Kanadské bodování základní část 17/18 CELKEM

Nerigistrovaní hráči     Registrovaní hráči   Play OFF

Pořadí Jméno   Tým G A B
1 Merta Jan /R   Derby 56 38 94
2 Majling Marcel   Lhota 40 32 72
3 Konštacký Filip /R   Lhota 38 29 67
4 KOCUR JAKUB   Bohuslavice 33 31 64
5 Petr Langer /R   Peugeot 26 35 61
6 Foldyna Dalibor /R   Bohuslavice 41 19 60
7 VAVŘÍN MILAN   Lipina 37 20 57
8 Anděl Jakub /R   Derby 28 28 56
9 Pavlík Martin   Monaco 37 18 55
10 Votánek Lukáš /R   Branka 29 25 54
11 KOLIBÍK LUKÁŠ /R   Lipina 37 16 53
12 Mrázek Martin   Lhota 32 18 50
13 Urbanský Ondřej /R   Senior 30 20 50
14 Veselka Roman /R   Monaco 32 13 45
15 Hendrych David /R   Štěpánkovice 25 19 44
16 Klemens Martin   Peugeot 24 19 43
17 Kalužík Marek /R   Bolatice 19 21 40
18 Jiří Menšík   Peugeot 23 14 37
19 Korph Jan /R   Jaktař 22 15 37
20 NOVÁK Ondřej /R   Píšť 21 14 35
21 Kohut Radim /R   Cheguevara 20 14 34
22 Kupčík Jan /R   Hať 18 16 34
23 HAVLÍČEK TOMÁŠ   Lipina 18 16 34
24 ČEČIVA Adam /R   Píšť 19 14 33
25 Schneider Jan   Jaktař 21 11 32
26 Mičola Tomáš   Derby 20 12 32
27 Krol Petr /R   Hať 20 12 32
28 Lasák Pavel / C   Hať 19 13 32
29 Wittek Lukáš / "C"   Bolatice 13 19 32
30 Kalužík David /R   Derby 11 21 32
31 Schreiber Václav   Derby 20 11 31
32 Kuchejda Petr /R   Kozmice 17 14 31
33 Kavan Radek /R   Štěpánkovice 14 15 29
34 Ivo Hájek /R   Peugeot 13 16 29
35 Klemens Adam   Branka 16 11 27
36 Chamrada Jiří ml. /R   Isotra 17 9 26
37 Otýpka Tomáš   Kobeřice 17 9 26
38 Hendrych Vladan   Štěpánkovice 15 11 26
39 Hula Jan /R   Bolatice 13 13 26
40 Pavelek Ondřej /R   Senior 16 9 25
41 LIZÁK Martin /R   Píšť 15 10 25
42 Hutnik David /R   Cheguevara 18 6 24
43 Sedlář David   Derby 15 9 24
44 Unruh Miroslav   Isotra 12 12 24
45 Jeřábek David /R   Pema 12 12 24
46 Pospěch Jan /R   Cheguevara 11 13 24
47 Martin Kačmař   Peugeot 16 7 23
48 Moravec Aleš /R   Kozmice 14 9 23
49 RATAJSKÝ FRANTIŠEK   Lipina 14 9 23
50 Lubeník Michal   Monaco 10 13 23
51 Chorovský Josef   Hlučín 10 13 23
52 Celta Tomáš /R   Kobeřice 7 16 23
53 Vaněk Zdeněk              C   Pema 15 7 22
54 Vehovský Petr /R   Mexico 14 8 22
55 Krupa Ondřej   Kozmice 14 8 22
56 Mikulinec Štěpán /R   Jaktař 13 9 22
57 Filip Langer   Peugeot 12 10 22
58 Neminář Marcel   Isotra 11 11 22
59 PEROUTKA Tomáš /R   Píšť 8 14 22
60 PLAČEK MARTIN / A   Lipina 8 14 22
61 Dlouhý Jan /R   Pema 15 6 21
62 ŠUPIK MARCEL   Otice 14 7 21
63 Matějček Marcel /R   Pema 13 8 21
64 Surovka Petr /R   Cheguevara 13 8 21
65 Sklenařík Petr   Hlučín 12 9 21
66 KOCUR DAVID   Bohuslavice 7 14 21
