slider

slider slider

Rozpis předkola PLAY-OFF

Tabulka po základní části 2017/2018 ZDE

PŘEDKOLO

Kdo Výsledek  Předkolo č.z.

Středa - 14.02.2018

       

18:45 -   20:15  AHL Předkolo 1

Autodíly Pema x HC Buldoci Branka

5:4

P1

1

20:30 -   22:00  AHL Předkolo 2

HC Isotra x HC Sharks Zábřeh

1:3

P2

2

Čtvrtek - 15.02.2018

   

 

 

18:45 -   20:15  AHL Předkolo 3

HC Štěpánkiovce x HC Cheguevara

6:6

P3

3

20:30 -   22:00  AHL Předkolo 4

HC Kobeřice x HC Kozmice

3:6

P4

4

Sobota - 17.02.2018

       

13:30 -   15:00  AHL Předkolo 5

HC Otice x HC Mexico

6:4

P5

5

15:15 -   16:45  AHL Předkolo 6

HC Sršní Píšť x HC Jaktař

1:7

P6

6

19:15 -   20:45  AHL Předkolo 1/2 

POSTUP Autodíly Pema x HC Buldoci Branka

8:8

P1/2

7

Neděle - 18.02.2018

       

11:15 -   12:45  AHL Předkolo 2/2

HC Isotra x HC Sharks Zábřeh

 

P2/2

8

13:00 -   14:30  AHL Předkolo 3/2

HC Štěpánkovice x HC Cheguevara

 

P3/2

9

17:15 -   18:45  AHL Předkolo 4/2

HC Kobeřice x HC Kozmice

 

P4/2

10

Pondělí - 19.02.2018

       

17:00 -   18:30  AHL Předkolo 5/2

HC Otice x HC Mexico

 

P5/2

11

20:30 -   22:00  AHL Předkolo 6/2

HC Sršní Píšť x HC Jaktař

 

P6/2

12

Rozpis osmifinále PLAY-OFF

OSMIFINÁLE

Kdo OSMIFIÁLE č.z

Středa - 21.02.2018

     

17:45 -   19:15  AHL Osmifinále 1

HC Markvartovice x 6. z předkola

O1

13

19:30 -   21:00  AHL Osmifinále 2

HC Monaco Kouty x HC Prajz Hlučín

O2

14

Čtvrtek - 22.02.2018

     

18:45 -   20:15  AHL Osmifinále 3

HC Peugeot Opava x 5. z předkola

O3

15

20:30 -   22:00  AHL Osmifinále 4

HC Bohuslavice x HC Senior Centrum Opava

O4

16

Sobota - 24.02.2018

     

13:30 -   15:00  AHL Osmifinále 5

HC Derby Kouty x 4. z předkola

O5

17

19:15 -   20:45  AHL Osmifinále 6

HC Bolatice x HC Autodíly Pema

O6

18

Neděle - 25.02.2018

     

11:15 -   12:45  AHL Osmifinále 7

HC Horní Lhota x 3. z předkola

O7

19

13:00 -   14:30  AHL Osmifinále 8

HC Hať x 2. z předkola

O8

20

Pondělí - 26.02.2018

     

18:45 -   20:15  AHL Osmifinále 1/2

HC Markvartovice x 6. z předkola

O1/2

21

20:30 -   22:00  AHL OSmifinále 2/2

HC Monaco Kouty x HC Prajz Hlučín

O2/2

22

Úterý - 27.02.2018

     

18:45 -   20:15  AHL Osmifinále 3/2

HC Peugeot Opava x 5. z předkola

O3/2

23

20:30 -   22:00  AHL Osmifinále 4/2

HC Bohuslavice x HC Senior Centrum Opava

O4/2

24

Středa - 28.02.2018

     

18:45 -   20:15  AHL Osmifinále 5/2

HC Derby Kouty x 4. z předkola

O5/2

25

20:30 -   22:00  AHL Osmifinále 6/2

HC Bolatice x HC Autodíly Pema

O6/2

26

Čtvrtek - 01.03.2018

     

18:45 -   20:15  AHL Osmifinále 7/2

HC Horní Lhota x 3. z předkola

O7/2

27

20:30 -   22:00  AHL Osmifinále 8/2

HC Hať x 2. z předkola

O8/2

28

Nejbližší zápasy

Aktuality

  • Aktualizace bodování!

    6.2.2018

    Provedena ktualizace bodování k 5.2.2017

  • Udělen větší trest

    31.1.2018
    Dietr Tomáš 5 +OK 1 zápas STOP - 3.2.2018 
  • Aktualizace bodování

    28.1.2018

    Byla provedena aktualizace bodování!

« Novější | Starší »

Partneři