárek Michal R HC Cheguevara 10 1,5
336 Dohnal Martin   HC Cheguevara 12 1,5
337 Benš Jan   HC Cheguevara 11 1,5
338 Kostka Jan   HC Cheguevara 10 1,5
339 Záruba Richard   HC Cheguevara 8 1,5
340 Novák Miroslav   HC Cheguevara 7 1,5
341 Tampa Martin   HC Cheguevara 13 1,5
342 Dörrer Tomáš   HC Cheguevara 8 1,5
343 Šindlář Marek   HC Cheguevara 3 1,5
344 Chamrada Jiří ml. R HC Isotra 17 1,5
345 Buchtík Jan   HC Isotra 9 1,5
346 Neminář Marcel   HC Isotra 23 1,5
347 Palička Ondřej / G   HC Isotra 14 1,5
348 Bitomský Ondřej R HC Kobeřice 9 1,5
349 Jarosch Michael R HC Kobeřice 10 1,5
350 Kucsera Michal R HC Kobeřice 1 1,5
351 Steuer Zbyněk   HC Kobeřice 8 1,5
352 Holas Aleš   HC Kobeřice 16 1,5
353 Pytlík Pavel   HC Kobeřice 4 1,5
354 Riemel Pavel   HC Kobeřice 18 1,5
355 Grabica Štefan   HC Kobeřice 2 1,5
356 Bartusek Radim   HC Kobeřice 10 1,5
357 Řehoř Jan   HC Kobeřice 2 1,5
358 Vimmer Jan R HC Kozmice 9 1,5
359 Javorek Tomáš   HC Kozmice 5 1,5
360 Šoltys Libor   HC Kozmice 20 1,5
361 Halfar Tomáš   HC Lipina Markvartovice 11 1,5
362 Hefka Jan / G   HC Lipina Markvartovice 16 1,5
363 Poruba Tomáš   HC Lipina Markvartovice 2 1,5
364 Wolf Michal R HC Mexiko 4 1,5
365 Schauer Jan R HC Mexiko 10 1,5
366 Baránek Petr   HC Mexiko 11 1,5
367 Gospoš Petr   HC Mexiko 12 1,5
368 Pospíšil Daniel R HC Monaco Kouty 9 1,5
369 Musálek Michal R HC Monaco Kouty 4 1,5
370 Jarkulisch Dalibor   HC Monaco Kouty 12 1,5
371 Barabas Lukáš   HC Monaco Kouty 14 1,5
372 Kunczik Jakub   HC Monaco Kouty 9 1,5
373 Hatálek Jiří    HC Monaco Kouty 13 1,5
374 Šafarčík Petr   HC Otice 9 1,5
375 Hájek Ivo R HC Peugeot Auto Hruška 14 1,5
376 Pohlutka Karel   HC Peugeot Auto Hruška 4 1,5
377 Lacina Radek   HC Peugeot Auto Hruška 5 1,5
378 Klemens Martin   HC Peugeot Auto Hruška 20 1,5
379 Múdrik Michal        HC Prajz Hlučín 14 1,5
380 Sklenařík Petr           HC Prajz Hlučín 18 1,5
381 Teska Tomáš              HC Prajz Hlučín 12 1,5
382 Baránek Jan   HC Sharks Zábřeh 15 1,5
383 Lokoč Pavel   HC Sharks Zábřeh 23 1,5
384 Ondrášek Tomáš   HC Sharks Zábřeh 22 1,5
385 Pitras Petr   HC Sharks Zábřeh 3 1,5
386 Novák Ondřej R HC Sršni Píšť 3 1,5
387 Čečiva Adam R HC Sršni Píšť 18 1,5
388 Baranek Lukáš   HC Sršni Píšť 7 1,5
389 Kupec Mario   HC Sršni Píšť 2 1,5
390 Návrat Martin   HC Sršni Píšť 1 1,5
391 Cigán Rostislav   HC Sršni Píšť 13 1,5
392 Chudoba René   HC Štěpánkovice 18 1,5
393 Marek Ryboř   HC Štěpánkovice 5 1,5
394 Harasim Kamil   HC Štěpánkovice 7 1,5
395 Šimon Ondřej / G   HC Viking Jakartovice 20 1,5
396 Válek Dominik   HC Viking Jakartovice 11 1,5

Aktuality

  • Odpočet bodů.

    27.2.2020

    Po základní části bude Lavinám odečteno 10 bodů za porušení pravidel o R hráči.

  • Bodování aktualizováno!

    24.2.2020

    Bodování aktualizováno po 19. kole!

  • Kanadské bodování!

    20.2.2020

    Kanadské bodování aktualizováno po 17. kole.

« Novější | Starší »

Partneři