67 Nestroj Tomáš   Senior 13 7 20
68 Boček Tomáš   Bolatice 12 8 20
69 Antonín Bruno   Hlučín 11 9 20
70 Přikryl Jan   Mexico 9 11 20
71 Teska Tomáš   Hlučín 9 11 20
72 Filip Gruň   Peugeot 15 4 19
73 Kamrad René /R   Bolatice 12 7 19
74 WILPERT MAREK   Bohuslavice 12 7 19
75 Ranoš David   Kozmice 8 11 19
76 Konštacký Jakub /R   Lhota 8 11 19
77 Kučera Jakub   Derby 7 12 19
78 Bortlík Martin   Hať 13 5 18
79 Both Martin   Derby 12 6 18
80 Ondřej Ladner   Senior 11 7 18
81 Prokša Ondřej   Kozmice 6 12 18
82 HAVLÍČEK STANISLAV   Lipina 2 16 18
83 Rošík Karel   Zábřeh 12 5 17
84 Mrowiec Petr   Kozmice 11 6 17
85 Folvarský Roman   Hlučín 10 7 17
86 Elbl Patrik /R   Isotra 9 8 17
87 ŠAFARČÍK PETR   Otice 8 9 17
88 Radim Klepáč /R   Peugeot 7 10 17
89 Sonek Jan                  C   Branka 7 10 17
90 Gospoš Jiří   Hať 6 11 17
91 Vitásek David   Mexico 14 2 16
92 Janík Jakub   Kobeřice 11 5 16
93 Ondrej Parma /R   Peugeot 9 7 16
94 MUŠÁLEK LUKÁŠ   Lipina 8 8 16
95 Berger Michal /R   Jaktař 7 9 16
96 Závadský Kamil   Pema 6 10 16
97 Chamrada Jiří st. / C   Isotra 10 5 15
98 Otipka Miroslav   Cheguevara 8 7 15
99 Pačka Petr   Zábřeh 8 7 15
100 Besta Václav st. /R   Hať 8 7 15
101 HYMLÁR JIŘÍ   Otice 7 8 15
102 Novák Přemysl   Derby 7 8 15
103 Halátek Jiří   Senior 6 9 15
104 Pytlík Daniel   Kobeřice 6 9 15
105 Celta Dušan /R   Kobeřice 9 5 14
106 Šoltys Libor   Kozmice 9 5 14
107 Kirschner Lukáš   Viking 8 6 14
108 Pechnik Petr   Viking 7 7 14
109 Hubáček David   Pema 7 7 14
110 ŠEDINA MARTIN /R   Storm 9 4 13
111 Sedlák Lukáš /R   Senior 8 5 13
112 MORAVEC PŘEMYSL   Otice 7 6 13
113 Kocur Luboš   Zábřeh 7 6 13
114 Šoltys Zdeněk /R   Branka 7 6 13
115 Ostřanský Zdeněk /R   Hlučín 7 6 13
116 BARTA DANIEL   Storm 6 7 13
117 Lelek David   Monaco 6 7 13
118 KLIMEK JAN   Storm 5 8 13
119 Lank Daniel /R   Branka 5 8 13
120 MARTINEC PETR   Otice 4 9 13
121 Radošovský Tomáš   Zábřeh 9 3 12
122 Mainuš Kamil   Branka 8 4 12
123 Gloga Svatopluk   Viking 8 4 12
124 DIETRICH JAROSLAV    "C"   Otice 8 4 12
125 Gvoždík Michael   Mexico 8 4 12
126 Urbanský Michal /R   Monaco 7 5 12
127 Kozák Martin   Kozmice 7 5 12
128 Bajak Miroslav   Štěpánkovice 7 5 12
129 Blaževič Lukáš /R   Hlučín 7 5 12
130 Myšák Eduard   Viking 6 6 12
131 Bartos Petr /R   Senior 6 6 12
132 HUDEČEK JAROMÍR   Otice 5 7 12
133 Kozačka Zdeněk /R   Mexico 9 2 11
134 DIETRICH  TOMAŠ   Otice 8 3 11
135 NOVÁK MIROSLAV   Storm 8 3 11
136 JANOŠ TOMÁŠ   Lipina 7 4 11
137 Neminář Denis   Isotra 7 4 11
138 Šebesta Milan   Pema 6 5 11
139 PUDICH TOMÁŠ /R   Bohuslavice 6 5 11
