Kontaktujte nás

AHL - Kravaře

E: info@ahl-kravare.cz

WEB: https://www.ahl-kravare.cz

Facebook: https://www.facebook.com/AHLKravare/

Kontakty na týmy

HC Bohuslavice HC Bolatice HC Buldoci Branka
Vedoucí Vedoucí Vedoucí
Tomáš Kocur Boček Tomáš Sonek Jan
E-mail: tomas.kocur@volny.cz E-mail: tbocek67@gmail.com E-mail: jan.sonek@brano.eumail
     
Zástupce Zástupce Zástupce
Vitásek Michael Wittek Lukáš Smejkal Petr
E-mail: michael.vitasek@email.cz E-mail: Lukas.Wittek@innogy.com

E-mail: bohumil68@seznam.cz

     
HC Derby Kouty HC Hať HC Horní Lhota
Vedoucí Vedoucí

Vedoucí

Kalužík David Martin Baďura

Hrbáč Petr

E-mail:kelektro@email.czmailto E-mail: baduram@ozoostrava.cz E-mail: phhrbacovi@seznam.cz
     
Zástupce Zástupce Zástupce
  Petr Krol  
E-mail: E-mail: krol.hmi@gmail.com E-mail:
     
AZ Pneu Jaktř Opava HC Peugeot Auto Hruška HC Kobeřice
Vedoucí Vedoucí Vedoucí
Bohdan Schaal Martin Hruška Zbyněk Steuer
E-mail: tomas.kocur@volny.cz E-mail: martin.hruska@autohruska.cz E-mail: HCKoberice@seznam.cz
     
Zástupce Zástupce Zástupce
Korph Jan David Dujsík  
E-mail: korphj@seznam.cz E-mail: dujsik@autohruska.cz

E-mail:

     
HC Kozmice HC Lipina Markvartovice HC Mexico
Vedoucí Vedoucí Vedoucí
Tomáš Vrchovecký Lukáš Václavčík Jiří Pawlík
E-mail:tomas.vrchovecky@seznam.cz E-mail: sazin@centrum.cz E-mail:mailto:jiripawlik@seznam.cz
     
Zástupce  Zástupce   Zástupce
Olda Guřan Martin Plaček Petr Vilášek

E-mail: o.guran@seznam.cz

E-mail: bambus-@email.cz  E-mail:jiripawlik@seznam.cz
     
HC Monaco Kouty HC Otice HC Prajz Hlučín
Vedoucí Vedoucí Vedoucí
Jarkulisch Dominik Hymlar Jiří Milan Mušálek
E-mail: dominik6.jarkulisch@seznam.cz E-mail: jmhymlar@seznam.cz E-mail: 5mucha@seznam.cz
     
Zástupce  Zástupce   Zástupce
Jiří Ondrášek Šafarčik Petr Martin Ostárek

E-mail: jiri.ondrasek@email.cz

E-mail: petr.safarcik@atlas.cz E-mail: martin.ostarek@seznam.cz
     
HC Isotra HC Senior Opava  HC Sršni Píšť 

Vedoucí

Vedoucí Vedoucí

Marcel Neminář

Richard Svozil Martin Kotyrba
E-mail: marnem@seznam.cz

E-mail: Richard.Svozil@seznam.cz>

E-mail: Kotyrba@seznam.cz
     
Zástupce  Zástupce   Zástupce
Miroslav Unruh Lukáš Prejda  
E-mail: mirekunruh@centrum.cz E-mail:  lprejda@gmail.com  
     
HC Štěpánkovice HC Viking HC Sharks Zábřeh
Vedoucí Vedoucí Vedoucí
Harasim Kamil David Simon Klemens Martin
E-mail: agass@seznam.cz E-mail: simondavi@seznam.cz E-mail: martinklemens7@gmail.com
     
Zástupce  Zástupce   Zástupce
Chudoba René   Radošovský Tomáš
    E-mail: tomradosovsky@gmail.com
     
HC Autodíly Pema AHC Storm  HC Cheguavara
Vedoucí Vedoucí Vedoucí
Jan Pavlita Dan Bárta Dohnal Martin
E-mail: jan.pavlita@seznam.cz E-mail: dan19@centrum.cz  dogim@seznam.cz
     
Zástupce  Zástupce   Zástupce
     
     
     
     

Kde hrajeme zápasy?

Napište nám

Jméno
Email
Telefon
Dotaz

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedenáct a šest 

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---odkaz na všechny novinky---

Aktuality

  • Aktualizace a trest

    23.10.2017

    Provedena aktualizace kanadského bodování. První OT obdržel v letošní sezóně Besta Václav.

  • Přeložení zápasu

    18.10.2017

    Zápas HC Bolatice - HC Sharks Zábřeh je přeložen na 16.11.2017

Starší »

Partneři