140 Barabas Lukáš   Monaco 6 5 11
141 MORAVEC TOMÁŠ   Otice 6 5 11
142 Michal Kocur   Peugeot 6 5 11
143 Pribyla Petr   Senior 5 6 11
144 Tsametis Michal   Pema 5 6 11
145 Tsametis Alexandr   Pema 4 7 11
146 Beneš Pavel   Hlučín 8 2 10
147 Olbort Lukáš   Hať 8 2 10
148 Ondrasek Tomáš   Zábřeh 8 2 10
149 Přibyla Lukáš /R   Mexico 7 3 10
150 Chovanec Patrik   Storm 7 3 10
151 ŠNAJDR JIŘÍ    "A"   Otice 7 3 10
152 Thiemel Martin   Mexico 6 4 10
153 Barabasch Libor   Pema 6 4 10
154 Bartusek Radim   Kobeřice 6 4 10
155 KOTYRBA Tomáš   Píšť 6 4 10
156 SMETÁK Matěj   Píšť 6 4 10
157 Šober Kamil   Branka 5 5 10
158 Muczka Andreas   Kobeřice 5 5 10
159 Vehovský Jan   Bolatice 5 5 10
160 JAROŠ ONDŘEJ   Lipina 4 6 10
161 Blaga Radek /R   Isotra 3 7 10
162 Košárek Michal /R   Cheguevara 3 7 10
163 Aust Roman   Derby 2 8 10
164 Schon Roman   Senior 2 8 10
165 Ludwig Kamil C   Kobeřice 1 9 10
166 Kubík Martin   Isotra 7 2 9
167 Javorek Libor   Kozmice 7 2 9
168 MIKEŠ JAN /R   Lipina 6 3 9
169 Benda Pavel   Štěpánkovice 6 3 9
170 Motyka Radek   Bolatice 6 3 9
171 Pavela Michal   Derby 5 4 9
172 RIEDEL TOMÁŠ   Bohuslavice 5 4 9
173 Babiš Luboš   Zábřeh 5 4 9
174 PSCOLKA RADEK    Lipina 5 4 9
175 Staněk Antonín   Pema 5 4 9
176 Holuša Jakub   Senior 4 5 9
177 Slivka Petr   Zábřeh 4 5 9
178 Hollesch Denis   Mexico 3 6 9
179 Riemel Karel   Kobeřice 3 6 9
180 KOCUR TOMÁŠ    ,,C,,   Bohuslavice 1 8 9
181 Trochta Robert   Kozmice 1 8 9
182 Čermák Zdeněk /R   Kobeřice 7 1 8
183 KRUPA JAN   Bohuslavice 6 2 8
184 Vilášek Petr   Mexico 6 2 8
185 Merta Michal /R   Zábřeh 6 2 8
186 Tomíček Michal   A   Štěpánkovice 6 2 8
187 Rončka Jiří   Hlučín 5 3 8
188 Černín Petr   Branka 5 3 8
189 Zajíc Miroslav   Viking 5 3 8
190 Hanzlík Daniel   Kobeřice 5 3 8
191 Svozil Richard / C   Senior 5 3 8
192 Javorek Tomáš   Kozmice 4 4 8
193 West Pavel   Bolatice 4 4 8
194 Bála Jiří   Štěpánkovice 4 4 8
195 ŘIČICKÝ JAROSLAV   Otice 4 4 8
196 Kňura Petr   Jaktař 4 4 8
197 Bajger Jaroslav /R   Lhota 3 5 8
198 SERAFÍN PETR /R   Bohuslavice 3 5 8
199 MICHÁLEK ALEŠ /R   Otice 3 5 8
200 Kerlín David   Monaco 3 5 8
201 Motyka Petr   Bolatice 2 6 8
202 Hrbáč Petr                    C   Lhota 1 7 8
203 Magera Matěj   Bolatice 7 0 7
204 Rohovský Jan   Viking 6 1 7
205 Novák Miroslav   Cheguevara 6 1 7
206 Staněk Karel   Pema 6 1 7
207 Navrátil Jiří   Hať 6 1 7
208 ROSTEK LIBOR    Lipina 6 1 7
209 Sebrala Martin   Štěpánkovice 4 3 7
210 Hroch Jan   Senior 4 3 7
211 Volný Ondřej   Mexico 4 3 7
212 Nevřela Pavel   Bolatice 4 3 7
213 Lokaj Tomáš   Kozmice 4 3 7
214 Petružela Radek /R   Mexico 3 4 7
215 Toška Radim    Branka 3 4 7
216 Folvarský Michal   Hlučín 3 4 7
217 Košárek Petr /R   Cheguevara 2 5 7
218 Musial Miroslav   Lhota 2 5 7
219 Slivka Jiří   Zábřeh 2 5 7
220 Lindovský Dušan   Senior 2 5 7
221 Šrom Martin   Jaktař 2 5 7
222 Ondrášek Jiří   Monaco 2 5 7
223 Jarkulisch Dalibor - A   Monaco 1 6 7
224 Mička Jan   Cheguevara 1 6 7
225 Pawlik Jiří   Mexico 1 6 7
226 Pavlík Jan   Peugeot 1 6 7
227 Arabasz Arnošt   Zábřeh 0 7 7
228 BIELAČEK VIKTOR   Otice 5 1 6
229 Luzar Daniel   Jaktař 5 1 6
230 Novák Aleš                  A   Lhota 4 2 6
231 Janko Zdeněk   Jaktař 4 2 6
232 Múdrik Michal   Hlučín 4 2 6
233 KUBÍK ONDŘEJ   Bohuslavice 3 3 6
234 Steuer Zbyněk   Kobeřice 3 3 6
235 Gaura Luboš   Isotra 3 3 6
236 Staněk Jiří   Isotra 3 3 6
237 Šebestík Libor   Kozmice 3 3 6
238 Holas Aleš   Cheguevara 3 3 6
239 Hlaváč Pavel   Cheguevara 3 3 6
240 Prchala Martin   Hať 3 3 6
241 Šrom Pavel   Jaktař 2 4 6
242 Gregořica René /R   Kozmice 2 4 6
243 Nádeníček Pavel    Viking 2 4 6
244 VJAČKA ALEŠ   Lipina 2 4 6
245 Bedrunka Petr   Hlučín 2 4 6
246 Jurek Milan   Lhota 2 4 6
247 Kožaný Tomáš /R   Monaco 1 5 6
248 Raab David /R   Jaktař 0 6 6
249 PLAČEK MAREK /R   Lipina 5 0 5
250 Hos Jiří /R   Senior 5 0 5
251 Nestroj Kryštov   Monaco 5 0 5
252 HLUCHNÍK Jan   Píšť 4 1 5
253 Matzner Tomáš   Lhota 4 1 5
254 Prejda Lukáš   Senior 3 2 5
255 Repper Patrik   Kobeřice 3 2 5
256 JÁNOŠ JAN   Bohuslavice 3 2 5
257 Baďura Petr   Monaco 3 2 5
258 Samiec Ivo   Cheguevara 3 2 5
259 Holuša Daniel   Cheguevara 3 2 5
260 Snopek Tomáš /R   Viking 3 2 5
261 Dziuba Daniel /R   Hlučín 2 3 5
262 KUNZ KAREL    Otice 2 3 5
263 CHŘIBEK PETR   Otice 2 3 5
264 Pospiech Jiří   Monaco 2 3 5
265 Bortlík Jiří   Mexico 2 3 5
266 KUNC JIŘÍ    Otice 2 3 5
267 Kulig Michal   Hať 1 4 5
268 PŠENICA MILAN   Bohuslavice 1 4 5
269 Dlouhý Ladislav   Pema 1 4 5
270 Žídek Jan   Pema 1 4 5
271 Křižák Jiří   Viking 1 4 5
272 Benš Jan   Cheguevara 1 4 5
273 Bolacký René   Štěpánkovice 1 4 5
274 HARASIM David   Píšť 1 4 5
275 Džemla Jiří   Monaco 1 4 5
276 Lelovský Petr   Kobeřice 4 0 4
277 VOLOCH TOMÁŠ   Storm 4 0 4
278 Kardliak Jan   Zábřeh 4 0 4
279 KOTYRBA Martin   Píšť 4 0 4
280 Dohnal Martin   Cheguevara 3 1 4
281 Otahal Pavel   Bolatice 3 1 4
282 Šimek Milan   Isotra 3 1 4
283 Schikora Svatomír   C   Hlučín 3 1 4
284 DOMINIK IVO   Bohuslavice 2 2 4
285 Návrat Lukáš   Bolatice 2 2 4
286 Luzar Hynek   Jaktař 2 2 4
287 Pomp Martin   Jaktař 2 2 4
288 Hrubý Tomáš   Lhota 2 2 4
289 Vrchovecký Tomáš / A   Kozmice 2 2 4
290 Schnaider Radek   Cheguevara 2 2 4
291 Szczurek Jaroslav   Hlučín 2 2 4
292 Vilášek Michael   Hlučín 2 2 4
293 Vicha René   Cheguevara 2 2 4
294 Granzer Lukáš /R   Štěpánkovice 2 2 4
295 FILIP KOCUR   Bohuslavice 2 2 4
296 Šafarčík Jiří   Viking 2 2 4
297 Šoltys Patrik   Branka 1 3 4
298 Šimon David   Viking 1 3 4
299 Filip Kristofory   Jaktař 1 3 4
300 VITÁSEK MICHAEL   Bohuslavice 1 3 4
301 Morys Pavel   Pema 1 3 4
302 Komár Vítězslav   Lhota 1 3 4
303 Ondrasek Martin   Zábřeh 0 4 4
304 Hrubý Lukáš   Štěpánkovice 0 4 4
305 Palička Ondřej   Isotra 0 4 4
306 WOZNICA  MARTIN   Storm 0 4 4
307 Ďuriška Daniel   Bolatice 3 0 3
308 Jasník Jan   Cheguevara 3 0 3
309 KUBÍK LIBOR   Bohuslavice 3 0 3
310 Záruba Richard   Kobeřice 3 0 3
311 SEDLÁČEK DUŠAN /R   Storm 3 0 3
312 Večeřa Ondřej /R   Štěpánkovice 3 0 3
313 Klinger Dominik   Isotra 3 0 3
314 Kichner René   Zábřeh 3 0 3
315 VYORAL LUKÁŠ /R   Storm 3 0 3
316 Pytlík Pavel   Kobeřice 3 0 3
317 MYŠÁK VLADIMÍR   Lipina 2 1 3
318 Boczek František   Bolatice 2 1 3
319 Volný Jaromír   Mexico 2 1 3
320 THEUER MARTIN   Bohuslavice 2 1 3
321 Šoltys Karel   Branka 2 1 3
322 Bršlica Lukáš /R   Štěpánkovice 2 1 3
323 Nestroj Lukáš   Monaco 2 1 3
324 MIKETA MARTIN   Bohuslavice 2 1 3
325 DRAHANSKÝ ROMAN   Storm 2 1 3
326 Vícha Lukáš   Branka 2 1 3
327 Jedlička Petr   Viking 2 1 3
328 BARANEK Lukáš   Píšť 2 1 3
329 GAVENDA JIŘÍ   Storm 1 2 3
330 Boček Robin   Cheguevara 1 2 3
331 Pospíšil Daniel /R   Monaco 1 2 3
332 Kunczik Jakub   Monaco 1 2 3
333 FRIČ PETR   Storm 1 2 3
334 Chudoba René   C   Štěpánkovice 1 2 3
335 Toth Norbert   Pema 0 3 3
336 Trulej Zbyněk   Isotra 0 3 3
337 Popelář Petr   Viking 0 3 3
338 Adametz Jakub   Isotra 0 3 3
339 Szuscik Libor   Mexico 0 3 3
340 Karhan Martin   Štěpánkovice 0 3 3
341 Neumann Marek   Senior 0 3 3
342 Stareczek Pavel   Mexico 0 3 3
343 Davidek Jan /R   Viking 2 0 2
344 Chybík Miroslav   Hlučín 2 0 2
345 Figala Petr /R   Kozmice 2 0 2
346 KUPEC Mario   Píšť 2 0 2
347 Sonek Daniel   Branka 1 1 2
348 Škrobánek Roman   Isotra 1 1 2
349 RENÉ HLAVOŇ   Storm 1 1 2
350 Jančura Václav   Viking 1 1 2
351 MIKETA JAN   Bohuslavice 1 1 2
352 HRČKA MICHAL   Storm 1 1 2
353 Černín Marek   Cheguevara 1 1 2
354 Matušek Václav /R   Kobeřice 1 1 2
355 BEDNÁŘ JIŘÍ   Storm 1 1 2
356 Glos Miroslav   Senior 1 1 2
357 Haltof Petr /R   Hať 1 1 2
358 FISCHER JAN   Storm 1 1 2
359 René Pravda /R   Viking 1 1 2
360 Tampa Martin   Cheguevara 1 1 2
361 VAŘEKA MARTIN   Lipina 1 1 2
362 Rein Antonín /R   Jaktař 1 1 2
363 Lasák Tomáš   Štěpánkovice 1 1 2
364 Hochgesandt Petr   Branka 1 1 2
365 Kadula Tomáš   Hlučín 1 1 2
366 Damašek Miroslav   Storm 1 1 2
367 Böhm Martin   Mexico 1 1 2
368 MARCZIŠOVSKÝ Petr   Píšť 1 1 2
369 Pavera Luděk   Senior 0 2 2
370 Vrobel Jan   Mexico 0 2 2
371 Fistr Rostislav   Lhota 0 2 2
372 Guřan Olin   Kozmice 0 2 2
373 Barvík Luboš   Štěpánkovice 0 2 2
374 Strmeň Josef   Hať 0 2 2
375 Novák Petr   Zábřeh 0 2 2
376 Hanzlík Václav   Štěpánkovice 0 2 2
377 PORUBA TOMÁŠ   Lipina 0 2 2
378 Lokoč Pavel   Zábřeh 0 2 2
379 Vraník Martin   Hať 0 2 2
380 Jelínek Jan   Derby 0 2 2
381 SULOVSKÝ LEOŠ   Storm 0 2 2
382 Mušálek Milan   A   Hlučín 0 2 2
383 JUREČKA Marek   Píšť 0 2 2
384 Matuscik Radek /R   Monaco 0 2 2
385 Kuzník Pavel   Branka 0 2 2
386 Fišara Vladimír   Zábřeh 0 2 2
387 Cios Janis   Viking 1 0 1
388 Gvoždík Daniel   Mexico 1 0 1
389 Burda Vitězslav   Cheguevara 1 0 1
390 Chovanec Petr   Lhota 1 0 1
391 Vimmer Jan /R   Kozmice 1 0 1
392 Černý Alfred   Monaco 1 0 1
393 Slaný Gabriel   Štěpánkovice 1 0 1
394 Schaal Bohdan / A   Jaktař 1 0 1
395 Jan Řehoř   Pema 1 0 1
396 Štichauer Petr   Cheguevara 1 0 1
397 Bitomský Ondřej /R   Kobeřice 1 0 1
398 Rafaelis Marcel   Hlučín 1 0 1
399 Karel Pohlutka   Peugeot 1 0 1
400 Harasim Marcel   Štěpánkovice 1 0 1
401 Prudký Rostislav   Hlučín 1 0 1
402 Žídek Roman   Kobeřice 1 0 1
403 JANČÍK KRYŠTOF   Lipina 1 0 1
404 Šimon Ondřej   Viking 1 0 1
405 Richta Luděk /R   Branka 1 0 1
406 Gorčák Jakub /R   Derby 0 1 1
407 Konetzný René   Hať 0 1 1
408 Sněhota Libor   Bolatice 0 1 1
409 Martin Hruška / C   Peugeot 0 1 1
410 DRAHANSKÝ MAREK   Storm 0 1 1
411 Pavel Habram / G   Senior 0 1 1
412 Zecha Jiří   Cheguevara 0 1 1
413 Lelek Tomáš /R   Monaco 0 1 1
414 Richtr Jiří   Cheguevara 0 1 1
415 Harasim Kamil   A   Štěpánkovice 0 1 1
416 Jarkulisch Dominik   Monaco 0 1 1
417 Petr Glacel   Kobeřice 0 1 1
418 Fichna Petr /A   Derby 0 1 1
419 Hendrych Daniel   Viking 0 1 1
420 Strnádek Rostislav   Cheguevara 0 1 1
421 OSYČKA JAROMÍR   Storm 0 1 1
422 BERESCIK Adam   Píšť 0 1 1
423 Pawlik Petr   Viking 0 1 1
424 Lerch Ondřej /R   Zábřeh 0 1 1
425 Fojtík Petr   Lhota 0 1 1
426 MARTÍNEK KAMIL   Storm 0 1 1
427 Pavlík Hubert   Mexico 0 1 1

Aktuality

  • Konečné bodování

    19.3.2018

    Uzavřeno kanadské bodování play-off. Nejlepší střelec je Radim Klepáč.

  • Kanadské bodování Play Off

    13.3.2018

    Zveřejněno Kanadské bodování Play Off

  • Stop na 1 zápas

    3.3.2018

    Stop na jeden zápas Plaček Marek - Markvartovice a Steuer Radim - Monaco, OT - Vavřín Milan.

Starší »

Partneři